Відкритість мiсцевої влади. Канів!

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  У TRANSPARENCY INTERNATIONAL ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ МВФ ВИДІЛИВ УКРАЇНІ ТРЕТІЙ ТРАНШ
  16 вересня 2016

  [​IMG]

  Глава організації переконаний, що відповідне рішення має політичні мотиви.​

  У некомерційній організації Transparency International заявили, що Міжнародний валютний фонд надав Україні черговий транш кредиту з політичних міркувань. Про це написав голова організації Хосе Угас у своєму блозі "Чи заслуговує Україна на новий транш?", повідомляє прес-служба Transparency International Ukraine.

  "Якби рішення про надання платежів формувалося на звичайних умовах надання позики, то воно було б негативним. Та політика взяла гору, й Україні дадуть ще одне "рятівне коло", – зазначив Угас.

  На його думку, "Україна залишатиметься вразливою до корупції та захоплення влади, поки не налагодить свою економіку та не покінчить із безкарністю чиновників. Благополуччя країни залежить від інвестицій. Але наразі ані закордонні, ані національні інвестиції не потечуть до України, допоки судові інституції залишаються слабкими, а корупція є нормою".

  Нагадаємо, 15 вересня МВФ виділив Україні третій транш кредиту.Перші два транші за нинішньою програмою співпраці Київ отримав ще торік.

  Дивіться також: Лагард назвала пріоритети України після отримання третього траншу МВФ.

  ***​
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  НА ЛЬВІВЩИНІ СБУ ЗАПОБІГЛА СПРОБІ "ТИХОЇ ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ" УКРАЇНИ
  27 вересня 2016

  [​IMG]

  Затриманий просив винести на розгляд сесії облради проект рішення про ухвалення звернень до Президента України.​

  У Львівській області Служба безпеки України спільно з Національною поліцією затримала зловмисника, який намагався дати хабар високопоставленому чиновнику Львівської обласної ради в розмірі 50 тис. гривень. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Як зазначається, затриманий просив винести на розгляд сесії облради проект рішення про ухвалення звернень до Президента України, Прем'єр-міністру та Голові Верховної Ради про надання Львівській області спеціального економічного статусу і передачі повноважень встановлення тарифів на комунальні послуги місцевим органам самоврядування.

  Додамо, такі звернення є складовою частиною реалізації проекту так званої прихованої федералізації України. За цим інцидентом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 369 КК України. Триває слідство, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  МІНОСВІТИ ЗОБОВ'ЯЗАЛО СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ РОЗМОВЛЯТИ ЛИШЕ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ
  28 вересня 2016

  [​IMG]

  Працівники Міністерства мають обов’язково використовувати державну мову під час виконання своїх посадових обов’язків.

  Працівники міністерства під час виконання службових обов'язків спілкуючись із громадянами України як у приміщенні відомства, так і в регіонах України, повинні вживати лише українську мову. Про це йдеться у наказі, оприлюдненому заступником міністра освіти Романом Гребою в Facebook.

  "У відповідь на нарікання щодо окремих випадків спілкування російською мовою працівниками Міністерства освіти і науки України під час виконання службових обов’язків – видали відповідний наказ. Працівники Міністерства мають обов’язково використовувати державну мову під час виконання своїх посадових обов’язків (ст. 8 ЗУ "Про державну службу")", – написав він.

  84007.jpg
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  В МІНОБОРОНИ РОЗ’ЯСНИЛИ, ЯК ДІЯТИ УЧАСНИКАМ АТО В РАЗІ ВІДМОВИ В БЕЗКОШТОВНОМУ ПЕРЕВЕЗЕННІ
  4 жовтня 2016

  [​IMG]

  Відстояти свої права військовим може допомогти поліція.

  Останнім часом у соцмережах часто трапляються повідомлення про бійців АТО, яким відмовили у безкоштовному проїзді у громадському транспорті.

  На цей випадок Міністерство оборони оприлюднило інструкцію, як військовослужбовцям діяти, щоб захистити свої права.

  "Якщо вам відомо про порушення закону персоналом якоїсь автостанції при продажу квитків учасникам АТО, перед зверненням до каси знайдіть хоча б одного свідка. Потім у його присутності поцікавтеся в касира наявністю вільних місць на потрібний вам рейс. І тільки після цього, якщо такі місця є, діставайте посвідчення УБД і просіть надати вам безкоштовний квиток. У разі якщо в касі вам у цьому з будь-яких причин відмовлять, викликайте адміністрацію автостанції і черговий наряд поліції", – йдеться у повідомленні у Facebook Міноборони.

  Те саме потрібно робити, якщо водій автобуса не пускає бійця у салон із безкоштовним квитком. Однак поліція в такому разі повинна скласти вже два протоколи: на водія автобуса і на підприємство, від якого він працює. Краще, щоб свідків було двоє і вони підписати протоколи.

  Якщо водій міського громадського автотранспорту відмовляється слідувати маршрутом, поки боєць АТО не сплатить за проїзд, попри наявність у нього посвідчення УБД, необхідно також викликати наряд поліції за телефоном 102.

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  МОН ВИМАГАЄ ВІД УЧИТЕЛІВ РОЗМОВЛЯТИ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

  11 жовтня 2016

  [​IMG]

  Міністерство рекомендує навчальним закладам активніше проводити культурно-просвітницькі заходи – для популяризації української мови серед учнів та педагогів.

  Міністерство освіти і науки України вимагає від усіх керівників департаментів та управлінь освіти та всіх навчальних закладів України дотримуватися мовного законодавства України та використовувати, як під час викладання навчального матеріалу, так і в особистому спілкуванні, у закладах українську мову.

  Про це стало відомо з листа Міносвіти, що був опублікований на офіційному сайті міністерства.


  "У робочий час у навчальних закладах з навчанням українською мовою науково-педагогічними, педагогічними працівниками та іншим персоналом використовується українська мова, а у навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин поряд з українською мовою – також мова, якою здійснюється навчально-виховний процес у цьому закладі", – мовиться у повідомленні.

  Крім того, МОН наголошує, що освітні заклади повинні забезпечити підвищення рівня володіння державною мовою своїх науково-педагогічних та педагогічних працівників.

  Як зазначається у листі, загальноосвітнім навчальним закладам при розробці робочого навчального плану на базі Типового навчального плану (без вивчення або із вивченням мови національної меншини, з вивченням однієї чи двох іноземних мов) рекомендується враховувати думки батьків та учнів – широко інформувати їх за допомогою веб-сайту закладу, батьківських зборів, проводити відповідне опитування.

  Повідомляється, що навчальним закладам рекомендовано, для популяризації української мови в учнівському, студентському та педагогічному середовищах – активно залучати дітей та молодь до різноманітних навчально-виховних і культурно-просвітницьких заходів.

  Нагадаємо, раніше Міносвіти вже зобов'язало своїх працівників розмовляти лише державною мовою.

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  У ВАСИЛЬКОВІ В ШКОЛІ ОБВАЛИЛАСЯ СТІНА.
  11 жовтня 2016

  [​IMG]

  Обвал капітальної стіни стався в одній із загальноосвітніх шкіл у місті Васильків Київської області.
  Доводимо до міського голови Канева Ренькас І.О. - зміст ст.367 КК України.

  [​IMG]

  Звернення №1 від 02.08.2016
  Канів. Стан набережної. Ст.367 КК України, Майдан та європейські цінності - в контексті життя міста Канів.

  Докладніше:

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32397

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Успіхи та результати Майдану, роботи Президента, Прем'єр-Міністра України, Уряду, Парламенту, бійців АТО, волонтерів та інших небайдужих до долі України.

  ***

  "ЦЕ ТЕ, ПРО ЩО МИ МРІЯЛИ": ПОРОШЕНКО РОЗПОВІВ ПРО РЕКОРДНИЙ ПРОФІЦИТ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

  11 жовтня 2016

  [​IMG]

  За 9 місяців план надходжень до місцевих бюджетів виконано майже на 100%

  Завдяки реформі децентралізації місцеві бюджети значно зросли, а їх дохідна частина перевищила видатки. Про це повідомляє прес-служба глави держави на сторінці у Facebook.

  "На 1 вересня поточного року профіцит місцевих бюджетів складає 32 млрд гривень. За 9 місяців план надходжень до загального фонду місцевих бюджетів, без урахування трансфертів, виконано майже на 100%", - зазначив Петро Порошенко.

  Крім того, він наголосив: "У різних куточках країни розбудовується інфраструктура, розвивається транспортне забезпечення, зводяться дитячі садки та школи. Часто вони відкриваються у віддалених районах, селах – там, де до них ніколи не доходили руки. Це те, про що ми мріяли ще 2 роки тому".

  Гройсман рішучо виступив за "масштабну децентралізацію" у держбюджеті на 2017 рік

  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  А у Каневі - передбачено заходи ?! Щось я не бачив жодного повідомлення !

  ***

  АКЦІЯ "СТОП ПУТІН": НА МІТИНГ ВИЙДУТЬ НАВІТЬ У МІСТАХ РОСІЇ
  14 жовтня 2016

  [​IMG]

  14 жовтня по всьому світу українці та представники української діаспори влаштують акцію "Стоп, Путін! Стоп війна!".
  На ній активісти виступатимуть проти путінської політики та воєнної агресії щодо України.

 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  [​IMG]

  ЗАВДЯКИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ЗРОСЛИ МАЙЖЕ НА 50%
  25 жовтня 2016  Місцеві бюджети порівняно з минулим роком зросли на 34 млрд грн.​

  Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час відкриття програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" сьогодні, 25 жовтня, в Києві.

  "Сьогодні ми маємо повноцінну фінансову децентралізацію, я думаю, що кожен може це підтвердити. А цифри говорять про те, що місцеві бюджети порівняно з минулим роком вже зросли на 34 млрд грн – це майже 50%. Якщо ми подивимося на інші інструменти, то побачимо, що другий рік поспіль в Україні є й інші інструменти стимулювання регіонального розвитку – це Державний фонд регіонального розвитку, який вперше розподіляється чесно, це окрема субвенція на підтримку окремих територіальних громад у розмірі 1 млрд грн, а на наступний рік ми закладаємо 1,5 млрд грн, це і субвенція на соціально-економічний розвиток, яка теж спрямована на місця. Фактично держава максимально передає фінансові ресурси вниз", – заявив Гройсман.