Влада здає донецьк і луганськ по кримському сценарію

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем masTAK, 22 апр 2014.

 1. masTAK

  masTAK

  Регистрация:
  30 окт 2009
  Публикации:
  214
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  РУСЬ
  Незважаючи на видимий опір центральної влади окупації південно-сходу країни, далеко не всі політичні оглядачі вірять в щирі наміри офіційного Києва.
  f6dc12de41f97322b48453f5663056191398074251[1].jpg
  Багато політологiв вже висловлювали думку, що прозахідні політики зацікавлені у втраті Криму, а також не відмовляться від зникнення електорату південного сходу країни, щоб реалізовувати свої плани, оскільки проросійського виборця в країні практично не залишиться.

  Свою точку зору висловив відомий дисидент, син головнокомандувача УПА Романа Шухевича, керівник УНА-УНСО Юрій Шухевич.

  На його думку, Донецька і Луганська області обов'язково залишаться у складі України, хоча «дорогий уряд» дуже намагається позбутися цих областей. Пояснюючи свою точку зору, Шухевич звернув увагу, як ще під час окупації Криму західні політики закликали до рішучих дій, коли центральна влада тупцювала на місці. І зараз уряд нічого не робить, щоб зупинити розвиток ситуації на Донбасі.

  Шухевич закликав відмовитися від ганебних і безглуздих переговорів з олігархами, які ще недавно вважалися королями своїх регіонів. Замість цього влада повинна дати силову відсіч сепаратистам і бандитам, щоб показати, за ким сила.

  «Що хочуть олігархи, які контролюють східні області? Федералізацію, тому що кожному з них потрібна своя вотчина в Україні. Але це потрібно олігархам, а Яценюк йде у них на поводу, замість того щоб вжити рішучих заходів проти "зелених чоловічків" і так званих проросійських активістів. Згадайте, що було в Маріуполі.

  Спробували ці "активісти" взяти штурмом військову частину - отримали відсіч і одразу розбіглися. Якщо б уряд діяв так само, а не грало в переговори і зважений діалог... Ну про що говорити з бандитом? На що ви хочете його вмовити?», - цитує Шухевича Gordonua.com.

  Не бажаючи називати прямо прізвища, Шухевич натякнув, що окремим «кандидатам у президенти» вигідна невизначеність на сході, адже тоді вибори 25 травня не відбудуться. Якщо голосування за нового главу держави перенесуть на більш пізній термін, то окремі політики могли б підняти свій рейтинг до цього часу.

  Варто зазначити, що на даний момент найбільшу підтримку виборців має Петро Порошенко, тоді як всі соцопитування показали значне відставання Юлії Тимошенко, яка завзято рветься повернутися у владу після роздумів у лікарняній палаті.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Suhobrus
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  4.440
 2. Suhobrus
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  3.123
 3. Suhobrus
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  3.470
 4. Shelli
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.414
 5. Suhobrus
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.613
 6. ЛЕШИК
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.775