ВНИМАНИЕ ВОДИТЕЛИ!!! Нововведения!

Тема в разделе "Авто, мото, вело, электро, бензо техника", создана пользователем UAShumaher, 15 авг 2011.

 1. Petra

  Petra

  Регистрация:
  23 мар 2015
  Публикации:
  5
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Женский
  Мой город:
  Канев
  Каждая новая власть придумывает свои нововведения для своего же обогащения.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.713
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  На дорогах України хочуть ввести відеофіксацію порушень.
  22 мая 2015 09:54 по материалам: Подробности-ТВ
  [​IMG]

  В МВС хочуть запровадити фото та відео фіксацію правопорушень.

  Верховна рада в першому читанні ухвалила чотири законопроекти, покликані реформувати МВС. Один з них передбачає створення Національної поліції. Перш ніж потрапити на службу - поліцейські мають пройти суворий конкурсний відбір. Керівника відомства призначатиме і звільнятиме Кабмін - за пропозицією міністра внутрішніх справ.

  Ще один проголосований в першому читанні законопроект - про муніципальну варту. Створювати її зможуть місцеві ради за кошти місцевого ж бюджету. Варта - не буде підрозділом МВС, але виконуватиме тотожні функції, зокрема охоронятиме громадський порядок. Окрім того, депутати проголосували за документ, покликаний навести лад на дорогах. В МВС хочуть запровадити фото та відео фіксацію правопорушень.

  "Те, що нам обов'язково потрібно - це електронні протоколи. Щоб люди не чекали на вулицях. Нам потрібна дуже чітка процедура платежу штрафу. Штрафи повинні йти в бюджет", - говорить Ека Згуладзе, заступник міністра внутрішніх справ України.


  ***

  Дуже гарна річь - зробив фото та відео дтп. І якщо воно без важких наслідків - поїхав далі.

  ***​
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.713
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИЙ ЗАПРОВАДЖУЄ ФОТО- І ВІДЕОФІКСАЦІЮ ПОРУШЕНЬ ПДР
  6 серпня 2015

  [​IMG]

  Цей закон розширить повноваження нової патрульної поліції.​

  Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", який передбачає деякі нові повноваження для виконання патрульною поліцією своїх завдань у сфері забезпечення безпеки руху.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Зазначається, що до Адміністрації Президента, на ім’я глави держави, надійшов лист від начальника Департаменту патрульної служби МВС України Олександра Фацевича з проханням розглянути можливість невідкладного підписання закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху".

  В листі, зокрема, йшлося про те, що "створення патрульної поліції стало помітною реформою в суспільстві, а зростання на понад 60% кількості звернень громадян до патрульної поліції свідчить про неабиякій рівень довіри суспільства". При цьому наголошувалося на необхідності отримання Департаментом патрульної служби додаткових повноважень для більш ефективного функціонування патрульної поліції, особливо в частині забезпечення безпеки руху.

  Відповідно до згаданого закону запроваджується автоматична фотозйомка та відеофіксація адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, яка має покращити рівень безпеки дорожнього руху і знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму зі смертельними та іншими тяжкими наслідками, також запроваджується новий вид адміністративного стягнення – штрафні бали, установлюється розмір штрафу або кількості штрафних балів у санкції статті, надаються повноваження щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення уповноваженими працівниками підрозділів патрульної служби МВС.

  Нагадаємо, 5 серпня Порошенко підписав закон про поліцію.
 4. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  P.S., трудно верить тому что ты здесь пишешь.Но с другой стороны ведь это всё обещаешь не ты.;) .[​IMG]
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.713
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  чиж, что , обосраться готов - лишь бы у Украинцев ничего не получилось ?
  Можешь начинать - всё у нас будет хорошо. Украинцы - великая нация - колыбель славян - источник православия на Руси.
  То, что у нас по соседству, на востоке - идиоты-обыватели и варвары живут - это плохо - тут ничего не поделаешь - так сложилось исторически, но с другой стороны - это нас стимулирует. К примеру, - создавать мощную армию, полицию, правоохранительную систем, судовую систему, гражданское общество, экономику.
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.713
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.713
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  МАЙЖЕ 27 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ ПІДПИСАЛИ ПЕТИЦІЮ ЗА СКАСУВАННЯ МИТ НА ІНОМАРКИ
  13:44 7 вересня 2015

  [​IMG]
  Кількість осіб, які підписали на сайті Президента України електронну петицію щодо скасування мита й акцизного податку на імпорт автомобілів, за тиждень перевищила 25 тис.

  Ініціатори розміщеної на сайті Адміністрації Президента петиції вимагають скасувати розмитнення та акцизний збір на імпорт автомобілів.

  "Скасуйте розмитнення і акцизний збір, скільки можна народ доїти, цього немає ні в одній цивілізованій країні", - йдеться у тексті звернення.

  За даними сайту, збирати підписи за цю петицію почали 29 серпня 2015 року.
  А на 6 вересня петиція вже набрала понад 25 тис. підписів. До кінця збору підписів залишилося 83 дні.

  2 липня 2015 року Верховна Рада України ухвалила ініційований Президентом Закон "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції".

  Відповідно до Закону, якщо петиція, адресована Президенту, парламенту або уряду, набрала 25 тис. підписів протягом не більш як трьох місяців, відповідь має бути оприлюднена на офіційному веб-сайті органу, якому вона була адресована, не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду. У відповіді на електронну петицію має повідомлятися про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

  Нагадаємо, 2 вересня 2015 року в "Укравтопромі" заявили, що в серпні цього року в Україні продали майже вдвічі менше автомобілів, ніж торік. Так, продано 3464 нових легкових авто, і це на 35% менше від липневого показника і на 46% від торішнього показника. Загалом же за вісім місяців поточного року в Україні було реалізовано понад 26 тис. нових легкових автомобілів, що на 63% менше за аналогічний період минулого року.
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.713
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  На сайті Президента опубліковані відповіді на петиції з пропозиціями введення загального права власності на зброю, призначення Міхеіла Саакашвілі прем'єр-міністром та скасування податків та митних платежів на імпорт автомобілів.

  http://kanev.info/theme/evromajdan-2014.3668/page-35#post-29209


  ****
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.713
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.713
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  СВІТОВИЙ БАНК ВИДІЛИВ УКРАЇНІ НА БУДІВНИЦТВО ДОРІГ $560 МЛН

  5 жовтня 2015

  [​IMG]
  Україна підписала протокол про отримання від Світового банку першої частини третього траншу кредиту на суму 560 млн доларів.​

  Гроші підуть на будівництво ділянки дороги Полтава-Харків, повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер.

  Посадовець заявив: "У п'ятницю (попри підвивання деяких "доброзичливців"-провісників) підписав від української сторони Протокол щодо отримання від Світового банку 560 млн доларів (перша частина від третього траншу) на будівництво ділянки Полтава-Харків". Він також додав, що другу частину - 240 млн доларів - виділять згодом і тепер потрібно очікувати ратифікації у відповідь з боку Світового банку. Шульмейстер розповів і деякі деталі про третій транш Світового банку: "У цьому третьому транші будуть і інші компоненти - у тому числі і проектування дороги Львів-Кіровоград-Херсон".

  [​IMG]

  Нагадаємо, у серпні 2015 року прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що черговий транш МВФ збільшить золотовалютний запас України до 12 млрд доларів.


  ****

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Alesander
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  3.837