За материалами каневской печатной прессы.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 20 авг 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: За материалами каневской печатной прессы.

  ***

  Територію ландшафтного парку «Трахтемирів» захопили невідомі?
  № від 18 березня 2014 року


  ____67.jpg


  ТРИВОЖНА СИТУАЦІЯ >>>>>

  Як повідомив Олександр Сіренко, директор регіонального ландшафтного парку "Трахтемирів", що розташований на півночі Канівського району, о першій годині ночі 16 березня невідомі особи у камуфляжній формі захопили приміщення АТЗТ "Трахтемирів", що знаходиться на території ландшафтного парку, та встановили там цілодобову охорону. Станом на 18 березня особи невідомих не встановлені.

  За інформацією журналіста Івана Кугна, на території АТЗТ "Трахтемирів" знаходяться близько 10 людей, які називають себе козаками. Вони опломбували частину будинків на території ландшафтного парку та повідомили, що там буде проведено націоналізацію (повернення в державну власність) об'єктів ландшафтного парку.

  У розпорядженні редакції знаходиться звернення Олександра Сіренка до Канівського МВВС з вимогою припинити дії невідомих осіб, пов'язані з несанкціонованим захопленням будівель, розташованих на території АТЗТ "Трехтемирів", та приватних домоволодінь, що знаходяться поруч. О.Сіренко вимагає затримати зловмисників, установити їх особи та відкрити кримінальне провадження щодо незаконних дій невідомих осіб на території АТЗТ "Трахтемирів". Бездіяльність правоохоронних органів, на думку О.Сіренка, може призвести до виникнення надзвичайної ситуації, саме тому до невідомих осіб слід застосувати оперативні заходи задля припинення їх дій.

  Коментар начальника Канівського МВВС Олександра Штеймана:

  - На підставі заяв О.Сіренка про захоплення приміщень АТЗТ "Трахтемирів" невідомими особами на місце події виїхала оперативно-слідча група. Було встановлено, що на території АТЗТ "Трахтемирів" дійсно знаходяться люди, які здійснюють охорону об'єктів та майна АТЗТ "Трахтемирів" - до зміни статусу товариства і території, де воно базується. За їх словами це питання буде вирішене у найближчі декілька днів. Факт наявності зброї в невідомих осіб не підтвердився.

  Подробиці читайте у наступному номері "Дніпрової Зірки" та на сайті нашої газети http://www.dniprowazirka.com.ua.

  Підготувала Марія ГЛАМАЗДІНА
  http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=5038


  ***


  Пионерский лагерь "Салют" , с.Трахтемиров.
  http://kaniv.info/showthread.php?t=1770


  ***


  Bakaji-mini.jpg


  Хозяйство по выращиванию кабанов для охоты существует в Региональном ландшафтном парке «Трахтемиров» , который занимает всю территорию современного Трахтемировского полуострова, расположенного в пределах Каневского Приднепровья.
  О ситуации на этой территории на данный момент, - можно почитать в теме
  "Букринский плацдарм."  ***

  Фото с одной из последних охот в ландшафтном парке "Трахтемиров" (декабрь 2002г).


  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: За материалами каневской печатной прессы.

  ***


  Український сторожовий корабель «Канів» просить матеріальної допомоги
  № від 24 березня 2014 року


  __381.jpg

  СИТУАЦІЯ >>>>>

  У час, коли російські війська незаконно знаходяться на території Автономної Республіки Крим, українські Збройні сили тримають оборону. Так, прикордонний сторожовий корабель "Канів" на чолі з капітаном першого рангу Дмитром Дуковим несе службу поблизу м. Ізмаїл (Одеська обл.)

  Цими днями Канівська міська рада написала звернення до Одеського загону морської охорони та членів екіпажу корабля "Канів" про готовність надати морякам-прикордонникам допомогу.

  - Ми отримали відповідь від командира Одеського загону морської охорони Дмитра Дукова, який повідомив рахунки для надання матеріальної під-тримки підрозділам Одеського загону морської оборони, - говорить керуючий справами Ка-нівміськради Володимир Святелик. - Однак нині у міській скарбниці відсутні кошти, які б можна було надати в підтримку флоту. Постанова КМУ "Про економію державних коштів та недопущення втрат держбюджету" значно обмежує використання нами бюджетних кош-тів. Ми написали лист-звернення до громадян і просимо всіх небайдужих канівців надати посильну матеріальну допомогу нашим морякам.

  Позицію міської ради під-тримала і Канівська районна державна адміністрація. Так, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту Канівської РДА Олександр Гордієнко повідомив, що райдержадміністрація радилася із приводу допомоги екіпажу корабля.

  - Екіпаж корабля "Канів" готовий прийняти допомогу, у тому числі, продуктами харчування, - говорить О. Гордієнко. - Ми плануємо провести бесі-ди із сільгоспвиробниками Канівського району, ПрАТ "Миронівська птахофабрика" з проханням надати продукти харчування для екіпажу корабля, які потім будуть доставлені безпосередньо у місто Ізмаїл.

  Ілона БУЦ

  Від редакції. Банківські рахунки, за якими можна буде надати фінансову допомогу сторожовому кораблю "Канів", будуть надруковані у найближчих номерах "Дніпрової Зірки" та на сайті: http://www.dniprowazirka.com.ua/. Слідкуйте за газетними публікаціями та сайтом і підримуйте наших захисників.

  Джерело:
  http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=5054


  ***
 3. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Канівський район, село Потапці
  Під час пожежі врятовано 86-річну жінку

  02 травня, о 20:30 в селі Потапці сталася пожежа в житловому будинку. Повідомлення про загоряння до Служби порятунку «101» надійшло від схвильованого внука господині, який водночас повідомив про перебування в помешканні літньої бабусі. На місце події оперативно прибув черговий караул місцевого пожежно-рятувального підрозділу. Завдяки професіоналізму його співробітників, рятувальникам вдалось швидко знайти та вивести із задимленого помешкання на свіже повітря 86 річну господиню. О 21:10 пожежу було локалізовано, а ще через п’ять хвилин ліквідовано.

  Як вдалося з`ясувати, причиною пожежі стало коротке замикання не сертифікованого електричного подовжувача китайського виробництва. За фактом події проводиться перевірка.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Канів. Місцеві підприємці та їх підтримка окупації України.

  Надіслано 06.05.2014.- на особисті поштові скриньки.


  В.о. голови м.Канів Скорина О.І.
  oiskor@bigmir.net

  Депутату міської ради Канева Коржову В.Л.
  korzhov.v@i.ua

  Редакторам та журналістам регіональних видань
  "Віка" v56r@i.ua
  dniprowazirka@ck.ukrtel.net
  ghas-pick06@yandex.ru

  Чиновникам Черкаської обласної адміністрації
  oda@2upost.com

  Звернення.

  Шановні журналісти, непевно, потрібно провести журналістське
  розслідування - як канівські підприємці, реалізуючи російську
  продукцію, продовжують підтримувати - фінансувати фашистський режим
  кремльовської, путінської росії, продовжують фінансувати агресора та
  окупанта української землі ?!
  http://kanev.info/theme/voprosy-k-g...tam-gorodskogo-soveta.2059/page-10#post-23318

  Текст цього листа розміщено на громадському сайті м.Канів.
  http://kanev.info/theme/za-materialami-kanevskoj-pechatnoj-pressy.2087/page-9#post-23317

  З повагою, http://kanev.info/  ***
 5. masTAK

  masTAK

  Регистрация:
  30 окт 2009
  Публикации:
  214
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  РУСЬ
  барыгам фиолетово шо продавать. не надо у них куплять
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Згадаємо дещо з архівних матеріалів.:D
  Перше, що зробив міський голова Віктор Ніколенко по приїзді з Канади, — це оголосив про намір провести в Каневі загальноміський суботник.

  липень 2011 року.

  __2_8.jpg

  Із 25 червня по 1 липня ц.р. міський голова В.Ніколенко та заступник голови з інвестиційної політики А.Леонтьєв у складі всеукраїнської делегації відвідали Канаду. Про це йшлося на традиційній вівторковій прес-конференції в міськраді, що відбулася 5 липня ц.р.  Побувавши у містах Торонто, Оттава та Оквілл, канівці були вражені чистотою тамтешніх вулиць і порядком. Віктор Ніколенко зізнався, що мріє, аби й Канів став чистим та зеленим, а для цього, на його думку, потрібно змінювати ставлення канівчан до свого міста. Так, після тривалого дощового періоду потрібно гідно підготувати Канів до Дня Незалежності України, відзначив мер. Із цією метою міський голова збирається організувати працівників усіх організацій та установ міста на загальноміський суботник для прибирання вулиць, фарбування бордюрів та косіння газонів.

  Src01.jpg
 7. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.380
  Симпатии:
  285
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Черкаський штаб Самооборони хотіли взірвати  І починаємо випуск із тривожних новин. Цієї ночі невідомі намагалися підірвати штаб Самооборони, що у самісінькому середмісті Черкас. Бойову гранату ф-1 підкинули під двері офісу. На щастя, пристрій не спрацював. Тож постраждалих немає. О першій ночі у штабі Самооборони перебувала група швидкого реагування, яка й повідомила правоохоронців. Наразі подробиці інциденту з’ясовує міліція.
  Олег Скалько, керівник Самооборони (телефоном): "У мене є міркування, що Самооборона обласного осередку робить правильні речі. І хтось хоче нас залякати".
  http://vikka.ua/news/76953-cherkaskij-shtab-samooboroni-hotili-vzirvati.htm
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Канівський військкомат оприлюднює прізвища тих, хто уникає мобілізації

  від 30 липня 2015 року
  [​IMG]
  ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ >>>>>

  Шоста хвиля часткової мобілізації до Збройних сил України в розпалі. У Канівському об'єднаному військовому комісарі-аті (ОМВК) систематично проводяться засідання військово-лікарської комісії (ВЛК), під час яких військовозобов'язані проходять медичне обстеження на визначення придатності. Громадяни України, які були визнані придатними, відправляються до військових частин і полігонів для проходження військової підготовки

  Утім, знаходяться чоловіки, які забувають про свій військовий обов'язок - захищати в разі потреби свою Батьківщину. Так, на жаль, станом на сьогодні у відділенні військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Канівського ОМВК нараховується близько 570 осіб, які не реагують на повістки і не з'являються до військкомату. Наразі списки таких громадян передані для розшуку до правоохоронних органів.

  Прикро визнавати, але є неявники і серед представників військової еліти. У відділенні офіцерів запасу і кадрів від мобілізації ухиляється 85 офіцерів. Дехто з них узагалі ігнорує всі повістки і жодного разу за час проведення антитерористичної операції на сході України не з'являвся до військкомату. Але є й такі, що пройшли ВЛК, були визнані придатними, погоджувалися йти захищати Батьківщину в ході часткової мобілізації. Та коли дійшло не до слів, а до діла - їх і слід прохолов. На телефонні дзвінки не відповідають, повістки ігнорують.

  Тому я прийняв рішення оприлюднити прізвища і ще раз (цього разу вже через пресу) запросити до військового комісаріату таких людей: Івана Сергійовича Семенова, 1985 р.н.; Віталія Валентиновича Єрмоленка, 1992 р.н.; Олександра Вікторовича Гуртового, 1986 р.н.; Сергія Вікторовича Гуртового, 1988 р.н.; Володимира Анатолійовича Сесіна, 1978 р.н. Хочу нагадати цим людям, що вони свого часу складали військову присягу, а ще мають пам'ятати, що означає слово офіцера.

  Окрім того, у ході VI-ї хвилі часткової мобілізації в Канівському ОМВК вперше були зафіксовані випадки, коли військовозобов'язані, пройшовши ВЛК, співбесіду, були обрані для мобілізації, але відмовилися отримувати бойову повістку. Станом на сьогодні таких випадків нараховується вже три (із двома солдатами і одним офіцером). У результаті до Канівського військкомату було викликано представника міліції. В його присутності та при свідках складено акт про відмову отримання бойової повістки. Також матеріали цих інцидентів направлені до Черкаського обласного військового комісаріату з подальшим направленням до військової прокуратури.

  Хочу ще раз наголосити - Канівський ОМВК не хапає на вулиці чоловіків, аби одразу відправити їх у зону проведення АТО. Ми діємо відповідно до чітких інструкцій і підходимо до військовозобов'язаного індивідуально, входимо в ситуацію кожного. Якщо людина просить про відстрочку - сесія, робота, інші життєві обставини - ми йдемо назустріч. Але й чекаємо цього у відповідь. Не можна відсиджуватися вдома в той час, коли солдати на передовій потребують підтримки.

  Тому застерігаю: всіх, хто ухиляється від виконання свого військового обов'язку, будемо змушені притягувати до відпові-дальності. Ст. 336 Кримінального Кодексу України передбачає відповідальність за ухилення від призову за мобілізацією у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 5 років.

  Ми зобов'язані піти на такі кроки не заради себе - заради наших дітей, заради тих хлопців, які сидять зараз в окопах, слухаючи свист куль, і чекають на підтримку, заради Батьківщини.

  Віталій ОРЕЛ,
  військовий комісар Канівського об'єднаного міського військового комісаріату,підполковник .
  http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=6258

  ***
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Син лідера місцевої опозиції Калніболоцького - не хоче до армії ?!
  Напевно, хоче керувати водіями ?!


  [​IMG]

  ***

  Щотижневик "Дніпрова зірка" 29 жовтня 2015 року.
  "Канівський військкомат оприлюднює імена призовників, які не з'являються для призову на строкову службу".

  "....імена неявників серед призовників : Пупишев Віталій Геннадійович (м.Канів), Райков Денис Миайлови (м.Канів), Садовий Сергій Васильович (с.Хмільна), Якушов Олег Олегович (м.Канів), Гудим Максим Олександрович (м.Канів), Джанашія Гоча Гочович (с.Степанці), Калніболоцький Дмитро Олегович (м.Канів), Дворянченко Олександр Павлович (м.Канів), Шовтенко Владислав Ігорович (с.Мартинівка), Смаглюк Дмитро В'ячеславович (м.Канів) , Щепак Євгеній Валерійович (м.Канів), Колчанов Денис Олександрович (м.Канів), Сенька Дмитро Євгенійович (м.Канів), Мазуркевич Владислав Олександрович (м.Канів), Верба Владислав Віталойвич (м.Канів) "


  [​IMG]


  Цікаво, що з цього приводу міркують місцеві журналісти - чи візьмуть вони пояснення з приводу ухилення сином від військового обов'язку - у місцевого лідера опозиції
  Калніболоцького О. ?!

  Чи нехай місцеві дітлахи вчаться любити Україну на таких "патріотичних" прикладах ?! - саме так вважають місцеві журналісти.

  ***​

  [​IMG]

  ***  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Src01.jpg


  ***
  У Каневі відкрили пам’ятний знак «Захисникам Вітчизни»
  від 19 листопада 2015 року

  [​IMG]


  15 листопада ц.р. у Каневі на площі Т. Шевченка було відкрито пам'ятний знак, присвячений захисникам Вітчизни. Ініціаторами створення пам'ятного знаку стали члени Канівської спілки учасників АТО й особисто голова спілки Олег Клочок

  Створення й встановлення пам'ятного знаку "Захисникам Вітчизни" стало можливим завдяки сприянню голови Канівської РДА Сергія Дубенця, фінансовій допомозі колишнього міністра оборони України, генерала армії Олександра Кузьмука, партії "Відродження", Канів-ської міської ради, приватного підприємця Рити Лаврентьєвої, депутата Канівської міськради Олександра Корнієнка та інших благодійників. Ідея та дизайн пам'ятника належать учаснику бойових дій Олегу Клочку. Його задум втілила в життя канівська художниця Олена Бабич.

  На відкриття пам'ятного знаку прибули генерал армії України Олександр Кузьмук, заступник військового комісара Черкаського обласного військкомату Олег Захаренко, народний депутат VII скликання Леонід Даценко, Канівський міський голова Ігор Ренькас, голова Канівської РДА Сергій Дубенець, голова Канів-ської райради Володимир Плисюк та ін-ші.

  Почесне право відкрити пам'ятник було надано генералові армії Олександру Кузьмуку, голові Спілки учасників АТО Олегу Клочку та синові загиблого канівця, бійця Анатолія Чупилки - Тарасу Чупилці.

  Після цього присутні на заході учасники АТО отримали почесні відзнаки "Учасник АТО" з рук генерала армії О.Кузьмука. Канівський міський голова Ігор Ренькас нагородив О. Кузьмука почесною відзнакою "За заслуги перед містом Канів".

  Після урочистих виступів гостей і представників влади голова Канівської спілки учасників АТО Олег Клочок подякував усім, хто долучився до створення пам'ятного знаку й вручив благодійникам пам'ятні грамоти.

  Військовий капелан, священик Української Автокефальної церкви Володимир Червонніков освятив пам'ятник і закликав усіх присутніх молитися за укра-їнських солдатів, які боронять мир на нашій землі, та за душі загиблих героїв, котрі віддали життя заради України. Наразі більше трьохсот канівців і жителів сіл Канівського району мобілізовані до лав Збройних Сил України і несуть службу в різних військових частинах і добровольчих формуваннях.

  Марія ГЛАМАЗДІНА

  Джерело:
  http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=6504

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Warkan
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  223
 2. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  391
 3. Марина55
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  242
 4. Марина55
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  195
 5. Marta
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  190
 6. Одинайза
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  354
 7. New
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  781
 8. wkam58
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  436
 9. dffhfdfd
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.198
 10. kryvolapfamily
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  302