Хочеться запитати у цих людей

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем ЛЕШИК, 21 апр 2010.

 1. ЛЕШИК

  ЛЕШИК

  Регистрация:
  20 апр 2009
  Публикации:
  146
  Симпатии:
  7
  Род занятий:
  хакер
  Мой город:
  канев  Відповідальність за безлад який чиниться на автовокзалі «Канів» має понести депутат Канівської міської ради від «Партії Регіонів» Калніболоцький О.А. та Маланчев.  Нещодавно на автовокзалі м. Канева знову «бушували» неабиякі пристрасті: міграція пасажирів з одного вугла «Спару» до іншого, пересадка пасажирів за вуглом вокзалу з одного автобуса в інший, крики, п’яні представники ПП «Канівавтотранс», журналісти з відеокамерами, лайки і врешті-решт міліція.


  Як виявилась організував і зрежирував цей шабаш особисто керівник ПП «Канівавтотранс» О. Калніболоцький, та його «духовний наставник» В. Смаголь. Саме вони особисто були присутні на вокзалі при незаконних погрузках пасажирів на вуглі «Спару» та навіть на площадці автовокзалу.


  Був присутнім представник ПП «Канівавтотранс» і тоді, коли нетверезий працівник ПП «Канівавтотранс» О. Бойко розкидався матюками в приміщенні вокзалу, ніби в п’яному кабаку. Та так, що вже аж жінки почали соромити цього хулігана. Проте вгамувати його зміг лише наряд міліції і тепер О. Бойко буде пояснювати свою поведінку в суді.


  Однак найприкріше в цій путанині це те, що депутат, який має дбати про порядок в місті, про поповнення міської казни, про зручність пасажирів врешті-решт, особисто зацікавлений в хаосі. Адже саме в хаосі є можливість набивати собі кишені, не сплачуючи податки. При цьому пан Калніболоцький О.А. не соромиться виступати на різних зібраннях, вип`ячуючи свої заслуги перед містом та критикувати інших. І хоча в неділю на автовокзалі пан Калніболоцький О.А. заявив, що лише за цей рік він сплатив півтора міліонна податків до бюджету, це звісно є брехнею. Адже у офіційних документах пан Калніболоцький О.А. показує своє підприємство як збиткове, саме для того, щоб не сплачувати податків.  Заслуговує також уваги і «стратегічна робота» цього підприємства: на вуглі автостанції стоїть диспетчер ПП «Канівавтотранс» і направляє людей на вугол «Спару» пропонуючи дешевший проїзд. Звісна річ, люди вже запуталися в «порядках» на вокзалі та і вартість квитка там дешевша, тому і йдуть з баулами туди куди їм вказав диспетчер ПП «Канівавтотранс», де на них дійсно очікують автобуси ПП «Канівавтотранс». Адже наші люди так звикли до того, що їх зневажають і тому добровільно дозволяють так з ними поводитись: пересаджувати з одного автобуса в інший – будь-ласка; гуськом бігти до автозаправки – добре; товпитись на «лівій» платформі біля «Спару» щоб встигнути зайняти місце в автобусі – дякуємо.  Хочеться запитати у цих людей: а де ж Ваша людська гідність? Де ж Ваше почуття самоповаги? Де ж Ваше розуміння того, що здаючи гроші диспетчеру чи водію Ви обкрадаєте самі себе, позбавляючи міську лікарню, школи, інші заклади міста, кошти яким надходять саме з податків? Та і невже ми так рухаємось до Європейських стандартів, яких ми лише прагнемо, а весь цивільний світ вже так живе? Щоправда з таким депутатом нам дійсно до Європи як до Києва рачки. Проте якщо цього «діяча» без технічної освіти дійсно поставлять у керма району, тоді говорити вже немає про що. Ганьба і сором.

  Анна Каменських


  "Час Пік"
 2. JIexa

  JIexa

  Регистрация:
  12 май 2010
  Публикации:
  61
  Симпатии:
  2
  Род занятий:
  Теле-відео оператор
  Мой город:
  Kaniv
  Відповідь: Хочеться запитати у цих людей

  Додам трохи про касу вокзалу - жодного разу не дали здачу вірно, то 10 копійок, то ще меньше, але крадуть. Квитки коштують кожного разу нову ціну, чіткого "прайса" послуг немає. Геть Калніболоцького =)