Відкритість мiсцевої влади. Канів!

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Петро Порошенко не переноситиме місцевих виборів в Україні.
  03 апреля 2015 10:50
  [​IMG]
  Петро Порошенко наголосив, що одразу після виборів пройде децентралізація.​

  Місцевих виборів не переноситимуть.

  Попри напружену ситуацію на Сході та проведення АТО, 25 жовтня вибори відбудуться в усіх областях України. Про це напередодні у Тернополі заявив президент.

  Петро Порошенко наголосив, що одразу після виборів пройде децентралізація - місцеві громади отримають більше повноважень і свободи.

  "Децентралізація передбачає передачу левової частини повноважень територіальним громадам. Які я, сподіваюся, врешті решт уже відбудеться після місцевих виборів, які мають відбутися 25 жовтня. Про жодне перенесення мова не йдеться. Нехай не чекають. Так само, як я поступив з парламентськими виборами, так само буде й з місцевими виборами", - заявив президент України Петро Порошенко.

  Подробности.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Мэр Ирпеня пообещал землю участникам войны на Донбассе
  19 апреля 2015 21:44
  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  У Тернополі хабарники намагалися спалити архів міськради
  20 мая 2015 10:31 по материалам: Подробности-ТВ
  [​IMG]

  Затриманому загрожує термін - до 10 років

  Заступник міського голови Тернополя погорів на хабарі, повідомляють в Генпрокуратурі. Під час обшуку в нього виявлено та вилучено 135 тис гривень, отримані за надання дозволу на користування земельною ділянкою.

  Після затримання посадовця в приміщенні міської ради почалася пожежа. Місцеві активісти впевнені - чиновники намагалися знищити архів і компрометуючі документи. Пожежу загасили, проте офіційної інформації щодо причини виникнення вогню - наразі немає. Затриманому загрожує термін - до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  "Задокументовано 2 епізоди злочинної діяльності загальна сума неправомірної вигоди одержаної по двом злочинам складає понад 200 тисяч гривень за надання, за вирішення питання про надання у користування земельних ділянок на території міста Тернополя", - говорить Сергій Єфремов, начальник відділу генеральної прокуратури України.

  ***

  Як думаєте - коли щось подібне відбудеться у Канівській міській раді ?!

  ***​
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Местные советы в Украине смогут создавать стражу
  21 мая 2015 12:30 по материалам: Подробности ​

  Верховная рада приняла в первом чтении законопроект о муниципальной страже. За него проголосовали 288 народных депутатов.

  Этот законопроект предусматривает, что местные советы могут создавать стражу, которая будет финансироваться за счет средств местного бюджета или за счет других средств, не запрещенных законодательством.

  Муниципальная стража будет подконтрольна общественному механизму и будет отвечать за законность и правопорядок на территории соответствующей административно-территориальной единицы.
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Фильм "Дурак."

  [​IMG]

  Смотреть онлайн.
  https://www.google.com.ua/search?cl...треть онлайн&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

  ***
  Канів.Історія однієї зради.Справа № 925/702/13. Садовий кооператив "Дніпрові сади".
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...702-13-sadovij-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/


  ***

  Вибори у Каневі. Не допустимо до влади місцевих пройдисвітів - зробимо Україну сильнішою !
  http://kanev.info/theme/vibori-u-ka...rojdisvitiv-zrobimo-ukrajinu-silnishoju.4198/
  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Рада продовжила пільговий проїзд пенсіонерам
  22 мая 2015 10:09 по материалам: Подробности-ТВ
  [​IMG]

  Подальше фінансування залежатиме від стану економіки.

  Пільговий проїзд у громадському транспорті продовжено - до кінця року.

  Про це заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман під час пленарного засідання парламенту. Напередодні Кабмін виділив майже 2 мільярди гривень на проїзд пенсіонерам - в усіх регіонах країни. Водночас в уряді зазначили - подальше фінансування залежатиме від стану економіки.
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Украинцам разрешили ловить чиновников на взятках
  22 мая 2015 13:23 по материалам: Подробности
  [​IMG]
  Взятки можно снимать на камеры. Фото z-city.com.ua
  Верховная рада разрешила украинцам фиксировать получение взятки чиновникам на аудио - и видео устройства, соответствующий закон поддержали депутаты.

  Закон предусматривает введение института общественного обвинения, то есть возможность откривать уголовные дела по инициативе любых физических или юридических лицам, которым стало известно о фактах коррупции.

  Данным законом из уголовного законодательства исключили статьи, которые запрещали приобретение, сбыт или использование специальных технических средств получения информации.

  "Если сейчас кто-то в зале сидит с часами Apple, или с очками Google, то это тоже вещи, которые подпадают под действующую статью", - пояснил депутат Андрей Кожемякин, представляя законопроект.

  Теперь украинцы будут иметь возможность зафиксировать факты вымогательства или получения взятки и смогут на основе этих материалов требовать возбуждения уголовных дел.

  Кроме того, в случае если прокуроры будут саботировать открытие производств или объявление подозрения, то общественный обвинитель получает право обращаться в суд напрямую.
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Чиновникам в Украине создадут специальную мобильную связь
  26 мая 2015 17:12 по материалам: Подробности

  [​IMG]

  Украинское правительство приступило к созданию Национальной сети мобильной связи для государственных органов.
  Распоряжением от 20 мая утвержден план первоочередных мероприятий по ее созданию на 2015 год.

  В частности, Госслужба специальной связи должна изучить возможность развертывания производства радиостанций специального назначения.

  Согласно плану, в мае необходимо определить потребность спецпользователей в системах и средствах мобильной связи, в июне - подготовить предложения по выбору технологической платформы систем мобильной радиосвязи для отдельных групп спецпользователей, продемонстрировать пилотные проекты.

  И уже в июле необходимо подготовить техзадания на разработку эскизного проекта Национальной системы мобильной связи госорганов.

  В августе распоряжение предусматривает определение объемов и источников финансирования мероприятий по проектированию и внедрению данной системы связи, подготовку предложений по организации деятельности и взаимодействию центральных органов исполнительной власти.

  Госслужба спецсвязи назначена ответственной за выполнение плана. К проекту также будут привлечены Генштаб, МВД, СБУ, Госслужба по чрезвычайным ситуациям, Госпогранслужба, Минобороны, Нацгвардия, Управление госохраны, Минфин и Минэкономики.

  ***

  [​IMG]

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
  від 20 травня 2015 р. № 523-р

  Київ

  Про затвердження плану першочергових заходів
  щодо створення Національної мережі мобільного
  зв’язку державних органів на 2015 рік

  Докладніше :
  http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248189830

  ***

 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Міський голова Канева Ігор РЕНЬКАС про впровадження Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»
  [​IMG]

  Від часу прийняття Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» в першому читанні я декілька разів проявляв ініціативу стосовно початку робочих діалогів з територіальними громадами сусідніх сільських рад. Проте дива не відбулося. Звиклі до «вказівок з району» голови сіл не реагували на протягнуту руку.

  Зовсім мляво відбулось обговорення піднятого питання на сторінках міськрайонної газети «Дніпрова зірка». В багатьох виникли сумніви в тому, що не з добрих намірів Канів пропонує об'єднатись. До того ж публічно мовчали очільники району.

  В нас після прийняття Закону в другому читанні в місті була створена робоча група, яка провела предметне напрацювання і обрахунки фінансів об'єднаних територіальних громад в різних варіантах.

  Свої пропозиції ми направили 9 сільським радам відповідно до положень Закону. Окрім того, провели спільне засідання робочих груп міста і району, де я чітко виклав і свою позицію, і необхідність виконання Закону.

  30 травня в Каневі пройшли громадські слухання, де прийнята резолюція, відповідно якої розширялась географія сільських громад, що можуть ввійти до об'єднаної громади. А 4 червня позачергова сесія міської ради затвердила резолюцію громадських слухань. Вже 8 червня матеріали громадських слухань і рішення міської ради були доставлені кожній сільській раді.

  Ми докладали всих зусиль щоб можна було отримати позитивний відгук сільських громад (у будь-якому варіанті), та претендувати до 15 липня на стимулюючу субвенцію держави для об'єднаних громад в бюджеті 2016 року.

  Після декількох спроб конструктивної розмови на сільських сходках стало зрозумілим, що впровадженню в життя Закону перешкоджає позиція районної адміністрації та районної ради.

  Нав'язування форматів об'єднання, які суперечать положенням Закону, гласна і негласна агітація проти будь-якого об'єднання з м.Канів, затягування термінів – все це показує на пряме саботування впровадження Закону в часі, який необхідний для України. І саме головне, що все це робиться органом держави з однієї сторони (адміністрація) і органом самоврядування (района рада), який хоче зберегти за собою роль спостерігача за подіями, що відбуваються.

  Місто зробило все, щоб об'єднання відбулось. Ми знали, що будемо робити і в 2015, і в 2016 роках.

  Можливо ще і не все втрачено, але до справи повинна жорстко підключитись і Облдержадміністрація і Кабмін.  Ігор Ренькас,
  Канівський міський голова
  18 червня 2015

  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2234
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  В Каневі через необачність чоловік опинився в каналізаційному жолобі.
  Червень 22, 2015 - 19:40 | Олександр Безпроз...​
  http://kropyva.ck.ua/content/v-kanev-cherez-neobachn-st-cholov-k-opinivsya-v-kanal-zats-inomu-zholob

  [​IMG]  19 червня о 19.00 до канівських рятувальників від випадкових перехожих надійшло повідомлення про чоловіка, який упав у бетонний жолоб на вул. Героїв Дніпра.

  Спустившись на дно, рятувальники за допомогою рятувальних мотузок на ношах підняли чоловіка із 2-метрової глибини. Як стало відомо, проходячи повз незахищену каналізаційну комунікацію чоловік через власну необачність перечепився та потрапив до пастки, з якої надалі самостійно вибратись вже не зміг. Із травмою голови 56-річний потерпілий був госпіталізований до Канівської ЦРЛ, - інформує ДСНС у Черкаській області.


  ***​

  [​IMG]


  Історія міста Канів часів панування Ніколенко і компанія , - у якій місцевим чиновникам знадобилося 9 місяців, - щоб закрити 6-ть технічних, та один каналізаційний колодязь у центрі міста Канів.

  Показово - незважаючи, що уся ця історія відбувалася публічно на протязі 9 місяців - ніхто з місцевих депутатів не знайшов за потрібне поставити це питання на сесії міської ради, або звернутися до місцевих чиновників.


  7acc3ef6f2f4.jpg


  Докладніше:
  http://kanev.info/showpost.php?p=11037&postcount=16


  ***​


  Міський голова Ренькас І.О. та депутат, секретар міської ради Скорина О.І. - "з нетерпінням будемо чекати" - коли хтось зламає собі шию на танцювальному майданчику біля Дніпра.

  [​IMG] [​IMG]

  Громада міста Канів, безперечно, з радістю, скористається законною можливістю - посадити місцевих чиновників - за бездіяльність та безвідповідальність.


  Звісно, якщо щось таке трапиться - пощади та співчуття від мешканців міста ви не дочекаєтесь - відповісте за усе своє та за попередників.


  [​IMG]

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/vibori-u-ka...o-ukrajinu-silnishoju.4198/page-10#post-28185

  ***​