Відкритість мiсцевої влади. Канів!

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  22.12.12 відбулося загальноміське зібрання громади міста Канів.

  [​IMG]

  У кінотеатрі Канів.
  Людей було - десь близько 2/3 залу.

  Спочатку виступав Даценко. Багато чого говорив.Казав, що юридичні засоби впливу вони вже
  усі використали, тому звернулися до Європейського суду.

  Що запам'яталось - що він - Даценко в курсі через інтернет:Laie_98: про ситуацію з "Дніпровими садами". Казав, що треба тиснути на владу, у тому числі і на опозицію.

  На цій оптимістичній ноті я йому вручив звернення "Про канівські тушки".
  http://kanev.info/showpost.php?p=16308&postcount=406
  Потім спостерігав, як жіночка яка була з Даценко, довго пробувала вникнути - про що йдеться у цьому зверненні. Нічого, є надія, що розберуться.

  Потім, приїхав кандидат у народні депутати з Черкас Микола Булатецький - з 194 округу.
  Він теж виступив перед громадаю.

  Потім виступав депутат Ткаченко, Гамалій.

  Якщо не помиляюсь, то депутат Гамалій нагадав присутнім та голові міста Ніколенко, що саме він - Ніколенко, за декілька днів до початку виборів народних депутатів України, без будь-якого конкурсу - прийняв на роботу до себе - секретарем, жінку скандально-відомого голови 197 виборчого округу Онищенко.

  Також, голові міської ради, та присутнім - було нагадано, що депутати міської ради збиралися 3-ри рази - щоб ухвалити рішення щодо звернення до Генеральної прокуратури - з приводу фальсифікування на 197 виборчому окрузі.

  Гамалій запропонував тиснути законним шляхом на міжрайонну прокуратуру - щоб та швидше розібралась з фальсифікуванням на виборах.

  У вівторок , 25.12.12, о 10-00 буде проводиться пікетування канівській міжрайонній прокуратури.
  Хто зможе , - підходьте.
  Гамалій подасть заявку на це пікетування - щоб усе було законно.

  Потім, під'їхав депутат України Андрій Шевченко.
  Він, теж виступив перед громадою. Подякував громаду за підтримку.Казав, що ці вибори запамятаються йому саме людьми з Каніва - у хорошому змісті.

  Потім, виступив Ніколенко.
  Громада зустріла його криками - Ніколенко ганьба.

  Особисто я зрозумів виступ міського голови - Я не я , хата не моя.
  Тобто, - шановні, я маленька людина - що з мене узяти.
  Ніколенко акцентував увагу, що перед тим, як його звинувачувати, деякі депутати міської ради - повинні на себе подивитися спочатку.
  Я так зрозумів , що це був справедливий на мою думку камінець у бік депутата Ткаченко - лідера міcцевої ВО "Батьківщина", якій голосував на сесії міської ради за виділення землі для садового кооперативу "Дніпрові сади".

  Показово, - відразу після свого виступу, Ніколенко вдягнувся, та пішов з залу.

  Потім виступив депутат Коржов.
  Який зразу наголосив - що здивований виступом міського голови, тому що усе що відбувається у місті - за це повинен нести відповідальність - голова міста.

  Приймалися, проводилося голосування по резолюціях.
  Сподіваюсь текст цих резолюцій буде розміщено у засобах масової інформації або на громадському сайті м.Канів.

  Зокрема було прийняте звернення до Генеральної прокуратури - від мешканців міста Канів, щодо фальсифікування на виборах.
  Причому, як я зрозумів, текст був переданий депутату України Шевченко А. - для оприлюднення на засіданні Верховної Ради України.

  Потім, було прийняте ще рішення громади - про недовіру міському голові, заступнику Чиж, секретарю міської ради.

  Десь так. Може щось забув, то виправте та нагадайте.

  Впевнений, що 29.12.12 - під час звіту міського голови - буде повний зал.
  Так що - має сенс займати міста з вечору.
  Приходьте на звіт міського голови, впевнений, - буде цікаво.

  До речі, міський голова довів під час свого виступу, що під час звіту, - кіна не буде - як у минулий звіт.
  Він наголосив, що буде виступати не більше 15 хвилин, а потім - відповідати на питання громади ?!!

  Нагадую, що міський голова на свій звіт, та на питання по ньому запланував не більше 1,5 години.
  Така собі зразкова повага до громади міста.
  http://kanev.info/showpost.php?p=16227&postcount=60

  Знаючи, наших місцевих пройдисвітів, може статися така ситуація, що на звіті буде черга з заздалегідь підготовлених людей , з зазделегідь підготовленими питаннями.

  До речі, під час виступу міського голови, йому задавали питання.
  Вийшла якась жіночка, як я зрозумів - з групи підтримки міського голови, та почала розповідати який міський голова чудовий - ніколи не запізнюються до громади, а ось інші присутні депутати мали би повчитися у міського голови !!! (напевно - це вона мала на увазі депутата України Шевченко А., якій з поганих умов на дорозі(сніг) - запізнився на зустріч).

  Було кумедно це чути, але не смішно.
  Чи вони такі бовдурі, що таке мелють, чи нас вважають за повних бовдурів ? - не зрозуміло.

  ***

  На мою думку, важливо, щоб у місцевих засобах масової інформації було надруковано звернення №1 від 19.12.12 "Звернення щодо розподілу земельних ділянок, вільних від забудови, у м.Канів - у 2012 році. "
  http://kanev.info/showpost.php?p=16310&postcount=65


  ***


  ЗВЕРНЕННЯ

  громади міста Канева до Генерального прокурора України Пшонки В.П.


  Шановний Вікторе Павловичу!

  Найбільше зло — непокаране зло, стверджував Платон, давньогрецький філософ.

  У м.Каневі сталося не просто зло. Вчинено злочин проти народу, спотворено волевиявлення виборців територіального виборчого округу № 197. Центральна виборча комісія відмовилася оголосити переможця виборів 28 жовтня 2012 року по одномандатному виборчому округу №197, мотивуючи своє рішення неможливістю встановлення істинного результату, визнаючи цим факт фальшування результатів виборів.

  Ситуація, яка склалася навколо виборів на виборчому окрузі №197, надзвичайно напружена. Підставою цьому стало відкрите фальшування вибору громадян одним із суб'-єктів виборчого процесу, а саме:

  — підмінено 18 протоколів дільничних ви-борчих комісій: було сфальшовано вибір більш як 7500 виборців на користь Губського Б.В., за якого ці люди не голосували;

  — 01 листопада 2012 року ЦВК замінила десять членів окружної виборчої комісії ВО № 197 ( в тому числі і її голову), які своїми вчинками дали всі підстави стверджувати, що вони працювали на користь однієї людини, при цьому не звертаючи жодної уваги на законодавство України. Так, підсумкове засідання ОВК по підведенню підсумків виборів по мажоритарному виборчому округу №197 не проводилось, протокол в приміщенні ОВК членами комісії не підписувався. Скарги, зауваження, які надходили до ОВК, до уваги не бралися та не розглядалися.

  — 22 листопада 2012 року Канівська міська рада звернулася до Вас, Вікторе Павловичу, з проханням розслідувати факти порушення Закону України "Про вибори народних депутатів України".

  В ніч з 22 на 23 листопада 2012 року злочинці, замітаючи сліди, розгромили приміщення міського архіву, якому було передано виборчі бюлетені із "проблемної" 197 окружної виборчої комісії. Було зіпсовано 16 коробок із бюлетенями, дві з яких зникли взагалі.

  Саме тому громада м.Канева вимагає неупередженого та об'єктивного розслідування фактів порушення Закону України "Про вибори народних депутатів України" та сподівається, що Генеральна прокуратура не допустить перетворення вчиненого на канівській землі зла — фальшування волевиявлення українців на найбільше у світі зло — НЕПОКАРАНЕ ЗЛО!

  З повагою, за дорученням громади міста: Тимошенко Ю.Г.,Гамалій Ю.А.,Ткаченко С.С.

  22 грудня 2012 року


  ***

  РЕЗОЛЮЦІЯ

  загальноміського зібрання жителів міста Канева


  22 грудня 2012 року щодо ситуації у нашому місті, яка склалася внаслідок виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 р.

  Виборча кампанія-2012 у нашому місті, як і в цілому по Україні, проходила з численними брутальними порушеннями виборчого законодавства за потуранням, а то й за прямою участю міської влади. Це і численні білборди, на яких разом з кандидатом від Партії Регіонів красувалися працівники державних інституцій; це і відкритий підкуп виборців де зеленкою, де футбольним м'ячем, де гривнею; це і прикріплення владою своїх кураторів до кандидатів: Губського Б.В. — Чиж В.М. заступника міського голови, а до Коржа В.М. — Калніболоцького О.А. секретаря міської ради; і не в останню чергу це формування міськвиконкомом через підставні партії і партійки керівництва дільничних виборчих комісій "своїми людьми". Ось ці "свої люди", що забезпечили окружну комісію по семи канівських дільницях №№710788,710889, 710893, 710894,710897,710898,710899 підробними подвійними протоколами по мажоритарному округу, цинічне нехтування виборчого законодавства членами окружної комісії, прикриття "Беркута" і дозволило голові ОВК Онищенку М.В. сфальшувати результати виборів. Як наслідок: повна зневіра канівців до можливості демократичних змін як у Каневі так і у державі.

  Апогеєм впливу канівської влади на вибори-2012 стало розміщення для п'ятирічного зберігання виборчої документації в непристосованому, без необхідного облаштування та охорони приміщенні міського архіву в будівлі колишнього готелю "Дніпро", що дозволило безперешкодно викрасти або пошкодити бюлетені і протоколи по всіх сфальшованих дільницях.

  А верхом зневаги до своїх виборців-мешканців міста стала позиція посадовців Чиж В.М. (заступник голови міської ради), Калніболоцького О.А. (секретар міської ради) та депутатів міської ради від Партії Регіонів щодо небажання розслідування фальсифікації результатів виборів, а фактично покривання фальсифікаторів, коли вони спочатку зривали проведення позачергової сесії, а потім не підтримали Звернення сесії до генерального прокурора з вимогою знайти і покарати злочинців.

  ВИХОДЯЧИ З ВИКЛАДЕНОГО ВИЩЕ ЗАГАЛЬНОМІСЬКЕ ЗІБРАННЯ ГРОМАДИ МІСТА КАНЕВА ВИРІШИЛО:

  1. Звернутися до Генерального прокурора України з вимогою провести об'єктивне розслідування фактів фальсифікації результатів виборів по виборчому округу № 197 та факту викрадення і знищення виборчої документації.

  2. Звернутися до депутатів Верховної Ради України з проханням оприлюднити текст звернення громади міста Канева до Генерального прокурора на пленарному засіданні Верховної Ради.

  3. За результатами підготовки і проведення виборів, зберігання виборчої документації, виразити недовіру Канівському міському голові Ніколенку В.В.

  4. Вимагати звільнення Чиж В.М. від займаної посади заступника міського голови.

  5. Вимагати звільнення Калніболоцького О.А. від займаної посади секретаря міської ради.

  6. Вимагати звільнення від займаної посади голови Черкаської ОДА Тулуба С.Б.

  7. Вимагати звільнення від займаної посади голів районних державних адміністрацій: Канівської — Гики О.М., Золотоніської — Криницької О.Ю.

  8. Вимагати звільнення від займаних посад прокурора Черкаської області Лісового М.Л. та начальника обласної УМВС Дернового В.В.  За дорученням зібрання: головуючий Тимошенко Ю.Г., члени ініціативної групи Носенко В.В., Гамалій Ю.А., Коржов В.Л., Ткаченко С.С.

  22 грудня 2012 року

  ***
  Последнее редактирование: 27 дек 2012
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  Міське віче у Каневі прийняло резолюцію про порушення на виборах і звернення громади міста до Генпрокуратури з вимогою покарати винних.

  Депутат України А.Шевченко.

  Докладніше :
  https://twitter.com/ashevch/status/282475616266252288

  Вложения:

  • Src03.jpg
   Src03.jpg
   Размер файла:
   264,9 КБ
   Просмотров:
   975
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  ***
  22.12.12.

  Звернення "Про канівські тушки" було вручено особисто Даценко Л.М. - під час зустрічі на загальноміському зібранні громади міста Канів - 22.12.12.

  При врученні цього звернення Даценко Л.М., мною було пояснено, що це офіційне звернення, складене з дотриманням вимог законодавства і чи не погодиться він його прийняти, та розглянути ?

  Даценко Л.М. погодився прийняти та розглянути це звернення.


  Докладніше - про перебіг подій на загальноміському зібранні громади міста Канів - 22.12.12.
  http://kanev.info/showpost.php?p=16321&postcount=87

  ***

  Текст звернення.


  Голові ВГО «Громадянська позиція», депутату України
  Гриценко Анатолію Степановичу.
  01033, місто Київ, вул. Саксаганського, 38-б, офіс 1.
  (звернення направлено рекомендованим листом, з
  повідомленням про вручення.)

  Кандидату у народні депутати України від ВО "Батьківщина" - по 197
  одномандатному виборчому округу Даценко Леоніду Миколайовичу.
  (звернення передане особисто - під час зустрічі на
  загальноміському зібранні громади міста Канів - 22.12.2012р.)

  Голові регіонального осередку партії "ВО "Батьківщина"
  по Черкаській області Бондаренко Анатолію Васильовичу
  вул. Смілянська, буд.23, оф.35.м.Черкаси.
  (звернення направлено рекомендованим листом, з
  повідомленням про вручення.)

  копія (скановане зображення звернення - з підписом та датою.)
  направлено на електроні поштові скриньки депутатам міської ради :
  Cкорина О.І. oiskor@bigmir.net , Коржову В. korzhov.v@i.ua


  від позапартійного мешканця міста Канів ******************.
  (вул.*****************, м.Канів, Черкаська обл.)  №1 від 22.12.12.


  Про канівські тушки.
  Або, - чому, на виборах 2013 року кандидат від ВО "Батьківщина"
  напевно - не отримає підтримки у мешканців м.Канів.  Звернення.


  Шановний депутат України Гриценко А.С., кандидат у народні депутати України Даценко Л.М. , під час підготовки до виборів народних депутатів України я приймав посильну участь у агітації серед мешканців нашого міста - прийти на вибори та проголосувати за Даценко Л.М. - по 197 одномандатному виборчому округу.

  Мешканцями міста Канів відпрацьована досить унікальна схема, - коли в інтернеті, на публічному сайті міста, розташовують якийсь інформаційний матеріал, - актуальний, життєво-важливий для громади міста .

  Потім, - хто з мешканців міста поділяє інформацію, викладену у цьому матеріалі, за власним бажання, у себе вдома - роздруковує цей матеріал, та розповсюджує у поштові скриньки - переважно за місцем свого проживання.

  Приклад інформаційній листівки, яка була складена особисто мною та розповсюджувалась серед мешканців м.Канів - у додатку до цього звернення.
  Запевняю вас, що мешканцями міста була розповсюджена не одна сотня подібних листівок - у поштові скриньки.

  Подібні інформаційні листівки, за такою ж схемою, розповсюджувалися у 2010 році, коли громада міста протистояла місцевим чиновникам та депутатам, які лобіювали інтереси компанії "Нібулон" - по будівництву на території міста, в безпосередній близькості від Тарасової гори - зернового терміналу.

  Зерновий термінал не було побудовано.

  Шановний депутат, та кандидат у народні депутати, згідно рішення канівської міської ради № 11 – 85 від 11.09.2008р. у черзі на отримання земельної ділянки під будівництво індивідуальних житлових будинків знаходилося по м.Канів - 425 осіб.

  05.04.12, на черговій сесії міської ради, депутати від Партії регіонів, об'єднавшись з місцевими депутатами від ВО "Батьківщина" , з порушенням процедури ухвалення подібних рішень, з порушенням законодавства України - державних будівельних норм, приймають рішення щодо виділення кооперативу "Дніпрові сади" - 6,5 га. землі - у межах міста Канів.

  Депутатам було відмовлено в оголошенні списку членів кооперативу.

  Міський голова м.Канів Ніколенко В.В. відмовився підписати це рішення міської ради.

  Через 8-м місяців, 06.12.12, на черговій сесії міської ради, за відсутністю голови м.Канів, ті ж самі депутати від Партії регіонів, об'єднавшись з депутатами від ВО "Батьківщина" , знову, с порушення процедури ухвалення подібних рішень, з порушенням законодавства України - державних будівельних норм, приймають вже вдруге - рішення щодо виділення кооперативу "Дніпрові сади" - 6,5 га. землі у межі міста Канів, - з метою передачі землі у власність.

  Голова фракції Партії регіонів Маланчев Є.С. вніс пропозицію від 32 депутатів: внести до порядку денного сесії питання про надання в оренду 6,5 га земельної ділянки садовому кооперативу "Дніпрові сади".

  Звернення підписали депутати: Коваленко О.В.,Колодій О.С.,Маланчев Е.С., Бовшик М.Ю., Вовк В.Г., Чиж В.М., Болсунов Р.П.,Куча В.В.,Сандига Л.В.,Боровик І.І.,Маланчев С.В.,Гузь О.І.,Коляда О.М.,Умриш Б.В.,Сидоренко В.М., Шульга В.Д.,Голда Н.А.,Щур Т.А., Демиденко О.Г.,Мартинович В.Я.,Куценко О.С., Болсунова Т.В.,Пилипенко А.Г., Василенко Л.Д.,Буряк В.М., Калніболоцький О.А., Бузницький Ю.В., Ткаченко С.С.,Лисенко М.П.,Попенко І.Г., Ніколенко Ж.В., Касіч-Пилипенко Є.Л.

  На сесії, депутатам, які виступали проти цього рішення, знову, - було відмовлено назвати членів кооперативу "Дніпрові сади".

  Начальник юридичного відділу Канівського міськвиконкому Н.О. Лісова вважає, що Канівська міська ради не має можливості розглядати дане рішення, щодо виділення 6,5 га землі садовому кооперативу "Дніпрови сади" - тому що були допущені численні порушення у процедурі прийняття цього рішення.

  Міський голова був відсутній на цій сесії - знаходився у лікарні, тому це рішення щодо виділення землі громади - вже, напевно, - підписано людиною, яка виконувала його обов'язки..

  Мешканці міста ще не встигли відійти від фальсифікацій , за "згвалтування" їх волевиявлення на виборах по 197 одномандатному округу !

  Мешканці міста ще не встигли відійти від знищення виборчих бюлетенів, які цілодобово вони захищали на протязі 12 діб !

  Особисто я був присутній та приймав участь у захисту ОВК 197 , під час його штурму о 5-тій годині ранку - співробітниками "Беркуту."

  Мало того, що громаду міста "згвалтували" на "виборах", так ще і місцеві депутати від ВО “Батьківщина”, довго не чекали - включилися до "гвалтування" місцевої громади !

  Чомусь депутати міської ради від ВО "Батьківщина" нічого не зробили для запобігання знищення виборчих бюлетенів !

  Для збереження виборчої документації, достатньо було усього однієї простої речі - написати заяву на ім'я губернатора по Черкаській області, прокурору Канівської міжрайонної прокуратури, та начальнику Канівського відділення СБУ - про те, що документи зберігаються невідповідно, і у разі їх знищення , або пошкодження - ці люди повинні персонально розділити відповідальність. І текст цієї заяви розмістити публічно - на сторінках друкованих видань, або в інтернеті.

  До речі, ці ж самі депутати від ВО "Батьківщина", які голосували за виділення землі для садового кооперативу "Дніпрові сади", у 2010 голосували за будівництво зернового терміналу "Нібулон" в межах м.Канів.- незважаючи на те, що на загальноміських зборах 26 червня 2010 р., мешканці міста проголосували проти будівництва цього терміналу.

  Список депутатів міської ради, які на сесії 29 липня 2010 року, всупереч рішенню громадських зборів, голосували за будівництво в межах м.Канів зернового терміналу "Нібулон" : Пiддубний С.Р., Бондар В.Л., Бранiцький О.В.,Власенко В.М., Грибенко О.В.,Калнiболоцький О.А., Кобзєв А.С., Колодiй О.С., Колiсник А.Д., Кононенко В.В., Кравцова I.I.,Маланчев Є.С., Маланчев С.В., Марiкуца Є.В., Мартинюк В.I., Олексюк В.Ф., Попенко I.П., Почтовий Г.Г., Танана Г.П., Ткаченко С.С., Тригуб В.М., Шатохiн I.П.

  Навіщо місту такі тушки серед депутатів міської ради від ВО "Батьківщина" ?!
  Зрозуміло, що вам ці місцеві депутати від ВО "Батьківщина" конче потрібні для організації виборів 2013 - по 197 округу.

  Але сподіваюсь, що ви, на підставі цього звернення, зробите службове, партійне розслідування, зробити висновки, приймете рішення - щодо діяльності або бездіяльності депутатів міської ради від ВО "Батьківщина", та повідомите громаду міста - через засоби масової інформації.

  Сподіваюсь, що лідери та юристи ВО "Батьківщина" втрутяться та допоможуть зберегти землю громади м.Канів - не дадуть її подеребанити місцевими чиновниками, депутатами від Партії регіонів, та ВО "Батьківщина", та найвірогідніше - людьми, які не мають ніякого відношення до міста Канів - не є мешканцями нашого міста.

  Допоможіть громаді міста протистояти криміналізації місцевої влади !

  Якщо ви проігноруєте це звернення, не виключно, що буде проведена організаційна робота і перед повторними виборам по 197 виборчому округу, в кожній поштовій скриньки мешканців м.Канів, будуть розміщені матеріали , викладені у цьому зверненні - чому не слід голосувати за кандидата у народні депутати від ВО "Батьківщина" !

  Запевняю, що ці матеріали будуть переконливі.

  Сподіваюсь на письмову відповідь - у відповідності до ст.40 Конституції України, та Закону України “Про звернення громадян.”

  Це звернення розміщено на публічному сайті м.Канів http://kanev.info/, у розділі "Жизнь Канева", у темі " Вибори 2012. Я буду голосувати за кандидата у депутати", де більш докладно можна ознайомитись з документами та фактами, викладеними у цьому звернені.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.

  Доповнення :

  1.Звернення щодо розподілу земельних ділянок, вільних від забудови, у м.Канів - у 2012 році. - №1 від 19.12.12.
  2.Інформаційна листівка від 23.10.12 "Достучатися "до небес", яку розповсюджували за власним бажання, у поштові скриньки - за місцем проживання, мешканці міста Канів.

  Позапартійний мешканець м.Канів 22.12.12 ***********


  ***

  Звернення.

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/843818.jpg

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/843819.jpg


  Додаток №1 до звернення.
  http://kanev.info/showpost.php?p=16310&postcount=65

  Додаток №2 до звернення.
  http://kanev.info/showpost.php?p=15236&postcount=10


  ***

  Чеки про відправу звернення - рекомендованим листом, з повідомленням про вручення.

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/844051.jpg


  ***

  Матеріал по темі звернення.


  Рішення міської ради від 06.12.2012 № 10 – 32
  Про надання земельної ділянки в оренду ОКСГТ „Дніпрові сади”.


  Докладніше:
  http://kanev.info/showpost.php?p=16266&postcount=70


  БЮТ і Партія регіонів об'єдналися, щоб "подерибанити" 6,5 га канівських прибережних земель?
  Канев.Левый берег.Дренажный канал.ФОТО.


  [​IMG]

  Докладнiше:
  http://kanev.info/showpost.php?p=12436&postcount=9  Кратко про "Нибулон" в Каневе - про историю противостояния общественности города и каневских чиновников c депутатами.

  [​IMG]

  Докладнiше:
  http://kanev.info/showpost.php?p=6225&postcount=65

  ***

  Кстати, вполне вероятно, что это обращение, в какой-то мере - сможет помочь (в хорошем смысле) голове города Канев Николенко В.

  ***

  Довели інформацію щодо цього звернення - до чиновників Черкас та Канева, журналістів та редакторів регіональних видань.

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/844386.jpg

  ***
  Последнее редактирование: 25 дек 2012
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  Мер Канева ненароком «здав», у кого є всі відеозаписи процесу фальсифікацій виборів на 197 «проблемній» ОВК

  Написано 25 Декабрь 2012.

  [​IMG]

  Канівська громада вкрай обурена бездіяльністю правоохоронних органів і місцевої влади щодо розслідування фальсифікацій на окружній комісії № 197, у наслідок яких ЦВК оголосила канівський округ проблемним, замість того, щоб визнати перемогу на ньому кандидата від Об’єднаної опозиції «Батьківщина», координатора Ради опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка.
  Цієї суботи у місті зібралося чергове засідання Форуму демократичних сил Черкащини, на якому було одноголосно вирішено повторно звертатись до Генеральної прокуратури з приводу проведення розслідувань. Жителі Канева не розуміють, чому місцева влада і правоохоронні органи годують їх відписками, а не притягують до відповідальності тих, хто відверто, не криючись, брав участь у злочині. Більше того, правоохоронні органи не поспішають розслідувати і погром міського архіву, коли фальсифікатори, замітаючи сліди, знищили виборчі бюлетені із тих дільниць, результати голосування по яких було спотворено.
  На Форум зібралось близько трьохсот активних городян, прибув народний депутат і герой «бойовищ» на 197-мій ОВК Андрій Шевченко, переможець перегонів у канівському окрузі Леонід Даценко та переможець виборів у Черкасах Микола Булатецький, чий округ так само безпідставно назвали «проблемним».
  На засідання запросили і представників місцевої прокуратури, міліції та міського голову Канева Віктора Ніколенка. Силовики народ проігнорували, а мер містечка почав знову доводити присутнім, що ніяк не міг вплинути на ті безчинства, що коїлись на засіданнях окружкому.

  Ніколенко добалакався до того, що «здав» цікаву інформацію: виявляється, у влади і правоохоронців є повний набір записів усіх 16 відеокамер, що знаходяться в приміщенні ОВК. Тобто є неспростовні відеодокази того, як відбувався процес фальсифікацій, зафіксовані усі, хто в ньому брав участь. Але, натякнув мер Канева, записи не пускають у хід через небажання високопосадовців у Черкасах та Києві.

  <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/xQ0rajiwO2c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  Утім, ці одкровення на канівчан не вплинули. Разом із зверненням до Генпрокуратури вони прийняли резолюцію, де вимагають відставки міського голови Канева, секретаря Канівської міської ради, губернатора Черкащини, обласного прокурора і начальника УМВС.
  А щоб влада не сумнівалась, що громада готова відстоювати свою позицію навіть у радикальний спосіб, у вівторок кілька десятків канівчан вийшли пікетувати місцеву прокуратуру.

  [​IMG]

  У суботу на Форум демократичних сил у Канів приїхав народний депутат Андрій Шевченко. Він подякував канівчанам за згуртованість і активність. "Коли недавно в супермаркеті незнайомець запитав мене, як там у нас справи у Каневі, я зрозумів, що моє життя на завжди поділилось на те, що було до Канева, і те, що після..." - поділився з канівчанами нардеп.

  [​IMG]

  Пікет під канівською прокуратурою. Такого тут ніколи не бачили...

  [​IMG]


  Джерело:
  http://progolovne.ck.ua/archives/23149
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  Сьогодні, 29.12.12, відбувся звіт міського голови.

  Багато було чуток, що на звіт - державні підприємства та організації -делегують групу підтримки для міського голови.

  Особисто бачив, як вийшли люди з припаркованого біля кінотеатру Канів автобусу - зі сторони будинку рад, та пішли до будівлі кінотеатру. Близько 25-30 осіб.

  Коли проходив крізь фає кінотеатру, то бачив , як хтось з цієї групи наблизився до секретаря міської ради Калніболодського та привітався з ним, а потім, комусь з натовпу голосно дав розпорядження : "Усім нашім, як домовлялися - сідати у центрі, у четвертому ряду."

  Щодо звіту.

  Було майже повний зал.
  На початку, десь близько 12 хвилин, міський голова звітував.
  Потім були питання.
  Навіть, деякі питання хтось писав на папірці, який по розпорядженню - здається Чиж, рознесли, та роздали бажаючим присутнім у залі.
  Але, жодного з цих письмових питань не було зачитано головуючим на звіті.

  Дехто виступав з подякою міському голові.
  Напевно, - було за що.
  Інколи подібне запитання - подяка тягнулося 10-15 хвилин і здавалось, що цій людині, було поставлено задачу - у такий спосіб тягнути час. Людей у залі це обурювало - було чути голоси припинити це, та задавати питання.

  Послухали ми і вірші.

  Задали питання про розподіл земельних ділянок.
  Як приклад, було названо прізвище однієї людини (Козаренко), яка протягом року (у квітні і у вересні), отримала дві ділянки землі у місті. (дивитесь відео звіту по цьому питанню - починаючи з 27:00)
  Звісно, після цього питання, міський голова наобіцяв багато чого, адже це його ні до чого не зобов'язує.
  Міський голова почав запевняти громаду, що зовсім поряд той час, коли будуть межі міста, та через кооперативи, земля буде роздана громаді.
  Але, у своєму виступі, міський голова не згадав про скандально-відомий кооператив "Дніпрові сади", і про те, що членів цього кооперативу не було оприлюднено навіть на запит депутатів міської ради.
  Ніколенко В. проігнорував питання щодо виділення землі садовому кооперативу "Дніпрові сади", незважаючи на те, що було надіслане звернення від мешканця міста з проханням висвітлити це питання у своєму звіті - жодного слова голова не сказав по цьому питанню.

  Було питання, щодо того, що міський голова, з його слів, - бачив запис відео з 16 камер відеоспостереження - як фальсифікувалися вибори на 197 виборчому окрузі , та місцева влада причетна до халатності, яка стала запорукою знищення виборчої документації.

  На що міський голова відповів, що під час вирішення питання, щодо зберігання виборчої документації, - він знаходився на лікарняному.
  Більш того, міський голова вже не вперше публічно зробив припущення, що знищення виборчої документації було на руку опозиції.
  Не зовсім зрозумів, але здається, зі слів міського голови, записи камер відеоспостереження - є у депутата України А.Шевченко, який купив їх у когось там.

  Особисто у мене викликало зацікавленість , коли міський голова, під час свого виступу, несподіванно використовував емоційне порівняння стану громади - "згвалтована".

  Є сподівання, що це є підсвідомою реакцією міського голови на звернення №1 від 19.12.12.
  "Звернення щодо розподілу земельних ділянок, вільних від забудови, у м.Канів - у 2012 році."
  http://kanev.info/showpost.php?p=16310&postcount=65

  Можливо, тонка душевна організація нашого голови таким чином реагує на звернення мешканців ?
  Побачимо - по письмовій відповіді міського голови.

  На що ще звернув увагу ? Міський голова розповідав, що є якісь грандіозні плани, щодо набережної Дніпра.Згадав про аварійну танцювальну площадку. Сказав, що керівників київської фірми, яка оренду цю споруду, повідомлено, що міська рада у цьому році збирається розірвати договір оренди.

  Більше як рік тому назад, ми зверталися до міського голови щодо неналежного та загрозливого для життя стану цієї аварійної танцювальної площадки.
  http://kanev.info/showpost.php?p=11174&postcount=39

  Хтось у залі робив відеозйомку любительськими камерами.
  Тому, напевно, зовсім швидко, ці кадри ми побачимо на ютубі.
  Як це буде подано і відредаговано - ми побачимо.

  Запитала якась жінка у міського голови - Хто призначив Калніболоцького та Чиж ?
  На що міський голова відповів, що кандидатури запропонував - він, але обрали - депутати.
  Тобто - крайнього не знайдеш , - як не шукай.

  Не бачив, щоб хтось з депутатів міської ради задавав питання міському голові ?!
  Це викликало подив ?!
  Думав, що депутати, принаймні від опозиції - повинні вести за собою громаду, та задавати тон у розмові з головою міста Канів !

  Якщо не помиляюсь, то на початку звіту, - бачив депутата В.Коржова, який вийшов з залу. Чи повернувся - не бачив.

  Якщо не помиляюсь, то бачив депутата О.Скорина, який стояв біля входу до залу.

  До останнього сподівався, що буде озвучене питання, щодо рішення міської ради № 10 – 32 „Дніпрові сади.”
  http://kanev.info/showpost.php?p=16392&postcount=90

  Що ж, депутати мають моє звернення, подивимося на відповідь.

  Що цікаво, на звіті міський голова, відповідаючи на питання, сказав, що у бюджет міста, закладено кошті на розробку проектної документації інженерних споруд - щоб люди, які отримають земельні ділянки, мали менше клопоту....
  Є припущення, що більша частина цих коштів, так чи інакше - піде для садового кооперативу "Дніпрові сади".


  Ходити на подібні звіти, які нікого з місцевих чиновників ні до чого не зобов'язують - бажання немає , але це треба робити.

  Була і кульмінація цього дійства - під назвою звіт міського голови.
  Наприкінці мешканцям вже набридло все що відбувається і вони почали йти до виходу.
  Головуючий почав закликати трохи почекати, та запропонував, - майже цитую : "законодавство не передбачає голосування під час звіту, але є пропозиція проголосувати , чули багато, хтось за , хтось проти, прошу проголосувати. "
  Центральні ряди підняли руки. Напевно, навіть вони не зрозуміли - за що голосують - чи за, чи проти.

  Майже впевнений, що це голосування було організовано з однією метою - зробити фото - неначебто як міського голову підтримала громада під час його звіту.

  Майже впевнений, що подібне фото з піднятими руками у четвертому ряду - з'явиться принаймні у друкованому виданні Дніпрова зірка.

  Ось такий погляд на так званий звіт міського голови.


  ***


  Відео звіту.


  ***

  За материалами каневской печатной прессы.
  http://kanev.info/showpost.php?p=16530&postcount=65


  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  Фільм ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 29 грудня 2012.

  <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/GHPd46-eahg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  http://youtu.be/GHPd46-eahg
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  Звернення №1 від 04.01.13 "Канів.Як воно почувати себе - коли приймаються рішення,наслідки яких,не виключно, - катастроф."
  http://kanev.info/showpost.php?p=16464&postcount=92


  Відповідь депутата міської ради Коржова В.


  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/847528.jpg


  Депутатське звернення.

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/847529.jpg

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/847530.jpg

  Напевно, це саме той випадок, коли треба було звернутися і звернути увагу канівського відділення СБУ - щодо дій представників місцевої влади !


  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  Жители Котовска подали в суд на мэра, вдвое повысившего свою зарплату

  15 января 2013.

  [​IMG]

  Группа жителей города Котовск (Одесская области) обратилась в Котовский горрайонный суд с иском об отмене надбавок мэру города Анатолию Иванову и его заместителям. Копии документов по исковому заявлению размещены на сайте Котовской городской общественной организации "Час змін".

  По мнению заявителей, решение о назначении надбавок в размере 90% от должностного оклада мэру Котовска и его заместителю было принято незаконно, так как проект соответствующего решения был вынесен на сессию Котовского горсовета в день заседания, а не опубликован за 20 дней, как того требует закон.

  Как отмечает организация, в ходе судебного заседания представитель Котовского горсовета пытается убедить суд, что котовчан, которые подали этот иск, не касаются денежные надбавки, назначенные мэру и его заместителям. В свою очередь истцы доказывают, что "эти деньги были отняты у инвалидов, ветеранов войны, пенсионеров, больницы, школ, детсадов и других социально незащищенных групп населения".

  Сам Иванов на суд не является.

  Решение об увеличение зарплаты мэра и чиновников вдвое за счет ежемесячной надбавки в размере 90% от должностного оклада "за выполнение особо важной работы" сессия горсовета приняла весной 2012 года.

  http://podrobnosti.ua/society/2013/01/15/881826.html
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.


  ***

  Докладніше:
  http://kanev.info/showpost.php?p=16598&postcount=67

  ***
  Последнее редактирование: 18 янв 2013
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відкритість мiсцевої влади.

  Азаров хочет усилить ответственность местной власти за провал реформ

  17 января 2013

  [​IMG]

  Ответственность чиновников на местном уровне нужно усилить за невыполнение заданий президента. Об этом в ходе заседания Комитета экономических реформ заявил премьер-министр Украины Николай Азаров.

  Азаров добавил, что в 2012 году правительству удалось обеспечить улучшение инвестиционного климата, снижение налогов и давления на бизнес. Созданы условия для работы малого и среднего бизнеса, сокращено количество документов в рамках предоставления административных услуг.

  "Не все регионы качественно и быстро обеспечивают реализацию реформ... Все это говорит о просчетах и безответственности людей, которые реализуют наши задания. Поэтому возникает необходимость усиления ответственности за выполнение реформ на местном уровне", - заявил премьер-министр.

  Подробности:
  http://podrobnosti.ua/power/2013/01/17/882280.html


  Янукович раскритиковал Кабмин за саботаж реформ.

  17 января 2013.

  Президент Украины Виктор Янукович обвинил правительство во главе с Николаем Азаровым в саботаже реформ и попросил его изменить стиль работы правительства в вопросе проведения экономических реформ.

  "Как можно на 35%, 25%; выполнять? Это саботаж. Это просто люди потеряли вообще ответственность", - сказал глава государства.

  При этом президент считает, что чиновники не должны постоянно искать объяснений для невыполнения тех или иных задач.
  "Что мешает плохим танцорам – мы знаем", – сказал Янукович.

  Подробности:
  http://podrobnosti.ua/power/2013/01/17/882271.html


  ***