Відкрите звернення працівників СП ТОВ «М+М»

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. Suhobrus

  Suhobrus

  Регистрация:
  19 янв 2011
  Публикации:
  36
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Відкрите звернення працівників СП ТОВ «М+М» до Президента України, Голови Верховної Ради України, Депутатів Верховної Ради України, Голові Черкаської обласної державної адміністрації, до журналістів, та до Народу України.

  Шановний Віктор Федорович!
  Шановний Володимир Михайлович!
  Шановні депутати Верховної Ради України!
  Шановний Сергій Борисович!
  Шановні журналісти!
  Шановні Громадяни України!​

  Ми, працівники спільного підприємства з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю «М+М», вимушені звернутись до Вас в такій формі у зв`язку з тим, що не можемо більше терпіти свавілля і відкрите знущання Канівського міського голови В.Ніколенка, секретаря Канівської міської ради О.Калніболоцького, та ряду корумпованих чиновників Канівської міської ради над працівниками нашого підприємства, яке вищезазначені особи умисно доводять до банкрутства заради створення монопольного становища підприємству ПП «Канівавтотранс», власником якого є сім`я секретаря Канівської міської ради О.Калніболоцького.

  Ми розуміємо, що секретар Канівської міської ради О.Калніболоцький є член Партії Регіонів, а міського голову В.Ніколенка було висунуто на цю посаду цією політичною силою, однак ми також є громадянами України і Конституція України має захищати і наші права, Гарантом якої є Президент України.

  Канівський міський голова В.Ніколенко і секретар міської ради знають, що знаходяться під особливим «покровительством» керівництва області і керівництва політичної сили Партії Регіонів в Черкаській області, і тому чинять безчинства у місті не дивлячись ні на що: ні на Закон, ні на думку громади, ні навіть на елементарну порядність.
  Сьогодні відношення Канівського міського голови В.Ніколенка до громадян міста ніби з творів Т.Г.Шевченка часів ХVІІІ століття – пан і батраки: постійний обман і відверта брехня, ображання шанованих людей міста і вчителів прямо з трибуни на зборах мешканців міста, неймовірні побори «добровільних внесків» з підприємців під погрозою закрити бізнес, виділення сотень тисяч грн. бюджетних коштів на ремонт ресторану яким керує чоловік рідної сестри міського голови В.Ніколенка, та ще багато чого іншого.
  Проте саме головне, що турбує нас найбільше, це корупція у владі міста, яка набула неабияких масштабів у нашому місті. За ці декілька місяців ії обсяги поширились на всі сфери життя міста у неймовірних масштабах.
  Таке враження, що в місті відбулося нахабне загарблення всього, що може бути забране. Так, не зважаючи на вимоги закону, на міських сесіях без всіляких аукціонів роздаються земельні ділянки під розвиток бізнесу родинам депутатів, без проведення тендерів розподіляються роботи і закупки за міські кошти, без проведення конкурсів надаються дозволи на встановлення малих архітектурних форм депутатам і їх наближеним, і потім ці «малі архітектурні форми» відразу перетворюються у капітальні споруди.
  А щоб сховати це свавілля від людських очей, міським головою В.Ніколенко прийнято «мудре» рішення – оголосити всі сесії депутатів «закритими», та лобіюється рішення Канівської міської ради взагалі зробити проведення сесій міської ради без присутності на них мешканців м. Канева, також без преси, із забороною проводити відео та аудіо запис сесій Канівської міської ради.
  Однак найбільшим проявом корупції при прийнятті рішення на користь підприємства ПП «Канівавтотранс» (власником якого є сім`я секретаря канівської міської ради О.Калніболоцького), та створення монопольного становища на ринку перевезення пасажирів у м. Каневі, є проведення конкурсу по визначенню переможця на маршруті загального користування №1 у м.Каневі. Нас «програли» нахабно і з викликом, не зважаючи на те, що наше підприємство було створено у 1996 році і було першим підприємством, яке стало перевозити пасажирів по місту в той час, коли підприємство-перевізник ВАТ АТП виявилось вже неспроможним забезпечити перевезення пасажирів по місту Каневу. Були придбані спочатку малі автобуси, потім міські, налагодився графік їх руху, було відкрито нові маршрути і врешті решт за участі нашого підприємства було проведено перший в місті конкурс по визначенню переможця, завдяки чому в місті створилася конкуренція.
  Проте з приходом до влади осіб, які переплутали приватний бізнес з державним підходом до вирішення проблем міста та до проведення конкурсів, корупція в місті набрала загрозливих масштабів, а підприємства і підприємці які «заважають» приватному бізнесу владних очільників міста взагалі намагаються знищити, навіть фізично (приклад нападу на керівника нашого підприємства – відеозапис на Канів-нет).
  Так, вважаємо, що замахи на життя керівництва нашого підприємства І.В.Сухобруса вже двічі були організовані саме секретарем Канівської міської ради О.Калніболоцьким та депутатом Канівської міської ради Е. Маланчевим під керівництвом Канівського міського голови В.Ніколенко, який вже проходив по справі вбивства підприємця м. Канева Олексюка в якості головного підозрюваного.
  Сьогодні ж, діючи в змові, Канівський міський голова В.Ніколенко, секретар міської ради О.Калніболоцький, депутат міської ради Е.Маланчев, Н.Бовшик, А.Пилипенко (члени Канівського комітету) умисно сфальсифікували рішення конкурсного комітету на користь ПП «Канівавтотранс», власником якого є сім`я секретаря Канівської міської ради О.Калніболоцького, директором якого є депутат Канівської міської ради Е.Маланчев, юристом ( він же і член конкурсного комітету) депутат Канівської міської ради Бовшик, а головою Асоціації перевізників Канівщини (засновником якої є В.Маланчев) Л.Грищенко ( який теж член конкурсного комітету).
  Підтвердженням порушення Закону при визнанні переможця було внесення Протесту Канівським міжрайонним прокурором на рішення виконавчого комітету Канівської міської ради, яким затверджено рішення конкурсного комітету, однак навіть його було відхилено. І це при тому, що наше підприємство отримує перемоги на конкурсах які проводило Міністерство транспорту і зв`язку України та Черкаська обласна державна адміністрація, а також чотирма рішеннями суду підтверджено наявність у нашого підприємства тих об`єктів, які відмовилися врахувати корупційний конкурсний комітет виконавчого комітету Канівської міської ради на конкурсі в м.Каневі. Не врахував конкурсний комітет ні наявність нових автобусів нашого підприємства, ні їхню перевагу над старими автобусами О.Калніболоцького, ні значно меншу вартість проїзду, ні відсутність обмеження в перевезенні пільгової категорії пасажирів, ні навіть монополізацію ринку одним перевізником.
  До того ж, Канівському міському голові В.Ніколенко, членам конкурсного комітету та членам виконавчого комітету Канівської міської ради було достеменно відомо про те, що для участі в конкурсі наше підприємство СТ ТОВ «М+М» придбало в лізинг 5 нових автобусів, за які сплатило понад 1млн гривень, які фактично простояли 5 місяців без роботи і які наразі повернуто в лізингову компанію в зв`язку з незмогою подальшої оплати за лізинг, що приводить до фактичного банкрутства нашого підприємства саме в зв`язку із незаконним рішенням конкурсного комітету та приводить до зубожіння працівників СП ТОВ «М+М», які змушені стати на облік в центр зайнятості м. Канева.
  Саме тому ми звернулись до Вас за допомогою та з проханням притягнути до відповідальності корупційних очільників влади м. Канева та ряду депутатів Канівської міської ради.

  Колектив СП ТОВ «М+М»

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.244
 2. Настя
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  1.738
 3. P.S.
  Ответов:
  103
  Просмотров:
  36.877
 4. P.S.
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  2.972
 5. OBOZREVATEL
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.959
 6. OBOZREVATEL
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.365