Відкритість мiсцевої влади. Канів!

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  З 1 СЕРПНЯ В УКРАЇНІ ВСІ ДЕРЖЗАКУПІВЛІ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬСЯ ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ PROZORRO.

  1 серпня 2016

  [​IMG]

  Відтепер використовувати ProZorro зобов'язані також місцеві органи влади, комунальні підприємства та інші організацій, які використовують кошти платників податків

  В Україні з 1 серпня 2016 року всі державні закупівлі будуть здійснюватися через систему ProZorro. Про це йдеться у повідомленні Мінекономрозвитку.

  "Повний перехід на електронну систему означає, що відтепер всі тендери, які перевищують порогові значення, повинні проводитися через Prozorro.

  Державний замовник (орган влади, державне чи комунальне підприємство) повинен завантажувати в ProZorro тендерні заявки, оголошуючи, таким чином, закупівлю.
  Далі він відповідає на питання постачальників і проводить в електронній системі аукціон або іншу процедуру, передбачену Законом "Про публічні закупівлі", - інформує прес-служба міністерства.

  У повідомленні наголошується, що досвід першої хвилі переходу в ProZorro доводить, що жодних перешкод чи труднощів з введенням електронної системи для замовників не існує.
  http://www.5.ua/ekonomika/z-1-serpn...tymutsia-cherez-systemu-prozorro-121640.html#
  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ПОРОШЕНКО: ІЗ ПОНЕДІЛКА ВСІ ЧИНОВНИКИ МАЮТЬ ВИГОРНУТИ СВОЇ КИШЕНІ
  11 серпня 2016

  [​IMG]
  Порошенко запевнив, що електронне декларування стартує, як і було заплановано, 15 серпня.​

  Електронне декларування всіх активів чиновників має стартувати з 15 серпня, іншої дати не буде. Про це заявив Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

  "Україні потрібен ефективний контроль за доходами та витратами чиновників, суддів, прокурорів, всіх правоохоронців. Із тіні на світло, чого давно чекають люди, мають вийти маєтки, автопарки, гроші всіх "слуг народу", – заявив Президент.

  За його словами, електронне декларування як інструмент для такого контролю, стартує з 15 серпня.
  "Ще раз наголошую: всі мають вигорнути свої кишені перед суспільством з 15 серпня – іншої дати я не розглядаю і навіть чути не хочу про перенесення! І прошу не вірити чуткам та домислам", – сказав Президент.

  Він зазначив, що недосконалість "відповідного закону та очевидна сирість програмного софт-забезпечення" не можуть бути підставою для перенесення старту цього процесу.

  Останнім питанням для запуску декларування було отримання сертифікату комплексної системи захисту інформації від Держспецзв'язку. Цей сертифікат необхідний для того, щоб дані, подані через нову систему декларування, мали юридичну силу, відповідно до законів України.

  Як повідомляв 5.ua, з 28 липня 2016 року НАЗК запустило тестовий режим е-декларування.​


  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  У МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ РОЗПОВІЛИ, ДЕ НАЙБІЛЬШЕ ЧИНЯТЬ ОПІР СИСТЕМІ PROZORRO
  12 серпня 2016

  [​IMG]

  Напередодні були провалені рішення про приєднання до системи закупівель до 200 тис. грн в Українці і в Броварах, зазначив Максим Нефьодов.​

  Не всі органи державної влади і держпідприємства хочуть впроваджувати електронну систему закупівель ProZorro. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

  "На жаль, у нас справді є проблеми із окремими місцевими органами влади. Звичайно, є проблеми з окремим державними підприємствами, які аж ніяк не хочуть жити по-новому", – сказав він.

  Нефьодов уточнив: "У нас є прикрі ситуації у Кривому Розі, де міська мерія дуже повільно, скажемо так м'яко, впроваджує всі ті ініціативи і абсолютно не зацікавлені в тому, аби громада Кривого Рогу бачила прозоро, на що використовують їхні кошти. Є проблеми в місті Черкаси ... буквально сьогодні-вчора були провалені рішення про приєднання до системи закупівель до порога, тобто в закупівлях до 200 тис. грн, в Українці і в Броварах під Києвом".

  Раніше заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов зазначив, що завдяки системі електронних закупівель ProZorro вдалося зекономити 2,9 млрд грн бюджетних коштів.

  ***​
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Успіхи та результати Майдану !


  ***

  В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ СТАТКІВ ЧИНОВНИКІВ

  14 серпня 2016

  [​IMG]

  Система до отримання атестата діятиме як база даних і її не можна буде використовувати в суді.​

  Відповідно до рішення Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК), система е-декларування -розпочала роботу в 00 годин 00 хвилин 15 серпня 2016 року.

  Починаючи з моменту запуску, першими – протягом 60 днів – декларації мають подати особи, які згідно зі статтею 50 Закону України "Про запобігання корупції" займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тис. високопосадовців – починаючи від Президента, глави уряду, народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади. Усі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації вже з 1 січня 2017 року.

  Система до отримання атестата діятиме як база даних і її не можна буде використовувати в суді, щоб покарати чиновників за приховування доходів.

  Зауважимо, від запуску системи електронного декларування статків чиновників залежить отримання Україною чергового траншу МВФ, а також це остання умова для безвізового режиму простих українців з ЄС.

  Нагадаємо, сьогодні раніше в НАЗК заявили, що опівночі запустять е-декларування, попри відсутність атестату захисту інформації.

  Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні НАЗК оголосило про офіційний початок своєї повноцінної роботи з 15 серпня.

  Раніше 12 серпня 2016 року Держслужба спецзв'язку відмовила в атестації системи електронного декларування. Окрім того, 14 серпня розробники е-декларування заявили, що систему можна виправити "до завтра".

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Успіхи та результати Майдану !

  ***

  ЕФЕКТИВНЕ РЕАГУВАННЯ, НОВА ФІЛОСОФІЯ, ЕКОНОМІЯ: КАБМІН ПЕРЕЙШОВ НА Е-ДОКУМЕНТООБІГ.
  15 серпня 2016

  [​IMG]

  В уряді розраховують з часом суттєво заощадити на новій системі.​

  Кабінет Міністрів з понеділка перейшов на електронний документообіг з центральними органами виконавчої влади.
  В уряді розраховують на те, що рух документів пришвидшиться на 50%.

  "Розраховуємо, що рух документів від реєстрації до виконавця пришвидшиться орієнтовно на 50%. Це в свою чергу дасть можливість оперативніше ухвалювати рішення і реагувати. Наступним етапом впровадження електронного документообігу стане перехід на електронний режим узгодження нормативно-правових актів, що значно прискорить роботу уряду. Окрім того, на сьогодні відбувається підготовка та розробка нової філософії прийняття рішень урядом", - зазначив Саєнко.

  За його словами, секретаріат Кабінету Міністрів України відсьогодні жодних листів у паперовому вигляді від центральних органів виконавчої влади не прийматиме.

  Водночас, як заявив Саєнко, в секретаріаті в е-формі не обробляються документи, що містять інформацію з обмеженим доступом, документи про фінансові правочини, з кадрових питань, пов’язані з обробленням персональних даних, документи, що потребують нотаріального засвідчення, про право власності. Йдеться також про документи, пов’язані із розглядом суперечок у судах, зверненням громадян та райдержадміністрацій, вхідною кореспонденцією, що не підлягає реєстрації, а також документи, які у встановлених законодавством випадках не можуть бути оригіналами в електронній формі.

  "Ми очікуємо на відчутне прискорення документообігу, скорочення термінів розгляду робочих питань, у перспективі - на заощадження коштів", - повідомив міністр.

  Однак, він додав: "На цьому етапі ми не розраховуємо на економію коштів, оскільки є витрати на вдосконалення програмного забезпечення, але в майбутньому економія буде суттєвою".

  Саєнко також підкреслив, що перехід – це не лише зменшення витрат на папір, а передусім скорочення витрат часу на роботу з документами, оптимізація процесів діловодства, підвищення ефективності функціонування апарату.

  За словами Саєнка, папери, які надходили до уряду до понеділка, переводити в е-формат не треба. "Майже всі документи, що надходили до секретаріату Кабміну за останні роки, були оцифровані та зберігаються в цифровому форматі у відповідному департаменті", - сказав міністр.

  Нагадаємо, у ніч проти 15 серпня в Україні офіційно запрацювала система електронного декларування.
  http://www.5.ua/suspilstvo/efektyvn...abmin-pereishov-na-edokumentoobih-122901.html

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Канівська влада з новим, державним мисленням - попереду усієї планети !!!?


  ***

  МИЛОСЕРДЯ ЗАМІСТЬ КВІТІВ: ШКОЛЯРІ ЗІБРАЛИ РЕКОРДНУ СУМУ НА ЛІКУВАННЯ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ
  1 вересня 2016  У низці столичних шкіл замість квітів для учителів, діти збирали гроші на благодійність.​

  У Києві після першого дзвоника тисячі школярів перетворилися на доброчинців. Замість квітів вони несли до школи гроші і кидали у скриньки. У такий спосіб столичні учні збирали кошти на допомогу онкохворим дітям.

  На шкільному подвір'ї учні традиційно співали гімн, розповідали першовересневі віршики, запускали у небо голубів миру та танцювали вальс.

  На перший урок під назвою "Україна єдина" діти заходили під вишиваними рушниками. Однак учителі на цьому святі таки залишилися незаквітчаними.

  Повністю відмовитися від троянд та айстр цього дня, навіть заради благої справи, не вдалося, але квітів цьогоріч таки поменшало. Батьки та вчителі активно підхопили ідею: подарувати один букет від класу, а решту грошей віддати на доброчинність.

  "У нас скринька стоїть біля входу. Ці кошти, які ми зберемо, вирішили надіслати онкохворим дітям. Не тільки сьогодні ця акція буде, а впродовж тижня", – повідомила директор столичної школи №327 Наталія Стасюк.

  Ця школа – одна з тисяч по всій Україні, які пожертвами у скриньку або в онлайн-режимі взялися допомагати онкохворим малюкам. Акцію за назвою "Благодійність замість квітів" влаштували спеціально до Дня знань, коли квіти найдорожчі.

  Зазначається, що завдяки безбукетній акції лише сьогодні вдалося зібрати понад 120 тисяч гривень, і сума зростає щохвилини. Про це повідомляють у благодійному фонді "Таблеточки", який опікується хворими на рак дітьми.

  "На ці кошти ми купимо медикаменти для наших підопічних з різних лікарень. У середньому один день лікування онкохворої дитини коштує 5 тисяч гривень. Відповідно, ми зможемо закупити дуже багато медикаментів і, принаймні, для кількох наших підопічних покрити їх потреби на місяць", – каже співзасновниця благодійного фонду "Таблеточки" Ірина Литовченко.

  Торік у такій ініціативі до Дня знань взяли участь кілька київських шкіл і зібрали 5 тисяч гривень. За словами організаторів, пожертви, які надходять цьогоріч, вражають.

  "Більшість роблять це онлайн, і ми бачимо, що регіони набагато більш активні, ніж Київ. Тому що в Києві ми розраховували, що більше приватні школи долучаться до ініціативи, але ми бачимо, що переважно це звичайні державні школи", – пояснила пані Ірина.

  http://www.5.ua/suspilstvo/blohodii...-na-likuvannia-onkokhvorykh-ditok-124549.html

  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ЗАМІСТЬ КВІТІВ - СОЛОДОЩІ НА ФРОНТ: У ЧЕРНІВЦЯХ СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА ВТРЕТЄ ПРОВОДЯТЬ БЕЗ БУКЕТІВ.
  1 вересня 2016  Зібрані солодощі волонтери передадуть бійцям на передовій

  У чернівецькій гімназії №5 вже втретє свято Першого дзвоника проводять без букетів. Натомість учні цього дня приносять до навчальних класів солодощі, які згодом потраплять до бійців АТО.

  У рамках акції "солодкий першовересень" школярі збирають цукерки, печиво, чай та каву. Як зазначається, фронтовикам подарунки гімназистів передадуть місцеві волонтери.

  "Я принесла сьогодні печиво, ліки, бутерброди. Це замість квітів. А все тому, що один букет коштує 50 гривень, а це подарунок солдатам, тому що діти вдячні за їхню допомогу", – сказала учениця гімназії №5 Ірина Жук.

  Мати учениці гімназії Людмила Рожок у свою чергу додала: "Ми несемо печиво для учасників АТО, щоб вони знали, що ми їх підтримуємо, поважаємо їх, і дуже вдячні. Хочемо, щоб вони розділили із нами нашу радість першого дня навчання".

  "Замість квітів, дорогих сьогодні, хай будуть солодощі для наших солдатів. І нехай у їхніх захисних буднях буде краплинка дитячої душі. Щоб їм було солодко, що ми тут за них, а вони там – за нас", – пояснила мету акції заступник директора гімназії Галина Абрам'юк.

  Загалом, від початку АТО у школі провели 35-ту благодійну акцію. Два роки тому гімназисти та вчителі придбали для армійців тепловізор.

  ***


 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  МІНПРИРОДИ ЗАПУСТИЛО ІНТЕРАКТИВНУ МАПУ ТА МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК, ЯКІ ДОЗВОЛЯТЬ УКРАЇНЦЯМ СПОВІЩАТИ ПРО СМІТТЄЗВАЛИЩА.
  8 вересня 2016

  https://ecomapa.gov.ua/

  Міністр зазначив, що в Україні існує приблизно 30 тисяч сміттєвих звалищ. "Це полігони і стихійні звалища", – сказав він.


  Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак сьогодні презентував електронний сервіс «Ecomapa.gov.ua», який включає інтерактивну мапу сміттєзвалищ України та мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення про виявленні сміттєзвалища.

  Метою створення електронного сервісу є проведення оперативної інвентаризація всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, як легальних, так і стихійних та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

  «Сервіс буде постійно оновлюватися, окрім місця сміттєзвалища, ми додаватимемо дані про його морфологію, про стан ліквідації», - розповів Остап Семерак.

  Міністр зауважив, що інформація про місця видалення відходів, яка надходить від місцевих органів влади не відображає повністю ситуацію із відходами в Україні та закликав громадян долучитися до процесу інвентаризації.

  «Кожен може зайти на сторінку сервісу, зареєструватися і залишити повідомлення про звалище. Ця інформація оброблятиметься і надсилатиметься у вигляді звернень громадян до відповідних органів», - зазначив Остап Семерак.

  Також електронний сервіс включає мобільний додаток на базі кількох програмних систем, який дозволяє кожному громадянину України сфотографувати будь-яке сміттєзвалище та надіслати фото на веб-портал Мінприроди.

  Отримана інформація буде оперативно опрацьована та нанесена на карту. У разі виявлення стихійних сміттєзвалищ Мінприроди надсилатиме отриману інформацію до органів місцевої влади зі спонуканням їх ліквідувати. Кожен громадянин зможе побачити процес усунення порушень в оновлених статусах, передбачених додатками.

  http://www.menr.gov.ua/press-center...kraintsiam-spovishchaty-pro-smittiezvalyshcha

  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ГРОЙСМАН ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ: Є ДВІ РЕЧІ, ЯКІ Я НЕ МОЖУ ПРОБАЧИТИ НІКОМУ
  12 вересня 2016

  [​IMG]

  Чільник Кабміну попросив представників місцевих органів виконавчої влади відповідально ставитися до своєї справи​

  Міністри і віце-прем'єри проведуть колегії з підготовки до зими в областях. Про це сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, відкриваючи селекторну нараду з керівниками місцевих органів виконавчої влади з питань соцзахисту щодо житлових субсидій, пише "Укрінформ".

  "Протягом декількох тижнів, так як ви призначили колегії обласної адміністрації, я хотів би, щоб ви повністю перевірили підготовку до зими. До вас на місця виїдуть віце-прем'єри і міністри для того, щоб спільно провести колегії. Я розраховую на те, що цей процес дасть нам повне розуміння того, що відбувається на місцях і що потрібно зробити в столиці для того, щоб змінити ситуацію в кращу сторону", - наголосив він

  Він також попросив представників місцевих органів виконавчої влади відповідально ставитися до своєї справи.

  "Є дві речі, які я не можу пробачити нікому. Я хочу, щоб ви це запам'ятали. Байдужість і безвідповідальність. Тому що ці дві речі є для мене абсолютно неприйнятними. І я б дуже вас просив відповідально і небайдуже ставитися до своєї справи", - наголосив прем'єр.

  Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів встановив, що при призначенні житлової субсидії для непрацюючих з цього року пенсіонерів повинен враховуватися їх дохід тільки за попередній перед зверненням місяць, а не за попередній рік.

  http://www.5.ua/suspilstvo/hroisman...aki-ia-ne-mozhu-probachyty-nikomu-125433.html

  ***