Вибори у Каневі. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 16 окт 2013.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Початок цієї сумної теми : Вибори 2012. Я буду голосувати за кандидата у депутати:.http://kanev.info/showthread.php?t=2874


  ***

  Сегодня стартовала избирательная кампания в пяти проблемных округах
  16 октября 2013

  [​IMG]

  Избирательная кампания по повторным выборам депутатов Верховной рады в одномандатных округах №94, 132, 194, 197, 223 стартовала в среду.

  Об этом говорится в календарном плане основных мероприятий по подготовке и проведению повторных выборов депутатов Рады в 5 округах, размещенном на официальном сайте Центральной избирательной комиссии.

  Таким образом, начиная со среды, политические партии могут начинать процесс выдвижения кандидатов в депутаты, а завершить его должны до 4 ноября включительно.

  Депутатом может быть избран гражданин, которому исполнился 21 год, при условии наличия права голоса и проживания в Украине последние 5 лет.

  Не может быть выдвинут кандидатом и избран депутатом гражданин, который имеет судимость за совершение умышленного преступления, если эта судимость не погашена и не снята в установленном порядке.

  Документы для регистрации кандидатов должны быть поданы в Центризбирком до 14 ноября включительно.

  Предвыборная агитация разрешена со следующего дня после регистрации кандидатов, а закончена должна быть в 24:00 13 декабря.

  Регистрация ЦИКом всех кандидатов в депутаты должна завершиться до 19 ноября включительно, а быть обнародована в газетах "Урядовий кур'єр" и "Голос України" - до 27 ноября.

  До 25 октября включительно ЦИК должен провести жеребьевку кандидатов в состав окружкомов и до 27 октября на своем сайте обнародовать состав окружных комиссий.

  До 29 октября включительно окружные избирательные комиссии должны создать участковые избиркомы.

  Согласно календарному плану до 5 декабря каждому избирателю должно быть доставлено именное приглашение принять участие в голосовании.

  До 20 ноября включительно должна быть утверждена форма, цвет и текст избирательного бюллетеня, а изготовлены они должны быть до 8 декабря.

  До 30 декабря включительно ЦИК обязан установить результаты выборов в одномандатных округах, а обнародовать их в газетах "Урядовий кур'єр" и "Голос України" необходимо до 5 января 2014 года.

  Как сообщалось, повторные выборы депутатов Рады в мажоритарных округах №94, 132, 194, 197 и 223 пройдут 15 декабря.

  ЦИК оценивает в 22 миллиона гривен расходы на организацию проведения данных выборов.
  Напомним, политическая партия УДАР не планирует проводить съезд по выдвижению кандидатов в народные депутаты в пяти округах.

  Центральная избирательная комиссия отменила регистрацию кандидатом в депутаты по избирательному списку партии "Всеукраинское объединение "Батьківщина" бывшего депутата Верховной рады Юрия Грымчака.

  Подробности
  По материалам: Українські Новини
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  ***

  Хронологія подій 2012 року.

  Газета Черкаської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".
  Твоя Батьківщина №41(97), 12 грудня 2012.


  Як Леонід Даценко переміг Богдана Губського


  Хроніка боротьби народу із бандитською владою.


  Сьогодні вже зрозуміло,що по округу 197 буде оголошено перевибори. Причина також зрозуміла - Президента Віктора Януковича та голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба не влаштувала особа переможця, адже народним депутатом по канівському округу мав стати висуванець Об'єднаної опозиції Батьківщина - лідер опозиції Черкащини Леонід Даценко.Він переміг ставленика влади олігарха Богдана Губського майже на 5 тисяч голосів, і разом із громадянами відстояв перемогу в окружкомі. Тож владі нічого не залишалось, як брутально сфальшувати результати голосування на сайті ЦВК, а потім оголосити округ проблемним, на якому нібито неможливо встановити результат.А потім, щоб опозиція не змогла примусити перерахувати бюлетені, їх було знищено прямо у приміщенні канівського міського архіву.

  Сьогодні Леонід Даценко разом із виборцями округу готовий боротися до повної перемоги.

  27 жовтня.

  На канівську окружну виборчу комісію 197 раптом нагрянули працівники СБУ , щоб перевірити електрону систему, за допомогою якої відбувався зв'язок з ЦВК.
  При цьому обох операторів, які мали працювати із цією системою, було оперативно замінено Центрвиборчкомом. Також було замінено 11 членів комісії із 18.

  В Об'єднаній опозиції одразу припустили, що таким чином комісія готується до зриву виборів, якщо результат не буде влаштовувати владу.


  28 жовтня.

  - По обіді у день голосування на дільницях Черкащини з'явилися люди із незаповненими посвідченнями членів ДВК.Як правило, це були молоді хлопці і дівчата, які казали, що вони будуть працювати від мажоритарного кандидата-самовисуванця Богдана Губського, якого підтримує влада. Згодом купи таки незаповнених посвідчень із печатками було виявлено в корзині для сміття в приміщенні 197 ОВК.

  29 жовтня.

  - Губернатор Черкащини Сергій Тулуб приїхав валити 197 виборчий округ, щоб за будь-яку ціну не пропустити до парламенту Леоніда Даценка. Посадовець зустрівся із головою РДА, мером Канева, районними начальниками міліції та СБУ, прокурором і суддями, де дав чіткі настанови щодо подальших їхніх дій.

  У цей саме час окружна виборча комісія затягує час із прийняттям бюлетенів,а Партія регіонів завалила комісію скаргами на дрібні порушення.На сайті ЦВК повідомляється , що на 197 виборчому округу оброблено лише 1 процент бюлетенів,хоч на інших округах їх оброблено вже не менше 10 відсотків.

  - Підігнати найповільніший в Україні окружком приїхав віце - спікер парламенту Микола Томенко та голова комітету ВР з питань нацбезпеки Анатолій Гриценко. Вони виявили, що на ОВК готується масштабна фальсифікація, інструментом спотворення результатів виборів стали двоє працівників окружної виборчої комісії із групи комп'ютерного супроводу , яких ЦВК призначило напередодні і які не мали відповідної акредитації. Під різними приводами ці двоє маніпуляторів почали футболити на доопрацювання та уточнення протоколи найбільших ДВК, де впевнену перемогу здобув Леонід Даценко.
  Після висадки депутатського десанту у ОВК пожвавився процес прийняття комісією протоколів ДВК, представники яких марно чекали на це від третьої години ночі.

  30 жовтня.

  - На вахту у 197 окружкомі у Каневі заступив народний депутат Андрій Шевченко. Опозиціонери виявили, що на сайті ЦВК почали з'являтися дані, які не відповідають даним із протоколів із мокрими печатками. Там Богдану Губському суттєво додали голосів. Таких дільниць виявилось три і опозиція одразу підняла шум.Зрештою, я виявив Шевченко, один із вказаних протоколів (ДВК 710897) виправлено...звичайним коректором, поверх якого вписані цифри, що перекручували дані на користь Губьского більше , як на 700 голосів! А інший (ДВК 710888) - зник взагалі !

  - Андрію Шевченку та команді опозиції на ОВК вдалося переконати окружком взяти за оригінали зниклих протоколів ті копії з мокрими печатками, які мав в наявності кандидат від опозиції Леонід Даценко.

  За фактом зникнення протоколів було викликано міліцію, яка склала відповідні матеріали. Дані по двох дільницях на сайті ЦВК було виправлено.

  - У цей час, коли Шевченко намагався примусити ОВК провести у відповідність дані на сайті ЦВК із протоколами, невідомі люди спортивної зовнішності, озброївшись посвідченнями журналістів "Час пік", тричі намагались штурмувати приміщення канівської окружної комісії.На щастя, поряд знаходилися кілька десятків активістів Батьківщини, ВО Свобода, Удару, які запідозрили щось лихе і не пропустили молодиків.

  <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/qT5o5WYQzrA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  - Технічний кандидат Богдана Губського Володимир Матюша вихопив із столу спірний протокол і спробував його з'їсти. Голова комісії по дорозі у серверну із останнім протоколом знепритомніла і її нібито забрала швидка.Слідом за нею з окружкому зникли іще кілька членів ОВК. Саботажників координує юрист окружкому.

  - Під окружною комісією збираються люди : одні на підтримку переможця перегонів кандидата від Об'єднаної опозиції Леоніда Даценка, які разом з працівниками міліції трьома шеренгами оточили приміщення ОВК, інші - в очевидь, найняті основним конкурентом Леонида Даценка Богданом Губським, стають навпроти.

  31 жовтня.

  - Вночі ОВК 197 вчетверте штурмували.Атаку стримали канівчани та працівники райвідділу міліції, а потім їм на підмогу примчав Беркут.В цей час у приміщенні ОВК вимкнули світло.Там знаходились обидва мажоритарні конкуренти - Леонід Даценко та Богдан Губський, а також народні депутати від Об'єднаної опозиції Андрій Шевченко та Олег Тищенко.Окружна комісія так і не розпочала роботу, а пила чай з Губським. Згодом на ОВК прибув народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

  - Вдень канівска ОВК 197 так і не розпочала свою роботу.Після вчорашнього зриву роботи окружкому сьогодні до приміщення ОВК з'явилось лише 5 її членів. Як повідомили члени комісії від Батьківщини, близько 4 ранку їм подзвонили і сказали, що якщо вони прийдуть до приміщення ОВК, - це буде їхнє останнє в житті засідання.Тому надії на те, що комісія збереться у повному складі немає.

  - Штаби опозиційних сил, що підтримують кандидата від Батьківщини Леоніда Даценка, прийняли рішення спільно підтримати народну вимогу про захист волевиявлення людей розгорнувши під будівлею ОВК 197 наметове містечко.Там було змонтоване близько 30 наметі ід ВО Батьківщина, Удару та Свободи.

  - Захищаючи власний вибір від спроб фальшування, канівчани самі організували майда і самі його фінансують.Щодня на майдан для підтримки опозиціонерів як на роботу приходять по дві-три сотні рядових громадян.І як колись на помаранчевому майдані жителі Канева приносять до ОВК приготовлену їжу, якою підгодовують активістів опозиційних сил.

  1 листопада.

  [​IMG]

  - 197 окружком нарешті відновив роботу: ЦВК замінила 8 членів ОВК і вони оперативно прибули на засідання.Більшість з них неканівчани і більшість - міцні чоловіки характерної зовнішності.Головою комісії було призначено Максима Онищенка, який, за інформацією із Центрального штабу Об'єднаної опозиції має дві судимості, одна з яких непогашена.

  <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/kFTlO93gTXY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  - З перших хвилин роботи вони вже почали чудити, придумавши, що для того, щоб журналісти були присутні на засіданні окружної комісії, їх треба зареєструвати за спеціальною процедурою, перегородивши вхід до зали засідання столом.

  - Стало відомо, що напередодні виборів голова обласної організації Партії регіонів і у одній особі голова черкаської ОДА Сергій Тулуб, нібито за чималу суму продав Богдану Губському квоти Партії регіонів та її сателітів на формування складу ОВК 197.


  2 листопада.

  - Оновлений склад ОВК по прибуттю із столиці та складання присяги не переобтяжив своє нічне бдєніє зайвим поспіхом.Цифри оброблених дільничних протоколів на сайті ЦВК заледве переповзли відмітку у 52 відсотки.Лідером став Леонід Даценко, адже до цього на сервер ЦВК заводилися дані із ДВК, де переміг Богдан Губський. У приміщенні ОВК знов засяяла постать Губського.Головуючий раптово, проте не без багатозначних перемигувань із олігархом, послався на тому і запропонував зробити... технічну перерву задля вдоволення природних потреб членів ОВК із 12 до 19 години дня.

  - На Софійській площі у Києві було проведено народний підрахунок голосів по округу 197 . Згідно з ним перемагає представник опозиції Леонід Даценко.За даними протоколів із мокрими печатками, які надав народному окружкому під головуванням Мустафи Наєма Леонід Даценко, всього на окрузі проголосувало 83 тисячі 452 виборців. З них за Даценка - 28 тисяч 610 виборців, за Губського 23 тисячі 938. Підрахунок голосів відбувався за участі голови КВУ, представників руху Чесно, виконавчого директора Інституту масової інформації Вікторії Сюмар, представників Спільної справи, а також громадських діячів. Крім того, на підрахунку був присутній представник спостережної місії ОСБЄ.

  - У той час, як Києві на Софійській площі проводили народний підрахунок голосів по 197 округу, у Каневі у наметовому містечку під окружкомом проходив велелюний мітинг за участі народних депутатів Андрія Шевченка, Андрія Парубія та майбутнього народного депутата Леоніда Даценко.

  - Під вечір нова комісія зібралась на засідання і першою справою спробувала перенести своє засідання в тісненьку кімнату нагорі, що абсолютно суперечить закону.Народні депутати Андрій Шевченко, Андрій Парубій, Ігор Єресько та Іван Заєць разом з спостерігачами живою стіною закрили їм вихід.


  3 листопада.

  - За інформацією, яку отримав Канівський окружний штаб Об'єднаної опозиції, найближчим часом готується штурм канівської ОВК.Мета - знищення виборчої документації, що дозволить визнати вибори недійсними.

  - До 197 окружкому викликають голів дільничних комісій із печатками та незаповненими бланками протоколів.Як повідомила Олена Саранча, голова ДВК 710 178 (с.Броварки Золотоніського району)
  напередодні їй зателефонував член окружкому і поставив таку вимогу. Про дзвінок з протизаконними вимогами вона одразу повідомила на засіданні окружної комісії і цей факт зафіксували іноземні спостерігачі.

  - Представники районних адміністрацій об'їжджають голів дільничних комісій і тиснуть на них, щоб ті переписували протоколи і змінювали в них цифри.Наприклад, вмовляти голову дільничної комісії у селі Деньги Золотоніського району нібито приїжджав особисто голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.

  <iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/M_Wz6ZFqqI4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  - Було виявлено чергову фальсифікацію: дільнична виборча комісія 710182 (с.Вознесенське Золотоніського району) привезла уточнений протокол, у якому дивовижним чином змінились цифри на користь Богдана Губського. Присутні на засіданні народні депутати Андрій Парубій, Андрій Шевченко ті Іван Заєць виявили неточність і почали вимагати показати перший протокол, який зберігається у ОВК. Під натиском спостерігачів окружком показав перший примірник і з'ясувалось, що уточнений примірник справді сфальсифікований.

  <iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/7f-b2gFiQqQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  - У Каневі, де знаходиться центр округу, працює шість нардепів від опозиції: Микола Томенко, Андрій Шевченко, Андрій Парубій, В'ячеслав Кириленко, Іван Заєць та Олег Тищенко. 197 окружком - найповільніший в Україні і один з 5 проблемних, де усілякими правдами і неправдами влада намагається не допустити перемоги опозиційних мажоритарних кандидатів. На мітингу під приміщенням ОВК, де зібрались кілька сотен канівчан, народні обранці заявили, що в жодному разі не визнають інших результатів голосування, окрім тих, які вже підрахували за паралельно зібраними протоколами з мокрими печатками.Вони заявили, що згідно із законом, якщо окружна комісія не хоче , чи не може встановити результат , це має зробити ЦВК.

  4 листопада.

  - Близько 4 ранку, за інформацією з достовірних джерел, голова Канівської райдержадміністрації пан Гика у телефонному режимі настійливо вимагав від голів сіл району привезти у Канів на 10 годину щонайменше по 20 мешканців сіл для участі у мітингу на підтримку..."незалежного" кандидата - самовисуванця Богдана Губського.

  - Під приміщенням ОВК зібрався багаточисельний мітинг на підтримку Леоніда Даценка. Разом із
  Андрієм Шевченко та Андрієм Парубієм перед людьми виступив Анатолій Гриценко.

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]


  [​IMG][​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  відео
  [​IMG]

  <iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Z5_hYvtzeSA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  - У 197 окружкому чергова надзвичайна ситуація: представники опозиції виявили, що у невідомому напрямку зникло 17 протоколів ДВК. Усі вони з тих дільниць, на яких з великим відривом переміг кандидат від Об'єднаної опозиції Леонід Даценко. З обіду, коли перед комісією було поставлено це питання, члени та голова ОВК усіляко зволікали з відповіддю, а потім взагалі вчинили скандал. Мовляв, на нас тиснуть і не дають працювати.

  - На сайті ЦВК знову було виявлено невідповідності із поданими цифрами і результатами у протоколах із мокрими печатками.Дивним чином навпроти кандидата у депутати Богдана Губського змінилась кількість виборців, які проголосували за нього на виборчій дільниці № 710 174. При чому кілька днів на сайті була правдива інформація, а потім раптом змінилась. За "новою версією" Губському накинули голосів.Після піднятого скандалу в ОВК дані змінились на попередні, які відповідають протоколам.

  5 листопада

  - Фактично впіймані за руку фальсифікатори із канівської ОВК 197 намагаються будь-якими засобами позбутися слідів власних махінацій.Лише так можна пояснити незрозумілу і підозрілу поведінку голови та кількох членів окружкому, які, незважаючи на власне рішення зробити перерву у роботі до ранку, аж до 6-ої години ще знаходились у приміщенні ОВК. У цей час кабінет голови та "серверна" кімната, де вводяться дані до ЦВК, мали бути за погодженням із представниками кандидатів замкнені та опечатані.Тим не менш, спостерігачі , що знаходилися на вулиці перед будівлею, повідомили, що близько о 5:30 кабінет голови відкрився і невідомі у кількості до 4 осіб щось винесли через двері до серверної.При цьому світло "нічні гості" не вмикали, мабуть, боячись привернути зайву увагу.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  - На ранок на сайті ЦВК було спотворено дані по 18 дільницях, за рахунок чого на користь Богдана Губського було сфальшовано майже 8000 (!?) голосів.

  - До ЦВК терміново прибула делегація від ОВК № 197, яка привезла підсумковий протокол, за яким перемогу здобув Губський. Центрвиборчком вказаний протокол не прийняв, повернувши його на "приведення до відповідності".Вже відомо, що голова окружкому вже попросив у голів ДВК, які "тяжіють" до Губського, надати йому бланки протоколів їхніх дільниць із мокрими печатками.

  6 листопада

  - 197 ОВК продовжує свої "приколи". Її члени зібрались у приміщенні окружкому, щоб приймати уточнені протоколи із ДВК. І це після того, як вони вже передали до ЦВК інформацію про обробку усіх 100 відсотків протоколів дільничних комісій і навіть одвозили у Центрвиборчком протокол про остаточні результати голосування на окрузі, де "переможцем" виходив Богдан Губський.

  - Після втечі голови ОВК кімната членів окружкому залишилась незачиненою.Там спостерігачі знайшли у смітті цілу купу оригіналів протоколів ДВК із голосування по багатомандатному виборчому округу. Частина їх була порвана.Також було знайдено купу незаповнених посвідчень членів і голів ДВК з підписом голови окружкому і печаткою ОВК.

  [​IMG]


  7 листопада

  - Близько п'ятої ранку тридцять працівників спецпідрозділу Беркут у масках, бронежилетах і зі зброєю в руках увірвалися у приміщення окружної виборчої комісії №197. Побивши жінок, які стояли на вході до ОВК, "правоохоронці" провели всередину голову комісії Максима Онищенка, який забрав із сейфу документи та печатку. У супроводі міліції Онищенка привезли до Канівського райвідділу міліції, пропри те , що виносити печатку за стін окружкому, - серйозний злочин.У приміщення райвідділу міліції вдалось прорватись народному депутату Андрію Шевченку.Однак Максим Онищенко вискочив через чорний хід райвідділку і виїхав на Київ.

  <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/xQ0rajiwO2c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  - По місту розвісили листівки із прізвищами фальсифікаторів і закликом садити їх за грати, а коли біля приміщення окружкому з'явився Богдан Губський, - люди мало не побили його.

  - На вечірньому мітингу зібралось близько трьохсот людей, які чітко заявили, що якщо винних у виборчих злочинах не буде покарано і не буде оголошено справедливий результат голосування, то вони перекриють дорогу через Канівську ГЕС і підуть на Київ пікетувати ЦВК та Адміністрацію Президента.

  - Центрвиборчком прийняв остаточний протокол окружної виборчої комісії №197. Згідно з поданим протоколом, у цьому окрузі переміг самовисуванець, депутат парламенту Богдан Губський, набравши 29 084 голосів виборців. У той час як його суперник, висуванець "Батьківщини" Леонід Даценко - 25 961. Голова окружної комісії заявив на засіданні ЦВК, що підсумковий протокол був складений увечері 6 листопада.Однак насправді на засіданні ОВК він не розглядався.Пізніше ЦВК заявила, що на окрузі №197 неможливо встановити результати виборів.

  - Леонід Даценко звернувся у Київський апеляційний адміністративний суд.У позові він вимагає зобов'язати Центральну виборчу комісію встановити результати виборів відповідно до протоколів дільничних комісій із "мокрими" печатками.

  8 листопада

  - Жителі Канева готові почати активні форми протесту проти фальсифікацій результатів виборів. Про це в ефірі ТВі заявив кандидат в народні депутати від ВО Батьківщина Леонід Даценко.

  "Питання не в тому, чи згоден я, чи згоден мій конкурент на перевибори. Питання в тому, чи згодні з таким рішенням наші виборці ? " - сказав Даценко.

  "У Каневі десятий день діє Майдан майже зразка 2004 року. І ці люди, дивлячись мені в очі, говорять, що не можуть зрозуміти, в якій країні вони живуть. І що не хочуть жити там, де їх зневажають і обтирають ноги об їх вибір ", -обурився політик.

  Він підкреслив, що канівські виборці не хочуть перевиборів. "Канівчани заявили, що підуть на крайні заходи, перекриватимуть ГЕС, дороги, щоб відстояти своє, а не має право голосу, право народу на владу, яку він обирає ",- резюмував Леонід Даценко.

  - Депутати Черкаської міської ради звернулись до Президента України, Генерального прокурора України, Центральної виборчої комісії з проханням розслідувати ситуацію на двох виборчих округах у Черкасах.Нині залишається незрозумілою ситуація на 194-му та 197-му округах.

  "На цих округах пройшли вибори, громадяни проголосували, а результат так і не встановлений , - наголосив міський голова Черкас Сергій Одарич. - Упевнений , що такі факти мають бути розслідувані і встановлені порушники".

  - Після того, як ЦВК відхилила та направила для уточнення підсумковий протокол по багатомандатному виборчому округу від ОВК №197 (партійні списки - ред.), самі члени сумновідомої вже на весь світ комісії повертаються для продовження засідання у Канів. Самі ж мешканці міста, яких фактично позбавили права голосу фальсифікатори окружкому, після оприлюднення у ЗМІ цієї новини почали масово збиратися на майдані перед авто-річковим вокзалом, де знаходиться ОВК №197 . Вочевидь, невдоволені люди, збурені наглою поведінкою фальсифікаторів, готують по приїзді членам комісії "теплу зустріч" та , мабуть, викажуть їм усе наболіле за ці довгі безсонні ночі перед ОВК.

  [​IMG]

  Особливо гіркі слова очікують на голову окружної комісії Максима Онищенка, якого дехто з гострословів канівського Майдану вже охрестив "Максом Бєшеним". До речі, пан Онищенко, як повідомляють обізнані джерела, зовсім не чужий нашому "північному сусіду". Кажуть, рідний його дядько наразі є діючим офіцером ФСБ, та й сам Максим, можливо, має громадянство "матінки-Росії". До того ж, як повідомляють поінформовані джерела, пан Онищенко, імовірно, має дві судимості, одна з яких не погашена.

  - Прес-служба Віктора Коржа, кандидата в народні депутати від Партії регіонів, який зайняв на виборах третє місце по округу №197, оприлюднила заяву, у якій він дав оцінку діям свого конкурента, кандидата-самовисуванця Богдана Губського. За словами народного депутата, вибори на 197 окрузі відбулись нечесно, оскільки біло зафіксовано чимало випадків підкупу виборців одним із кандидатів, який будь-якими методами заводив "своїх" людей в окружну та дільничні комісії, потім неодноразово вимагав вносити виправлення у протоколи, щоб "правильно"порахували голоси. "Всі ті ганебні події, що відбуваються сьогодні у 197 окрузі, цілком на совісті Богдана Губського, який ганьбить не лише високе звання народного депутата, а й взагалі знищує довіру виборця до влади" - зазначив Віктор Корж.

  9 листопада

  - Народному депутату Андрію Парубію вдалося взяти копію підсумкового протоколу по голосуванню у одномандатному виборчому окрузі ,який було здано у ЦВК. Як і слід було очікувати , в ньому вказані сфальшовані цифри голосування по 18 дільницях, які вранці 5 листопада були заведені на сайт Центрвиборчкому і за якими на виборах переміг не кандидат від Об'єднаної опозиції Батьківщина, що є справжнім переможцем перегонів, а самовисуванець Богдан Губський.

  Мова йде про ДВК № 710888 (м.Канів, голова комісії- Пономарьова О.І.), № 710897 (м.Канів, голова комісії - Геєц Т.В.), № 710898 (м.Канів, голова комісії - Туз Т.М.), № 710889 (м.Канів, голова комісії - Шаманаєва Г.Г.), № 710899 (м.Канів, голова комісії - Гнилоквас О.П.), № 710893 (м.Канів, голова комісії - Салтикова Л.В.), № 710894 (м.Канів, голова комісії - Ціпло Т.М.), № 710709 (с.Мошни, голова комісії - Заруба С.О.), № 710710 (с.Мошни, голова комісії - Стрічка Ю.В.), № 710194 (с.Драбівці, Золотоніського району, голова комісії - Грінько С.В.), № 710186 (с.Гельмязів , Золотоніського району, голова комісії - Безносюк О.В.), № 710877 (м.Золотоноша, голова комісії - Бардик А.І.), № 710878 (м.Золотоноша, голова комісії - Боченкова В.В.), № 710882 (м.Золотоноша, голова комісії - Смулько Т.Б.), № 710883 (м.Золотоноша, голова комісії - Волченкова Л.П.), № 710884 (м.Золотоноша, голова комісії - Озірська Н.Д.), № 710887 (м.Золотоноша, голова комісії - Штанько А.А.).

  Цікаво, якими документами керувалась окружна виборча комісія, щоб довести сфальшовані цифри і чиї там стоять підписи, адже у Леоніда Даценка є всі протоколи з мокрими печатками, і дані цих протоколів кардинально відрізняються від оприлюднених на сайті ЦВК. Зрозуміло, що це вже підстава для порушення кримінальної справи, однак питання - стосовно кого ? Якщо протоколи переписували голови ДВК , то сидіти мають вони. А якщо окружком - то його голова.

  11-12 листопада

  У Черкасах і Каневі пройшли велелюдні мітинги проти фальсифікацій результатів виборів у 194 та 197 округах.
  Учасники акцій протесту вимагали відставки голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, а також порушення правоохоронцями кримінальних справ проти голів окружних виборчих комісій 194 і 197 в області за спотворення результатів волевиявлення народу. Окремо мітингувальники звернулись до Президента, генпрокурора та міністра МВС стосовно невиправданого застосування спецпідрозділу Беркут під час штурму 197 ОВК вранці 5 листопада, унаслідок якого кілька активістів опозиції отримали травми.

  13 листопада

  - Вищий адмінсуд відхилив апеляційну скаргу кандидата від Об'єднаної опозиції по округу 197 Леоніда Даценка до ЦВК щодо її постанови про неможливість встановлення результатів виборів у 5-ти округах.

  [​IMG]

  - Рух Чесно не розділив оптимізму влади у сенсі чесності виборчої компанії. Натомність, активісти руху моніторили перебіг виборчої компанії та підрахунку голосів на Черкащині і зафіксували 466 фактів порушення ведення агітаційної компанії та чорного піару, майже 230 випадків впливу на виборців із боку посадових осіб діючої влади і понад 200 випадків підкупу виборців.

  14 листопада

  Кандидат по 197 округу Леонід Даценко не впевнений, що виборцям сподобається ідея з перевиборами.

  - "Виборці проголосували.З них більше 28 тисяч проголосували за мене, як кандидата від опозиції, і
  менше 24 тисяч за Богдана Губського. Зрозуміло, що вони не згодні з таким рішенням ЦВК, не згодні з таким рішенням судів.Бо нинішній закон, який приймала Верховна Рада, практично не надає ніяких юридичних можливостей щодо проведення повторних виборів. Тобто ЦВК повинна була встановити результати голосування і по багатомандатному окрузі і по одномандатних округах" - вважає політик.

  На думку Даценко, перевибори це політичне рішення Банкової.

  "Я так розумію, що рішення у питаннях по проблемних округах приймалося особисто президентом і саме президент несе відповідальність за таке неправове рішення. Фактично, президент визна 5 кандидатів по округах своїми особистими ворогами.Я так це розцінюю",- наголосив він.

  15 листопада

  - З вимогою покарати фальсифікаторів виборів та відправити у відставку голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба і начальника обласного УМВС Валерія Дернового виступив нещодавно створений у Черкасах Революційний комітет захисту волевиявлення виборців.

  17 листопада

  - Микола Булатецький, опозиційний кандидат, чию перемогу вчергове намагаються вкрасти, разом з колегою по опозиційній діяльності Леонідом Даценко та з активістами з Батьківщини, Свободи й УДАРу провели Форум демократичних сил Черкащини. Місцеві політики та громадські активісти закликали лідерів опозиційних сил України до кінця відстоювати вибір народу по так званих проблемних округах.Вони наполягають або визнавати переможців і по названих округах, або робити перевибори по всій країні.

  Крім того, організаторі Форуму закликали владу Черкащини піти у відставку через програш Партії регіонів в області.

  19 листопада

  - Влада розпочала репресії проти опозиціонерів та працівників опозиційних штабів.

  - Об'єднана опозиція Черкащини обіцяє змусити правоохоронні органи покарати усіх причетних до влаштування фальсифікацій під час виборів та процесу підрахунку голосів.

  - "Усіх тих, хто фальшував результати виборів ми знаємо в обличчя. І ми не дозволимо їм уникнути відповідальності. Так само ми змусимо відповісти і тих посадовців, які штовхали членів комісій на порушення, і давали із владних кабінетів вказівки правоохоронним органам. Серед них і губернатор Черкащини і голови райдержадміністрацій і деякі мери міст. Ми вже подали відповідні заяви до Генеральної прокуратури, підкріплені зверненнями народних депутатів", - повідомив координатор Ради Об'єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко.

  Іншим дієвим способом покарання опозиція називає громадський осуд.

  - Представники обласних організацій ВО Батьківщина, ВО Свобода, партії Удар разом із іншими партіями та громадськими організаціями, які входять в Раду опозиційних сил Черкащини, підписали угоду про спільні дії. Одним із найголовніших пунктів угоди є об'єднання зусиль щодо захисту всенародного волевиявлення на так званих проблемних округах.


  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  Продовження

  Хроніка боротьби народу із бандитською владою.

  21 листопада

  - Сесія Золотоніської райради "послала" 28 тисяч виборців - на засідання не пустили переможця виборів по 197 мажоритарному округу, у який входить і Золотоніський район, Леоніда Даценка. Опозиційні депутати райради поставили на голосування два звернення - до Генпрокуратури з вимогою розслідувать фальсифікації і до ЦВК з вимогою встановити результат виборів.Двічі більшість депутатів піднімала руки за те, щоб звернення направити, і двічі голова ради робив вигляд, що цього не бачить.На знак протесту проти ігнорування рішення сесії опозиційні депутати покинули сесійну залу.


  22 листопада

  - Канівська міська рада втретє зібралась на позачергову сесію, щоб прийняти звернення до Генпрокуратури з вимогою покарати фальсифікаторів виборів у 197 окружкомі та до ЦВК з вимогою встановити результат голосування, оскільки вся виборча документація - первинні протоколи ДВК та бюлетені - збережені.Перше звернення було прийнято у редакції міськвиконкому, але Батьківщина і Свобода, які виступили ініціаторами сесії , не заперечували, бо вона вийшла іще більш жорстокою, ніж текст, написаний опозицією.За звернення проголосувало 25 депутатів із 28 присутніх.

  23 листопада

  - Вночі у Каневі невідомі розгромили приміщення міського архіву, в який передали виборчі бюлетені із проблемної 197 окружної виборчої комісії.Вранці архіваріус побачив вражаючу картину : виламані двері, розгромлені коробки з бюлетенями, розкидані документи. На місце події було викликано міліцію, прокуратуру та СБУ, оскільки виборча документація згідно із законом має зберігатись 5 років і має особливу цінність.

  [​IMG]

  Правоохоронці нарахували 16 попсованих коробок із бюлетенями, дві - зникли взагалі. Практично усі - із тих проблемних дільниць, результати по яких були сфальшовані на сайті ЦВК.

  25 листопада

  - Леонід Даценко підготував позов до Европейського суду з прав людини щодо визнання його переможцем перегонів.

  26 листопада

  - У Черкасах започатковано "Народний трибунал", який документує виборчі злочини влади, щоб ніхто не уникнув відповідальності.

  - Нині активісти опитують очевидців подій та збирають покази свідків, яким відомі факти фальсифікацій , що були допущені у ході виборчої компанії, і особливо у процесі підрахунку голосів. Ці активісти також збирають фотографії, відеозаписи та інші документальні підтвердження тих злочинів, які допустила на цих виборах діюча влада.Мова йде не лише про порушення, вчинені на 194 - му, але й на 197-му виборчому окрузі.Ми працюємо і над тим, щоб залучити до роботи народного трибуналу і фахових юристів, які дадуть оцінку подіям на основі зібраних матеріалів.Народний трибунал - це одна із форм позапарламентської роботи по захисту народного волевиявлення, - пояснив Леонід Даценко.
  Також, він припустив, що, ймовірно, напрацьований матеріал та висновки експертів будуть публічно
  оголошені на черкаському майдані.Можливо й те, що діяльність трибуналу приведе і до якісних змін.

  - Дуже сподіваюсь на те, що народний трибунал переросте у такий собі "нюрнберзький процес"
  виборчих злочинів діючої влади, із усіма наслідками, виборчих злочинів діючої влади, із усіма наслідками, що звідтіля витікають.Адже нинішні вибори показали, що існуюча влада, яка повністю втратила народну довіру, розробляє схему, за якою планує зберегти свій статус і після президентських виборів.
  Об'єднана опозиція заявляє, що вона продовжуватиме боротьбу із метою притягнення до відповідальності всіх винних у фальсифікаціях."  ****


  История фальсификаций по избирательным участкам города Канев. (ДОКУМЕНТЫ)
  http://kanev.info/showpost.php?p=15726&postcount=77


  ***


  Вибори 2012. Я буду голосувати за кандидата у депутати...
  http://kanev.info/showthread.php?t=2874


  ***

  Окупация Украины зеками и полицаями

  <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/HPobdUjS7to" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  ***

  Кожара пригласил наблюдателей ОБСЕ на выборы в "проблемных" округах
  16 октября 2013

  [​IMG]

  Министр иностранных дел Леонид Кожара пригласил представителей ОБСЕ принять участие в наблюдении за выборами депутатов в 5 одномандатных избирательных округах.

  Об этом Кожара написал в письме в адрес директора Бюро демократических институтов и прав человека ОБСЕ Янеша Ленарчича, сообщает пресс-служба МИД.

  Как известно, выборы в 5-ти округах состоятся 15 декабря 2013.

  По материалам: Украинская правда
 5. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  Фальсификаторы прошлых выборов ведь не понесли никакого наказания Как теперь будут проводиться повторные выборы? Мое мнение - по тому же самому сценарию. Очередная репетиция президентских выборов в 2015 году. Бритоголовые "журналисты", "беркут" воюющий с "особо опасными преступниками" женщинами и стариками, людьми, отстаивающими свой выбор. Где вообще оппозиция? Чем она занимается? Какие шаги предприняты? Будут ли сделаны Даценком выводы с предыдущих выборов в Каневе?
 6. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  "Регионал" Олийнык о довыборах: "Два округа выиграет власть, два - оппозиция, а на одном победит независимый кандидат"

  Единый оппозиционный кандидат на 197 избирательном округе Леонид Даценко рассказал о своем разговоре с депутатом от ПР Владимиром Олийныком, который не стесняясь поведал об "уже назначенных" результатах грядущих довыборов в Раду.

  Об этом Даценко заявил в комментарии Gazeta.ua, передает Цензор.НЕТ

  "Никаких новых лиц и никаких новейших технологий в исполнении Партии регионов мы в ближайшее время не увидим. Эти люди просто не способны предложить обществу что-то новое и оригинальное. Сейчас регионалы Черкасской области имеют от силы 20% сторонников. Я не знаю, что им следует сделать для того чтобы за 8 недель, которые остались до выборов изменить ситуацию кардинальным образом. Нанимать шаманов, прорицателей и ходить внушать? Вопросы, а где взять новых шаманов? Потому что старые, такие как Тулуб, Олийнык уже не проходят", - сказал он.

  По словам Даценко единственный метод, который может предложить нынешняя власть - тотальный подкуп избирателей.

  "За год, прошедший с момента выборов не был наказан ни один фальсификатор. Это и является свидетельством того, какие методы будет использовать правящая партия на предстоящих выборах. Во время перерыва на прямом эфире одного из каналов депутат-"регионал" Владимир Олийнык объяснил мне, как пройдут перевыборы в Верховную Раду в 5 "проблемных" округах: "Ну, два округа выиграем мы, два округа - вы, а еще на одном выигрывает кто-то независимый". Я обалдел. Спрашиваю, "Владимир Николаевич, что вы говорите? Вы хоть осознаете? Получается 20 миллионов гривен будут выброшены на ветер? Зачем вообще проводить выборы? Объявите сейчас в прямом эфире фамилии победителей, которые вам назвал или написал Виктор Янукович. Это страшное ноу-хау Украины. На президентских выборах вы отмените результаты в 5-6 областях и объявите победителем всем известного кандидата", - сказал он.

  Впрочем оппозиционер уверен, что настоящего победителя выборов назовет не Янукович в своем кабинете, а народ. "Люди определят настоящих победителей и с общественным мнением ничего не сделает ни Янукович, ни Олийнык", - уверен Даценко.

  http://censor.net.ua/news/257052/re...a_oppozitsiya_a_na_odnom_pobedit_nezavisimyyi  "Нострадамус" Олейник уже знает результат довыборов

  [​IMG]
 7. solo

  solo

  Регистрация:
  22 окт 2013
  Публикации:
  1
  Симпатии:
  0
  Мой город:
  Черкаси
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  Доброго дня! Обговорення всій перепетій виборів по проблемним округам Черкаської області відбувається в мережі Фейсбук в групі "Черкащина: захистимо вибір" https://www.facebook.com/groups/187065374754748/

  Приєднуйтеся до обговорення!
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  solo, доброго дня.

  Ми зараз підготовлюємо інформаційну листівку, яку з часом розмістимо у інтернеті, та спробуємо розповсюдити в усі домівки м.Канів.

  У цій інформаційній листівці буде про канівські тушки, про звернення до Даценко, та про ігнорування особисто ним - останніх подій у місті Канів.

  Нагадаємо Даценко як були похерені наші бюлетені, які громада захищала цілодобово протягом двох тижнів, та про необхідність покаяння та публічного вибачення.

  Сподіваюсь , що буде цікаво.


  ***

  Завдяки деяким з цих прапороносців - у громади міста Канів, майже вкрали безкоштовно 6,5 гектарів землі - на загальну суму 625 тис. доларів.
  http://kanev.info/showpost.php?p=18566&postcount=436


  ***

  Даценко должен публично извиниться перед жителями Канева, а каневские депутаты от фракции "Всеукраинское объединение "Батьківщина" - покаяться !
  http://kanev.info/showpost.php?p=18614&postcount=438


  ***

  Звернення "Про канівські тушки"
  http://kanev.info/showpost.php?p=16318&postcount=88

  <center>"Якщо ви проігноруєте це звернення, не виключно, що буде проведена організаційна робота і перед повторними виборам по 197 виборчому округу, в кожній поштовій скриньки мешканців м.Канів, будуть розміщені матеріали , викладені у цьому зверненні - чому не слід голосувати за кандидата у народні депутати від ВО "Батьківщина" !

  Запевняю, що ці матеріали будуть переконливі."
  22.12.12.
  </center>


  ***

  Предыдущий опыт распространения подобных информационных листовок - в почтовые ящики жителей города.

  Угроза строительства зернового терминала "Нибулон".2010 год.
  http://kanev.info/showpost.php?p=6225&postcount=65

  Достучаться до небес.Выборы 2012.
  http://kanev.info/showthread.php?p=15279


  ***
  Последнее редактирование: 22 окт 2013
 9. andre22

  andre22

  Регистрация:
  22 окт 2013
  Публикации:
  1
  Симпатии:
  0
  Мой город:
  Питер
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  выборы это война. провокации и.. еще что то [​IMG]
 10. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Ответ: Вибори 2013. Я буду голосувати за кандидата у депутати...

  Центральная избирательная комиссия обнародовала фамилии руководителей окружных избирательных комиссий на повторных выборах в Верховную Раду, которые пройдут 15 декабря на проблемных избирательных округах №№ 94, 132, 194, 197, 223. Об этом в понедельник, 28 октября, сообщила пресс-служба ЦИК.

  Главой ОИК в округе №197 г. Канев, стал Петр Сивун (Зеленая экологическая партия Украины «Радуга»). Его заместителем назначен Владимир Коржов («Батькивщина»), секретарь ОИК стала Татьяна Любаненко (Всеукраинское политическое объединение «Єдина Родина»).

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Starpom
  Ответов:
  256
  Просмотров:
  114.684
 2. P.S.
  Ответов:
  440
  Просмотров:
  172.724
 3. P.S.
  Ответов:
  72
  Просмотров:
  33.304
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.335
 5. Роман
  Ответов:
  105
  Просмотров:
  83.136
 6. Настя
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  258
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  233
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  224
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  221
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  344