ВНИМАНИЕ Вибори у Каневі. Не допустимо до влади місцевих пройдисвітів - зробимо Україну сильнішою !

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Starpom, 6 май 2014.

?

Кого з кандидатів, ви хочете бачити мером міста Канів?

 1. Бакума Сергія Івановича

  0 голосов
  0,0%
 2. Гонтара Євгена Анатолійовича

  0 голосов
  0,0%
 3. Грищенка Леоніда Михайловича

  0 голосов
  0,0%
 4. Касіча-Пилипенка Євгена Леонідовича

  0 голосов
  0,0%
 5. Коржова Володимира Леонідовича

  10 голосов
  71,4%
 6. Пінчука Олександра Валентиновича

  0 голосов
  0,0%
 7. Ренькаса Ігоря Олександровича

  5 голосов
  35,7%
 8. Сандиги Людмили Володимирівни

  1 голосов
  7,1%
 9. Сухобруса Ігоря Володимировича

  4 голосов
  28,6%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Сайт канів нет, тема Вот такие у нас хозяева города.


  KIVI
  29 травня 2015, 19:10

  jcguVA2TAQY.jpg

  Каневская "власть"вы башкой своей думаете про город,про безопасность людей,особенно детей.Вчера днём зашёл "шайбу",забора от Днепра нету,высота 5-7 метров.Дети бегают в догонялки играют возрастом 10-12 лет.Или опять О.Скорина будет оправдыватся денег нету в бюджете?Срочно сделайте ограждение.
  ***

  Олександр Скорина
  [​IMG]
  31 травня 2015, 01:26


  kivi, "шайба" в минулому часі велилюдне у вечірні літні часи місце. Це тепер вона осиротіла, усамітнена та неприбрана і неприваблива.

  Не сприймайте відсутнісь відповіді Вам в темі, як не помічене владою Ваше звернення. Інформація помічена. Якби ситуація дійсно мала загрози, на неї була б реакція. Але на думку відповідальних осіб загроз немає. Споруда достатньо міцна. Сьогодні про це мені заявили компетентні фахівці, лишень я переступив поріг виконкому щоб взяти участь у громадських слуханнях з приводу об'єднання громад.

  Я маю думку, що якби спілкування на сайті з представниками влади не втрачало толерантності і людської взаємоповаги, як тут буває, то учасниками дискусій від влади тут був би не лише я. В свій час активно брав участь у спілкуванні тут колишній 1-й заступник міського голови Кулєшов М.Ю. Але грубість співрозмовників відбила у нього бажання продовжувати з'являтися в темах.

  Я мовчав тут, бо Ви в цій темі упередили мою участь фразою:"Или опять О.Скорина будет оправдыватся...". Не маю потреби виправдовуватися. Якби Ви не звернулися до мене про "шайбу" в іншій темі, цього мого коментаря не було б.

  Перш за все скажу, що несправедливо вішати на мене "всіх собак", як тут відбувається. Спілкуючись з відвідувачами сайту я перетворився для бажаючих "хлопчиком для побиття", мішенню для критики у всіх гріхах влади, не зважаючи на те, що не вся повнота влади у мене, існує чітке розмежування владних повноважень.

  Я був керівником міста 3 місяці після обрання депутатами міськради мене на посаду секретаря ради в зв'язку з тим, що місто на той час не мало міського голови. Але вибори міського голови вже давно відбулися. Я не брав участі в боротьбі за цю посаду і зараз не є керівником міста.

  По розподілу повноважень заступником з виконавчої роботи є 1-й заступник міського голови Коломієць В.В., а не я. До моїх повноважень відноситься підготовка сесій міськради, організація роботи депутатського корпусу, постійних та тимчасових депутатських комісій міської ради, сприяння діяльності депутатів, депутатських фракцій та груп. Я також відповідальний за облік і зберігання рішень міської ради, видачу копій рішень виконавцям та сприяння постійним комісіям ради в контролі за виконанням рішень. Крім цього я є рядовим членом виконавчого комітету, беру участь в його засіданнях і прийнятті ним рішень. Виконую також інші доручення міського голови і за законом заміщаю його лише вразі його відсутності з різних причин.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​
  Тихо ржу.

  Скорина Олександр Іванович.

  Ви заявляєте, що з танцювальним майданчиком - усе гаразд - споруда міцна.
  А якщо завтра хтось собі шию зверне - тому що відсутня огорожа ?
  Ви би, для початку, не полінувалися - сходили би подивилися - там увесь металевий каркас, на якому тримається бетон - прогнив.
  Ви кажете, що якісь там компетентні спеціалісти вам заявили, що усе гаразд.
  Так вимагайте щоб вони зробили це письмово.
  Я впевнений, що цього ніхто не зробить письмово.

  Тепер, щодо питання розмежування владних повноважень.
  А депутатське звернення до міського голови зробити - це Вам релігія не дозволяє, або знову - це питання не в вашої компетенції ?!

  Я навіть складу текст цього звернення - усього декілька строк.

  ***

  Шановний Ренькас І.О.
  На березі Дніпра знаходиться танцювальний майданчик, який знаходиться в аварійному стані, та представляє загрозу для життя мешканців міста - відсутня огорожа території.
  Довожу до Вашого відома інформацію про існування ст.367 Кримінального Кодексу України (Службова недбалість).

  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page11

  Шановний голова міста Канів, виконуючи повноваження депутата міської ради, перебуваючи у будівлі Канівської міської ради, та кабінетах міських чиновників, - усе це я роблю не з метою дружити з місцевими чиновниками, а з метою ефективно реагувати на звернення громади та громадян міста Канів.

  Тому, покладаю на Вас, Ренькас І.О. персональну відповідальність, - якщо хтось загине або скалічиться на цьому аварійну майданчику.

  Про наслідки розгляду звернення прошу повідомити письмово.
  У відповідності до закону та повноваженнями депутата міської ради , текст Вашої відповіді буде доведено до громади міста - шляхом публікації у друкованих виданнях міста Канів.

  Досить вже кришувати тих, хто орендує цю ділянку землі !

  З повагою, депутат міської ради Скорина О.І.

  ***


  Коли ми вже Вас усіх розженемо - кого на пенсію, кого ....куди подалі... ?!
  Скільки можна знущатися з країни, з Канева, з мешканців міста ?!

  ***

  До речі, Олександ Іванович, особисто я звертався до депутата Коржова В.Л. по цьому питанню ще у 2011 році.

  http://kanev.info/theme/kanev-info-...nyx-materialov-2011-god.1429/page-3#post-6193

  ***​

  Фото 2011 рік.

  a9290c7b2cb3[1].jpg

  1.jpg

  3.jpg


  [​IMG]  ***​

  В Кагарлыке под Киевом стена убила ребенка 13 лет.
  31 мая 2015 11:50 по материалам: Подробности​

  4.jpg

  В Кагарлыке Киевской области произошло обрушение стены хозяйственной постройки на территории бывшей фермы, сообщает пресс-служба ГосЧС.

  В результате происшествия погиб ребенок 13 лет.

  "На территории бывшей фермы произошло обрушение стены хозяйственной постройки, в результате чего погиб ребенок. Пожарно-спасательным подразделением в 22:10 тело ребенка изъятию из-под завала", - говорится в сообщении.

  По факту происшествия правоохранительными органами проводится расследование.

  http://podrobnosti.ua/2037739-v-kagarlyke-pod-kievom-stena-ubila-rebenka-13-let.html  ***
  Боржники перед бюджетом

  Один із основних постулатів податківців - працювати з платниками і для платників, сприяти упередженню податкових правопорушень. Забезпечуючи наповнення державної скарбниці, податківці підтримують партнерські стосунки з сумлінними платниками та пильнують тих, хто у встановлені законодавством терміни не сплачує задекларовані суми податкових зобов'язань або сплачує лише їх частину, тим самим порушуючи законодавство щодо термінів сплати узгоджених податкових зобов'язань.

  Сектором погашення прострочених податкових зобов'язань Канівської ОДПІ забезпечено заходами примусового стягнення надходжень до Державного бюджету 308,3 тис грн., при плановому завданні 235,0 тис грн., що становить 131,1%.

  Податкова інспекція створює партнерські відносини з сумлінними платниками податків та застосовує заходи стягнення податкового боргу з боржників, які перешкоджають створенню соціальних гарантій громадян та покращення добробуту суспільства.

  Канівська ОДПІ інформує населення про підприємства, які мають податкову заборгованість до бюджету станом на 01 липня 2010 року:

  ТОВ «БВК «Стандарт» -керівник Клепка В.А.

  ЗАТ «Канівбуд»- керівник Загоруйко М.І.

  ФГ «Мрія- Агро2» - керівник Сухобрус О.В.

  МП «Промпобутсервіс»- керівник Хоменко В.П.

  КП ВФ «Газмонтажсервіс»-керівник Шкарупа В.О.

  ФГ «Мустанг»-керівник Пилипенко М.М.

  ФГ «СТС»- керівник Грищенко Л.М.

  ФГ «Назаренків» -керівник Назаренко Н.Д.

  ВП «Канівське управління механізації»- керівник Слободян П.Д.

  ФГ «Трахтемирів»-керівник Сіренко О.В.

  ПП. «Канів річпорт»- керівник Сбитний С.Р.

  ФГ «Хлібний колос» керівник Мікулін А.П.

  Ми всі повинні усвідомити, що своєчасна сплата податків - це громадський обов'язок кожного платника податків!

  Увага, “гаряча лінія”!

  29 липня 2010 року з 11.00 до 13.00 буде проведено сеанс телефонного зв'язку “гаряча лінія” на тему: “ Питання щодо справляння ПДВ, впровадження подання до податкових органів звітності в електронному вигляді.Упередження фактів виплати заробітної плати «в конвертах»» з першим заступником начальника Канівської ОДПІ Верхогляд Надією Миколаївною за телефоном 3-22-21.

  29 липня 2010 року з 14.00 до 16.00 буде проведено сеанс телефонного зв'язку “гаряча лінія” на тему: «Актуальні питання стосовно оподаткування та порядку розгляду звернень громадян» з фахівцями сектору масово-роз»яснювальної роботи та звернень громадян Канівської ОДПІ за телефоном 3-69-07.

  30 липня 2010 року з 10.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв'язку “гаряча лінія” на тему: «Роз'яснення положень Закону України №2275 від 20.05.2010 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України» (далі - закон України № 2275)» з головним держподатінспектором відділу оподаткування юридичних осіб Канівської ОДПІ Вінглевською Людмилою Петрівною за телефоном 3-24-82

  30 липня 2010 року з 14.00 до 16.00 буде проведено сеанс телефонного зв'язку “гаряча лінія” на тему: «Актуальні питання оподаткування, Подання податкової звітності в електронному вигляді. Інтеграція в ЄС та обговорення Податкового кодексу України» з начальником Канівської ОДПІ Умришем Богданом Васильовичем телефоном 3-21-58.


  Сектор масово-роз'яснювальної роботи та

  звернень громадян Канівської ОДПІ
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Депутати Канівської міської ради дали згоду на добровільне об'єднання територіальних громад.

  [​IMG]

  Міські депутати прийняли рішення «Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад», яке одноголосно підтримали 34 депутати присутні на сесії міської ради.

  До дванадцяти сільських рад буде направлено рішення міської ради з пропозицією добровільного об'єднання територіальних громад в Канівську міську об'єднану територіальну громаду з центром у місті Канів, до голів сільських рад (Озерищанська, Ліплявська, Келебердянська, Прохорівська, Пекарівська, Литвинецька, Яблунівська, Бобрицька, Степанецька, Грищенецька, Тростянецька, Курилівська), які протягом відведеного законом терміну мають його розглянути на сесіях сільських рад та надати офіційну відповідь Канівській міській раді.

  Інна Огій
  спеціаліст з питань регіональної та
  інформаційної політики міськвиконкому

  4 червня 2015

  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2198


  ***

  Це ті "депутати", які ініціювали та голосували - двічі за 2012 рік - голосували за виділення землі садовому кооперативу "Дніпрові сади" ?!

  Список ініціаторів :

  Коваленко О.В.,
  Колодій О.С.,
  Маланчев Е.С.,
  Бовшик М.Ю.,
  Вовк В.Г.,
  Чиж В.М.,
  Болсунов Р.П.,
  Куча В.В.,
  Сандига Л.В.,
  Боровик І.І.,
  Маланчев С.В.,
  Гузь О.І.,
  Коляда О.М.,
  Умриш Б.В.,
  Сидоренко В.М.,
  Шульга В.Д.,
  Голда Н.А.,
  Щур Т.А.,
  Демиденко О.Г.,
  Мартинович В.Я.,
  Куценко О.С.,
  Болсунова Т.В.,
  Пилипенко А.Г.,
  Василенко Л.Д.,
  Буряк В.М.,
  Калніболоцький О.А.,
  Бузницький Ю.В.,
  Ткаченко С.С.,
  Лисенко М.П.,
  Попенко І.Г.,
  Ніколенко Ж.В.,
  Касіч-Пилипенко Є.Л.


  За доповіддю прокурора, який розслідував цю справу, - ринкова вартість даної земельної ділянки складає близько 5 млн грн. (625 тис. дол.)

  Як ці "депутати" "пиляли" землю громади Канева - публічно довів до громади -депутат міської ради Коржов В.Л. :

  "Не зважаючи на те, що рішення не пройшло повної процедури погодження, маючи негативний висновок юридичного відділу, не погоджено першим заступником міського голови Ренькасом І.О. і ще багато інших "не", депутати 29 голосами рішення прийняли.
  Всі запитання про те, щоб було надано хоч якусь інформацію про засновників та кому саме буде надана в оренду ця земля, просто ігнорувалось.
  Такої більшості та узгодженості між такими різними політичними силами, як Партія регіонів та Батьківщина важко собі навіть уявити."

  Депутат Канівської міської ради Володимир Коржов
  Газета ВІКА №50, грудень 2012


  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/za-materialami-kanevskoj-pechatnoj-pressy.2087/page-6#post-16101

  Тема : "Канів.Історія однієї зради.Справа № 925/702/13. Садовий кооператив "Дніпрові сади".

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...702-13-sadovij-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Рейтинг "Народного Фронта" упал в четыре раза.
  12 июня 2015 22:42 по материалам: Подробности-ТВ
  [​IMG]
  Лидирует "Блок Петра Порошенко"​

  Рейтинг Народного Фронта упал в четыре раза. Центра социсследований "София" провел соцопрос на тему "Кого хотят видеть украинцы в местных органах власти?".

  Лидирует "Блок Петра Порошенко" - за него проголосовала бы пятая часть опрошенных. Почти 14% - у "Самопомичи". 12% - у "Оппозиционного блока". 7% - у "Батькивщины". За Радикальную партию Ляшко – 6,5%. А вот у "Народного фронта" - чуть больше 5%.

  Опрос провели во всех регионах Украины, кроме Крыма и оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей.
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Посол США назвал главную угрозу для Украины.
  14 июня 2015 00:56 по материалам: Радио Свобода
  [​IMG]
  Джеффри Пайетт на Майдане
  Источник: EPA / UPG​

  Коррупция на высшем уровне является для Украины большей угрозой, чем российские танки.

  Об этом заявил посол США в Украине Джеффри Пайетт на глобальном форуме во Вроцлаве, передает "Радио Свобода".

  Дипломат также назвал промедление с реформированием энергетического сектора рычагом, который использовала Россия, чтобы предотвратить энергетический выбор Украины.

  В то же время Пайетт одобрил реформаторские решения, принятые Верховной Радой в сфере экономики и безопасности.

  Он также присоединился к мнению других участников форума, которые заявили, что не позволят Украине проиграть.

  [​IMG]

  Дружба «Канів-Фірзен»: які здобутки та плани на майбутнє?

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kanev-info-...nyx-materialov-2011-god.1429/page-6#post-8909  ****​
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Украинцы на местных выборах будут голосовать за 5 партий
  14 июня 2015 22:25 по материалам: Подробности-ТВ
  [​IMG]

  Остальные партии имеют менее 2% сторонников​

  Социологи поделились свежими данными. Жители Украины преимущественно намерены проголосовать на местных выборах в октябре текущего года.

  Пятерку партий-лидеров составляют "Блок Петра Порошенко", "Объединение "Самопомич", "Оппозиционный блок", "Батьківщина" и "Радикальная партия Олега Ляшко", свидетельствуют результаты майского опроса Центра социальных исследований "София".

  Среди респондентов, которые будут участвовать в выборах, за "Блок Петра Порошенко" планируют проголосовать 19,1%, за "Объединение "Самопомич" - 13,8%, за "Оппозиционный блок" - 12,1%, за ВО "Батькивщина" - 7,2%, за "Радикальную партию Олега Ляшка" - 6,5%, за "Народный фронт" - 5,3%.

  "Правый сектор" может рассчитывать на 4,4% голосов, ВО "Свобода" - 3,7%, партия "Гражданская позиция" - 2,9%. Остальные партии имеют менее 2% сторонников.

  Что станет с рейтингом политической силы премьера Яценюка за лето со всеми этими тарифами, коррупционными скандалами и отсутствием реальных реформ социологи, понятное дело, не спрашивали. Но догадаться не сложно. Тем более, что о своих планах и амбициях еще не заявили многие игроки.
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  МІСЦЕВІ ВИБОРИ ЗА ПРОПОРЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ З ВІДКРИТИМИ СПИСКАМИ: СВОЄРІДНИЙ ТЕСТ НА ДЕМОКРАТІЮ - СИРОЇД
  07:59 16 червня 2015


  Заступник голови ВР наголосила на тому, що місцеві вибори за пропорційною системою з відкритими списками - це своєрідний тест на демократію.

  Про це у студії "5 каналу" заявила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд. Згідно коаліційної угоди, до 30 червня, парламент має внести зміни до виборчого законодавства.

  "Нова редакція до закону про вибори до місцевих рад, це один з дуже критичних тестів. Це треба бути готовим до того, що не партійні лідери, а люди будуть визначати хто з рештою буде в органах місцевого самоврядування. Що таке відкритий список, це означає що людина повинна голосувати не лише за партію, а вона ще повинна визначити порядок людей у цій партії", - заявила заступник голови Верховної ради України Оксана Сироїд.
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  ВЕРХОВНА РАДА ЗРОБИЛА ПЕРШИЙ КРОК ДО ПРОПОРЦІЙНОЇ СИСТЕМИ З ВІДКРИТИМИ СПИСКАМИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ
  18:22 18 червня 2015


  [​IMG]

  Верховна Рада прийняла за основу законопроект про місцеві вибори (№2831-3), авторами якого є народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Вадим Денисенко і його колеги з фракцій Радикальної партії і "Народний фронт".

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Як зазначає видання, законопроект підтримали 271 нардепів.

  Проект закону визначає основи, організацію та порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, а також сільських, селищних, міських голів і старост.

  Відповідно до проекту закону, вибори депутатів сільських, селищних рад проводяться за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах, на які поділяється територія відповідних адмінодиниць.

  За інформацією видання, пропонується проводити вибори депутатів ВР Криму, обласних, районних, міських, районних у містах рад за пропорційною виборчою системою у багатомандатному виборчому окрузі за списками місцевих організацій політичних партій, а також їх блоків з висуванням кандидатів у територіальних виборчих округах, на які поділяється багатомандатний виборчий округ.
 10. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.373
  Симпатии:
  284
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Саакашвили объявил войну беспределу прокуратуры 16.06.2015
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Михаил Саакашвили рассказал Ксении Собчак в эксклюзивном интервью о будущих реформах в Одесской области, о том как он мог стать советником Порошенко, но стал губернатором, о дружбе Кадырова и Путина, о боевых действиях в Донбассе, и о том почему война не придет в Одессу.

  «Здесь американской военной помощи гораздо меньше, чем было в Грузии». Михаил Саакашвили о том, почему Украина для него родная страна, а Одесса не российский город


Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  42
  Просмотров:
  21.663
 2. P.S.
  Ответов:
  440
  Просмотров:
  164.488
 3. P.S.
  Ответов:
  72
  Просмотров:
  31.552
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.200
 5. Роман
  Ответов:
  105
  Просмотров:
  80.066
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  75
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  77
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  66
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  190
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  211