Відео-зйомка сесій міської ради, камери спостереження по Каневу

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 16 сен 2014.

?

Ви підтримуєте відео-зйомку сесій міської ради Канева та оприлюднення її засобами інтернету ?

 1. Так - підтримую. Відео-зйомка сесій міської ради - повинна бути включена у регламент.

  7 голосов
  100,0%
 2. Ні - не підтримую.

  0 голосов
  0,0%
 3. Мені байдуже.

  0 голосов
  0,0%
 4. Затрудняюся відповісти.

  0 голосов
  0,0%
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​


  Звернення, складене з дотриманням вимог законодавства - э дата, підпис та адреса проживання особи що склала звернення, та додатки до нього - направлено 21.08.2015 :

  Голові Канівської МПО ВО "Свобода" Ю.Гамалій (вул.Героїв Дніпра 37-97, м.Канів)

  Копія : (направлено 21.08.2015 - на офіційні електроні поштові скриньки)

  ВО "Свобода".vo@svoboda.org.ua.
  Редактору регіонального друкованого видання "Віка" v56r@i.ua
  Скорині О.І. oiskor@bigmir.net

  від позапартійного мешканця м.Канів ********************
  (м.Канів,вул. *******************) kaniv********@gmail.com

  № 1 від 21.08.2015
  Канів. Про ініціювання ВО "Свободою" процедури дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради Скорини О.І . та питання, щодо покладання ініціативи та обов'язку - на ВО "Свободу" щодо включення до регламенту проведення сесій Канівської міської ради обов'язкової відео-зйомки.

  Звернення.

  Шановний , Ю.Гамалій, 07.07.2015 р. я письмово звернувся до депутата, секретаря міської ради Канева Скорини О.І. (додаю копію звернення - додаток №1).

  У цьому зверненні я запропонував депутату Скорини О.І.,який був обраний саме від Канівської міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", виконати доручення виборця - зробити прості кроки по питанню включення до регламенту проведення сесій міської ради обов'язкової відео-зйомки цих сесій з стаціонарних відеокамер та доведення цих матеріалів до громади міста Канів - шляхом їх розміщення у мережі інтернету.

  Я запропонував (цитую):
  1.Пропоную, виконати доручення виборця - ініціювати обговорення на регламентній комісії - питання внесення до регламенту проведення сесій міської ради - обов'язкової відео-зйомки з двох цифрових камер - з подальшим обов'язковим розміщенням цих матеріалів у мережі інтернету.
  2. Пропоную виконати доручення виборця - довести до громади міста Канів, через засоби масової інформації, що за дорученням виборця - особисто Ви будете ініціювати цю зміну до регламенту проведення сесій міської ради.
  3.Пропоную виконати доручення виборця, звернутися до керівництва благодійного фонду «Канів – наш дім», та запропонувати узяти обов'язок щодо збору коштів
  на обладнання для відео-зйомки сесій міської ради . Довести цю інформацію до мешканців міста Канів - через засоби інформації , вказавши номер рахунку благодійного фонду, та інформацію щодо необхідності вказувати позначку на платежі - "збір коштів на відео-зйомку сесій міської ради".
  4.Пропоную виконати доручення виборця - довести до громади міста Канів через засоби масової інформації результати розгляду цієї ініціативи .
  5.Пропоную виконати доручення виборця - особисто запросити журналістів - під час обговорення цього питання на регламентній комісії, а також - особисто
  запросити журналістів - на сесію міської ради де це питання буде розглядатися.

  Також, я запропонував Скорини О.І. варіанти - якими простими кроками можна долучити кошти благодійників за для цієї справи.
  Більш того, я публічно, у цьому зверненні, пообіцяв Скорини О.І., - у разі, якщо буде бракувати коштів, то я особисто, на власні кошти - куплю необхідне відеообладнання, та сплачу послуги по його встановленню.За моїми розрахунками це коштує від 10 до 15 тис.грн.
  Мені не шкода цих коштів, адже степінь моєї лютої ненависті до місцевих депутатів, чиновників та пройдисвітів, - які постійно своїми діями та бездіяльністю підривають основи нашої держави та її безпеки, витончено знущаються з неї - не має обмежень.

  Згодом, я отримав відповідь Скорини О.І. (ксерокопію додаю додатком №2). У цій відповіді депутат відмовився, ухилився виконувати доручення виборця.
  Своєю відповіддю депутат підриває основи місцевого самоврядування - віру людей, що на їх звернення буде відповідна реакція депутатів міської ради, що доручення виборців будуть виконуватися.
  Мотиви Скорини О.І. мені не зрозумілі. Можливо, йому подобається зарплатня секретаря міської ради і він не хоче псувати відношення з депутатами, які його обрали на цю посаду.

  Більш того, депутат Скорина О.І., на сторінках інтернету почав філософствувати про те, що на його думку важливо для міста, для громади, а що - ні, і що тільки йому це відомо і він бере на себе відповідальність це вирішувати - які питання зі звернень громадян брати до уваги, а які - ні, на які звернення реагувати, а на які - ні.

  Шановний Ю.Гамалій, зовсім нещодавно, у лютому 2011 року, лише три депутата міської ради прийняли рішення що важливо для громади м.Канів та надали на ремонт приміщення кафе комунального підприємства "Камбінат громадського харчування " - 150 тис.грн. (близько 19 тис.дол.США) - напевно тому що голова міста Ніколенко В.В. переймався, що у місті немає відповідного закладу, де і "Прем'єр Міністру Азарову було не соромно посидіти.
  Скільки з цих коштів дійшло до цього ремонту, а скільки - ні - ми не дізнаємося вже ніколи.
  За нашими підрахунками - на ці кошти можна було побудувати близько 19 нових дитячих майданчиків по усьому місту Канів, або зробити капітальний ремонт близько 10 автобусних зупинок, встановивши на кожній з них кондиціонер - як це роблять у деяких цивілізованих країнах.

  Довожу до вашого відома, що 6 липня 2015 року, на так званому офіційному сайті канівської міської ради було розміщено інформацію, що розпочато процедуру щодо припинення діяльності КП «Комбінат громадського харчування». http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2277
  Цей приклад я навів у докази того, що місцевим депутатам не можна ні за яких обставин - одноосібно вирішувати, що важливо для громади, а що - ні.
  Життя міста показово доводить, що цього їм довіряти не можна.

  Довожу до вашого відома ст.10 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" - (Обов'язки депутата місцевої ради у виборчому окрузі) : 3) брати участь....в організації виконань...доручень виборців... http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/93-15

  Беручи до уваги вищезазначене, пропоную, ініціювати Вашою партією "Свобода" процедуру дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради Скорини О.І. - у відповідності до ст.5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" - на підставі його відкликання виборцями у встановленому цим Законом порядку.
  Не має значення, що незабаром вибори до місцевих рад - ця позиція повинна бути принциповою.
  Прошу надати мені можливість першому поставити свій підпис у документах щодо дострокового припинення повноважень депутата Скорини О.І.

  Пропоную, ВО "Свобода" взяти на себе обов'язок та ініціативу, щодо включення до регламенту проведення сесій КанівськоЇ міської ради обов'язкової відео-зйомки сесій з стаціонарних відеокамер та доведення цих матеріалів до громади міста Канів - шляхом їх розміщення у мережі інтернету.

  На моє переконання, це потрібно закріпити на законодавчому рівні.

  Текст цього звернення, інші матеріали щодо суті справи - розміщено на сайті міста Канів kaniv.info - розділ "Открытый диалог с чиновниками и депутатами" , тема "Відео-зйомка сесій міської ради".
  http://kanev.info/theme/video-zjomka-sesij-miskoji-radi.4556/
  У відповідності до Конституції України та Закону України про звернення громадян, сподіваюсь на письмову відповідь.
  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.

  З повагою, 21.08.2015

  ***

  Додаток 1
  Звернення №1 від 07.07.15. "Відео-зйомка сесій міської ради - крок до реальний боротьби з місцевою корупцією."
  http://kanev.info/theme/video-zjomka-sesij-miskoji-radi.4556/#post-28442

  [​IMG]

  [​IMG]  ***

  Додаток 2


  Відповідь депутата Скорини О.І.
  http://kanev.info/theme/video-zjomka-sesij-miskoji-radi.4556/#post-28648


  [​IMG]


  [​IMG]
  ***

  Відповідь Ю.Гамалія

  [​IMG]

  ***


  Розпочато процедуру щодо припинення діяльності КП «Комбінат громадського харчування».
  6 липня 2015

  [​IMG]


  91f2fba395eb.jpg


  Інформація від депутата міської ради Коржова В.Л.


  [​IMG]

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/karta-zemel...unalnoj-sobstvennostju.1532/page-2#post-28418  ***

  Олександр Скорина звіт - показово - людей не має.  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Відповідь Ю.Гамалія

  [​IMG]


  ***​

  Звернення № 1 від 21.08.2015
  Канів. Про ініціювання ВО "Свободою" процедури дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради Скорини О.І .

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/video-zjomka-sesij-miskoji-radi.4556/page-2#post-28804


  ***​
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Сьогодні, 12.09.2015, надійшов лист.​

  2 відповідь свободи по Скорині.jpg

  1 відповідь свободи по Скорині.jpg
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Успіхи та результати Майдану - відкритість влади.

  ***

  [​IMG]
  ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ з відповіддю.
  Офіційне інтернет-представництво Президента України

  Докладніше:
  https://petition.president.gov.ua/?status=processed

  Бачите, навіть Президент працює відкрито - кожен громадянин України може до нього звернутися публічно та отримати від нього письмову відповідь.
  А що у Каневі ?!
  Якісь дві відеокамери не можемо встановити, та внести до регламенту проведення сесій - обов'язок відео-зйомки. Як публічно довів до громади секретар Канівської міської ради - депутати не сприймуть це нововведення, бо бояться....

  ***​
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ЛЮДЕЙ У КАНЕВІ НЕ ЦІКАВИТЬ, КОГО МИ ВИБЕРЕМО СЕКРЕТАРЕМ - ІГОР РЕНЬКАС
  [​IMG]
  • 01.12.2015
  Людей у Каневі не цікавить, кого ми виберемо секретарем. Нас обрали для того, щоб ми допомогли людям вирішувати нагальні проблеми.
  Так прокоментував на сьогоднішній сесії міської ради ситуацію довкола обрання секретаря міський голова Канева Ігор Ренькас, пише «Kanos».

  Як відомо, на початку сесії депутати обговорювали ситуацію із обранням секретаря та виконкому. Але, зважаючи на складнощі в обранні, міський голова вирішив почати із нагальних проблем та висловив своє ставлення до ситуації: «Людей у Каневі не цікавить кого ми вибиремо секретарем. Нас обрали для того, щоб ми допомогли людям вирішувати нагальні проблеми».

  Відтак депутати взялися за розгляд земельних питань, яких у порядку денному було аж 24. І хоча більшість з них вдалося ухвалити, все ж, частину – депутати відправили на доопрацювання.

  Згодом стало зрозуміло, що і четверта кандидатура, запропонована на посаду секретаря не набрала належної кількості голосів.

  Джерело:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_102925

  ***

  З цього приводу - можете сміливо дякувати Скорині О.І.

  Чому ?

  Я його на протязі 2014-2015 року вмовляв , навіть пропонував, що за власні кошти куплю усе обладнання та сплачу за його встановлення - щоб почалися робитися кроки по включенню до порядку денного проведення сесій міських рад - обов'язкової відео-зйомки.

  Докладніше :
  http://kaniv.info/theme/video-zjomka-sesij-miskoji-radi.4556/

  Але його позиція досить цікава - щоб якісь холопи управляли мною - не бувати цього ніколи !!!

  Цікаво - чи не так ?!

  Так ось - як би увесь цей цирк з обранням секретаря, який відбувається на цих клятих сесіях, - документувався та доводився до широкого загалу мешканців Канева - шляхом розміщення на спеціально створеному каналі Ютубу - як думаєте новообрані депутати міської ради наважилася би так довго знущатися з громади, з України - у своїх підкилимних ігрищах ?!

  Чи може - коли їх ігрища документувалися , то вони би себе вели більш відповідально ?!


  Щодо прожектів від міського голови, що мешканців міста не цікавить кого буде обрано на посаду секретаря, то нехай він не меле дурниці та затямить один раз та назавжди - усе нас цікавить.

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ЧИ «ЗАЖИВЕ ПО-НОВОМУ» КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПІСЛЯ ЗМІН ДО РЕГЛАМЕНТУ?

  [​IMG]
  • 24.12.2015​
  Багатосерійна мелодрама під назвою «Місія з обрання секретаря або чергові невдалі спроби канівських політичних імпотентів», нарешті завершилась. Як відомо, депутатам таки вдалося дійти згоди і обрати на відповідну посаду більшістю голосів представника ВО «Батьківщина» Сергія Ткаченка.

  Однак, перебуваючи у вирі кадрових баталій та підготовки бюджету на наступний рік, на задній план якось відійшло інше, не менш важливе питання ефективної роботи міськради - регламент.

  Ще місяць тому, на одному із власних засідань депутати затвердили склад робочої групи, яка займатиметься внесенням змін до Регламенту Канівської міської ради. Проте, які її успіхи в цьому напрямку, публічно, наразі ніхто не озвучив. Звичайно, праві будуть ті, хто скаже, що питання регламенту доречно було розглядати лише після вирішення ситуації з обранням секретаря. Але з іншої сторони, напрацювання змін до такого фундаментального для роботи депутатів документу потребує не одного дня і не лише роботи в комісії за закритими дверима, але й здорової публічної дискусії. Адже питання регламенту міськради - це можливість реалізації прав та обов'язків не лише депутатів, але й простих жителів Канева.

  Ще у жовтні поточного року «Kanos» публікував результати дослідження проведеного протягом травня-серпня 2015-го року представниками коаліції «Прозорі ради», в рамках якого було відзначено, що Канівська міська рада не забезпечила впровадження більше 80% нових аспектів чинного антикорупційного законодавства, серед яких, в тому числі, і певна частина регулюється змінами до регламенту.

  Крім того, за останні роки, в українських містах сформувалося ряд позитивних практик впровадження до регламентів місцевих рад окремих пунктів і положень, що дають змогу зробити діяльність останніх більш ефективною, дієвою, а головне, відкритою по відношенню до громади.

  З огляду на це, журналісти «Kanos» вирішили сформувати певний список таких позитивних практик та запропонувати їх до публічного обговорення і не лише можливого включення до регламенту Канівської міської ради, але й виконання. Маємо сподівання, що новообраний депутатський корпус таки візьме їх на озброєння, тим самим демонструючи не лише ЗМІ, але й своїм виборцям, персональну відповідальність та відкритість в роботі на благо громади.

  Позиція №1: Оприлюднення стенограм пленарних засідань міської ради.
  Дана практика набула свого застосування в роботі депутатів Івано-Франківської міської ради, а в самому регламенті ради визначено не лише обов'язок їх публікації, але й конкретний порядок оприлюднення.

  Позиція №2: Пряма відео трансляція засідань міської ради.
  Наявність відповідної норми у новому регламенті взагалі регламентується відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 3 ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Хоча в свою чергу слід відзначити, що дане питання можливо відрегулювати не лише виключно через регламент, але й з допомогою окремого рішення міської ради.

  Позиція №3: Відео-архів пленарних засідань міської ради.
  Яскравим прикладом системного поповнення відео-архіву пленарних засідань може слугувати досвід Луцької міської ради. Питання наявності відповідного відео-архіву теж фіксується в регламенті, хоча не виключення, що сама процедура може унормовуватись з допомогою окремого рішення або розпорядження.

  Позиція №4: Оприлюднення поіменних результатів голосування депутатів місцевої ради
  Звичайно, частіше всього, до такої практики вдаються за наявності будь-якої електронної системи фіксації голосів. Однак, за умови незначної кількості депутатів, наявність відповідного положення у регламенті теж додало б розуміння громаді і персонально виборцю, за які рішення і як саме голосують її обранці.

  Практика №5: Оприлюднення декларацій про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру всіх депутатів
  Практика по даному питанню теж існує в Україні і застосували її депутати Львівської міської ради. Однак, у столиці Галичини депутати відрегулювали це питання з допомогою рішення міської ради, чого в умовах Канева, напевно очікувати не варто. Відтак, доречніше було б, напевно, раз і назавжди прописати це положенням у регламенті (така собі здорова політична традиція), що дало б змогу кожному жителю міста мати можливість проаналізувати, на стільки по кишені живуть їхні обранці.

  Практика 6: Визначення порядку запобігання і врегулювання конфлікту інтересів у міській раді, а також визначення постійної депутатської комісії, яка контролює питання конфлікту інтересів.
  І хоча другий блок вище окресленої практики більше стосується положення про постійні депутатські комісії, все ж, перша частина має відношення саме до регламенту. Адже згідно ч. 1 ст. 35 Закону України «Про запобігання корупції» та ч. 1 с. 59/1 Закону України «Про місцеве самоврядування», саме в регламенті міської ради має бути зафіксований порядок про самостійне публічне оголошення щодо конфлікту інтересів.

  Безперечно, цей список ще можна продовжувати, доповнювати чи дискутувати щодо окремих його пунктів. Проте головне - це нова та якісна редакція регламенту міської ради. І наразі вона залежить не лише від депутатів, але й небайдужості кожного з нас.

  Євген Заїка, спеціально для «Kanos».

  Джерело:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113077


  ***

  До речі, десь я вже зустрічав таке слово-сполучення, як політичні імпотенти...
  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-vystupaet-s-iniciativoj.1831/page-5#post-29388

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Відео-зйомок сесій міської ради - на постійній основі - не буде .
  В новому регламенті цього не передбачено
  .

  [​IMG]

  ***
  Проекти рішень І засідання ІІ сесії міської ради VІI скликання 28.01.2016
  19 січня 2016
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2538

  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Ось такі у нас красунчики !
  Майдан пройшов повз наших депутатів та чиновників.
  [​IMG]
  ***

  Р Е Г Л А М Е Н Т
  КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  VII СКЛИКАННЯ

  2016


  ЗАТВЕРДЖЕНО
  рішенням Канівської міської ради
  від «__» січня 2016 року
  №________
  (II сесія VII скликання)

  РЕГЛАМЕНТ
  Канівської міської ради VII скликання

  РОЗДІЛ I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  Стаття 1. Правові засади діяльності Канівської міської ради

  1.1.Канівська міська рада (далі — Рада) є органом місцевого самоврядування, що представляє Канівську міську територіальну громаду та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами України.
  1.2. Порядок повноважень та діяльності Ради, її органів, депутатів, посадових осіб визначається Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про запобігання корупції», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про здійснення державних закупівель», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» іншими законодавчими актами та цим Регламентом.
  1.3. Регламент Ради (надалі - Регламент) встановлює порядок діяльності ради, скликання сесій Ради, підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень Ради та з інших процедурних питань, порядок роботи сесії Ради, порядок проведення пленарних засідань Ради, порядок затвердження структури виконавчих та інших органів Ради, порядок їх формування, обрання та затвердження посадових осіб Ради, порядок формування та організації роботи постійних комісій, тимчасових контрольних комісій та інших органів Ради, порядок участі депутатських фракцій і груп у роботі та інші процедури, які випливають з повноважень Ради, встановлених Конституцією і законами України.
  1.4. Загальний склад Ради визначається Законом України «Про місцеві вибори» та налічує 34 депутата.
  1.5. Регламент затверджується не пізніше як на другій сесії Ради, рішенням Ради, прийнятим більшістю голосів депутатів від загального складу Ради. У такому ж порядку приймається рішення про внесення змін і доповнень до Регламенту.
  1.6. До прийняття Регламенту Ради чергового скликання застосовується Регламент, що діяв у попередньому скликанні.
  1.7. У випадках прийняття законодавчих актів, внаслідок чого виникне неузгодженість окремих положень Регламенту з чинним законодавством, на черговій сесії повинні бути внесені відповідні зміни і доповнення до Регламенту.
  1.8. У разі наявності розбіжностей норм Регламенту з нормами чинного законодавства України, діють норми чинного законодавства України.
  1.9. Дотримання даного Регламенту є обов'язковим для Канівського міського голови, всіх депутатів Ради, органів Ради, правоохоронних органів, суду, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також для фізичних осіб.

  Стаття 2. Основні принципи діяльності Ради

  2.1. Рада здійснює свою діяльність на принципах:
  1)народовладдя;
  2) законності;
  3) відкритості;
  4) гласності;
  5) колегіальності;
  6) поєднання місцевих і державних інтересів;
  7) виборності;
  8) правової, організаційної і матеріально-фінансової самостійності в межах повноважень, визначених законодавством;
  9) державної підтримки та гарантії діяльності місцевого самоврядування;
  10) судового захисту прав місцевого самоврядування;
  11) підзвітності та відповідальності органів Ради та її посадових осіб перед виборцями.

  Стаття 3. Відкритість та гласність роботи Ради


  3.1.Пленарні засідання Ради, засідання постійних комісій, а також тимчасових контрольних та інших комісій Ради є відкритими і гласними, крім випадків, передбачених законами України.
  3.2.Відкритість засідань реалізується шляхом забезпечення достатнього місця для громадян України, які бажають відвідати засідання Ради.
  3.3.У випадку, якщо кількість громадян, які з’явилися на засідання Ради суттєво перевищує фізичні можливості приміщення, в якому проходить засідання, посадові особи Ради зобов’язані оголосити перерву та перенести засідання в місце, що дозволятиме всім бажаючим безпосередньо відвідати засідання.

  3.4.Гласність в роботі Ради забезпечується шляхом проведення громадянами України та представниками ЗМІ фото- і кінозйомки, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також за рішенням Ради може здійснюватися відео- та аудіо- трансляція засідань через інтернет, гучномовці, аудіо озвучувальну техніку, радіо, телебачення тощо.
  3.5.Гласність діяльності Ради також забезпечується через офіційне оприлюднення проектів рішень, пояснювальних записок та довідкових матеріалів до проектів рішень, поправок та пропозицій до них, а також висновків і рекомендацій постійних комісій, звітів тимчасових контрольних комісій шляхом обов’язкового розміщення на офіційному веб-сайті Ради.

  3.6.Засідання Ради, її виконавчих органів може транслюватися он-лайн в мережі інтернет, а також на сайті Ради зберігається у вільному доступі архів відео трансляцій, які були відзняті під час проведення засідань Ради.

  3.7.Право бути присутніми на пленарному засіданні може бути обмежено лише по відношенню до особи, яка в ході засідання здійснила протиправні дії (ініціювання бійки, хуліганських дій, виступи та репліки, які заважають роботі та проведенню сесії, тощо).
  3.8.Місця для депутатів відводяться в залі засідань окремо від місць для інших осіб, присутніх на засіданні, і не можуть бути зайняті іншими особами. Під час засідання Ради особи, які не є депутатами (за винятком технічних працівників Ради, журналістів, фотографів, операторів), не повинні знаходитися у частині сесійного залу, що призначена для розміщення депутатів.
  3.9.Відкритість та гласність у діяльності ради забезпечується також через стабільне і прогнозоване функціонування офіційного сайту Ради. При функціонуванні сайту Ради повинні бути забезпечені:
  розміщення діючої редакції Статуту територіальної громади, регламентів Ради та виконавчих органів;
  технічна можливість у будь-який час доби переглядати, поширювати, копіювати (зберігати) і роздруковувати будь-які матеріали з сайту Ради. При цьому має бути здійснено фіксування дати розміщення, зміни та/або видалення інформації (матеріалів) на сайті, а також особи, яка провела відповдні дії із інформацією;
  технічна можливість здійснювати перегляд он-лайн трансляцій расідань Ради, а також можливість у будь-який час доби переглядати архів трансляцій;
  розміщення результатів голосувань Ради, протоколів та рішень засідань Ради;
  розміщення в порядку визначеному Законом України “Про доступ до публічної інформації” проектів рішень та забезпечення технічної можливості їх коментування користувачами сайту (внесення пропозицій, змін, доповнень);
  розміщення інформації про Канівського міського голову, секретаря Ради, депутатів, членів виконавчого комітету, яка включатиме автобіографії, декларації про доходи, дні і місце прийому, контакти для листування звичайною, електронною поштою та телефонного зв’язку;
  розміщення інформації на офіційному веб-сайті про особисте відвідування пленарних засідань та засідань постійних депутатських комісій депутатами Ради із зазначенням причин відсутності депутата на засіданні. Розміщення відбувається після кожного засідання невідкладно, але не пізніше ніж через 10 робочих днів після завершення пленарного засідання Ради;
  розміщення інформації про перспективний та поточні плани роботи Ради, в т.ч. дату, місце і порядок денний засідання Ради та її органів;
  розміщення звітів Канівського міського голови, його заступників, депутатів, постійних та тимчасових контрольних комісій Ради;
  реальна можливість скористатись електронною приймальнею (направити звернення на адресу службовців Ради, депутатів, депутатських фракцій та груп);
  реальна можливість створення електронної петиції та збору підписів в її підтримання (в т.ч. можливість поширення інформації в соціальних мережах);
  контрольована (фіксована) реєстрація особи, яка внесла, змінила та/або видалала будь-яку інформацію з сайту Ради. При цьому має бути забезпечено можливість надання такої інформації на вимогу будь-якої особи. Видалення інформації з сайту здійснюється в виняткових випадках і виключно за рішенням Ради. При цьому забезпечується збереження архівної копії видалених відомостей;
  створення та постійне функціонування електронної розсилки на електронну пошту зареєстрованих користувачів змін (розміщення інформації, корегування, зміна, видалення) будь-яких розділів (сторінок, директорій, тощо).
  3.10. Представники засобів масової інформації можуть бути акредитовані на час проведення пленарного засідання Ради, або на весь час скликання Ради. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Раді здійснюється секретарем Ради шляхом реєстрації на підставі офіційного подання засобів масової інформації, або за заявою журналіста, технічного працівника.

  ***

  Чергова історія про хитрожопість ?!

  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица


  Обговорення питання необхідності встановлення у місті Канів якісних камер відеоспостереження.
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113487
  Последнее редактирование: 2 мар 2016