Відкритість мiсцевої влади. Канів!

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ПРЕЗИДЕНТ ЗАТВЕРДИВ АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА
  6 серпня 2015

  [​IMG]

  Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції".

  Як повідомляє прес-служба Президента, закон №597-VIII від 14 липня сприятиме посиленню громадського контролю за владою, зниженню рівня корупції та посилення захисту права власності.

  Документ запроваджує додаткові заходи контролю за особами, які призначаються на відповідальні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, відновлення довіри в громадян до системи влади в Україні, а також створює умови для забезпечення відкритості, прозорості та публічності влади усіх рівнів.

  Зокрема, законом передбачається спрощення процедури доступу до відомостей, що містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, надання вільного доступу до Державного земельного кадастру та Єдиного державного реєстру, держателем якого є Державтоінспекція Міністерства внутрішніх справ України.

  Також Закон "Про дорожній рух" доповнюється статтею 34-1, якою врегульовується питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби з Єдиного державного реєстру. Закон "Про запобігання корупції" доповнюється змінами щодо місцезнаходження об'єктів, які наводяться в декларації, а саме: назви області, району, населеного пункту, в яких знаходиться об'єкт.

  Нагадаємо, 5 серпня Президент підписав закон, який посилює ефективність Національного антикорупційного бюро України. Законом НАБ включається до числа державних органів боротьби з організованою злочинністю, а також до кола суб'єктів забезпечення національної безпеки.

  ***​
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  01.07.2015
  ПРОКУРОР Черкаської ОБЛАСТІ РОЗПОВІВ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ.

  108 кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних корупційних правопорушень розпочала Черкаська обласна прокуратура від початку цього року, що у два рази більше ніж розпочато минулого року (53).
  Про це журналістам повідомив прокурор області Сергій Овчаренко.
  Повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних корупційних правопорушень отримали 24 особам проти 12 минулого року. Це також у два рази більше. Від виконання своїх посадових обов’язків відсторонили 7 підозрюваних у корупції осіб.
  До суду прокуратура направила майже вдвічі більше обвинувальних актів вказаної спрямованості ніж торік. Це 29 стосовно 32 посадовців, проти 19 обвинувальних актів за аналогічний період минулого року. Зокрема, прокуратура області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно членів організованої злочинної групи, а саме: працівників Соснівського РВ УМВС України в Черкаській за ознаками тяжких злочинів. Вказані особи торгували психотропними речовинами, обіг яких був обмежений.
  Крім того, міліціонери вимагали та отримали від одного з черкащан хабара у сумі 13 тис гривень за уникнення кримінальної відповідальності. Крім того, до суду протягом 2015 року скеровано обвинувальні акти стосовно таких посадовців: керівника управління агропромислового розвитку одної із районних Уманської райдержадміністрації за вимагання хабаря в сумі 10 тис. грн., начальника одного із відділень податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області, та оперуповноваженого – (Золотоніська об’єднанана податкова інспекція ГУ Міндоходів), начальника одного із пунктів Державного ветеринарно-санітарного контролю Одеської регіональної служби, головного державного виконавця одного із міських відділів державної виконавчої служби; та 5 працівників Соснівського райвідділу міліції.
  Протягом поточного року суд ухвалив 2 обвинувальні вироки відносно 3 осіб, з яких одну особу звільнено від покарання внаслідок зміни обстановки, 2 особам призначено покарання у вигляді позбавлення волі із застосуванням випробувального строку.
  Протягом вказаного періоду у 2014 році був лише один вирок відносно однієї особи. – На жаль, ситуація у судах поки що не сприяє ефективній боротьбі із корупцією, оскільки із усіх засуджених тільки одна особа отримала реальну міру покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, – повідомив Сергій Овчаренко.
  Однак прокурор сподівається, що зміни до законодавства, які набрали чинності в лютому цього року, докорінно змінять ситуацію, оскільки відповідно до цих змін, злочини, пов’язані з корупцією, не передбачають інших видів покарання, окрім як позбавлення волі.

  Джерело: http://chk.gp.gov.ua/ua/piblicacii_u_zmi_chk.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=158344

  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***​
  БЕЗ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОКУРАТУРИ ІДЕЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО БЮРО ВЗАГАЛІ ПОЗБАВЛЕНА СЕНСУ

  8 серпня 2015


  Заступник Генерального прокурора України Віталій Касько у програмі "Погляд" на "5 каналі" розповів про кримінальні провадження стосовно працівників інспекції, які розслідують у справу "діамантових" прокурорів, про те, як відкрити провадження на Генерального прокурора, навіщо повістку Віктору Януковичу опублікували в газеті, і чому вже немає значення, чи є фото екс-президента на сайті Інтерполу, з якої причини Євросоюз зняв санкції з колишніх керівників СБУ, а також для чого потрібно звуження функції прокуратури.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  УСІ РАЙОННІ ПРОКУРОРИ БУДУТЬ ЗАМІНЕНІ – ГОЛОВА ОДЕСЬКОЇ ОДА.

  9 серпня 2015

  [​IMG]

  Усі районні прокурори будуть замінені новими. Для кандидатів на ці посади навіть зняли вікові обмеження.​

  Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі.

  "Районні прокурори абсолютно всі повинні буди замінені, не повинно залишитися ні одного колишнього. Нехай там працюють люди, які ніколи не працювали прокурорами. Є багато молодих. Ми спеціально зняли усі вікові обмеження. Гнати треба старих прокурорів та набирати нових", - заявив він.

  Також голова Одещини повідомив, що американці виділили кошти на створення нової митниці в одеському порту. Вона запрацює до кінця року. "Зараз ми домовилися з Одеським торговим портом, що вони будуватимуть в себе цю митницю. Американці дали 2 мільйони на всі ці програми. У тому числі, щоб технічно підготувати нову митницю", - сказав він.
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Інформація про порядок функціонування "телефону довіри" та "електронної пошти довіри" в органах прокуратури України.

  З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в органах прокуратури України в Генеральній прокуратурі України, прокуратурах областей та міста Києва функціонують "телефони довіри" та скриньки "електронної пошти довіри".

  Повідомлення про факти коррупції та інші ганебні вчинки стосовно працівників прокуратури Черкаської області надавати - на "телефон довіри" чи "електронну пошту довіри", які функціонують у Генеральній прокуратурі України.

  Приймання повідомлень про вищезазначені факти у Генеральній прокуратурі України, проводиться у робочий час щодня, крім вихідних, а на "електронну пошту довіри" - цілодобово.

  У такому ж порядку приймаються повідомлення від працівників прокуратури про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" іншою особою, у тому числі без зазначення авторства (анонімні), зроблені на підставі статті 53 цього Закону.

  "Телефон довіри" та адрес поштової скриньки "електронної пошти довіри", встановлений у прокуратурі Черкаської області


  Телефон довіри (044) 200-79-87
  Електронна пошта довіри korrupcia.centr@gp.gov.ua

  Джерело:
  http://chk.gp.gov.ua/ua/teldch.html

  ***​
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ГОЛОВУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАТРИМАЛИ В МОМЕНТ ОТРИМАННЯ ХАБАРА.

  11 серпня 2015

  [​IMG]

  Чиновник вимагав 50 тис. грн. від забудовника за зміну цільового призначення земельної ділянки.​

  Керівника РДА на Чернігівщині затримали в момент одержання частини хабара, передає прес-служба МВС. 54-річний посадовець вимагав 50 тисяч гривень за зміну цільового призначення земельної ділянки.

  Правоохоронці встановили, що до голови РДА звернувся директор одного з товариств з проханням змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 0,4 га із земель сільськогосподарського призначення на землі під забудову котеджного містечка. За свою згоду у вирішенні цього питання і видачу відповідного розпорядження чиновник зажадав отримати 50 тисяч гривень.

  [​IMG]

  Сьогодні, 11 серпня, працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки обласного управління МВС шляхом негласних слідчих дій факт вимагання та отримання посадовцем частини суми – 45 тисяч гривень – було зафіксовано, правопорушника затримали. Прокуратурою Чернігівської області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

  ***​
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Сесію Канівської міської ради перенесено на 04.09.2015

  В зв’язку з недостатньою кількістю депутатів для відкриття пленарного засідання, депутатський склад проініціював перенесення ІV засідання ХХІ сесії міської ради VI скликання на 04 вересня на 10.00.

  Інна Огій (спеціаліст з питань регіональної та інформаційної політики апарату міськвиконкому)
  27 серпня 2015
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2366
  ***
  Потрібно розтлумачувати - чому деякі депутати міської ради знайшли привід не прийти на цю сесію ?!

  Напевно, тому, що по Закону (ст.36 Закону України "Про автомобільний транспорт" )- на цій сесії повинно було прийняте єдине рішення - продавати квитки тільки через касовий апарат КП "Авторіка" ?!

  [​IMG]

  Дехто не хоче брати на себе відповідальність, боїться, або залежить від приватного підприємства-перевізника ?!

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kanev-na-video.926/page-13#post-28825

  ***

  Усе це нагадує цю історію...

  КАНІВ. 28.11.13
  Мітинг в підтримку євроінтеграції України та підписання угоди Євросоюзу з Україною.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Затем, зашли в зал заседаний городского совета.
  Как выяснилось - внеплановая сессия городского совета состояться не может - не хватает количества депутатов городского совета для её открытия - не пришли депутаты от Партии регионов и другие.

  Напоминаю, что группа депутатов городского совета инициировала проведение внеплановой сессии городского совета - в поддержку евро-интеграционных процессов на Украине.

  На месте председательствующего сидел Калниболоцкий.

  Когда, объявили, что сессия не может начаться из-за отсутствия депутатов, то какая-то женщина из зала громко выкрикнула, что надо гнать в шею таких депутатов - как это сделали с "сырником".

  В этот момент на лице председательствующего возникла лучезарная улыбка умиления.
  Судя по всему , - его растрогало сравнение - "сырник".


  Подробности :
  http://kanev.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-14#post-20130

  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ЧАСТИНА КЕРІВНИКІВ НА МІСЦЯХ САБОТАЮТЬ РЕФОРМУ І НЕ ХОЧУТЬ БОРОТИСЯ З БЮРОКРАТІЄЮ
  8 вересня 2015

  [​IMG]
  Майже 90% райдержадміністрацій на сьогодні не підключилися до автоматизованого Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
  Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр юстиції України Павло Петренко. "Станом на сьогодні ми провели аналіз, і ми цю інформацію оприлюднимо, тому що є відповідне доручення уряду і прем'єр-мінстра, про те, що фактично 90% райдержадміністрацій і місцевих органів влади не підключаються до реєстру", - сказав він.

  За його словами, лише 34 районні державні адміністрації з 486 підключилися до реєстру. "Це означає тільки одне, що місцева влада хоче, щоб залишилася мутна вода. Буде дуже жорстка реакція з боку найвищого керівництва держави. Будемо звільняти", - наголосив Петренко.

  Він також додав, що у випадку нереєстрації "Міністерство юстиції розмістить у себе на сайті інтерактивну карту з переліком тих райдержадміністрацій і місцевих органів влади і з прізвищами керівників, які фактично саботують цю реформу на місцевому рівні і не хочуть боротися з бюрократією на місцях".

  ***​
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.799
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  03 жовтня 2015 року оголошено проведення громадських слухань!

  До уваги членів територіальної громади м. Канів.

  Розпорядженням канівського міського голови від 08.09.2015 № 213 - р 3 жовтня 2015 року оголошено проведення громадських слухань.

  Порядок денний:

  1) Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Канів» Тарахан-Березі З. П.»;
  https://uk.wikipedia.org/wiki/Тарахан-Береза_Зінаїда_Панасівна


  2) Про перейменування вулиць та провулків міста, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»;


  - Місце проведення – зал засідань будинку рад (вул. О. Кошового, 3).
  - Час проведення – 10 год.00 хв.
  - Початок реєстрації учасників з 9 год. 00 хв.

  Реєстрація учасників буде проводитись виключно за наявності паспорта.

  8 вересня 2015
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2387

  ***​