Відкритість мiсцевої влади. Канів!

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  У Каневі свободівці пікетуватимуть суд, вимагаючи люстрації.  [​IMG]


  8 грудня 2014 року у Каневі з 11-ї години націоналісти пікетуватимуть Канівський міськрайонний суд з вимогою люстрації суддів, які ухвалювали рішення про взяття під варту учасників черкаського Майдану.

  Це судді Михайло Дубинець та Оксана Бурлака (Хорошун). Ще одна вимога стосується місцевої газети "Час пік", шеф-редактор якої дозволив собі образливі висловлювання щодо деяких учасників парламентських виборів.

  Учасники скандуватимуть: "Не місце газеті "Час пік" у Каневі!".

  Пікетування приурочене до суду, що має розпочатися о 12:00 8 грудня за позовом голови Канівської міської організації ВО "Свобода" до редактора газети "Час пік" про захист чести й гідности. Позов є реакцією на те, що в одному з номерів газети головний редактор А.Зелененко всіх, хто голосував на виборах до Верховної Ради за опозиційного кандидата, назвав "гопотою".

  Головуватиме на цьому суді суддя О.Бурлака (Хорошун), яка судила майданівців.

  Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  В училищі Черкас військовим шиють одяг та рукавиці.

  07 декабря 2014 | 12:36​

  Аби бійцям на передовій було тепло потурбувалися черкаські майстрині.

  В одному із училищ 100 майбутніх швачок виготовляють маскувальний верхній одяг, теплі рукавиці та балаклави.

 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Украина должна меняться, чтобы получать помощь.

 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Успіхи та результати Майдану.

  ***
  .
  Порошенко анонсировал процесс децентрализации власти.
  07 декабря 2014 | 16:30

  [​IMG]


  Украина готова начать процесс децентрализации власти, заявил президент Петр Порошенко.


  При этом местная власть получит не только более широкие полномочия, но и большую ответственность.

  "Избранные общинами представители должны быть готовы получить вместе с широкими полномочиями и ответственность за жизнедеятельность и развитие территорий", - заявил Петр Порошенко.

  Актуальность процесса, по словам президента, связана с приближением выборов сельских, поселковых, городских голов и депутатов местных советов.

  Такие заявление Порошенко сделал во время поздравления работников органов местного самоуправления и территориальные общины с Днем местного самоуправления.

  А премьер-министр Украины Арсений Яценюк отметил, что децентрализация власти будет включать в себя передачу местной власти новых рычагов влияния и финансовых ресурсов.

  "Перед Украиной сегодня стоит важнейшая задача по коренной реформе системы местного самоуправления", - резюмировал Арсений Яценюк в поздравлении, обнародованном на сайте Кабмина.

  Кабмин готовит уменьшение налогов и децентрализацию.


  Подробности
  По материалам: Интерфакс-Украина
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  В Северодонецке воин ворвался в мэрию с угрозами из-за флага (видео)

  08 декабря 2014 | 23:30


  В городе Северодонецке Луганской области, что находится под контролем украинской власти, произошел инцидент из-за украинского флага.

  Мужчина, представившийся как ветеран АТО, ворвался в мэрию с флагом в руках и назвал заместителя городского головы Сергея Дядика сепаратистом, передает "Голос Народа".

  "Я из-за прапора пять суток сидел в плену у этих тварей. Я у тебя спрашиваю, почему прапор не висит?", - обратился мужчина к заммэру.

  Дело в том, что накануне местные сепаратисты сорвали желто-синий флаг со здания мэрии.

  На утро флаг так и не вернули на прежнее место, что и вызвало негодование военного.

  "Не дай бог, такое будет твориться, я вам устрою райскую жизнь, сепаратюги!", - пригрозил мужчина.

  В ответ Сергей Дядик пообещал, что флаг повесят на прежнее место.

  По информации "Голоса Народа", солдат, ворвавшийся в мэрию, потерял руку и ногу в боях под Луганском.

  Также сообщается, что по Северодонецку безнаказанно разгуливают сепаратисты, а милиция никак не реагирует на их действия.

  ***

  28.10.14
  Канів.Про відповідальність.

  http://kaniv.info/theme/kaniv-bojkot-ja-ne-kupuju-tovariv-okupanta.3736/page-6#post-25746


  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Тези доповіді міського голови І.Ренькаса «Про роботу органів виконавчої влади в Каневі впродовж 2014 року».

  Тези доповіді міського голови І.Ренькаса «Про роботу органів виконавчої влади в Каневі впродовж 2014 року»

  Шановні Канівці!

  Шість з половиною місяців пройшло відтоді, коли я приступив до виконання обов’язків міського голови. Відразу зауважу про те, що якби робота у виконавчих органах міської ради була для мене невідомою, то цього часу було б навіть недостатньо для повного усвідомлення всього комплексу завдань, які повинна контролювати і активно впливати на їх виконання головна посадова особа міста.

  Саме тому я і прийняв рішення позмагатись за право очолити місто. Ситуація в державі, та відповідно у місті, не давала жодних можливостей на перехідний період «входження в посаду».

  Ми обрали Президента і, звичайно, очікували швидкого поліпшення ситуації в східних областях країни. Крим відійшов на другий план.

  В Донецькій та Луганській областях йшла війна, гинули люди.

  Проте чуда не відбулося: не через невдалий вибір керманича держави, а через інші плани людей, які розпочали цю «божевільню».

  Вже на початку червня ми прийняли на тимчасове проживання у місті більше 30 осіб із зони бойових дій, розмістивши їх у комунальному закладі – в приміщеннях станції юних туристів. Оперативно прийняли програму про підтримку переселенців. Це дало нам змогу виділити кошти з міського бюджету, в тому числі і для оплати харчування осіб, що організовано проживали на станції туристів.

  Врешті-решт, залучивши громаду міста, нам вдалось забезпечити допомогу продуктами переселеним особам, в основному на благодійницьких засадах.

  Всього ж через проживання в центрі туризму пройшло в межах 45 осіб. З врахуванням осіб, що знайшли місце тимчасового проживання у своїх рідних та друзів, в Каневі зареєстровано 173 переміщених особи.

  Всі профільні управління в місті було орієнтовано на невідкладне вирішення проблем постраждалих.

  Пенсіонерам вирішувались питання по отриманню пенсії. Різним категоріям громадян з особливими потребами – по виплаті компенсацій та допомог.

  В школи міста зараховано 23 учні, в дитячі садки – 12 дошкільнят.

  В критичних ситуаціях приходилось за лічені хвилини збирати кошти серед працівників міськвиконкому,щоб мешканці східних областей могли пережити тиждень-другий, до вирішення питань їх мінімального фінансового забезпечення.

  Одночасно з вирішенням проблем тимчасово переселених осіб, нам прийшлось організовувати призов наших громадян до Збройних Сил України, допомагаючи військкомату перейти від мирного часу до динамічного підрозділу в умовах фактичної війни з північним сусідом. Актуальною стала допомога нашим воїнам буквально в усьому. Тому за моїм розпорядженням було створено групу координації зусиль громадян та підприємств міста і району по збору і доставці адресної допомоги в зону активних бойових дій.

  Очолив цю групу мій перший заступник – Коломієць В.В. Її робота систематично висвітлюється в засобах масової інформації. Тому я обмежусь декількома фразами.

  Від мешканців та підприємств і організацій міста і району вдалось зібрати в межах одного млн гривень коштів, значну кількість продуктів харчування, теплого одягу, засобів обігріву тощо. Переважну більшість коштів було витрачено на придбання особистих засобів захисту та спорядження (бронежилети, шоломи, «розгрузки» тощо). Всі вони адресно передані нашим військовослужбовцям, що призвані з міста та сіл району. Я вдячний всім небайдужим. Завдяки їм нам вдалося зберегти життя наших земляків (засоби захисту), обігріти, нагодувати, вселити надію і укріпити віру в те, що недаремно проливають вони свою кров, захищаючи рубежі Батьківщини.

  На тлі громадянського єднання і вболівання за подальшу долю України здаються зовсім незначними і беззвучними закиди окремих жителів про те, що забезпеченням суверенітету країни повинна займатись центральна влада. Я вірю, що так буде в майбутньому, а сьогодні це обов’язок кожного з нас.

  Шановні Канівці! В будь - якому випадку наша команда не змогла б зреагувати на виклики часу, якби не опиралась на доволі стабільний економічний потенціал міста.

  За даними обласної рейтингової оцінки серед міст обласного значення Канів посідає 2-ге місце, займаючи перше – третє місця за напрямками: «Ринок праці», «Державні фінанси», «Споживчий ринок», «Економічний розвиток» та «Житлово-комунальне господарство».

  Складаючи в межах двох відсотків населення області, наше місто виробляє і реалізовує більш, як 4 відсотки промислової продукції в загальнообласному балансі.

  Середньомісячна заробітна плата в порівнянні з 2013 роком зросла на 213 грн і склала 2 898 грн. За умови стабільної ситуації в країні це було б добрим показником. Але сьогодні це всього лише біг за інфляцією, яка стала результатом політичних подій з початку року та зниження валового національного продукту. Слід зауважити, що результатом роботи наших підприємств стали стабільні надходження до скарбниці міста. Незважаючи на ряд негативних тенденцій, ми отримали надходжень до загального фонду бюджету на 1,8 млн більше, ніж в минулому році.

  Однак, повторюсь, що зважаючи на загальні темпи інфляції та індексації заробітної плати, ми мали суттєвий дефіцит коштів на забезпечення всих бюджетних галузей.

  Без допомоги держави через цільову субвенцію не змогли б навіть наблизитись до виплати в повному обсязі заробітної плати до Нового року.

  Особливо радує те, що ми не тільки виконуємо по надходженнях наші планові цифри по бюджету розвитку, а й змогли використати зібрані кошти, виконавши значні об’єми капітальних ремонтів та побудували нові об’єкти. Загалом рядків в розписі бюджету розвитку маємо більше 110. А ще 6 комунальних підприємств, яким надані внески до статутних фондів. Все це потрібно було оперативно адмініструвати, реагуючи на постійні зміни потреб на тому чи іншому об’єкті.

  І з цим всим професійно спрацювало управління фінансів міськвиконкому. Начальник – Карпушенко Галина. Так, через проблеми з проходженням коштів по управлінню Державного казначейства, ми можливо і не розрахуємось до завершення року з усима виконавцями робіт, але маємо змогу і повинні зареєструвати фінансові зобов’язання, щоб виконати їх за будь – яких обставин в наступному році. На початку вересня я надавав детальну інформацію по ремонтах доріг, які ми організували за кошти різних джерел. Тепер можу підсумувати. Загалом ми виконали ремонтів доріг на загальну суму більш, як 6 млн. грн. З них за кошти субвенції з державного бюджету на 3 млн. грн. Ще 2 млн. грн. оплачено за ремонти з коштів бюджету розвитку. Більш як на 1 млн. грн. зремонтовано доріг в борг. Кредитором по цих роботах традиційно виступило ПП «Граніт», директор підприємства Абов Авеян.

  Хочу наголосити, що кошти з бюджету розвитку в основному надійшли від суб’єктів малого і середнього бізнесу. Тобто його створили мешканці нашого міста, та особи, які зареєстрували і здійснюють свою діяльність у Каневі.

  За рахунок цих коштів ми змогли оплатити більш, як 1,5 млн. грн. за роботи у закладах освіти, побудувати першу чергу вуличної каналізаційної мережі по вул. Воровського та Боєнка, виконати ряд проектних робіт та започаткувати капітальний ремонт аварійного колектора в напрямку до КНС -7.

  Також завершили роботи на центральному вході районної лікарні.

  Доволі ефективні роботи по реконструкції електромереж міста значно підняли надійність та якість електрозабезпечення. Беззаперечно можна стверджувати, що ці роботи є надійною основою електроенергетики міста на багато десятиріч вперед.

  Однак, події в державі привели до глобального розбалансування генеруючих потужностей. Незабезпеченість теплових електростанцій вугіллям, низький рівень води в головній річці України – Дніпрі, предметно нагадали усім нам про 90-ті роки минулого століття. Відключення електроенергії стали повсякденними, породжуючи невдоволення мешканців міста. Ситуація ускладнюється ще й тим, що електромережі міста прокладено таким чином, що одномоментно не вдалось організувати «справедливі» відключення всих вулиць.

  Дана ситуація стала предметом обговорення на позачерговій сесії міської ради. І, потрібно віддати належне працівникам Канівського РЕМ, врешті було запропоновано режим відключень переважної більшості помешкань. При цьому враховувались ті об’єкти інфраструктури міста, які повинні забезпечити комплексну життєдіяльність. Це і каналізаційні насосні станції, окремі станції подачі води, лікарня тощо.

  Врешті – решт, це один з тих моментів, які мав на увазі Прем’єр – Міністр України, говорячи: «В 2015 році ми повинні вижити, щоб в послідуючих періодах забезпечити поліпшення рівня життя наших громадян».

  Повірте мені, я весь час просив спеціалістів РЕМ відключити в першу чергу будинок, де проживаю. Хоч технічно це надзвичайно складно, але в подальшому і цей будинок, де проживає 300 сімей, буде відключатись.

  Наступна проблема, яка невпинно підходить до нас і яку потрібно буде вирішувати, це організація навчального процесу в загальноосвітніх школах. Перехід до фінансування освіти шляхом надання державної субвенції, висвітлить такі проблеми і поставить перед громадою виклики, про які говорили лише фінансисти та заступники міського голови.

  Зверніть увагу на такий факт. Протягом останніх п’ятнадцяти років кількість учнів у наших школах скоротилась більш, як на 1,5 тисячі і становить сьогодні, з врахуванням школи – інтернату, всього лише 2 477 осіб.

  Може відбутись те, що з початку 2015 року ми будемо вирішувати, як оптимізувати загальноосвітню мережу, щоб вижити в умовах фінансового дефіциту.

  Окрім всього ми не можемо прогнозувати кінцевих результатів з реформуванням галузі медицини. Нагромадження низки комунальних закладів (перший рівень, другий, відокремлена швидка допомога), вплив суб’єктивних факторів, розмови про адміністративно – територіальну реформу – все це не сприяє поліпшенню обслуговування наших жителів. Хоча в матеріальну базу лікарні ми кожного року вносимо суттєвий внесок. Не був винятком і 2014 рік.

  Врешті – решт, всі зрозуміли, що тільки об’єднані зусилля Канева і сіл району забезпечать певну перспективу місцевої медицини.

  Я вважаю, що періодичні «нашіптування» про те, що хтось більше зробив для лікарні, а хтось менше, відійшли в історію. Ми всі разом можемо вистояти у цей важкий час і одночасно програємо, тягнучи воза у різні боки.

  З негативів, які ми маємо на завершення року, це в першу чергу відкрите питання меж міста. Фактично фальшуючи різними звітами, державна установа – Держземагенство, позбавила предковічне місто Канів на управління будь-яким шматком землі.

  Відбиваючись від таких фальшивок, ми взагалі натрапили на аморальну довідку: це карта, на якій відображено, що Канів знаходиться на землях сільськогосподарського призначення Литвинецької сільської ради. Саме неприємне – що все це робиться в більшості жителями Канева в ім’я якихось приватних інтересів чи під керівництвом «присланих» районних чиновників, для яких інтереси громад не є моральною категорією. Вони вірять, що про їх діяння забудуть, а шмат землі колись можна перепродати.

  В цьому напрямку прийдеться ще попрацювати. В котрий раз вірю в те, що створена за нашою вимогою комісія облдержадміністрації посприяє наверненню на здоровий глузд наших колег із районних структур, а місцеві органи Держземагенства згадають про своє призначення: землевпорядкування територій з врахуванням інтересів держави і громад.

  Інша проблема, яку ми не змогли динамічно розв’язати, це подальший розвиток мережі вуличного освітлення. Вважаю, що по даному питанню ми впритул підійшли до необхідності реорганізації структури, що забезпечує утримання і будівництво нових ліній освітлення. Окрім всього потрібно подбати про нові, менш енергоємні технології, та змінити фінансування галузі. Не по залишковому принципу, а визначивши її пріоритет, відповідно пропозицій мешканців.

  Наступна проблема: ми надто поволі рухаємось по шляху децентралізації опалення об’єктів міста. Є певні проекти, але відчутних результатів немає.

  Однак, незважаючи на все, я вірю в команду, яка працює над забезпеченням всієї інфраструктури міста. Вірю в освітян і медиків, в їх професіоналізм і патріотизм.

  Я переконаний, що працівники управлінь і відділів міськвиконкому зможуть надати належні адміністративні послуги нашим мешканцям.

  Я щиросердно дякую депутатам міської ради, що представляють всі верстви населення. Кожного разу нам вдавалося знаходити порозуміння і приймати рішення в сесійній залі на користь територіальної громади.

  Виконавчий комітет відчуває підтримку від керівництва і колективів переважної більшості підприємств, які здійснюють свою діяльність в Каневі.

  Я намагаюсь зрозуміти кожного громадянина міста і допомогти йому, вірячи в те, що в потрібну годину він зможе підставити плече громаді.

  Я точно знаю, що переважна більшість жителів Канева щиро вболіває за своє місто, за всю Україну. А ті, хто в силу якихось обставин не зміг ще полюбити країну і місто, в яких він живе, нехай їх полюбить.

  Адже тут жити нашим дітям і онукам.

  З наступаючим Вас Новим Роком!

  Разом захистимо Україну!  17 грудня 2014
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1915
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Порядок денний

  ХVІІІ сесії міської ради VІ скликання

  ІV засідання від 25.12.2014 року
  [​IMG]


  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2014 № 15-1 «Про міський бюджет на 2014 рік».
  Карпушенко Галина Георгіївна

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок ФОП Кононенко Н.І.
  2. Про передачу земельних ділянок громадянам.
  3. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою та технічних документацій щодо відведення земельних ділянок громадянам, припинення права користування (оренди) земельними ділянками громадянам.
  4. Про внесення змін до рішень Канівської міської ради.
  5. Про надання дозволу на розробку технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок громадянам.
  6. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з метою підготовки їх до викупу.
  7. Про надання дозволу суб’єктам господарювання на розробку технічних документацій із землеустрою, припинення права користування (оренди) та внесення змін до рішення Канівської міської ради від 27.11.2014 № 18-36.
  8. Про надання дозволу комунальному підприємству «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та припинення права користування на земельну ділянку.
  9. Про затвердження проектів землеустрою і технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок в оренду.
  10. Про внесення змін та доповнень до рішень Канівської міської ради та договорів оренди землі суб’єктам підприємницької діяльності.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки виконавчому комітету Канівської міської ради та затвердження стартової річної орендної плати та умов для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
  12. Про поновлення договорів оренди землі суб’єктам господарювання.
  13. Про надання дозволу на укладання договору суперфіція з приватним підприємством «Спецрембуд» на земельну ділянку площею 300 кв. м по вул. Пилипенка, 14.
  14.1. Про орендну плату за земельні ділянки в м. Каневі.

  Єфіменко Наталія Олександрівна

  1. Доповідь міського голови про результати роботи органів місцевого самоврядування в 2014 році.
  Ренькас Ігор Олександрович

  1. Про міську цільову програму "Цукровий діабет" на 2015 рік.
  2. Про внесення змін до рішення № 14-42 від 19.12.2013 «Про міську цільову Програму «Цукровий діабет» на 2014 рік.
  Колінько Юрій Григорович

  1. Про хід виконання «Програми занятості населення м. Канева на 2013 – 2017 роки» у 2014 році.
  2. Про затвердження положення про Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів управління соціального захисту населення.
  Пилипенко Анатолій Григорович

  1. Про хід виконання міської програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012-2016 роки у 2014 році.
  Костенко Наталія Григорівна

  1. Про виконання Програми реформування і розвитку житлово – комунального господарства м. Канева на 2010 – 2014 рр.
  21.1. Про затвердження положення про управління економіки виконавчого комітету Канівської міської ради.

  Савченко Антон Юрійович

  1. Про закріплення статусу «соціального житла» житла.
  Лісова Наталія Олександрівна

  1. Про перспективний план роботи міської ради на 2015 рік.
  2. Про надання матеріальної допомоги громадянам.
  Скорина Олександр Іванович

  1. Про передачу об’єктів благоустрою.  ***

  Виникає питання - а чи не забагато там земельних питань ?

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/voprosy-k-g...tam-gorodskogo-soveta.2059/page-13#post-26437


  ***​
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Відповідь міського голови на звернення стосовно відключень електроенергії в місті.
  [​IMG]
  Голові спілки підприємців Канівщини

  Коржову В.Л.​
  Шановний Володимире Леонідовичу!

  У виконавчому комітеті Канівської міської ради було розглянуто колективне звернення суб’єктів підприємницької діяльності стосовно аварійного відключення енергопостачання по мікрорайонах міста.

  По піднятому питанню інформуємо наступне.

  Аварійне відключення є одним із заходів запобігання руйнації Об’єднаної енергетичної системи України або її окремих частин внаслідок дефіциту генеруючих потужностей.

  Порядок складання та застосування графіків аварійних відключень (ГАВ) врегульовується Інструкцією, затвердженою наказом Міністерства палива та енергетики України 23.11.2006 № 456.

  Термін реалізації ГАВ (від моменту надання команди диспетчером центральної енергетичної системи України) має становити 10-15 хвилин. За такий короткий час Канівський РЕМ не має реальної можливості оперативно повідомити про аварійне відключення конкретного споживача чи регіон.

  З початку систематичних відключень електроенергії, працівники РЕМ набирали необхідні потужності за рахунок великої кількості помешкань приватної забудови. Центральна частина міста в основному не відключалась. Не відключались також дев’ятиповерхові будинки з ліфтами.

  Проте, такий режим відключень викликав значну соціальну напругу та велику кількість звернень громадян. Головна тема звернень: поставити всіх в рівні умови.

  Проблема гостро обговорювалась на позачерговій сесії міської ради.

  Було проведено декілька робочих нарад із спеціалістами РЕМ під головуванням міського голови.

  Врешті – решт було напрацьовано орієнтовний графік відключень, який передбачає більш-менш рівномірне відключення вулиць та споживачів міста.

  Підприємства міста були зорієнтовані на роботу в нічні години. Виключення склали лише об’єкти життєзабезпечення (каналізаційні системи, системи водопостачання тощо).

  Ми розуміємо, що періодичне відключення електроенергії вносить значні незручності в роботу будь – яких структур, в тому числі і банківських установ. Проте, спроба виділити принаймні «банк» бюджетних платежів (казначейство), не увінчалась успіхом.

  Хочемо окремо прокоментувати ситуацію з торговими комплексами SPAR та АТБ.

  Під час узгоджувальних нарад з працівниками РЕМ було встановлено наступне.

  Приміщення SPAR живиться електроенергією з двох ліній 10 кВ (вимоги до проекту). Під час застосування ГАВ одна з ліній відключається повністю, а інша продовжує забезпечувати освітлення торгового залу та роботу кас, що унеможливлює виникнення ажіотажних ситуацій та, як наслідок, загибелі та каліцтва людей.

  Приміщення АТБ підключено до лінії, яка забезпечує роботу каналізаційних систем. Окрім цього, в ньому також перебуває велика кількість людей, аналогічно SPAR, і тому поки що не прийнято рішення про відключення АТБ від електропостачання при застосуванні ГАВ.

  Поки що ми утримуємось від повного відключення вуличного освітлення. Цьому не сприяє посилення криміногенної ситуації.

  Хочемо наголосити на тому, що відключення відбуваються по факту розвитку аварійних ситуацій і можуть лиш частково прогнозуватись.

  Головне завдання місцевої влади – збалансувати можливості і потреби кожного жителя територіальної громади. Але, на жаль, багато не кожен громадянин може зменшити свої амбіції заради колективної вигоди.

  Виконавчий комітет продовжуватиме консультації з працівниками РЕМ з метою врахування і Ваших пропозицій, в той же час намагатиметься мінімізувати соціальні напруги серед різних категорій громадян.

  З повагою

  Міський голова І.О.Ренькас  26 грудня 2014

  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1927


  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Вітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим!


  [​IMG]
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Порошенко поучил прекратить отключения электроэнергии.
  28 декабря 2014 | 16:15​


  Президент Украины поручил правительству предпринять все меры для прекращения веерных отключений энергоснабжения.

  Об этом сообщает пресс-служба главы государства.

  Петр Порошенко подчеркнул, что он ожидает эффективных действий.

  "Я считаю недопустимым дальнейшее продолжение практики веерных отключений электроэнергии, особенно накануне праздников", - заявил президент.

  Кроме того, Порошенко подчеркнул, что импорт электроэнергии в Украину должен происходить без частных посредников.

  Как сообщали podrobnosti.ua, на Запорожской атомной станции в Энергодаре, Запорожской области утром 28 декабря произошло внеплановое отключение энергоблока №6.


  Подробности