Відкритість мiсцевої влади. Канів!

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Юрий Стець сложил депутатские полномочия и отправился на Донбасс

  16 августа 2014 | 06:25

  [​IMG]

  Народный депутат из фракции "Батькивщина", кум Президента Украины Петра Порошенко Юрий Стець написал заявление о сложении депутатских полномочий, чтобы продолжить нести службу в составе Национальной гвардии Украины на Донбассе.

  "Моя люстрация происходит на Донбассе. Два месяца назад мобилизовался в Нацгвардию, считаю честью быть ее частью. Три недели назад написал заявление о сложении с себя депутатских полномочий", - заявил Стець.

  Вместе с тем, он отметил, что попросит засчитать его голос "за" во время голосования во втором чтении за законопроект о люстрации власти, если к моменту голосования за этот документ он продолжит выполнять обязанности нардепа.

  "Сегодня в столице зайду в аппарат ВР с заявлением учесть мой голос "за", - отметил он.


  Подробности

  По материалам: РБК-Украина
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  18.08.2014
  Секретар Канівської міськради надавав в оренду землі водного фонду р. Дніпро без розгляду сесії.

  SLvkLte.jpg

  Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою в ході перевірки додержання вимог земельного законодавства Канівською міською радою щодо охорони та використання земель водного фонду виявлено ряд порушень вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

  Встановлено, що у минулому та поточному році секретарем Канівської міської ради надавалися земельні ділянки загальною площею майже 1 га, що розташовані в межах прибережної захисної смуги річки Дніпро міста Канева, в короткострокову оренду для здійснення комерційної діяльності.

  При цьому рішення приймалося одноособово - без винесення на розгляд міської ради.

  Зокрема, у 2013 році складено 7 угод про право фактичного користування земельними ділянками фізичним особам - підприємцям без державної реєстрації цих прав, у 2014 – 3 угоди.

  За результатами проведеної перевірки Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою міському голові міста Канева внесено подання щодо усунення виявлених порушень.

  Виконавчим комітетом Канівської міської ради дане подання розглянуто та задоволено шляхом розірвання зазначених угод та не поновлення тих угод, термін дії яких вже закінчився.

  Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.
  http://www.dep.gov.ua/news-764-sekr...nogo_fondu_r._dnipro_bez_rozglyadu_sesii.html

  ***

  Канів.Узбережжя Дніпра (автобусна зупинка Ісковщина)

  333.jpg

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-11#post-20974


  ****
 4. SVD23

  SVD23

  Регистрация:
  16 авг 2014
  Публикации:
  2
  Симпатии:
  0
  Мой город:
  Канев
  Хлопці та дівчата попереду у нас в місті вибори в Черкаську Обласну раду. Хто що думає з цього приводу?
  Пропоную одного з кандидатів який реально може допомогти району та місту, а також провести люстрацію прибічників влади Тулуба та Януковича.
  [​IMG]
  [​IMG]
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Untitled-1.jpg

  Текст :

  ТЯГА ДО НАЖИВИ ЗАТЬМАРИЛА ОЧІ.


  Нещодавно в Каневі відбувся страшенний інцидент.

  Забирали на війну наших канівських хлопців. Викликали до військомату, провели певні процедури по підготовці необхідних документів та відправили у двір військомату очікувати подальших наказів. Хлопці зібралися у альтанці, що розташована у дворі військового комісаріату та неголосно розмовляли, розуміючи куди і навіщо вони йдуть та які нерайдужні перспективи можуть їх очікувати. Усі розуміють, що таке війна.

  Аж тут до них з`явилася Людмила Сандига. І все б нічого, а що, ініціативна «баришня» в межах міста, так бимовити, активістка скрізь і всюди. Прийшла провести хлопців, побажати їм всього найкращого, солдатської удачі та найскорішого повернення усіх живими та цілими. Та не тут то було. Розпочала вона з того, що запропонувала за певну суму усім застрахувати своє життя та здоров'я. Бо, мов, усі знають, що таке війна. Когось може вбити, комусь руку чи ногу відірве, а чи й пів голови… Одним словом, якщо сьогодні вони заплатять її страховій компанії невеликі(на її думку) гроші, то, у разі чого, якщо не хлопці то їх родини чи батьки отримають кругленьку суму. Тисяч так по 15-20… І так далі у том ж дусі.

  Хлопці на першій порі втратили дар мови від такого нахабства. Потім вказали Людмилі куди б вона могла сходити зі своєю пропозицією. Та горе-страхувальниця не зупинилась. Почала доказувати, що вони нічого не тямлять, що вона ж хоче, як краще…

  Тоді вже хлопці послали її у відомому напрямку відверто, та трохи не надавали тумаків.

  При цьому Людмила, мабуть, забула(так вигідно) про те, що держава Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»(ст.ст.16,16-1, 16-2 і т.д.) вже передбачила і умови і розміри отримання військовослужбовцями і їхніми сім`ями компенсацій у разі, не приведи Господи, лиха. Тільки держава страхує кожного військовослужбовця обов’язково й безкоштовно, а Сандига – за гроші, які, у випадку, коли нічого, дай Господи, з людиною не трапиться, залишаться Люді.

  Здавалося б, інцидент вичерпано. Людмилу послали… Але ж, факт залишається фактом. Він показав істинну низенну суть вказаної особи. Не гребуючи нічим, за ради власної наживи, ця особа готова заробляти навіть на людському горі. Істину кажуть, кому війна, а Люді мамка родна. Ніякої людської моралі, ніякого співчуття, тільки гроші-гроші-гроші. Та ще влада.

  І ця особа має наглість і на теренах сайту, і поміж людей розповідати небилиці про те, як вона вболіває за місто та іі мешканців. Все це блюзнірство. Ця особа «піарить» себе де тільки можливо.
  На мою думку, після таких її дій, потрібно поставити великий жирний хрест і на діяльності у Каневі страхової компанії Людмили Сандиги, і на її політичній та громадській кар’єрі. Після того, що відбулося їй не можна довіряти взагалі і ні в чому. Якщо у (язик на повертається так сказати про дану особу) цієї людини в душі замість співчуття калькулятор, яка може бути до неї довіра. І ця особа призиває надсилати кошти для допомоги бійцям АТО на її благодійний фонд «Кобзарева світлиця». Де гарантія, що вона там не має «ґешефту».
  Ганьба! Ганьба і призрення!


  ZLUKA
  22 серпня 2014, 14:33  ***

  Untitled-1.jpg


  Текст:

  ПРОЧИТАВ НА САЙТІ KANIV.NET ПОСТ ДОПИСУВАЧА ZLUKА. «НАЖИВА ЗАТЬМАРИЛА ОЧІ.»
  Прочитав на сайті Kaniv.net пост дописувача Zlukа. «Нажива затьмарила очі.»

  Мене дивує інертність канівчан. У даному пості викладено інформацію про те, що на рахунок БФ "Кобзарева світлиця", яким керує Людмила Сандига надходять кошти для допомоги бійцям АТО. І при цьому задається риторичне питання, чи не має певного зиску Людмила Сандига від тих надхолдень. Певно, що має.
  Шановні, даний фонд був заснований з приходом до влади Віктора Ніколенка (рідного брата Людмили Сандиги) і мав на меті акумуляцію коштів за для оплати певного виду робіт, які, за тих чи іншмх підстав, не могли фінансуватись з бюджету (це окрема розмова). Зокрема, побудова площі "армянки", побудова козацької церкви біля підніжжя Тарасої гори, побудова каплички на площі Шевченка та ін. Перераховувати все – на хватить розміру сайту.

  Для цього з підприємців "видавлювались благодійні кошти» та осідали на рахунку вказаного БФ. Ну, приміром: на будування славнозвісної канівської "армянки" з підприємців стягли більше пів-мільйона гривень. Подейкують, що аж 750 тис. Все б нічого, але, як кажуть, є одне "но". Відповідно, чи то до статуту БФ "Кобзарева світлиця", чи то за домовленістю з тодішнім міським головою, але керівництво БФ отримувало зарплатню у розмірі від 5 до 20 % від сум благодійних внесків. Якщо припустити, що пані Людмила отримує навіть всього 5% від суми надходжень(в чому я сумніваюсь, її ж ніхто не обмежує брати 20, фонд приватний), то не важко підрахувати, який, як сказано в пості, "гешефт" отримувала Людмила Сандига. Та чому отримувала? Отримує. Бо фонд працює й зараз. Не берусь стверджувати, що отримує від коштів з АТО( може ж трохи совісті ще є), але з інших надходжень - не сумніваюсь. Хоча... Прочитавши пост, нічому не здивуюсь і віносно коштів допомоги АТО. Дивно лише те, що усі в Каневі знають про існування такого фонду, усі "возмущаюца", так би мовити, але ніхто не спробував ініціювати перед владою питання про перевірку розміру витрат тих "благодійних пожертв", які надходять на рахунок фонду з призначенням для розвитку міста, або схожими та куди саме вони йдуть. Все місто скидається грошима заради безбідного існування Людмили Сандиги & Ко.

  Доречі, пам`ятається мені, не зовсім давно на даному сайті Людмила Сандига чи то через "Дніпрову зірку", чи то через інформацію на цьому сайті зобов`язувалась надати повну інформацію про засновників, учасників та діяльність (у тому числі й фінансову) фонду "Кобзарева світлиця»). Відверто - не зустрічав. Можливо пропустив.

  Дивлячись на дпге питання з точки зору законності - нічого кримінального в цьому немає. Люди добровільно, наголошую – ДОБРОВІЛЬНО, а інколи й ДОБРОВІЛЬНО-ПРИМУСОВО, віддають, можливо, останні копійки, приносячи в жертву власний доробут, а Людмила Володимирівна (скоріше за все, відповідно до статуту фонду, інакше вона розуміє, що це кримінал) нараховує за рахунок "благодійників" собі (а можливо і не тільки, невідомо ж скільки штату у фонді) заробітну плату та сплачує на неї податки. Законно. А головне - вигідно. Денюжка то ліва і неконтрольована.
  Особисто я не перерахую на її фонд жодгої копійки. НІ НА ЩО! Особливо після викладеного посту. Те, що описані події справжні, а не видумані знаю точно. Від одного із присутніх при "посєщєнії" Людмилою Сандигою військового комісаріату.
  Знаю, що, можливо, зараз на мою адресу (можливо й ні, щоб не дратувати інших) "полетить слина": "Назвіть хто?", "Такого не було!", "Брешуть усі!", або щось схоже, але не можуть усі завжди брехати, а одна Люда казати правду. Час покаже.
  А відносно того, що післа кульбіту Сандиги у військоматі потрібно поставити хрест на її політичній і громадській кар`єрі, а також на діяльності такої "розумної" страхової компанії згіден на всі 100%.

  Все закономірно. Спочатку здався за посаду та "пал смертью храбрых"(як стверджує Час Пук) місцевий політик-опоздіционер Коржов, тепер, думаю, грмада відфільтрує ще одну активістку-політикана Сандигу... Це і є природна люстрація. Природний процес пішов. Тихенько, з потугами, але ми перестаємо жити, як сліпі кроти. Правда, це стосується тільки тих, хто хоче прозріти. Жаль, таких ще мало. але стає дедалі більше.

  Чомусь я впевнений, що це не остання резонансна подія, яка найближчим часом потрапить на даний сайт. Учора мені телефонував з Канева мій товариш Він сказав, що «Батьківщина», «Свобода» та громада міста дуже хвилюється з приводу незаконної забудови горезсівної «армянки». Знову ж таки, за участю «упомянутої» родини.

  Ну що ж, дорогі мої земляки-канівчани, наснаги вам у вашій нелегкій справі. Ви на вірній дорозі.
  [​IMG]


  SHIP2509
  22 серпня 2014, 16:32

  Последнее редактирование: 27 авг 2014
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Семеро депутатів відправляться на Донбас у складі батальйону "СІч"
  27 августа 2014 | 10:50

  На допомогу українським військовим до зони АТО вирушив столичний батальйон "Січ".

  Загін сформований на базі Головного управління МВС, у його складі знаходяться добровольці з бойовим досвідом.

  Серед них навіть семеро народних депутатів.

  Впродовж двох місяців усі бійці проходили підготовку в спеціалізовану таборі.

  Відпрацьовували навички стрільби, вчилися відбивали атаки та покращували фізичну підготовку.

  Напередодні батальйон благословили священики і в повному обмундируванні бійці відправилися на СХІД.

  Олег Тягнибок, народний депутат України:
  http://podrobnosti.ua/society/2014/08/27/990660.html


  ****
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  СБУ: У Каневі на реконструкції скверу Шевченка вкрали 450 тис. грн.
  [​IMG]

  За інформацією прес-центру СБУ, службові особи одного з товариств з обмеженою відповідальністю м.Корсунь-Шевченківський привласнили 450 тисяч гривень, які призначалися для реконструкції скверу ім. Т.Шевченка.

  Факт незаконного заволодіння державними коштами, виділеними в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря, викрила Служба безпеки України.

  Протягом 2013 року до відновлення скверу у центрі Канева було залучено будівельну компанію, службові особи якої звітували фіктивними актами виконаних робіт.

  У ході перевірки, ініційованої СБУ, встановлено, що вартість робіт було завищено майже на півмільйона гривень. Ці кошти були незаконно перераховані на рахунок фірми, переведені у готівку та привласнені.

  За матеріалами СБУ органами міліції розпочато досудове слідство у кримінальному проваджені за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

  03.07.2014 08:45

  http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/u...ції скверу ім. Т.Шевченка.&searchPublishing=1


  ***

  Як ви розумієте - без місцевих пройдисвітів тут не могло обійтися.

  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Головна > Офіційна інформація > Новини

  Без політичних відтінків… (тези інтерв’ю міського голови І.Ренькаса засобам масової інформації 15.09.2014)


  [​IMG]

  З червня я працюю міським головою. Чітко усвідомив свою відповідальність за все, що діється в Каневі. Намагаюсь не вступати в політичні дебати, а встигнути зробити побільше конкретних справ. «Поки сприяє погода», - як кажуть у народі

  Вже на травень поточного року ми мали майже сформований перелік вулиць, на яких планували провести ремонти дорожнього покриття за рахунок коштів субвенції з обласного та державного бюджетів.

  Загалом, більш як на 3 млн.грн. Дещо закрадався сумнів, адже фактично йде війна, гинуть люди… Чи до доріг буде всим нам?

  Однак я націлив управління містобудування та архітектури на жорсткий режим по розробці проектів на визначені вулиці, що було обов’язковою умовою для отримання коштів.

  Станом на серпень ми вийшли в лідери по освоєнню виділених коштів та виконанню робіт на дорогах Канева серед міст та районів області.

  Проведено ремонти на вулицях в мікрорайонах історичного проживання канівчан: Монастирок, Ісковщина, Бесарабія.

  Якщо говорити про під’їзд до гуртожитку по вулиці Леніна 202, то можна стверджувати, що це зовсім нова дорога, якої взагалі не існувало. Витративши 238 тис.грн. ми проклали більш, як 800 кв. м. суцільного асфальтного покриття.

  Виконали повністю запланований ремонт на вулицях Леніна – Дунайська, примкнувшись до вулиці Воровського.

  Дістались ми і до невеликих вулиць, де було заплановано роботи за кошти міського бюджету. Так на вулиці Андрієвського вже сьогодні можна прогулятись на роликових ковзанах.

  А от на вулиці Свердлова замахнулись виконати ремонт «від краю до краю». Починаючи від вулиці Воровського, всього більш як 2300 кв. м. покриття.

  І вже бачимо, що це нам по силах, хоч на початку бюджетного року на цю вулицю було виділено всього лиш 400 тис. грн.

  Проте постійно оцінюючи ситуацію, ми зрозуміли, що потрібно зняти кошти з інших об’єктів, а вулицю Свердлова ремонтувати максимально.

  Паралельно намагаємось замінювати аварійні ділянки вуличних водогонів, а вже потім відновлювати дорожнє покриття. До проведення ремонту водогонів активно підключаються мешканці. Так ми зробили на вулиці Свердлова, так запланували і зробимо по вулиці Котова, Цегельня.

  Загалом, станом на початок вересня відремонтовано більш, як 13 тис кв. м. дорожного покриття канівських вулиць на суму, що перевищує 4 млн. грн.

  Маючи ще цілу обойму розроблених проектів на ремонт вулиць, ми розпочали активний діалог з обласними владними структурами про збільшення об’єму субвенції на місто, за рахунок тих коштів, що завідомо не зможуть бути освоєними в інших регіонах.

  За умови, що найближчими днями голова ОДА погодить зміни до обласного бюджету, відповідно наших пропозицій, ми зможемо виконати робіт на дорогах Канева ще на значну суму.

  Про результати діалогу інформуватимемо в послідуючих періодах.

  Чи задоволені мешканці? Не завжди. Виконавши значний об’єм робіт на вулиці Монастирок – Честахівського, ми не змогли відремонтувати дорожнє покриття на всій їх довжині.

  Те ж саме на мікрорайоні Ісковщина та на багатьох інших ділянках, які включені нами на додаткове фінансування.

  За умови, що все заплановане по ремонту вулиць зробимо, то це буде абсолютний результат, який не перевершував ся протягом чверті століття. Виключенням є тільки 2007 рік, коли одночасно були відремонтовані вулиці Леніна та Шевченка.

  Якщо таке фінансування ремонту доріг з боку держави відбуватиметься в послідуючих періодах, то протягом 4-5 років ми зможемо навести лад на наших вулицях, який задовольнятиме кожного канівчанина.

  Інший напрямок робіт, від яких залежить комфортність проживання мешканців міста на багато десятиріч вперед, це реконструкція системи електромереж в місті.

  Від початку проектування та реконструкції, я намагався тримати тісний зв’язок з підрозділами Обленерго.

  Рекомендував закладати до проектів кращі варіанти. Особливо це стосувалось розгрузочних підстанцій та опор ліній електромережі, що замінюються вздовж центральних вулиць.

  З початком активних робіт мешканці окремих вулиць на певний час залишались без електроенергії. Але якщо оцінити результати зробленого, то можна залишатись задоволеним ними.

  Станом на 10 вересня замінено близько 350 опор.

  Таку ж кількість планується замінити до завершення поточного року.

  Замінено близько 10 км повітряних ліній електропередач, які були виконані неізольованими проводами на ізольовані дроти із перерізом, що у два рази більший від попередніх.

  Ще планується замінити таку ж кількість ліній. Додатково встановлено 3 трансформаторних підстанції, яких ще планується встановити 5-6 шт.

  Прокладено 1 км підземного кабелю та планується прокласти до 2 км кабелю електропередач з напругою 10 кВ.

  Таким чином, можна стверджувати, що в місті в рази піднялася надійність і якість електрозабезпечення.

  Окрім всього, за літні місяці нам вдалося виконати значний об’єм робіт по підготовці закладів освіти та житлового сектору до осінньо - зимового періоду, не зважаючи на складну ситуацію в державі і, як результат, скорочення надходжень до бюджетів всіх рівнів.

  Все це зроблено і завдяки активній участі батьківських колективів та значної кількості небайдужих громадян міста.

  Нам вдалося суттєво підтримати ініціативу мешканців, що проживають на вулицях Воровського, Боєнка та профінансувати виконання робіт по підключенню їх помешкань до центрального каналізаційного колектора.

  Продовжуючи роботи по благоустрою парку на набережній Дніпра, змонтували фонтан на центральному вході. Придбаний він за кошти благодійників і фактично змонтований також без бюджетних призначень. Цим ми ще раз підтвердили безперервність і послідовність влади в місті, яких би політичних відтінків вона не мала.

  Знаючи про незавершені справи до 2010 року, вишукали можливість очищення підземного русла Сухого потоку. Це робота, до якої можна буде повернутись не раніше, як через 30 років.

  Цей рік поставив перед нами безліч викликів, в т.ч. і в забезпеченні міста теплом, через невідому ситуацію з газопостачанням.

  Мені здається, що врешті – решт необхідність впровадження альтернативних джерел опалення стала життєвою потребою наших тепловиків.

  В цьому напрямку ми працюємо з науковцями – практиками, з державними органами.

  Поставлено завдання перед ЖЕК стосовно утеплення підвалів багатоквартирних будинків.

  Упереджую питання, чи будемо ми з теплом?

  Ми робимо для цього все необхідне.

  Особливо наголошую. Жодному міському голові самому не скоординувати цих серйозних робіт. Тому я підтверджу для всих, що досвід мого першого заступника Коломійця В.В. є запорукою цього, поки – що поточного успіху. Він сам забирає на себе значну частину роботи, даючи можливість мені для вирішення буденних проблем пересічних Канівців.

  З перших днів я веду традиційні прийоми громадян і це дає результат. Так, ті ж роботи на Свердлова та Боєнка – результат діалогів, що відбулися на прийомах мешканців.

  Залучаючи до роботи на благо міста всих небайдужих, мені вдалося, використовуючи професійні зв’язки, отримати фактично завершену роботу – пам’ятник Івану Франку. Це благодійний подвижницький труд давнього друга Канева Петра Кулика, львівського скульптора, та команди натхненників, генератором і спонсором яких є наш земляк – С.Луценко.

  Вірю в те, що професійна робота моєї команди дозволить не тільки утримати ситуацію, але й отримати результати, які визначать далеку перспективу життя громади.

  Міський голова Ігор РЕНЬКАС

  15 вересня 2014

  kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1783

  ***

  Канів.Вул.Шевченко.Якась дивна, масова заміна стовпів. 13.08.14.
  Міняють якісні залізобетонні - на майже такі ж самі ...
  У чому полягає таємний сенс ?

  На фото - нові стовпи встановлені, на землі лежать - старі - здається такі ж самі, як нові.

  [​IMG] [​IMG]

  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Шановне громадо !
  Де найближчі від будівлі Виконавчого комітету канівської міської ради сміттяреві бачки ?

  ***

  Є у когось пропозиція на люстрацію - через бак для сміття ?

  ***​

  Депутата Журавского бросили в мусорный бак (фото, видео)
  16 сентября 2014 | 14:41

  [​IMG]

  Активисты под Верховной радой закинули вмусорный бак депутата, бывшего регионала Виталия Журавского.

  "Народный депутат Журавский уже в мусорном баке", - сообщает Евромайдан в соцсети Facebook.

  Люди не давали Журавскому вылезти из бака и обвиняли в том, что "из-за таких, как он, погибают их братья и друзья".

  Журавский известен как автор скандального проекта Закона о клевете, который вызвал волну протестов среди журналистов.

  [​IMG]


  Відео.


  Как сообщали podrobnosti.ua, в Киеве под зданием парламента Украины собрались около 300 человек, которые требовали принятия закона о люстрации.


  Подробности
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Одесситы сказали Шуфричу: "не приезжай больше в Одессу"!