Хорошие новости.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 10 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Хорошие новости.

  У Каневі хочуть побудувати Тарасову церкву.
  03.06.12.

  [​IMG]

  Про це сьогодні під час прес-конференції заявив начальник управління культури Черкаської облдержадміністрації Василь Марштупа.

  «Є таке завдання Президента – побудувати Тарасову церкву. Ви знаєте, що в нас є кілька конфесій і треба знайти злагоду між ними... Колись стояла каплиця на місці, де зараз стоїть пам'ятник Івану Підкові – коли йдемо пішою ходою і підходимо до Тарасової гори, то праворуч знаходиться цей пам'ятник (на фото - НародUA). Там на пагорбі колись стояла каплиця, і це буде історично виправдано, якщо ми там збудуємо цю церкву. Зараз іде активна робота над цим проектом», - розповів Василь Марштупа.

  За його словами, проект майбутньої церкви готують у Києві, а управління культури тільки вносить свої пропозиції.

  http://narodua.com/harjachi-novyny-korotko/u-kanevi-z-javytsja-tarasova-tserkva.html
 2. vyachik

  vyachik

  Регистрация:
  15 окт 2011
  Публикации:
  483
  Симпатии:
  79
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Канів
  Ответ: Хорошие новости.

  У Каневі буде створено гуманітарний інститут
  [​IMG]
  Для узгодження пропозицій щодо виконання вищезазначеного завдання 3 липня 2012 р. під головуванням Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та Міністра культури Михайла Кулиняка відбулася спільна нарада за участю представників міністерств, відповідних управлінь Черкаської обласної державної адміністрації та навчальних закладів.

  Зазначимо, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України та Президії Національної академії наук України від 23.12.2004 №530/971 у складі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького створений та функціонує Науковий центр шевченкознавчих досліджень. Водночас Канівське училище культури і мистецтв здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста за напрямами «Культура» та «Мистецтво», повідомляє МОНмолодьспорту.

  Виходячи з необхідності посилення національно-патріотичного та педагогічного виховання молоді, з метою створення сприятливих умов для культурного розвитку та розвитку гуманітарної вищої освіти та наукових досліджень, учасники наради запропонували утворити на базі Наукового центру шевченкознавчих досліджень Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Канівського училища культури і мистецтва Канівський гуманітарний інститут Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації.

  Цей вищий навчальний заклад здійснюватиме підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра та спеціаліста за напрямами «Культура», «Мистецтво» та «Гуманітарні науки» з можливістю продовження їх навчання за цими ж напрямами в магістратурі та аспірантурі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Хорошие новости.

  Це гарна новина. Буде де місцевій молоді навчатися. Крім того - молодь, яка приїде у місто на навчання - це економічний поштовх для місцевої економіки.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Хорошие новости.

  Створити гуманітарний інститут - це не зерновий термінал побудувати.

  [​IMG]

  Канівчанам - місцеві депутати і чиновники, які лобіювали інтереси компанії "Нібулон", хотіли вселити впевненість, що з будівництвом зернового терміналу, місцеві жителі отримають манну небесну у вигляді 60-ти робочих місць і податків, які заплатить компанія.

  Але, ніхто з них не сказав, що основні податки компанія платить по місцю своєї реєстрації, тобто буде працювати у Каневі, забруднювати повітря своїми зерновозами та контейнеровозами , остаточно убивати наші дороги , цілодобово порушувати спокій місцевої громади, а гроші платити - у бюджет іншого міста.

  Коротко по цій історії - протистояння між громадою, та місцевими чиновниками та депутатами - в питанні будівництва зернового термінала в місті Канів.

  [​IMG]

  http://kanev.info/showpost.php?p=6225&postcount=65


  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Хорошие новости.

  У Каневі будують наметове місто - в підтримку української мови !?

  [​IMG]

  У Черкасах, захисники української мови почали будувати наметове місто.
  04 июля 2012.

  На Соборной площади Черкасс оппозиционные партии и общественные организации развернут палаточный городок, где намерены проводить бессрочную акцию против языкового закона.

  "Мы будем разбивать палаточный городок и проводить бессрочную акцию протеста", - сказал на митинге лидер объединенной оппозиции Черкасской области Леонид Даценко.

  Пресс-секретарь областной организации ВО "Батьківщина" Татьяна Воронцова заверила, что к вечеру на площадь привезут палатки. "Мы требуем у президента не подписывать закон и предупреждаем, что будем защищать свой язык всеми возможными средствами", - говорится в листовках, которые распространяли среди жителей Черкасс во время митинга.

  Как ранее сообщалось, акции против "языкового" закона проходят во многих украинских городах: в Харькове, Полтаве, Ивано-Франковске, Львове и прочих.

  Напомним, 3 июля Верховная рада приняла закон об основах государственной языковой политики, предусматривающий установление официального использования региональных языков в работе местных органов государственной власти при проживании минимум 10% носителей на территориях, на которых распространен этот язык.

  Джерело: http://podrobnosti.ua/society/2012/07/04/845281.html#comments

  Щось зовсім не чути канівських лідерів з опозиції.
  Ау...ви де !?  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Хорошие новости.

  Вынесен приговор днепропетровскому экс-депутату, расстрелявшему человека.
  04 июля 2012.

  <embed src="http://podrobnosti.ua/img/player.swf" height="288" width="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="controlbar=over&amp;image=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/07/04/845285_3.jpg&amp;file=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/07/04/845285_4.mp4&amp;logo=http://podrobnosti.ua/img/logo_video.png&amp;plugins=viral-1&viral.link=http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/07/04/845285.html"></embed>

  Чотирнадцять років позбавлення волі - таке покарання призначив суд екс-депутату Софіївської райради Олександру Тарану.

  Два роки тому він вбив із автомата мешканця села Новоподільське Дніпропетровської області.

  За цей злочин районний суд призначив йому усього два роки умовно. Настільки м'який вирок обурив і родичів загиблого, і місцевих мешканців. Прокуратура це рішення оскаржила. І ось нарешті у резонансному процесі поставили крапку.

  Компанії депутата та 27-річного Олександра Югая посварилися саме на цьому ставку. Другу Олександра Тарана не сподобалось, як селянин припаркував машину. Спочатку на нього полізли з кулаками. А коли чоловік спробував утекти, наздогнали. Розлючений депутат розстріляв Олександра на очах його чотирирічного сина.

  http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/07/04/845285.html
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Хорошие новости.

  У Черкасах оголосили початок протестів і розбили наметове містечко.
  04.06.12.

  [​IMG]

  У Черкасах опозиційні політичні сили на Соборній площі оголосили початок безстрокових протестів - до "повної перемоги над окупаційним режимом". Крім того, увечері на центральній площі Черкас таки з'явилися перші намети, які, за задумом опозиції, повинні тут стояти постійно вдень і вночі. Як повідомили НародUA "мешканці" першого намету, в них буде чергувати до десяти молодих людей. І хоч мітинг із вимогою до Президента не підписувати ухвалений скандальний закон "Про засади державної мовної політики" був на надто масовим, однак він об'єднав досі часто конфліктуючих політиків, а також "незаполітизовану громадськість", зокрема викладачів університету імені Богдана Хмельницького.

  Врешті, пропонуємо читачам промови та коментарі НародUA черкаських науковців, політологів та політиків з приводу ухваленого мовного закону, який розколює українське суспільство та провокує громадянську війну.


  [​IMG]

  Перший намет "пішов".

  [​IMG]

  [​IMG]

  Викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького звернулися до Президента з проханням не підписувати мовний закон.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Віталій Коваль, "За Україну":

  - Те, що закон приймається напередодні виборів і проштовхується будь-якими засобами підтверджує те, що влада не знаходить нічого іншого, щоб хоча б якимось чином утримати електорат. Вони на цій карті грають, бо нічого іншого придумати вони не можуть. Я сьогодні навмисно разів десять переглядав відео і глибоко переконаний, що під той недоказаний Мартинюком номер і не названий законопроект, за який голосували, можна сьогодні втулити будь-який закон – і про повернення Криму Росії, і про передачу газотранспортної системи Росії, і про передачу Буковини Румунії. Що хочеш можна придумати. Тому що було названо тільки «248». На жаль, не готові були опозиційні фракції та їх лідери до таких дій. Мені імпонує те, що першим рішучим кроком стала позиція лідера «За Україну» Кириленка і його депутатської групи. Вони відразу пішли в Український дім голодувати.

  Що ми повинні робити далі? Балачки ми повинні припинити. Є таке кодове слово «вила». Я його повністю розумію і підтримаю. Черкащина не повинна сприйняти це спокійно, тому що все таки ми є серцем України. Чекаємо вістей з Києва. Вірю, що хоч це може об'єднати політичні сили...

  Василь Пахаренко, літературознавець, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького:

  - Мабуть, усі ви бачили, як приймався мовний закон. Я для себе зробив висновок, що, судячи із форми прийняття, нашою країною керують шулери – дрібні, самі примітивні шулери. Мені соромно і боляче за те, що наш народ дожився до того, що над нами – ті наперсточники, які дорвалися до влади і вважають, що вони навіки там будуть. Я хочу закликати усіх: люди добрі, єдине вас прошу – не бійтеся. Бо вони нас значно більше бояться. Вони бояться за свої заводи, за свої будинки, маєтки, за золоті унітази. Тому що вони знають, що усе це вони вкрали, і рано чи пізно доведеться віддавати. Не бійтеся. І так само вас прошу: не махайте рукою, не кажіть, що «моя хата скраю». Якщо сьогодні ми проти них не виступимо, то завтра вони прийдуть у хату до кожного і заберуть усе...

  Леонід Даценко, координатор "ради опозиційних сил Черкащини":

  [​IMG]

  - Сьогодні ми маємо менше говорити, а більше діяти. Сьогодні наш майдан має стати постійно діючим. Ми повинні сюди приходити щодня. Стояти до повної перемоги над цим окупаційним режимом. Тому я закликаю вас, ваших друзів, ваших родичів, знайомих кожен день виходити на майдан. Завтра ми повинні розгорнути тут справжнє наметове містечко. Сьогодні ми маємо розпочати український майдан і в Києві, і в Черкасах, і в кожному районному центрі, в кожному селі.

  Ті запроданці, які вчора зрадили Україну, зрадили кожного з нас, кожного українця, вони перетворилися у такий мішок чи то з грошима, чи то, вибачте, з гімном, які не мають права називатися народними депутатами України. Тому сьогодні ми маємо запалити вогонь, багаття на майданах, палити ворогів України. Щоб усі бачили, що ми з вами не тільки говоримо, а приступаємо до серйозних дій, ідемо в наступ на цю окупаційну неукраїнську владу...

  Ми об'єднані як ніколи в єдину політичну силу. Я вас закликаю щодня виходити сюди на майдан, виходити до пам'ятнику Шевченку, до пам'ятнику Симоненку. Єднаймося по дворах, єднаймося по будинках, єднаймося в селах і містах. Інакше ця банда знищить мову, вкраде землю, знищить кожного з вас. Тому наше гасло – «До боротьби!», до боротьби на майданах проти так званих владців, які сьогодні мають бути спалені і знищені на українській землі.

  Любов Майборода, депутат Черкаської облради:

  [​IMG]

  - Вчора відбулося безпрецедентне прийняття закону про мови – з порушенням всіх правил, всякого регламенту. Це просто наперсточники грали. Тому серйозно ні світове співтовариство, ні українці до такого прийняття закону не будуть ставитися. І я переконана, що тиск громадськості зробить своє і Янукович не підпише цей закон. Але ми маємо робити все можливе для того, щоб відстоювати свої права. Які б закони не приймала Верховна Рада, чи міська, чи обласна ради, - ніколи 200 осіб, а у Верховній Раді було сто, які тиснули на всі кнопки, сто людей, які представляють олігархічні клани не спроможні і не будуть вирішувати долю України. Її вирішує кожен з нас. Від того, як кожен з нас поважає свою мову, як ми ставимося до оточуючих, як ми нею спілкуємося на роботі, як ми ставимося до своїх друзів, до державних службовців, - оце і є закон. А не ті 200 осіб збіговиська, які вчора розіграли наперсточну карту.

  Тому я вас закликаю до того, щоб ми не недооцінювали, але й не переоцінювали ситуацію.

  Ті люди нікого не представляють. Були й гірші часи для української мови. В часи царя гнобили цю мову, і вона вижила. Тим більше вони виживе зараз.

  Я щойно повернулася з Росії, де мала зустріч з представниками громадських організацій. І на цій зустрічі виступали представники Кремля, які всіх залякували «оранжизмом».

  Саме «страшне», що є сьогодні в Росії – це наша Помаранчева революція, це – повернення історичної пам'яті, це правда про Другу світову війну. І цього найбільше боїться Москва. І цього найбільше боїться їх п'ята колона – представники Партії регіонів, Блоку Литвина, Комуністична партія. Це сьогодні люди, які працюють на гроші ФСБ, на гроші Кремля.

  Для нас важливо знати, що ніхто нас не примусить розмовляти російською мовою, якщо ми самі цього не захочемо. І ми нікому нашу мову не віддамо, як і не віддамо нашу країну.

  Для нас як представників депутатського корпусу Черкащини важливо, як себе поводять наші депутати. 26 депутатів Черкаської міської ради підтримали пропозицію заблокувати закон про мови. І ми дякуємо фракціям «Батьківщини» і «Фронту змін». Але міський голова голосував про ти того, щоб цей закон був заблокований. Ще більш ганебною була ситуація в обласній раді, де депутатська більшість не стала на захист мови. Це – наша з вами недоробка.

  Цю владу обрали ми. І тільки ми можемо обрати кращу владу. Тому важливий кожен голос. Закликаю вас стати в повний зріст, розпрямити плечі, підняти голову і пишатися тим, що ми – українці.

  Віталій Масненко, політолог, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького:

  - Цей закон дуже небезпечний. Тут ідеться не тільки про мовне питання. Цей закон по суті закладає механізм розчленування України. Почали з мовного питання. Далі з'являться інші приводи. Це все дуже небезпечно для єдності спільноти і цілісності держави.

  Крім того, є дуже великі сумніви щодо мотивації тих людей, які лобіюють подібні рішення. Як правило, усе пояснюють виборчими мотивами. Але я думаю, що слід шукати глибші мотиви. Можливо, тут розрахунок, що вдасться залишити для власних маневрів якусь частину України, в тому числі шляхом якогось відділення, сепарації. Це дуже небезпечні речі.

  Щодо реалізації закону, то я, чесно кажучи, не бачу правового механізму. Сам закон навіть з правової точки зору погано дуже виписаний. Тому що там є дуже багато суперечностей з рештою законодавства. Я, наприклад, звернув увагу на освітній блок. Там містяться нісенітниці. Наприклад, така є позиція. Що органи місцевого самоврядування вправі вирішувати обсяг викладання предметів в середній школі і тому подібне. Тобто фактично руйнується загальнодержавна система освіти. Є ж стандарти освіти, є закон про освіту. Але все це руйнується. І це – тільки один приклад. Така сама ситуація і в інших сферах. Тут потрібно ліквідувати все існуюче законодавство і впроваджувати цей закон. Він просто не вписується в правове поле.

  Думаю, через це було дуже багато правок до законопроекту. Але влада, правляча більшість не захотіла розглядати правки і в такий ганебний спосіб прийняла закон.

  Реакція суспільства на ухвалення цього закону є різною. Мені здається, що значна частина суспільства починає розуміти небезпеку, принаймні - інтелігенція. Було вже звернення викладачів львівського університету. Частина викладачів нашого черкаського національного університету підтримала подібне звернення. Думаю, подібні громадські ініціативи будуть виникати і далі. Але дії опозиції не зовсім адекватні. Все побудоване на політичному протистоянні. Потрібно брати ширше. Тут ідеться не так про політику, як про існування самого суспільства, його ідентифікація.

  Можливо, потрібні акції громадської непокори як протидія таким безвідповідальним діям влади.

  На масові акції навряд чи можна розраховувати. Думаю, це і врахувала влада. Пора відпусток. Частина людей думають про власне виживання. Але думаю, суспільство поступово прийде до глибинного розуміння небезпеки цього закону.

  Джерело: http://narodua.com/polityka/u-cherk...ij-protestu-i-rozbyly-nametove-mistechko.html


  Шось не чути депутатів міста Канів ? Вони щось збираються робити ?
  Чи на їх думку - все гаразд ?
  У Києві, - депутати голодовку оголосили...  ***
  Последнее редактирование: 5 июл 2012
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Хорошие новости.

  А у Каневі - місцевий голова Ніколенко В.В. - патріот ?

  [​IMG]

  Він - якимось чином висловив своє ставлення до подій навколо скандального закону "Про засади державної мовної політики" ?

  Чи, як це було під час сесії міської ради, - в квітні поточного року, - під час голосування по питанню виділення земельної ділянки для садового кооперативу - втече із залу, щоб уникнути відповідальності !?

  [​IMG]


  Мер Черкас дав доручення «розібратися» із «маразматичним мовним законом».
  05.07.12.

  Міський голова Черкас Сергій Одарич доручив юристам міськвиконкому уважно вивчити мовний закон, який 3 липня у другому читанні підтримала депутатська більшість у Верховній Раді.

  Про це він заявив під час наради.

  «Я прошу юристів на завтра підготувати інформацію про особливості закону про засади мовної політики. Щоб ми могли зреагувати на появу такого маразматичного документу», - сказав Сергій Одарич.

  Він також попросив оновити усі державні прапори у місті, а біля тих установ, де прапорів немає, встановити їх.

  «Всюди повинен бути державний прапор. Біля шкіл, поліклінік та інших закладів. Але не робіть із чогось дешевого, робіть якісно. Я півроку тому у себе перед хатою встановив флагшток і повісив прапор. Попри те, що він висить на сонці і на нього дмуть вітри, колір не змінюється», - пояснив мер.

  Крім того, посадовець зауважив, що прийняття мовного закону дуже позитивно вплинуло на російськомовних черкащан.

  «За останні три дні я спілкувався із людьми, які завжди говорили російською, а зараз переходять на українську. Тож ефект позитивний», - зауважив Сергій Одарич.

  Нагадаємо, що учора, 4 липня, біля Українського дому громадськість розпочала безстрокову акцію протесту проти прийняття мовного закону. Об'єднана опозиція Черкащини також оголосила про початок протестів та про встановлення наметового містечка на Соборній площі.

  Джерело: http://narodua.com/harjachi-novyny-...ratysja-iz-marazmatychnym-movnym-zakonom.html
 9. vyachik

  vyachik

  Регистрация:
  15 окт 2011
  Публикации:
  483
  Симпатии:
  79
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Канів
  Ответ: Хорошие новости.

  Восстание авто-рухляди: в Каневе из металлолома делают ноу-хау автомобили

  Его зовут Игорь. У него есть взрослая дочь (второй пилот женского экипажа KRAZ Rally Raid Team!) и свой бизнес. Однако, в отличие от большЫнства украинцев, которых волнуют только деньги, часть своей жЫзни он посвящает любимому хобби – переделыванию автомобилей. Точнее, того, что от них осталось. Свой парк автомобилей он называет потешным, а на вопрос «какая ваша любимая машЫна?» с улыбкой отвечает «ту, которую я сейчас делаю»…
  [​IMG]
  Он не ставит перед собой цели заработать денег. Он не стремится угодить кому-то. Все, что ему нужно – самореализоваться и привлечь внимание к своему любимому городу, в котором он вырос – Каневу.
  [​IMG]
  Многие пытались возродить туристическую славу Каневу. Рядовому украинцу он известен «Тарасовой горой», где ежедневно роятся тучи туристов и ежегодно собираются байкеры со всей Украины. Люди, рожденные в СССР, знают Канев еще и как город на Днепре, куда из Киева ходили «Ракеты». Тогда Канев был одной из туристических мекк Союза. Сегодня же его расположением и красивой природой заинтересовались сам Виктор Федорович и его младший сын Виктор Викторович. С их предложений в Каневе возвели вертолетную площадку, от которой простирается идеально ровная дорога с новыми отбойниками и белоснежной разметкой.
  [​IMG]
  Но это все не для простых смертных. Игорь же хочет сделать Канев едва ли не туристической столицей Украины и центром по переделке автомобилей. Не по тюнингу, не по стайлингу, а именно по переделке. Его мечта – слышать о родном городе нечто вроде «был на Тарасовой горе, возле Успенского Собора, в Каневском заповеднике в Каневе, а еще я там видел таку-у-у-ю Ниву…».
  [​IMG]
  Одни могут назвать его сумасшедшЫм, другие – фанатиком. Но для него главное, чтобы рядом были единомышленники, молодежь, и просто люди, которые хотят делать что-то своими руками. Именно поэтому на территории его автомастерской, которая по размерам сопоставима с большЫм сервисным центром, порой можно увидеть мальчишек с горящими энтузиазмом глазами.
  [​IMG]
  Самое трогательное, что во время нашего визита там ходили глухонемые дети, которые, по понятным причинам,не могут выразить своими эмоции словами и услышать рев мотора, но в их глазах можно было прочесть гораздо больше, чем может выразить среднестатистический человек.

  И когда Игорь видит огонек в таких глазах, тотчас готов показать и рассказать всё и вся о своем гараже и планах на будущее. Инженеру по образованию, ему интереснее не реставрировать или лепить антикрылья. Для него куда важнее создать нечто такое, чтобы вызывало восторг или просто удивление в любом виде. Видели Mitsubishi Pajero с передком от УАЗ-а? У Игоря таких несколько!
  [​IMG]
  [​IMG]
  Встречали когда-нибудь мини-Gelandewagen от Mercedes-Benz? Есть в Каневе такая машЫна, созданная на базе ЛУАЗа (Смотри галерею в конце материала). А что скажете по поводу сделанного из двух «горбатых» Запорожцев прицепа или Нивы-лимузин?[​IMG]
  Это лишь маленькая часть того «потешного парка», что может смело претендовать на туристическую точку для любителей машЫн. Есть здесь и старинный Москвич, и представительская Tatra, и классика американского автопрома, которые ждут своего часа. Но больше всего Игорь любит советские авто, которые он превращает в нечто действительно необычное и в хорошем смысле сумасшедшее.
  [​IMG]
  Любимое дело Игоря – создание прицепов. По мнению каневского мастера, их возможности в Украине недооценены, тогда как за рубежом они стали отдельным видом тюнинга. Так, например, у Игоря есть прицеп, сделанный из двух частей разных Нив, посредине которого стоит стол, а друг напротив друга диваны. Сверху люк. Поехали на природу, пошел дождь, а ты в домике и продолжаешь кушать шашлык.
  [​IMG]
  Захотелось в баню – решаемо. У Игоря всегда наготове передвижная сауна. Хочется экстрима? Биг-футы в помощь. Есть желание проехаться вальяжно и с ветерком – есть кабриолеты на выбор. Но это все существующее. В планах на будущее – создание автодома с гаражом для маленькой машЫнки. Для этих целей Игорь уже приобрел Икарус и Fiat 126.
  [​IMG]
  Также ценитель жЫзни и любитель машЫн сейчас работает над созданием Победы-лимузина, доделывает Таврию-кабриолет и при всем этом успевает быть примерным отцом, хорошим мужем и отличным начальником, который не брезгует вооружиться инструментами и полезть под машЫну…

  ФОТО: ТЖ и из личного архива Игоря Сухобруса

  В следующих публикациях мы расскажем о проектах эксцентричного автолюбителя, который для желающих укажет путь истинный – как сделать, для каких целей и что переделать в автомобиле или того, что от него осталось, в нечто такое, что сможет быть практичным, эксклюзивным и главное – сделанным собственноручно и за НЕДОРОГО. Игорь считает, что у каждого человека руки золотые – было бы желание ими поработать. Также отметим, что в ближайшем будущем мы планируем осуществить фрик-тест по самым красивым местам Канева на некоторых из данных авто!
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Хорошие новости.

  Семья Чаплинских на Киевщине живет в единстве с природой.
  09 июля 2012.

  <embed src="http://podrobnosti.ua/img/player.swf" height="288" width="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="controlbar=over&amp;image=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/07/09/846036_3.jpg&amp;file=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/07/09/846036_4.mp4&amp;logo=http://podrobnosti.ua/img/logo_video.png&amp;plugins=viral-1&viral.link=http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/07/09/846036.html"></embed>


  Жити з природою, як одне ціле. Новини починають серіал про тих, хто обрав для себе екологічний спосіб життя.

  http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/07/09/846036.html

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Яна
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  911
 2. Tania236
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.435
 3. Pherilea
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.743
 4. stiker981
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.548
 5. IrisaBym26
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.953
 6. Ayavlik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.774
 7. hovrashka
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.658
 8. svinki
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.875
 9. Tania
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.028
 10. masTAK
  Ответов:
  11
  Просмотров:
  6.546