ВАЖНО Все про невиконання владою взятих на себе зобов'язань перед народом України.

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем ozon, 3 дек 2015.

 1. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Браття-блогери, приєднуйтеся. Ми ж патріоти чи не так?
  Вчора о 20:0747591884
  Коли ми розпочинали акцію про український дубляж фільмів,нам теж розказували про збитки кінотеатрів і про те ,що ніхто ходити не буде в кіно.Зараз ми не уявляємо як можна ходити в кіно не українською,на російський убогий дубляж.Так що все правильно.Приєднуйтесь до ініціативи своїми дописами і діями. Я впевнений,що ви це зробите.Ніхто не примушує вас в спілкуванні і творчості використовувати виключно українську мову,але на державному рівні,на телебаченні,в ЗМІ- українська мова має бути обов'язковою.Бо спочатку на телебачення приходить русскій язик,а за ним слідом- танки з бурятами всередині.

  (Перепощую від Івана Леньо.)

  Якщо б на нас напали, припустимо , не мешканці росії, а французи чи поляки, то уявити важко якою би була наша реакція на звучання польської чи французької мов на вулицях Києва чи інших міст. А якщо б ще з кожної радіоточки чи каналу телебачення ? Ну принаймні , ми б сильно обюрювались, а реально влаштовували би самосуди і брали би штурмом ті державні інституції , які відповідають за чистоту медійного простору від контенту агресора. Але чому ж ми цього не робимо з огляду на тотальне засилля російського лайна ? Тому що, все совєтське нам ментально близьке ? Невже не можна заборонити російський продукт на державному рівні відповідним законом ? Адже інтелектуальна власність - це також продукт. Що заважає ? Матеріальні збитки власників ТВ каналів і радіо ? Тобто, від європейців ми чекаємо санкцій, а самі ? Це неподобство ! Пропонуємо зібрати пресконференцію із усіх небайдужих популярних і дієвих митців ,і звернутися до президента з відповідною заявою! Якщо це питання не вирішити раз і назавжди, то у нас ніякої перемоги не вийде, а наші діти і надалі будуть набивати повні зали на російський булшіт, типу " Каспійський груз" чи "Кровосток" !

  Мораль така :

  Мало хто що любить ! Це не дискусія про смаки , звички і уподобання.

  Існує санкційний список товарів агресора, і в цей список має попасти інтелектуальний продукт з росії !

  Запрошуємо друзів-митців доєднатися до ініціативи!

  Контактна інформація: Інна 0938804171, 0634061271 Марат

  Прес-конференція українських медіаперсон в УНІАН:

  "Закрити український ефір для відео- та аудіо- товарів РФ!"

  Учасники: Антін Мухарський, Іван Леньо "Kozak System", Володимир Шерстюк "Kozak System", Тарас Компаніченко, Андрій Середа "Кому Вниз", Сергій Фоменко "Мандри"

  (список учасників поповнюється).

  Четвер, 28 січня, 11:30, агенція УНІАН: вул.Хрещатик, 4, конференц-зал. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

  http://press.unian.net/…/7641-zakryit-ukrainskiy-efir-dlya-…
 2. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.367
  Симпатии:
  280
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Та кабздець просто! :Biggrin: Якщо я правильно зрозумів, на думку цих блогерів сенс не в професіоналізмі кінематографа і не в створенні свого якісного продукту, а в дублюванні чужого?

  Никого не тошнит от украинского дубляжа советской классики? Я тут недавно пересмотрел "Приключения электроника" с украинскими субтитрами. Одновременно испытал разные чувства - смех и ужас, особенно с перевода некоторых фраз из песен ("крылатые качели", "вкалывают роботы а не человек" и т.д.). Зачем коверкать классику? Когда уже люди поймут, что необходимо учиться создавать свои, качественные, украинские фильмы, товары, услуги и т.д., чтобы весь мир узнавал об Украине, как о стране способной создавать и делиться чем-то хорошим, а не пытаться демонстрировать свою индивидуальность путём упаковывания чужого в свою обёртку.

  Масштаб патриотизма может быть разным, но начинается с малого - со своей лестничной площадки, подъезда, улицы и своего города. Научитесь не плевать и не разбрасывать окурки и другой мусор в лифте и на лестничной площадке. Научитесь беречь свои улицы, свои набережные, свой город, а вы рассуждаете о каком-то абстрактном патриотизме. Не в языке патриотизм, а в поведении!

  Железная логика! :Biggrin: А то что сейчас мои русскоязычные друзья служат в АТО защищая Украину - это не противоречит логике блогеров?

  Нет плохих или хороших языков. Есть плохие или хорошие люди, есть умные или глупые, есть культурные или свиньи.
  Мне не важно на каком языке будут СМИ, но важно что они будут говорить и что показывать.
  Пусть вещают СМИ хоть на белорусском, но рекламируют здоровый образ жизни, заботу о молодёжи, заботу о стариках и пусть воспитывают здравомыслие, а не так как сейчас - сплошная реклама алкоголя с утверждением українською мовою, що бухло - це чоловіче щастя!
  Если у людей нет мозгов или нет совести, то мова никак не повлияет на качество жизни, так же, как и переименование улиц вместо благоустройства.
 3. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.367
  Симпатии:
  280
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  В последнее время, ко всем своим и чужим идеям и действиям применяю несколько простых вопросов, благодаря которым многое становится понятно:

  1 - Какие цели преследуются?
  2 - Зачем?
  3 - К чему может это привести?

  После ответа на эти три вопроса, часто приходится возвращаться ко второму вопросу. :)
 4. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Аваков працює! (с)

  Под Мариуполем арестован ветеран батальона Донбасс Андрей Иванов с позывным "Святослав".
  На Майдане входил в "сотню Лева", учавствовал в знаменитом прорыве Володимир Парасюк на сцену Майдана, после которого народ разрушил договорняки между сценой и Януковичем а овощ сбежал в Ростов.
  В батальоне Донбасс с самых первых дней, награжден орденами и медалями, в бою под Широкино в 2015г был тяжело ранен и потерял руку.
  Колесо истории провернулось на этот раз быстро - всего за 2 с небольшим года он превратился в "преступника".
  Сделаем все, для того, что бы вытащить "Святослава".
  А колесо истории крутится дальше...
  Єгор Соболєв, Евгений Шевченко, Yaroslav Markevich


  12647039_1082980751736698_8959624903581468160_n.jpg

  А Кернес, Єфремов, Колесніков, Ахметов на свободі. Ще треба обовязково Парасюка посадить, він же осмілився прогнати Януковича. Яке неподобство.
 5. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  СУД ЄС ЗНЯВ САНКЦІЇ З АЗАРОВА І ЧЛЕНІВ ЙОГО УРЯДУ
  Четвер, 28 січня 2016, 11:05

  63b29f9-485-azarov[1].jpg

  Суд Євросоюзу, розташований в Люксембурзі, виніс рішення у об’єднаній справі Микола Азаров та Олексій Азаров проти Європейської ради, а також у справах Сергія Арбузова та Едуарда Ставицького.
  "Європейська правда" має в розпорядженні текст рішення, оприлюднений Судом ЄС у четвер, 28 січня.
  Суд встановив, що посадові особи не можуть бути піддані санкціям лише через те, що в третій країні розпочато попереднє розслідування їх дій.
  Відтак, всі без винятку активи цих осіб, арештовані в ЄС, мають бути "розморожені"
  Окрім того, таке рішення ставить під сумнів всі санкції проти українських посадовців.
  Рішення суду не є остаточним – сторона, що програла, може його оскаржити
  Необхідно зазначити що юридично рішення суду ЄС не означає невідкладного зняття арешту з активів. Це пов’язано із особливостями санкційного механізму: Рада ЄС щороку ухвалює нові санкції, які щоразу треба оскаржувати наново. Таким чином, в четвер було скасовано виключно той арешт, що діяв з березня 2014 по березень 2015 року.
  Нині (по 5 березня 2016 року включно) діє наступне рішення Ради ЄС, яке зараз ще перебуває на розгляді суду в Люксембурзі.
  Формально Рада ЄС може також продовжити на наступний рік нову хвилю санкцій попри винесене рішення, але в таке рішення може тягнути політичні наслідки для країн-членів ЄС та їх стосунків з судовою владою Євросоюзу.

  http://www.pravda.com.ua/news/2016/01/28/7097022/?attempt=1
 6. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.367
  Симпатии:
  280
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Прокуратура арестовала журналиста Дорожного контроля Виталия Косенко

  Ночью 26 января 2016 года, в городе Запорожье был арестован журналист «Дорожного контроля» Виталий Косенко. Предварительно известно, что Виталий Косенко зафиксировал на видео факт получения взятки сотрудниками полиции (бывшие ГАИшники).

  Во время разбирательства по этому делу, на место приехали представители прокуратуры и СБУ, которые и задержали Косенко, сообщает sprotiv.org.

  «В процессе задержания, его избили. Нашему адвокату удалось узнать, что со слов следователя, „он падал поскольку на улице скользко“. После задержания, его повезли в пятую городскую больницу. После этого, его направили в изолятор по адресу г.Запорожье ул.Верхняя 2», — рассказал активист Александр Куницкий.

  Ожидается, что утром Виталию Косенко вручат подозрение в совершении преступления. Из этого документа станет понятна суть обвинений предъявленных журналисту «Дорожного контроля». После этого, Виталию должны избрать меру пресечения. Прокуратура планирует требовать взятие под стражу.

  Сайт «Дорожный контроль» констатирует факт планомерного уничтожения общественного движения. Власть по одному ликвидирует всех активных участников «ДК». Президент Украины Петр Порошенко и глава МВД Арсен Аваков прекрасно понимают, что если «ДК» смог расшатать режим Виктора Януковича, то он может повторить это снова. Потому, после прихода к власти, Порошенко и Аваков уничтожают всех, кто мешает им грабить страну, - считает «ДК».  Месть таможни или за что арестовали Косенко?
 7. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Дмитро Гнап
  1 ч ·
  Прочел сегодня сотню похожих постов: "Если, после скандала вокруг Кононенко, Порошенко не начнет...", "Если Порошенко не поймет...", или "Если Порошенко не прекратит..."
  Воу-воу-воу, коллеги! Он не поймет, не начнет, и не прекратит. Потому что со временем люди умнеют. Или глупеют. Но они не меняются.
  И Порошенко не изменится. Он, и его алчное окружение этот скандал воспримут не как тревожную сирену перед падением на землю. А как неблагоприятное изменение бизнес-среды и просто подстроятся по неё. Станут крысить чуть тише и строить более замысловатые схемы. Но они не изменят своего отношения к управлению страной. Волк никогда не станет вегетарианцем.
  Я пишу это, чтобы у вас не было напрасных ожиданий. Пишу, потому что мне уже тошно от моих сбывшихся прогнозов. Хотя для того, чтобы делать прогнозы о решениях Порошенко или Яценюка не нужно быть Вангой или политологом. Достаточно здравого смысла.
  Полтора года назад, я написал, что Порошенко - это Янукович, улучшенный на 30%. Сегодня мы видим подтверждение этому во всей красе: схемы, смотрящие, откаты, заносы. Разве что сын президента миллиардером не стал. Да и сам президент не несет хрень, вроде "Анны Ахметовой".
  Поэтому, не стройте иллюзий и напрасных надежд. Никто из этих упырей не превратится в лилового пони. И все, что нам остается - это борьба с ублюдками на каждом сантиметре жизни. Давайте ебошить их дальше.

  https://www.facebook.com/gnap.ua?fref=nf

  А мне еще Скрябин вспомнился...
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.828
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
 9. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Cмішно. :) Більше дискредитувати владу чим вона сама себе дискредитує неможливо.

  Депутата Львівської міської ради, члена фракції "Блок Петра Порошенка" Григорія Козловського секретаря комісії фінансів та планування бюджету Львова вітає з днем народження "Модерн токінг"...  Кому війна...
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.828
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  ЕКСПЕРТ: БУДЬ-ЯКЕ ОБГОВОРЕННЯ КОНФІГУРАЦІЇ НОВОГО УРЯДУ – ЦЕ ВЖЕ Є КРИЗА
  4 лютого 2016

  x62285.JPG.pagespeed.ic.cyQ5R3Q54QyU8kQdv41o[1].jpg

  Останні події, пов’язані із Кабінетом міністрів, вказують на політичну кризу в Україні

  Про це сьогодні, 4 лютого, в ефірі "5 каналу" заявив голова правління центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

  "Будь-яке обговорення конфігурації нового уряду – це вже є криза. Це вже є ознакою кризи. Це вже означає, що старий уряд чимось не влаштовує і його треба оновлювати. І в процесі обговорення, звичайно, висуваються різні кандидатури, постає питання про звіт уряду, про роль тих чи інших міністрів у своїй роботі, про пошук нових кандидатур, які би заміняли цих міністрів", - сказав він.

  Експерт вказав на те, що перераховані ним події у країні і є ознакою політичної кризи. "Але з іншого боку – це ще є ознакою певного оновлення і сподіванням на те, що ця криза дуже швидко завершиться", - додав Таран.

  Зазначимо, що сьогодні Президент України Петро Порошенко обговорив реформи в Україні із послами країн G7. По завершенню зустрічі він зробив заяву, що міністри-реформатори та їхні команди мають залишитися на посадах.

  5.ua/polityka/Ekspert-Budiake-obhovorennia-konfihuratsii-novoho-uriadu--tse-vzhe-ie-kryza-105387.html#

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  389
 2. Лора
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  1.960
 3. Starpom
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.371
 4. OBOZREVATEL
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.422
 5. Shelli
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  4.525
 6. OBOZREVATEL
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  3.133
 7. Swowan
  Ответов:
  7
  Просмотров:
  20.196
 8. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  5.919
 9. mirovayareklama
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  229
 10. Parma
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  567