Запрошення на урочисте прощання з підприємством СП ТОВ «М+М»

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Suhobrus, 28 апр 2011.

 1. Suhobrus

  Suhobrus

  Регистрация:
  19 янв 2011
  Публикации:
  36
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Пані та панове!

  Запрошуємо Вас прийняти участь в урочистому прощанні з підприємством СП ТОВ «М+М», яке відбудеться 28.04.2011р. о 09.00 годині.
  Підприємство СП ТОВ «М+М» сумлінно працювало на ринку пасажирських перевезень з 1996 року, але стало жертвою незаконних дій канівського міського голови Віктора Ніколенко та членів конкурсного комітету по визначенню переможця на маршруті загального користування №1 в м. Каневі.
  Щоб якнайкраще обслуговувати пасажирів, підприємство СП ТОВ «М+М» придбало в лізинг 5 (п’ять) автобусів БАЗ «Еталон». Однак рішення конкурсного комітету було сфальсифіковано. Незважаючи на явну законну перевагу (це і нові автобуси, і знижена вартість проїзду, і спеціальний транспорт для осіб з обмеженими можливостями), переможцем конкурсу було визнано підприємство «Канівавтотранс», власником якого являється секретар Канівської міської ради Олег Калніболоцький, на користь якого і було сфальсифіковано дане рішення.
  Незаконність рішення конкурсного комітету було підтверджено рішенням Канівської міжрайонної прокуратури, однак канівський міський голова та члени виконавчого комітету Канівської міської ради відмовилися виконати рішення прокуратури та передати маршрут №1 в м. Каневі підприємству СП ТОВ «М+М». Для них не існує Закон, для них Закон – це вони самі.
  Підприємство СП ТОВ «М+М» неодноразово зверталося до Черкаської облдержадміністрації з проханням навести лад у цій справі, однак дані заяви були проігноровані керівництвом. Таким чином канівський міський голова, секретар Канівської міської ради, члени конкурсного комітету та керівництво Черкаської облдержадміністрації умисно довели до банкрутства підприємство СП ТОВ «М+М», оскільки на даний час підприємство не має змоги виплачувати кредит за придбані автобуси. Дані автобуси були придбані спеціально для обслуговування пасажирів по маршруту №1 в м. Каневі, але внаслідок незаконного рішення членів конкурсного комітету вони практично увесь час простояли у гаражі.
  Результатом незаконних дій влади стало повне банкрутство підприємства СП ТОВ «М+М», оскільки завтра, 28 квітня 2011 року, лізингова компанія забирає предмет лізингу – саме ті п’ять автобусів БАЗ «Еталон», оскільки підприємство не має змоги внести черговий платіж. Окрім того, у підприємців Сухобрусів забирають житло (будинок та квартиру) і виробничу базу підприємства, оскільки дані об’єкти були внесені під заставу для отримання автобусів у лізинг.
  Запрошуємо прийняти участь в урочистому прощанні з підприємством СП ТОВ «М+М», результатом незаконних дій та лобіювання інтересів канівським міським головою, секретарем Канівської міської ради, членами конкурсного комітету та керівництвом Черкаської облдержадміністрації.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.721
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Запрошення на урочисте прощання з підприємством СП ТОВ «М+М»

  Suhobrus,
  сочувствую.Надеюсь всё более-менее наладится.
  Подаю идею.
  Было бы неплохо, если бы вы написали книгу.
  Про бизнес в нашей стране, про представителей власти, про депутатов, про суды и прокуратуры и т.п. - у вас ведь опыт огромный, есть что сказать.
  Фамилии фигурантов можно изменить, к примеру, оставит от настоящей фамилии только первые две буквы.Интересный бы детектив мог получиться.
  Официальный тираж - можно небольшой.
  А вот, - выложить на страницах интернета отсканированный экземпляр - это надо обязательно.
  Многим бы было интересно и поучительно.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. WildSally
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  78
 2. Fixa
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  102
 3. mirovayareklama
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  60
 4. Инна Евт
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  67
 5. Se_lena
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  79
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  127
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  115
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  106
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  88
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  84