Звертаюся до влади міста

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем sergeyfeshkin, 27 авг 2013.

 1. sergeyfeshkin

  sergeyfeshkin

  Регистрация:
  1 июн 2011
  Публикации:
  2
  Симпатии:
  0
  Мой город:
  Канев
  Перобладнання житлових та нежитлових приміщень

  Прошу Канівську владу, а саме Голову міськвиконкому Віктора Ніколенка прокоментувати порядок узаконення самовільно перепланованих, переобладнаних житлових будинків ,що не створюють небезпеки руйнації самого будинку чи інших небезпек внаслідок проведених робіт, для власників цих будівель.

  У зв’язку із змінами у законодавстві які відбулися у житлово-комунальній сфері та з початком роботи приватних БТІ у нашому місті створюються якійсь незрозумілі речі. По-переше неможливо отримати якусь інформацію у держслужбовців або порядок отримання інформації. А коли заходиш бодай щось узнати то погрожують міліцією. Так, коли я попросив у робітника ЧООБТІ книгу скарг та відгуків, щоб написати свій відгук то у відповідь отримав скаргу на мої дії у міліцію, зіславшись на якісь незрозумілі вигадки.

  Так, отримавши судове рішення про перепланування будинку із-за необізнаності можна попасти у халепу!!!

  Припустимо, що перепланування чи переобладнання у своєму будинку відбулося не належним чином, тобто, неотримавши дозвільних документів. Були три кімнати житлові, але небуло як до них зайти бо відсутній вхід (раніше спільний вхід був заблокований хазяїном тієї половини будинку де є вхід, не ходить же через вікно), не було кухні, санвузлу, тобто будинок був непридатний для житла але тут проживає сім’я з неповнолітньою дитиною та має право на покращення житлових умов, а саме, мати можливість безпечно приготувати їжу (має бути кухня), мати можливість помитись (ванна кімната), мати можливість ходити до туалету. Зробили вхід демонтувавши вікно та розібравши простір під ним та установивши двері, при цьому перемички пошкоджено не було, тобто міцність конструкції не порушено, та зроблено додатково перегородку, щоб зробити санвузол та коридор, що поділяє собою ці приміщення. Звернулися у ЧООБТІ в м. Каневі, щоб отримати техпаспорт та отримали зі штампом на якому немає реквізитів організації, що поставила цей штамп на якому вказано, що переобладнано самовільно. Перед тим як переробляти щось, звертались до ЧООБТІ та отримали усну згоду все це робити не звертаючись ні в які організації. Тобто не отримали навіть підказки, що потрібно спочатку написати заяву у міськвиконком на отримання дозволу на перепланування та переобладнання.

  Звертаючи увагу на ці обставини прошу прокоментувати, що робити далі, а саме.
  1. Яким чином ми можемо узаконити дане переобладнання цього будинку, тобто своєї частини яка нам була виділена судовим рішенням? Суд розділив будинок на дві окремі квартири.
  2. Чи дійсно на нас має бути накладений штраф та якого розміру за дані переміни? Адже згідно закону можна робити зі своєю власністю все, що завгодно якщо це не суперечить нормам ДБН та не порушує міцність конструкції! Та причина за якої був зроблений окремий вихід полягає в тому, що власник другої квартири заблокував вхід до будинку до закінчення будівельних робіт встановленням нового замку та не надавши ключ!
  Чи може все повернути до попереднього стану та починати все спочатку????
  Чи може запропонуєте дитину в інтернат, а самим на шибеницю, адже всеодно зимою замерзнемо бо немає опалення ні газового, бо котел у іншого власника, ні тієї єдиної пічки яку суд зобов’язав розібрати.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Звертаюся до влади міста

  Це вже точно - не в компетенції міського голови.
  Звертатися потрібно до розпорядника інформації.

  Треба звертатися письмово - рекомендованим листом, з повідомленням про отримання.

  А інформацію Ви можете отримати на підставі Закону України " Про доступ до публічної інформації".

  http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/law...i?nreg=2939-17


  Ніхто нічого Вам коментувати не буде.

  Треба звертатися письмово.
  Краще, якщо своє звернення розмістити на сторінках інтернету - це дисциплінує чиновників.

  Як скласти звернення - з дотриманням вимог законодавства ?
  Цьому присвячена ціла тема на цьому форумі.

  Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам городского совета.
  http://kanev.info/showthread.php?t=1505


  ***
 3. sergeyfeshkin

  sergeyfeshkin

  Регистрация:
  1 июн 2011
  Публикации:
  2
  Симпатии:
  0
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Звертаюся до влади міста

  Дякую за інформацію!
 4. МЕДВЕД

  МЕДВЕД

  Регистрация:
  4 апр 2014
  Публикации:
  6
  Симпатии:
  0
  Род занятий:
  ТРОЛЬ ))))
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Звертаюся до влади міста

  30 березня минуло 40 днів з часу загибелі небесної Сотні.
  А В ЦЕЙ ЧАС ……….
  30 березня 2013 року за засіданні Ради Канівської ГО «Майдан» при неповному її складі на посаду голови Канівської РДА начебто від імені громади (якої?) було запропоновано кандидатуру Носенко Віри Володимирівни. Відповідні рекомендації за підписом вузького кола присутніх, без дійсного обговорення з громадами міста та району було направлено до Черкаської ОДА на затвердження.
  Це від імені якої ж громади її було запропоновано? Від неповного складу присутніх на засіданні Ради громадської організації?. А де ж приславуті заклики до прозорості? Де спілкування з громадою району? Адже саме громадою району буде керувати вказана особа. Саме вона знову буде вказувати «головні напрямки руху» громадам сіл Канівського району. Саме Вірі Володимирівні доведеться співпрацювати з депутатами районної ради та Канівською міською радою. А чи запитали мешканців Канева, чи вони погоджують цю кандидатуру? Віра Володимирівна проживає в Каневі, а Канів не таке велике місто. Майже усі в ньому один-одного знають. Знають і Віру Носенко. Свого часу ця жінка була у членстві декількох партій, неодноразово, з амбіціями намагалась зайняти певні посади в органах влади місцевих рівнів, балотувалась на посаду міського голови м. Канева. Останнє «тепленьке» місце роботи Віри Володимирівни Носенко це посада заступника голови Канівської райдержадміністрації. Тоді РДА очолював М. Лисун.
  Віра Носенко ніколи не згадує у своїх виступах перед громадою того факту, що вона, будучи заступником голови Канівської райдержадміністрації Лисуна, вимагала у голів селищних рад, посадовців та інших членів так званого «адміністративного ресурсу», під загрозою звільнення з посад, щоб усі вони, а з їхньою допомогою й інші люди на президентських виборах голосували за кандидата у президенти Віктора Януковича. Частково саме завдяки її таким діям таких, як вона Янукович прийшов до влади.
  Агітуючи голосувати за Януковича, Віра Носенко завзято доводила, що Партія Регіонів, прийшовши до влади наведе порядок у країні, бо попередня влада безсила. Зараз таж особа доводить, що попередня влада (ПР) була злочинна і вона не могла навести порядок.
  Також Віра Володимирівна не згадує, що під час перебування на вказаній посаді вона відповідала за питання освіти та медицини в районі. І саме за її заступництва в РДА у Канівському районі було закрито декілька шкіл та дві сільські медичні установи. .
  Дані факти можуть підтвердити голови сільських рад та посадовці, котрі були на посадах за «часів правління» Віри Носенко.
  Що це означає? Та це означає те, що людина живе подвійними стандартами. Сьогодні вигідно, з точки зору перспективи отримання посади, агітувати за Януковича – будьте ласкаві, завтра за опозицію – теж не проти. Вигідно бути в одній партії – на раз, в іншій – теж не проблема. Головне, щоб біля «корита».
  Для цього сотня загибла ???????????????????????????

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  116
 2. Anton112
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  163
 3. Grinii
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  419
 4. Марина55
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.690
 5. Polly
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  285
 6. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  252
 7. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  261
 8. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  243
 9. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  244
 10. WildSally
  Ответов:
  5
  Просмотров:
  546