Відкритість мiсцевої влади. Канів!

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  80.000 грн. - на послуги з поточного ремонту кабінету оргвідділу міськвиконкому.
  Виконавець - Приватне мале підприємство «Інтербуд».

  Що тут сказати - молодці !

  2.jpg

  Це вони залишки коштів з рахунку - так списують наприкінці року ?!
  Нехай депутати поцікавляться - де саме той ремонт, у чому він полягав ?!


  1.jpg
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Продовжимо про 80.000 грн. -
  на послуги з поточного ремонту кабінету оргвідділу міськвиконкому, та про те, що "головний ворог" Українців - це Уряд на чолі з Яценюком та Президент України.


  3.jpg


  Пам'ятаєте, як зовсім недавно, улюблена тема у екс-депутат міської ради, екс-секретаря міської ради Скорини О.І. була - не має коштів, не передбачено в бюджеті ?!

  Наприклад :

  - Потрібно рухатися простими кроками - у напрямку включення до регламенту проведення сесій міської ради обов'язкової відео-зйомки. Я готовий сплатити витрати на вартість камер та їх встановлення. (зі звернень громадян)
  -
  Не має коштів, не передбачено у бюджеті. Ось колись потім - тоді "так", а зараз - "ні". (з відповіді Скорини О.І.)

  Докладніше:
  ("Про надої")
  http://kaniv.info/theme/video-zjomka-sesij-miskoji-radi.4556/#post-28648

  Або ось.

  - Чому у місті Канів до цих пір відсутній офіційний сайт Канівської міської ради - депутати не прийняли відповідне решення ?! (зі звернень громадян)
  - Відсутні кошти, не передбачено бюджетом.Ось колись потім - тоді "так", а зараз - "ні". (з відповіді Скорини О.І.)

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-20#post-27656

  А коли до Скорини О.І. офіційно та публічно звертаєшся зі зверненням - він впадає в істерику, публічно порушуючи законодавство.
  Таке враження, що він щиро вважає, що влада - це святе, це від боженьки і зазіхання на неї - це аморально і не припустимо для простих мешканців міста Канів ?!

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-7#post-30733


  Запевняю вас, шановні мешканці міста Канів, якщо і є якісь негаразди в Уряді Яценюка, то йому потрібно ще повчитися у місцевих, канівських випадкових людей на керівних посадах - йому ще далеко до такого рівня !!!

  4.jpg
  Последнее редактирование: 26 дек 2015
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Продовжимо про 80.000 грн. -
  на послуги з поточного ремонту кабінету оргвідділу міськвиконкому, та про те, що "головний ворог" Українців - це Уряд на чолі з Яценюком та Президент України.

  5.JPG

  До речі, а де ці місцеві депутати - свободівці ?!
  Здається їх ідейний, місцевий натхненник та керманич Гамалій Ю.А. - ховається на сайті канів.нет - під ніком "Воля" ?!

  Так ось, саме ці місцеві свободівці - постійно вкидають та розповсюджують серед мешканців міста думку, формують цю думку, що усі негаразди - це від влади у Києві : УРЯД - не такай, Президент - не такий - їдемо страйкувати до Києва !!!
  Слава Україні !!!

  А коли до них - до місцевих свободівців, звертаєшся офіційно:
  - навіщо нам Уряд та негаразди в ньому ?!, зверніть свій погляд до Канева - пройдисвітів тут достатньо, то вони ігнорують звернення громадян, порушуючи Конституцію та Закон України "Про звернення громадян" - не відповідають на них , напевно вважаючи, що це не відповідає їх високому положенню та меті - відповідно реагувати на подібні звернення, або ще гірше - не має вказівки зверху - наприклад штурмувати, страйкувати біля будівлі Уряду, Парламенту, не має чого чухатися та звати на барикади.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-24#post-30709

  До речі, на цих місцевих виборах - я голосував за депутатів до міської ради та до Черкаської обласної - саме за представників від Свободи.
  Я цього не приховував, як і не приховував, що не маю уявлення що це за люди ?!
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vibori-u-ka...o-ukrajinu-silnishoju.4198/page-18#post-29573
  І якимось дивом, саме вони пройшли - як до міської ради так і до Черкаської обласної !

  Але, ще раз наполягаю, що мій вибір на цих виборах був дуже простий - з усіх зол , я вибирав найменше.

  Може, вони там по ночах збираються, та співають гімн України при свічах , та вважають це дійство своєю високою місією ?!
  Адже, де і як вони працюють на благо міста, України - особисто я не бачу.

  Ось, приклад, - прозорості, та дійсно, що щось робиться - щоб очистити нашу місцеву владу - від місцевих пройдисвітів.
  Як бачимо, зовсім не обов'язково при цьому бути депутатом, або членом якоїсь партії.
  Навіть, навпаки - краще не бути членом - адже можуть заставити по ночах, коли потрібно спати - співати гімн України.

  Докладніше:
  Канів. Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...ava-925-702-13-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/


  ***

  Він - поганий. Вони - хороші.

  4.jpg
  Последнее редактирование: 26 дек 2015
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  РОЗМІТКА ДОРІГ КОШТУВАЛА ВИКОНКОМУ 40 ТИС. ГРН, А РЕМОНТ КАБІНЕТУ - 80 ТИС. ГРН.  2.jpg

  ***

  1.jpg

  ***

  3.jpg

  ***

  4.jpg

  Він - поганий. Вони - хороші.
  5.jpg

  ***

  Сьогодні, 23.10.15, десь о 12-30, на пішохідному переході - біля Канівської міжрайонної прокуратури (район відділення "Інтайму"), була збита жінка з дитиною.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/uvaga-vipadki-dtp-u-kanevi.4801/

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  КОЛИ КАНІВСЬКІ ДЕПУТАТИ ПОЧНУТЬ ВИКОНУВАТИ ЗАКОН?

  [​IMG]
  • 28.12.2015​
  Минулого четверга «Kanos»уже писав про потребу публічного обговорення майбутніх змін до регламенту Канівської міської ради, що нині розробляються спеціальною робочою групою. Більше того, було запропоновано шість абсолютно чітких пропозицій-змін до регламенту, виходячи з позитивних практик роботи інших міських рад України.

  Однак, на ряду з цим, наші журналісти зв'язалися із представниками коаліції «Прозорі ради» та попросили їх надати вичерпний перелік пропозицій, напрацьованих ними в ході аналізу не лише поточної редакції регламенту Канівської міської ради, але й Положення про постійні депутатські комісії, Регламент виконавчого комітету, Статут територіальної громади м. Канева та Положення про помічника-консультанта депутата Канівської міської ради, які вони здійснювали протягом серпня-вересня 2015-го року.

  Як пояснили нашому виданню активісти, спираючись на офіційну відповідь на інформаційний запит, ними було встановлено, що серед позитивних моментів в роботі Канівської міської ради варто відзначити наявність визначеної уповноваженої особи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у складі виконавчого органу ради, як це передбачено ст. 12 ЗУ «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»; також дотримано принцип ґендерної рівності при розподілі посад керівників структурних підрозділів виконавчого комітету ради та голів постійних депутатських комісій, як це передбачено ст. 7 ЗУ «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», а також відсутній окремий порядок нарахування заробітної плати для жінок і чоловіків, як це передбачено ст. 12 ЗУ «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків». Однак, це склало лише 20 % від 21 проаналізованої норми чинного законодавства України.

  В той же час, ряд норм чинного законодавства наразі й досі не імплементовані як до регламенту Канівської міської ради, так й інших не менш значимих документів. Нижче пропонуємо Вашій увазі повний їх перелік.

  В Регламенті Канівської міської ради:

  1. Не визначено порядок оприлюднення рішень Канівської міської ради, що регламентується ч.2 ст.15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Інформація, передбачена частиною першою цієї статті, підлягає обов'язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документа. У разі наявності офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації. Не прописано норму ч.5 ст.59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», де йдеться зокрема про те, що акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо органом чи посадовою особою не встановлено пізніший строк введення цих актів у дію.

  2. Не визначено порядок звітування депутатів міської ради перед членами територіальної громади згідно вимог ч.1,3,4, 8 ст.16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», де: 1.Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу,об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями. 3. Звіт депутата місцевої ради може бути проведено в будь-який час на вимогу зборів виборців за місцем проживання, трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації населення. 4. Депутат місцевої ради не пізніш як за сім днів повідомляє виборців про час і місце проведення звіту через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб. 8. Звіти і зустрічі депутатів місцевої ради з виборцями висвітлюються засобами масової інформації.

  3. Не прописано норму ч. 10 ст. 47 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно якої висновки та рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації», зокрема також не визначені строки оприлюднення даних рішень, в тому числі на офіційному веб-сайті Канівської міської ради.

  4. Не прописано норму, що передбачає вільний доступ громадян на засідання постійних депутатських комісій згідно вимог п.4 ч.1 ст.3 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», відповідно до якої відсутні будь-які обмеження (ускладнення) щодо доступу громадян України на засідання постійних депутатських комісій ради.

  5. Не прописано норму, що передбачає оприлюднення проектів рішень Канівської міської ради на офіційному сайті ради за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття, як це передбачено ч.3 ст.15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

  6. Не прописано норму, відповідно до якої авторами проекту рішень можуть бути члени територіальної громади в порядку місцевої ініціативи, як це передбачено ст. 9 Закону України «Про місцеве самоврядування України».

  В Регламенті виконавчого комітету Канівської міської ради:

  1. Не визначено порядок оприлюднення рішень виконавчого комітету Канівської міської ради, що регламентуються ч.2 ст.15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Інформація, передбачена частиною першою цієї статті, підлягає обов'язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документа. У разі наявності офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації. Не прописано норму ч.5 ст.59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», де йдеться зокрема про те, що акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення,якщо органом чи посадовою особою не встановлено пізніший строк введення цих актів удію.

  2. Не прописано норму, що передбачає оприлюднення проектів рішень виконавчого комітету Канівської міської ради розробниками на офіційному сайті ради за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою їх прийняття, як це передбачено ч.3 ст.15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

  В Положенні про постійні депутатські комісії:

  1. Не прописано норму ч. 10 ст. 47 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до якої висновки та рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації», зокрема також не визначені строки оприлюднення даних рішень в тому числі на офіційному веб-сайті Канівської міської ради.

  2. Не визначено жодну депутатську комісію, на яку покладена функція контролю щодо врегулювання конфлікту інтересів згідно ч.1 ст. 35 Закону України «Про запобігання корупції» і ч. 2 ст. 59/1 Закону України «Про місцеве самоврядування».

  3. Не прописано норму, що передбачає вільний доступ громадян на засідання постійних депутатських комісій п.4 ч.1 ст.3 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», відповідно до якої відсутні будь-які обмеження (ускладнення) щодо доступу громадян України на засідання постійних депутатських комісій ради.

  В Статуті територіальної громади міста Канева:

  1. Не визначено порядок звітування депутатів міської ради перед членами територіальної громади згідно вимог ч.1,3,4, 8 ст.16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», де: 1.Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу,об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями. 3. Звіт депутата місцевої ради може бути проведено в будь-який час на вимогу зборів виборців за місцем проживання, трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації населення. 4. Депутат місцевої ради не пізніш як за сім днів повідомляє виборців про час і місце проведення звіту через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб. 8. Звіти і зустрічі депутатів місцевої ради з виборцями висвітлюються засобами масової інформації.

  2. Не визначено порядок звітування міського голови перед членами територіальної громади,як це передбачено ч.7 ст.42 «Про місцеве самоврядування в Україні» (…міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами).

  За словами активістів, деякі норми частково враховані у відповідних документах, але не відповідають нормам чинного законодавства України, а саме:

  В Регламенті Канівської міської ради:

  1. Прописано порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у міській раді, однак таке формулювання не відповідає ч.1 ст. 35 Закону України «Про запобігання корупції», ч. 1 ст. 59/1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме відсутній порядок про самостійне публічне оголошення про конфлікт інтересів.

  2. Прописано можливість вільного доступу громадян міста до пленарних засідань Канівської міської ради, однак таке формулювання не відповідає п.4 ч.1 ст.3 ЗУ «Про доступ допублічної інформації»; ч. 16.ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме в Регламенті ради ст. 4 ч. 2 передбачено «За рішенням ради можуть проводитися закриті засідання для розгляду конкретно визначених питань...».

  3. Визначено порядок звітування міського голови перед членами територіальної громади, однак формулювання не відповідає ч.7 ст.42 «Про місцеве самоврядування в Україні» (…міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами).

  В Регламенті виконавчого комітету Канівської міської ради:

  прописано норму щодо доступу громадян на засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, однак дана норма не відповідає п. 4 ч. 1 ст. 3 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та ускладнює можливість для громадян бути присутніми на засіданні виконавчого комітету. Зокрема, мають бути відсутні будь-які обмеження (ускладнення) щодо доступу громадян України на засідання виконавчого комітету ради.

  В Статуті територіальної громади міста Канева

  порядок ініціювання проведення громадських слухань не відповідає нормам ст. 13 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині кількості підписів необхідних для ініціативи (виходячи з кількості мешканців громади). Порядок ініціювання проведення громадських слухань та кількість підписів, яка не перевищує цифру зазначену нижче (виходячи з кількості мешканців громади): 1000000 і > членів територіальної громади -150 підписів, 500000—1000000 - 100 підписів, 100000—500000 - 50 підписів, 10000—100000 - 25 підписів, 10000 і менше - 15 підписів. В Статуті зазначено «Громадські слухання з ініціативи жителів міста можуть проводитися за наявності колективного звернення з відповідною вимогою, яке підписане не менш як п`яти стами жителями міста».

  І це ще далеко не всі рекомендації, запропоновані Канівській міській раді активістами коаліції «Прозорі ради». Журналісти «Kanos» мають віру, що вони не будуть просто пилитись на столах у владних кабінетах, а уже при першій же нагоді розгляду нової редакції регламенту та інших вище вказаних документів, будуть відповідним чином відкоректовані.

  Адже публічність та підзвітність влади є важливою складовою становлення ефективного врядування, невідкладним елементом якого в сучасних умовах мають бути дієві механізми запобігання корупції. Якщо, звичайно, у владних кабінетах нашого міста з нею збираються реально боротися, а не просто влаштовувати вигляд «фасадних змін».
  Євген Заїка, спеціально для «Kanos».


  P.S. Журналісти нашого видання вдячні за надані матеріали для підготовки відповідної статті представникам коаліції «Прозорі ради» та персонально голові Центру політичних студій та аналітики Віктору Тарану.

  Джерело:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113096

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  БУТИ ЧИ НЕ БУТИ МІСЦЕВИМ ПЕТИЦІЯМ У КАНЕВІ?

  [​IMG]
  • 30.12.2015​
  Коментарі (10)
  olk.сom.ua.
  03.01.2016 10:55:13 | IP: 91.124.216.***

  Сучасна міська влада у Каневі - це такий собі оборотень.

  Достатньо подивитися сучасний список виконавчого комітету.
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-8#post-30879

  Подивитесь - коли директор КП наводить докази ознак того, що приватне підприємство-перевізник краде гроші лопатами з бюджету країни, приховуючи свою виручку, - у той час коли наша країна воює , що публічно, боягузливо бекають та мекають ці так звані члени виконавчого комітету міської ради Канева, яку ахінею вони несуть, вони на стільки гнилі по свої суті з середини, що, зверніть увагу на поведінку міського голови Ренькас І.О. - його навіть телепає від цих "солодких" речей - він з страхом поглядає на члена виконкому - адже розуміє яку злочинну нісенітницю той несе.

  http://kaniv.info/theme/kanev-na-video.926/page-13#post-28825

  Не має чого загравати з сучасною, місцевою владою Канева ! - у цьому не має ніякого сенсу !

  Цю владу треба примушувати діяти у інтересах держави та громади, ставити її в умови, коли у неї не буде іншого виходу, як діяти публічно та в рамках закону.

  І робити треба це жорстоко та публічно, з залученням широкого загалу населення.
  Звісно, у рамках законів України.​


  ***

  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113118


  ***​
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ПОМІЧНИКІВ КАНІВСЬКИХ НАРДЕПІВ: ДЕХТО БЕЗ ЖИТЛА, АЛЕ ІЗ СОЦДОПОМОГОЮ


  [​IMG]
  • 05.01.2016​

  • Продовжуючи тему з відслідковуванням податкових декларацій канівських чиновників і депутатів, журналісти «Kanos» вирішили поцікавитись деклараціями помічників-консультантів нардепів, які представляють наш край у парламенті.
  3 січня ми направили відповідний запит до Апарату Верховної ради, а уже на 5 день нового року отримали відповідь. В останній, як пояснили представники апарату ВРУ, декларації лише тих помічників канівських нардепів, які прикріплені до кадрового резерву та фінансового обслуговування Апарату Верховної Ради України.

  Зокрема, такими помічниками у Владислава Голуба є Микола Калашник та Олена Радченко, а у Геннадія Бобова - Юлія Одинець і Наталія Юдіна.

  Загальна сума доходів Миколи Калашника у 2014-му році склала всього 3282,42 грн, а окрім квартири, площею у 83 кв.м., у помічника нардепа немає ні автомобіля, ні будь-якого іншого рухомого чи нерухомого майна. Рахунки Миколи Ігоревича у банках теж відсутні, а його сім'я у 2014-му році взагалі не отримала жодного доходу.

  Натомість, сума доходу іншого помічника Голуба - Олени Радченко за 2014-й рік склала 45 401 грн. Вся відповідна сума була заробітною платнею декларанта. Натомість дохід сім'ї Радченко у 2014-му році склав 89 477грн.

  Серед власності Радченко земельна ділянка, гараж, площею 27,4 кв. м, а також автомобіль Опель Омега 1999 року випуску. Відповідно декларації, житлові будинки чи квартири у власності самої Радченко, або її сім'ї - відсутні.

  Крім того, так як і у Калашника, на рахунках у Радченко теж не значиться жодних сум.

  А от декларації помічників іншого канівського нардепа, Геннадія Бобова, куди більш цікавіші. Зокрема, загальний дохід у 2014-му році Юлії Одинець склав 116 642грн, з яких 106 242 грн. - заробітна плата, а 10 000грн - соціальні виплати. Доходи інших членів сім'ї пані Одинець за 2014 рік - 25 960грн., з яких 22 602грн - заробітна плата, а 3358 грн. - соціальна допомога.

  В той же час цікаво те, що маючи не малі доходи, а ні сім'я помічниці, а ні вона сама не володіє жодною власністю, включаючи земельні ділянки, будинки, квартири чи автомобілі та не має жодних заощаджень у банку.

  Доходи іншого помічника Бобова, Наталії Юдіної, теж не малі за 2014 рік. Загальна сума, що зазначена у декларації, склала 203 865грн. (заробітна плата), а її сім'ї - 13 000грн. Натомість з нерухомості у власності Юдіної квартира, площею 68 кв.м., а сім'я декларанта володіє земельною ділянкою 2000 кв.м. та квартирою у 68 кв.м.

  Жодні транспортні засоби чи заощадження на рахунках помічника нардепа та членів її сім'ї у банках відсутні.

  ***​
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Напевно, це та сама Наталія Юдіна - яка помічник народного депутата Геннадія Бобова ?!


  ***

  Дистанционный курс-тренинг "Рыночные возможности и риски проектной деятельности". Он-лайн-тренер: Наталия Юдина.

  Src01.jpg

  Докладніше:
  https://www.ria.com/dystantsyonnyy-...-on-layn-trener-natalyya-yudyna-16823375.html

  https://www.google.com.ua/search?client=opera&q=067 990-67-67&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

  ***

  Помогите, пожалуйста, вернуться в родовое имение.
  02.11.2004, Наталия Юдина.

  Моя бабушка является праправнучкой атамана донского казачества Степана Рябова. Вся семья бабушки проживала на хуторе Рябово (Волгоградская область, Россия) - это было родовое имение.
  Подскажите, пожалуйста, куда я могла бы обратиться по вопросу возврата родового имения и восстановления имени семейства донских казаков Рябовых?
  Я искренне хочу стать достойным продолжением рода Рябовых и возродить утраченное и реабилитировать опороченное Имя предков, традиции и культуру. 2004 г для меня стал годом воссоединения моей семьи. И моя мечта вернуть семье ее историческое прошлое и ее историческую Родину... Именно в духовном единстве проявляется сила семьи, сила народа...

  С уважением и надеждой на поддержку и понимание,
  Наталия (Киев, Украина)
  тел.+38 067 990 67 67
  fords@svitonline.com

  Докладніше:
  http://www.forum-volgograd.ru/archive/index.php?t-32964.html

  ***​

  До речі, ця інформація, що розміщена вище - була виділена з коментарів на сайті http://kanos.com.ua

  ***
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Яценюк призывает украинцев размещать в соцсетях фото снега
  Политик хочет, чтобы люди рассказали конкретно, как местная власть чистит улицы, и показывали это на всю страну.

  "Я просил бы вас вывесить призыв к людям - пусть люди расскажут конкретно, как местная власть чистит улицы или не чистит, и показывать это на всю страну.
  А то они в основном политикой занимаются, вместо того, чтобы снег чистить в тех городах и районах, где их выбрали депутатами и мэрами", - заявил Яценюк.

  "Выборы прошли, праздники прошли, дорогие друзья... Дядя из Киева чистить снег не будет.

  Это прямая ответственность органов местной власти.

  Если нужна какая-то помощь из Киева в случае возникновения чрезвычайной ситуации, она будет безотлагательно предоставлена.

  Но у каждого своя степень ответственности.

  Поэтому я прошу безотлагательно предпринять меры для того, чтобы люди могли свободно передвигаться по улицам городов", - заявил Яценюк.

  ***


  Снегопад в Каневе 8 янв. 2016 г.

  ***

  [​IMG]

  ***

  Последнее редактирование: 8 янв 2016
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  У КИЄВІ СБУ СПІЙМАЛА НА ХАБАРІ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
  11 січня 2016

  [​IMG]
  Співробітники СБУ спільно з прокуратурою викрили на хабарництві директора одного з комунальних підприємств та затримали його посередницю.​

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Посадовець вимагав 200 тис. грн від директора комерційної структури за продовження роботи новорічного ярмарку, який функціонував у одному з центральних районів столиці.
  Перебуваючи на відпочинку за кордоном, директор залучив до отримання хабара посередницю, на банківський рахунок якої підприємець мав перерахувати кошти.

  Після перерахування усієї суми хабара співробітники спецслужби затримали посередницю при передачі бізнесмену дозвільних документів на продовження роботи ярмарку.

  У рамках кримінального провадження хабарникам повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

  За рішенням суду посередниці обрано запобіжний у вигляді тримання під вартою.

  Вирішується питання про відсторонення директора комунального підприємства від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу.

  ***