Звернення голови ДПА до платників податків

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем OBOZREVATEL, 16 апр 2011.

 1. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Голова ДПА в Черкаській області П.Т.Хукаленко.jpg

  Шановні добродії! Шановні платники податків!

  Менше місяця залишилося до завершення деклараційної кампанії 2011 року. На 11 квітня 11153 черкащанина задекларували доходи. Зауважу: це на 7 тисяч менше, ніж торік на таку ж дату і майже вдвічі менше від очікуваної нами кількості декларантів 2011 року. З чим це пов’язано? – Цього року, у зв’язку з набранням чинності Податковим кодексом України та з врахуванням святкових днів, подовжено термін деклараційної кампанії до 3 травня. Утім, найсумлінніші з декларантів, які поважають власний і наш час, признають зусилля податкових органів, направлені на покращення якості послуг платникам і усвідомлюють важливість своєчасного декларування доходів і своєчасної сплати податків, задекларували свої доходи у січні – березні ц.р. і уже сплатили податок. Решта декларантів дожидає до останнього дня. Я дякую усім доброчесним черкащанам, хто уже задекларував доходи і закликаю решту – і тих, хто не поспішає, і тих, хто вагається (сподіваючись що до податкових органів не надійшли відомості про його минулорічні статки) вчасно завітати до ДПІ і заповнити декларацію або ж надіслати її поштою на адресу інспекції.

  Зважаючи на вказане, відмічу: бажання окремих громадян відтягнути виконання конституційного обов’язку не просто дестабілізує роботу податківців з приймання річних податкових декларацій, призводить до організації роботи з декларантами у посиленому режимі, а й створює ряд незручностей власне для декларантів, спричиняючи безпідставне виникнення черг, скупчення людей у приміщеннях ДПІ.

  З загальної кількості поданих декларацій 5528 (майже 50% ) – декларації громадян, які були зобов’язані задекларувати доходи за 2010 рік та 5625 –декларації мешканців області, які мали право подати таку декларацію для нарахування податкового кредиту. Загальна сума задекларованих доходів за 2010 рік склала 184400,4 тис.грн.

  Цього року лише три черкащанина задекларували понад мільйонні доходи: двоє з них – черкасці, один – житель Черкаського району. Підкреслю: лише троє з заможних черкащан, які отримали торік понад мільйонні доходи, задекларували їх і чесно сплатили податок. Вони продемонстрували громаді, що добровільне декларування доходів і сплата податку на доходи фізичних осіб – це норма для розумної доброчесної людини. Людини, якій немає чого приховувати. Решта заможних черкащан поки що приховує свій успіх. Таким раджу: завітайте до 3 травня 2011 року до ДПІ і подайте декларацію. Не чекайте візиту податківців. Буде соромно, коли прізвища поважних людей, благодійників та меценатів опиняться у списках неплатників податків.

  Вкотре наголошую: подання громадянином декларації — це не лише його конституційний обов’язок перед державою, а й ознака поваги до співгромадян. Адже надходження податку з доходів фізичних осіб від сплати задекларованих громадянами доходів є одним із джерел наповнення місцевого бюджету. І кожен з громадян - декларантів вносить свій вклад у повноцінне функціонування місцевих бюджетів, у життя самоврядних громад міст, районів. Забезпечує порядок, стабільність і виконання соціальних програм.

  Визначальною складовою цьогорічної деклараційної кампанії є добровільність. З року в рік на Черкащині зростає кількість наших добровільних помічників – агітаторів за добровільне декларування доходів і сплату податків. Я дякую за допомогу і підтримку відомим людям регіону (посадовцям, працівникам бюджетної сфери, митцям культури і мистецтва, спортсменам, політикам, священикам), працівникам станції імені Тараса Шевченка, які нагадували про декларування доходів пасажирам Одеської залізниці, понад 400 майбутнім платникам податків, які виготовили деклараційні «валентинки» з привітаннями та побажаннями для декларантів, і багатьом-багатьом пересічним агітаторам. Цих людей, різного віку, статі, з різними доходами, об’єднують висока порядність, соціальна відповідальність і активна громадянська позиція. Саме завдяки таким людям і відбуваються позитивні перетворення на Черкащині і в країні.

  За пропозицією добровільних помічників ми розробили серію соціальної друкованої продукції «Збережи Черкащину. Будь патріотом». Яскраві промовисті постери закликають черкащан берегти наш край, дбати про його майбутнє: своєчасно декларувати доходи і сплачувати податки. Чесна праця і повний бюджет завжди були і довіку будуть запорукою добробуту, злагоди і розвитку. Це – майбутнє кожної людини, кожної родини і всього нашого краю.

  Незабаром – величне та визначне свято: День Перемоги. Ми віддаємо шану тим, кому завдячуємо мирним сьогоденням, хто навчив нас цінувати мир, спокій і добробут, і заповідав берегти рідний край та робити все для того, щоб завтрашній день неодмінно був мирним, світлим і щасливим. Переконаний, найкращою згадкою, найпромовнішою дією для вшанування пам’яті героїв буде збереження тих цінностей, які вони для нас вибороли. Деякі – своїм життям. І я закликаю: декларуйте доходи і сплачуйте податки! Адже тільки багатий бюджет – запорука достойного сьогодення і майбутнього. Це сталий економічний розвиток, стабільність, виконання соціальних гарантій і турбота про кожну людину.

  Цього року Черкащина вперше відзначає кращих декларантів року. Конкурс «Кращий декларант 2011 року» запроваджений з метою створення в регіоні атмосфери добровільної сплати податків, виховання соціальної поваги до громадян, які самостійно і вчасно декларують доходи і сплачують податки з таких доходів, створення умов для зростання кількості сумлінних декларантів у регіоні, пропагування свідомого ставлення до сплати податків з усіх отриманих доходів, підвищення загального рівня податкової культури жителів Черкащини. За умовами конкурсу, який проводився за ініціативи ДПА в Черкаській області у лютому – березні ц.р. керівники податкових інспекцій визначили на своєму рівні і направили кандидатури для відзначення. Мені надзвичайно приємно повідомити, що у кожному без винятку районі нашої області є свідомі громадяни – приклад для інших. Це – гордість і слава своєї громади. Вони задекларували різні суми доходів (від 1,5 тис.грн. до 525 тис.грн.), повідомили про різні джерела їх отримання (іноземний дохід, подарунок, спадщина, оренда нерухомості, продаж майна, інвестиційний прибуток, земельні паї), проте усі вони на початку деклараційної кампанії без нагадування і додаткових запрошень завітали до ДПІ за місцем проживання, склали декларації і уже сплатили податок на доходи. Від імені податківців Черкаської області висловлюю щиру подяку усім кращим декларантам. Гадаю, що такий конкурс ми будемо проводити щороку. Церемонія нагородження відбудеться у травні. На найперший захід обов’язково будуть запрошені члени громадської ради при ДПА в Черкаській області, представники громадських організацій і ЗМІ.

  Наостанок закликаю усіх громадян, які досі не задекларували доходи: не зволікайте, завітайте до ДПІ і складіть декларацію.

  Зверніть увагу - податкову декларацію слід подати не пізніше 3 травня 2011 року. Це стосується і громадян, які подаватимуть декларацію для реалізації права на податковий кредит. – Кожна з інспекцій області чекає на декларантів, створила найсприятливіші умови для обслуговування кожного з декларантів і готова їх обслугувати. Бланки декларації про доходи та консультацію фахівців щодо її заповнення кожен безкоштовно отримає у державній податковій інспекції. Тим, хто бажає подати декларацію, але має сумніви щодо правильного її заповнення, рекомендую звернутися на спеціальну телефонну «гарячу лінію» ДПА в Черкаській області за номером телефону 33-91-34, до веб – сайту ДПА в Черкаській області (за адресою www.sta.ck.ua), на форум ДПА в Черкаській області та до рубрики «On-line консультація ДПА в Черкаській області» Черкаського інформаційно-ділового порталу (за адресою www.city.ck.ua).

  З повагою
  Голова ДПА в Черкаській області П.Т.Хукаленко

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.271
 2. Настя
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  1.747
 3. P.S.
  Ответов:
  103
  Просмотров:
  37.052
 4. P.S.
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  2.992
 5. Suhobrus
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.477
 6. OBOZREVATEL
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.376
 7. Роман
  Ответов:
  105
  Просмотров:
  76.878