Звернення до Януковича, Азарова й Литвина

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем OBOZREVATEL, 13 апр 2011.

 1. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Як повідомляють у прес-службі обласної організації ВО «Свобода», праправнук Великого Кобзаря – Анатолій Шевченко, що є членом Черкаської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», звернувся до Президента України Віктора Януковича, голови Кабінету Міністрів України Миколи Азарова та голови Верховної Ради України Володимира Литвина із відкритим листом, у якому висловив своє обурення різкою відвертою антинародною політикою, що провадить чинна влада, та з вимогою виконувати свої передвиборні обіцянки, зокрема у соціальній сфері.

  Янукович, Азаров, Литвин.jpg

  «Я, Шевченко Анатолій Олексійович, являюсь праправнуком Тараса Григоровича Шевченка і звертаюся до Вас. До чого доводите рідну неньку Україну? До голоду, холоду і плачу людей, що ходять і клянуть Вас на кожному кроці? Народ знає, що за те, що коїться в Україні, в першу чергу відповідає Президент України. Хіба допустимо підвищувати ціни на продукти та товари першої необхідності: цукор 10 грн/кг, гречка 25 грн/кг, борошно, пшоно, рис до 15 грн/кг, овочі (буряк, морква) 8 грн/кг, бензин та дизельне паливо 10 грн/л, комунальні послуги 400 грн за місяць, ліки (навіть страшно перераховувати) Енап HL (від тиску) від 30 до 40 грн? Проїзд у міському транспорті, зокрема у Черкасах, 2,25 грн – чи може їздити пенсіонер за такі гроші? Як прожити пенсіонеру на 800 грн/місяць при таких цінах? Чи змогли б Ви самі прожити на такі гроші за таких цін? Старе пальто ще якось можна зашити і поносити деякий час, а шлунки наші Ви теж накажете нам зашивати щомісяця?
  Азаров Микола Янович 9 березня 2011 року, перебуваючи у місті Каневі, заявив, що зросла пенсія на 200 гривень, а також підвищився рівень заробітної плати і ці слова були надруковані в газеті. Пусті слова нікому не потрібні. Чим він думає, коли каже, що за це відповідальні виключно органи місцевого самоврядування?
  Обіцяли повернути заощадження… Де вони?
  Депутати тільки б’ються між собою, читають газети, ляпають язиками ні про що та отримують за це по 30 тисяч гривень (гарні гроші, але за що?!), окрім того ще й купу привілеїв. А їх (депутатів) у Верховній раді більше, ніж 300 чоловік і вони не чують людського горя, а тільки роздирають Україну. Багато хто з них, навіть до сесійної зали не ходить, але гроші отримує.
  А як було раніше: з’їхалися депутати на 3-4 дні, вирішили усі питання та й роз’їхалися додому працювати.
  Я хотів би запитати Вас по «Дітях війни». Закон видали, а що тепер робите? Заяву в адвоката скласти 50 грн, державне мито 3,40 грн, потім подати заяву до суду. Суд за 2-3 місяці присудить лише 150 гривень, потім апеляція іде у Київ, а потім знову подавати позов до суду. І так разів 10 поспіль. У того, хто це придумав, смалець у голові є, чи нема? А якби це Ваші батьки оббивали пороги у спробах отримати належні їм кошти, котрі Ви самі не платите?
  9-10 березня 2011 року в Черкасах до пам’ятника Т.Г. Шевченка обласна державна адміністрація навіть квіточку не поклала, а кричать, що національний герой. Сергій Тулуб змився в Черкаси, бо там мав бути Президент і треба перед ним «засвітитися». Мер Черкас Сергій Одарич теж ніяким чином не відзначився на вшануванні Шевченка, бо дивився і брав приклад з «губернатора». У них обох хіба немає заступників? А на святковому концерті були обидва ці чиновники. До речі, концерт могли б зробити й безкоштовним, а не по 30 гривень за вхід. Отак вшановували пам’ять національного героя Тараса Григоровича Шевченка чиновники у місті Черкаси.
  На музей Т.Г. Шевченка в Черкасах не виділено ні копійки. Так він і стоїть обдертий. Сором!
  Я обурений і люди також, що ніхто з чиновників нічим не допомагає. Тільки балачки.
  До Тулуба С.Б. звертаюся письмово вже вп’яте – прошу прийняти мене. Минуло шість місяців – ні слова у відповідь.
  До прокурора Лісового М.Л. звертався по кредитній спілці «Добрі гроші», приклавши відповідне рішення суду – відповіді не отримав, з матеріалами справи ознайомитися не дають.
  Звертався з тим самим запитанням в Партію регіонів до депутата Олійника В.М. – відповіді також не отримав.
  Я вже й надавав усі документи, що мені необхідно терміново видаляти тромб із серця, але все марно. Що це робиться?
  До чого Ви довели Україну за рік?
  Бачу й чую, що народ підніметься і з Вас спитає.
  Прошу надати мені реальну відповідь саме від Вас, а не від Ваших «шох»

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.271
 2. Настя
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  1.747
 3. P.S.
  Ответов:
  103
  Просмотров:
  37.051
 4. P.S.
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  2.992
 5. OBOZREVATEL
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.971
 6. Suhobrus
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.477
 7. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  75
 8. WildSally
  Ответов:
  5
  Просмотров:
  204
 9. Fixa
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  147
 10. mirovayareklama
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  83