ВНИМАНИЕ Вибори у Каневі. Не допустимо до влади місцевих пройдисвітів - зробимо Україну сильнішою !

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Starpom, 6 май 2014.

?

Кого з кандидатів, ви хочете бачити мером міста Канів?

 1. Бакума Сергія Івановича

  0 голосов
  0,0%
 2. Гонтара Євгена Анатолійовича

  0 голосов
  0,0%
 3. Грищенка Леоніда Михайловича

  0 голосов
  0,0%
 4. Касіча-Пилипенка Євгена Леонідовича

  0 голосов
  0,0%
 5. Коржова Володимира Леонідовича

  10 голосов
  71,4%
 6. Пінчука Олександра Валентиновича

  0 голосов
  0,0%
 7. Ренькаса Ігоря Олександровича

  5 голосов
  35,7%
 8. Сандиги Людмили Володимирівни

  1 голосов
  7,1%
 9. Сухобруса Ігоря Володимировича

  4 голосов
  28,6%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Повернемося до депутата міської ради Сандига Людмила, та до скандальної поїздки дітей у Германію у 2011 році.

  У мене виникає питання - це ж скільки треба мати розуму, щоб нагадувати зараз громаді про цю поїздку ?!
  http://kaniv.info/theme/kanev-info-...nyx-materialov-2011-god.1429/page-6#post-8909

  Сандига Людмили, Ви впевнені, балотуючись на якісь там посади , що громада міста повинна пройти через цей черговий експеримент ?
  Досвіт з Ніколенко - був дуже показовим.

  Напевно, якщо би у когось там щось не зачесалось і не засвербіло - не захотілось провернути аферу з поїздкою дітей до Германії у 2011 р., то особисто я би не став лізти у справи місцевих пройдисвітів.

  Ну - крадуть, ну зловживають, ну паразитуют...Так це відбувається скрізь. І не тільки у Каневі.

  Але такого цинічного нахабства щодо дітей міста Канів, та яким чином це було обставлено - я не очікував.

  Тому, місцеві пройдисвіти, яким так чи інакше незатишно від інформації, розміщеною на цьому сайті, - повинні бути "вдячними" - тому у кого щось там зачесалося та засвербіло - захотілося провернути аферу з поїздкою дітей до Германії у 2011 році.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Рада проголосовала за люстрацию в первом чтении
  14 августа 2014 | 14:25

  Верховная рада в первом чтении поддержали правительственный законопроект о люстрации.

  Соответствующее решение поддержали 252 парламентария.

  Данным законопроектом вводится проведение проверок при решении вопроса о возможном назначении граждан на должности в органах власти, - сказано в объяснительной записке к документу,

  Как сообщалось, возле Рады митингуют за люстрацию. Активисты перекрыли улицы Грушевского и Садовую  Подробности

  http://podrobnosti.ua/power/2014/08/14/988953.html[DOUBLEPOST=1408016053][/DOUBLEPOST]
  Дежавю .


  [​IMG]


  ***

  Кандидати у депутати до обласної ради.

  [​IMG]

  [​IMG]

  ***
  Виходить , кращі сини України, захищаючи інтереси держави, свободу і демократію, гинуть на сході країни, щоб подібні люди рвалися до владної годівниці - висували свої кандидатури на посади обласної ради ?!
  Пропоную до люстраційного списку додати Ніколенко.
  6 квітня 2014 р.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...vij-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/#post-22208


  [​IMG]

  [​IMG]
  Террористы в Шахтерске подорвали украинский БТР-Д
  31 июля 2014.


  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица


  sandyha_1269.jpg
  Депутат міської ради Сандига.


  ***​

  [​IMG]

  Текст :

  ТЯГА ДО НАЖИВИ ЗАТЬМАРИЛА ОЧІ.


  Нещодавно в Каневі відбувся страшенний інцидент.

  Забирали на війну наших канівських хлопців. Викликали до військомату, провели певні процедури по підготовці необхідних документів та відправили у двір військомату очікувати подальших наказів. Хлопці зібралися у альтанці, що розташована у дворі військового комісаріату та неголосно розмовляли, розуміючи куди і навіщо вони йдуть та які нерайдужні перспективи можуть їх очікувати. Усі розуміють, що таке війна.

  Аж тут до них з`явилася Людмила Сандига. І все б нічого, а що, ініціативна «баришня» в межах міста, так бимовити, активістка скрізь і всюди. Прийшла провести хлопців, побажати їм всього найкращого, солдатської удачі та найскорішого повернення усіх живими та цілими. Та не тут то було. Розпочала вона з того, що запропонувала за певну суму усім застрахувати своє життя та здоров'я. Бо, мов, усі знають, що таке війна. Когось може вбити, комусь руку чи ногу відірве, а чи й пів голови… Одним словом, якщо сьогодні вони заплатять її страховій компанії невеликі(на її думку) гроші, то, у разі чого, якщо не хлопці то їх родини чи батьки отримають кругленьку суму. Тисяч так по 15-20… І так далі у том ж дусі.

  Хлопці на першій порі втратили дар мови від такого нахабства. Потім вказали Людмилі куди б вона могла сходити зі своєю пропозицією. Та горе-страхувальниця не зупинилась. Почала доказувати, що вони нічого не тямлять, що вона ж хоче, як краще…

  Тоді вже хлопці послали її у відомому напрямку відверто, та трохи не надавали тумаків.

  При цьому Людмила, мабуть, забула(так вигідно) про те, що держава Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»(ст.ст.16,16-1, 16-2 і т.д.) вже передбачила і умови і розміри отримання військовослужбовцями і їхніми сім`ями компенсацій у разі, не приведи Господи, лиха. Тільки держава страхує кожного військовослужбовця обов’язково й безкоштовно, а Сандига – за гроші, які, у випадку, коли нічого, дай Господи, з людиною не трапиться, залишаться Люді.

  Здавалося б, інцидент вичерпано. Людмилу послали… Але ж, факт залишається фактом. Він показав істинну низенну суть вказаної особи. Не гребуючи нічим, за ради власної наживи, ця особа готова заробляти навіть на людському горі. Істину кажуть, кому війна, а Люді мамка родна. Ніякої людської моралі, ніякого співчуття, тільки гроші-гроші-гроші. Та ще влада.

  І ця особа має наглість і на теренах сайту, і поміж людей розповідати небилиці про те, як вона вболіває за місто та іі мешканців. Все це блюзнірство. Ця особа «піарить» себе де тільки можливо.
  На мою думку, після таких її дій, потрібно поставити великий жирний хрест і на діяльності у Каневі страхової компанії Людмили Сандиги, і на її політичній та громадській кар’єрі. Після того, що відбулося їй не можна довіряти взагалі і ні в чому. Якщо у (язик на повертається так сказати про дану особу) цієї людини в душі замість співчуття калькулятор, яка може бути до неї довіра. І ця особа призиває надсилати кошти для допомоги бійцям АТО на її благодійний фонд «Кобзарева світлиця». Де гарантія, що вона там не має «ґешефту».
  Ганьба! Ганьба і призрення!


  ZLUKA
  22 серпня 2014, 14:33  ***

  [​IMG]


  Текст:
  ПРОЧИТАВ НА САЙТІ KANIV.NET ПОСТ ДОПИСУВАЧА ZLUKА. «НАЖИВА ЗАТЬМАРИЛА ОЧІ.»

  Прочитав на сайті Kaniv.net пост дописувача Zlukа. «Нажива затьмарила очі.»

  Мене дивує інертність канівчан. У даному пості викладено інформацію про те, що на рахунок БФ "Кобзарева світлиця", яким керує Людмила Сандига надходять кошти для допомоги бійцям АТО. І при цьому задається риторичне питання, чи не має певного зиску Людмила Сандига від тих надхолдень. Певно, що має.
  Шановні, даний фонд був заснований з приходом до влади Віктора Ніколенка (рідного брата Людмили Сандиги) і мав на меті акумуляцію коштів за для оплати певного виду робіт, які, за тих чи іншмх підстав, не могли фінансуватись з бюджету (це окрема розмова). Зокрема, побудова площі "армянки", побудова козацької церкви біля підніжжя Тарасої гори, побудова каплички на площі Шевченка та ін. Перераховувати все – на хватить розміру сайту.

  Для цього з підприємців "видавлювались благодійні кошти» та осідали на рахунку вказаного БФ. Ну, приміром: на будування славнозвісної канівської "армянки" з підприємців стягли більше пів-мільйона гривень. Подейкують, що аж 750 тис. Все б нічого, але, як кажуть, є одне "но". Відповідно, чи то до статуту БФ "Кобзарева світлиця", чи то за домовленістю з тодішнім міським головою, але керівництво БФ отримувало зарплатню у розмірі від 5 до 20 % від сум благодійних внесків. Якщо припустити, що пані Людмила отримує навіть всього 5% від суми надходжень(в чому я сумніваюсь, її ж ніхто не обмежує брати 20, фонд приватний), то не важко підрахувати, який, як сказано в пості, "гешефт" отримувала Людмила Сандига. Та чому отримувала? Отримує. Бо фонд працює й зараз. Не берусь стверджувати, що отримує від коштів з АТО( може ж трохи совісті ще є), але з інших надходжень - не сумніваюсь. Хоча... Прочитавши пост, нічому не здивуюсь і віносно коштів допомоги АТО. Дивно лише те, що усі в Каневі знають про існування такого фонду, усі "возмущаюца", так би мовити, але ніхто не спробував ініціювати перед владою питання про перевірку розміру витрат тих "благодійних пожертв", які надходять на рахунок фонду з призначенням для розвитку міста, або схожими та куди саме вони йдуть. Все місто скидається грошима заради безбідного існування Людмили Сандиги & Ко.

  Доречі, пам`ятається мені, не зовсім давно на даному сайті Людмила Сандига чи то через "Дніпрову зірку", чи то через інформацію на цьому сайті зобов`язувалась надати повну інформацію про засновників, учасників та діяльність (у тому числі й фінансову) фонду "Кобзарева світлиця»). Відверто - не зустрічав. Можливо пропустив.

  Дивлячись на дпге питання з точки зору законності - нічого кримінального в цьому немає. Люди добровільно, наголошую – ДОБРОВІЛЬНО, а інколи й ДОБРОВІЛЬНО-ПРИМУСОВО, віддають, можливо, останні копійки, приносячи в жертву власний доробут, а Людмила Володимирівна (скоріше за все, відповідно до статуту фонду, інакше вона розуміє, що це кримінал) нараховує за рахунок "благодійників" собі (а можливо і не тільки, невідомо ж скільки штату у фонді) заробітну плату та сплачує на неї податки. Законно. А головне - вигідно. Денюжка то ліва і неконтрольована.
  Особисто я не перерахую на її фонд жодгої копійки. НІ НА ЩО! Особливо після викладеного посту. Те, що описані події справжні, а не видумані знаю точно. Від одного із присутніх при "посєщєнії" Людмилою Сандигою військового комісаріату.
  Знаю, що, можливо, зараз на мою адресу (можливо й ні, щоб не дратувати інших) "полетить слина": "Назвіть хто?", "Такого не було!", "Брешуть усі!", або щось схоже, але не можуть усі завжди брехати, а одна Люда казати правду. Час покаже.
  А відносно того, що післа кульбіту Сандиги у військоматі потрібно поставити хрест на її політичній і громадській кар`єрі, а також на діяльності такої "розумної" страхової компанії згіден на всі 100%.

  Все закономірно. Спочатку здався за посаду та "пал смертью храбрых"(як стверджує Час Пук) місцевий політик-опоздіционер Коржов, тепер, думаю, грмада відфільтрує ще одну активістку-політикана Сандигу... Це і є природна люстрація. Природний процес пішов. Тихенько, з потугами, але ми перестаємо жити, як сліпі кроти. Правда, це стосується тільки тих, хто хоче прозріти. Жаль, таких ще мало. але стає дедалі більше.

  Чомусь я впевнений, що це не остання резонансна подія, яка найближчим часом потрапить на даний сайт. Учора мені телефонував з Канева мій товариш Він сказав, що «Батьківщина», «Свобода» та громада міста дуже хвилюється з приводу незаконної забудови горезсівної «армянки». Знову ж таки, за участю «упомянутої» родини.

  Ну що ж, дорогі мої земляки-канівчани, наснаги вам у вашій нелегкій справі. Ви на вірній дорозі.
  [​IMG]

  SHIP2509
  22 серпня 2014, 16:32


 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  У "СВОБОДІ" заявили про перемогу їхніх кандидатів на довиборах в Облраду.
  1 вересня 09:22 0
  [​IMG]


  Учора в Каневі та Золотоноші відбулися довибори до Черкаської обласної ради.

  Голова обласної організації ВО "Свобода" Андрій Куча у Facebook заявив про те, що і на окрузі № 44 (Золотоноша) і на окрузі № 45 (Канів) перемогли свободівці.

  Зокрема, за попередніми підрахунками, в Каневі перемогу здобув Анатолій Чупилка,а в Золотоноші – Олександр Лошков.

  Нагадаємо, довибори в облраду відбулися через смерть депутатів на цих округах Івана Синенка і Володимира Лук’янця.

  Src01.jpg

  http://vikka.ua/novini/41568-u-svob...u-ihnih-kandidativ-na-doviborah-v-oblradu.htm


  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ВОЛЯ
  1 вересня 2014, 20:49
  [​IMG]
  Рейтинг: 2

  Дані з протоколу до облради:

  кількість виборців - 10925
  проголосувало - 1792
  недійсних - 37

  Бакум - 116
  Дубинець - 130
  Коломієць - 284
  Матвійчук - 137
  Ніколенко - 136
  Прогнімак - 38
  Руссо - 53
  Святелик - 42
  Сорокін - 148
  Сухобрус І. - 80
  Танана - 48
  Хмільківський - 31
  Хоменко - 150
  Чупилка - 362

  Проценти, місця кожен сам може вирахувати.


  ВОЛЯ
  1 вересня 2014, 20:55


  [​IMG]
  Рейтинг: 1

  Дані з протоколу до міськради:


  кількість виборців - 985
  прголосувало - 254
  недійсних - 9

  Бакум - 4
  Вовк - 2
  Воюцька - 49
  Іщенко - 34
  Калніболоцький - 7
  Кулєшов - 9
  Павлюк - 4
  Семенович - 38
  Сухобрус О. - 7
  Товма - 19
  Хоменко - 38
  Черняк - 34

  Проценти, місця кожен сам може вирахувати


  за інформацією сайту канів.нет.
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Весна надії

  2 вересня 2014, 09:40

  На наступних виборах ми повинні зробити висновки.

  Не допустити до депутатського корпусу нинішніх депутатів. Вони думають лише про себе. Одні хочуть "Дніпрові сади" собі. Інші земельні діляночки. Інші тендери для себе.

  Навіть "Свобода" себе дескридитувала. Свободівець Варавка не хоче виселяти свій бар (вчитель 3 школи!?) з Авторіки бо для нього рішення виконкому не закон.

  Потрібні нові обличчя в раді.

  Голда двадцять років депутатом. А толку. Що вчителі від цього виграли. Ні.

  Пилипенко депутат. Був довіренною особою Ніколенка. на минулих горезвісних виборах. І цей депутат ще й працює.

  КУча -радник Коломійця потім Ніколенка. І до цього часу працює.

  Ткаченко депутат, який продався за посаду заступника. , разом зі своїм однопартійцем справжнім полковником, який вірно служив директором ринку при Ніколенку.

  До цього списку можна додати Лєбедєву, яку Ніколенко поставив керівником відділу молоді і яка дала високу характеристику доці, яка миттю поїхала в Німеччину як талантовище Канева.

  Потрібне нове обличчя нової Канівської влади.

  ЧАс Коломійців-Святеликів (активно возив на антимайдан спільно з Гикою)-Прогнімаків-Голд-Куч-Пилипенків-Ніколенків пройшов.

  Дорогу молодим, активним жителям міста.


  канев.нет. тема " Кто знает результаты ?"
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Starpom нравится это.
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Весна надії
  4 жовтня 2014, 08:49  Шановні дописувачи! Вчора подивилась популярну передачу на першому національному.

  І що найбільш припало до серця, це те що 46% жителів нашої держави підтримують народну люстрацію.

  А чи є інший вихід як навести лад в нашому домі Україна та в Каневі відповіно.

  Судіть самі в розрізі нашого міста.

  Міський голова Ренькас, якого я впевнена обраний чесним шляхом без махінацій, в свій час з глибокої опозиції перейшов у команду Тулуба-Ніколенка, "клюнувши" на посаду першого заступника.

  Йдем дальші. Хто може сказати , що щось а також "ХТОСЬ "змінилось в міській раді після революції гідності. Всі тажі обличчя, що й були при партії регіонів. Скажу навіть більше, перебуваючи в її рядах і понині.

  Судіть самі - найбільший відділ освіти (з святом вчителі). Хто очолює цей відділ .Голда-Яковіна.

  Про цю "солодку" парочку можна говорити багато. Але ви проведіть закрите соціологічне опитування серед вчителів міста і 99,9% проголосують за їх усунення.Тому й не дивно, що в її рядах поки працює Голда буде працювати Дорошенко (директор станції туристів), яка відкрито на біг бордаг, нехай і половиною своєї зовнішньості, підтримувала партію регіонів ( агов громадська рада чуєте)Яка в робочий час спільно з Пуляєвою заганяла педагогів у 4 школу та заставляла під тиском писати заяви на вступ до партії регіонів. І до цього часу на неї не те що не відкрита кримінальна справа, а навіть не звільнена з роботи.

  Яке має моральне право працювати в команді Ренькаса-Коломійця працювати регіонал Пилипенко, який в свій час підтримував на виборах міського голови Ніколенка та проклинав на чому світ стоїть Коломійця.

  Яке мають моральне право працювати в команді Ренькаса-Коломійця регіонали-радники Ніколенка Куча та Москалець, які молились на Ніколенка як на бога.

  Яке має право працювати, я б сказала навіть знаходитись права рука Гики,людина яка посилала людей на Антимайдан Святелик.Це в на небесах наші герої небесної сотні дивляться на таких осіб та й думають, що за що вони боролись та віддали своє життя.Святелик напиши заяву та йди з богом.

  А тепер відносно громадської ради.Я не пимилюсь, якщо головою люстраційного комітету громадської ради буде обраний не хто інший як Грищенко.!?

  А головою комітету по збору додаткових податків (так званий рекет) буде покладено на досвідченого товариша в цій галузі Маланчева. Я розумію, що зараз почнеться шаленний тиск та обливання брудум дану Людину з великої літери.

  Але на мою думку найбільш реальним кандидатом на посаду голови громадської ради повинен стати Олександр Корнєєв.

  Джерело :

  канів.нет.

  Тема "7 жовтня відбудеться перше засідання Канівської міської громадської ради."


  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  42
  Просмотров:
  23.003
 2. P.S.
  Ответов:
  440
  Просмотров:
  174.299
 3. P.S.
  Ответов:
  72
  Просмотров:
  33.649
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.363
 5. Роман
  Ответов:
  105
  Просмотров:
  83.709
 6. Настя
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  287
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  266
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  255
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  258
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  381