ВГО «Ліга Культури» запрошує до співпраці

Тема в разделе "Работа, бизнес и сотрудничество", создана пользователем Ліга Культури, 21 апр 2010.

 1. Ліга Культури

  Ліга Культури

  Регистрация:
  21 апр 2010
  Публикации:
  1
  Симпатии:
  0
  Род занятий:
  громадська діяльність
  Мой город:
  Украина
  Ліга Культури - це всеукраїнська громадська організація, метою якої є створення умов для свідомого гармонійного розвитку людини та суспільства на принципах людяності та моральнісної культури.

  Ліга Культури розвиває конструктивні комунікації аналітиків, концептуалістів, експертів, фахових спеціалістів, інших представників суспільства, щоб спільно випрацьовувати рішення та реалізувати ініціативи, спрямовані на покращення нашого сьогодення та майбутнього.

  Ліга підтримує проекти, які консолідують громадян навколо вирішення соціокультурних проблем і спрямовані на позитивні перетворення в соціальному, економічному й політичному житті країни.

  Ми переконанні, що будь-які позитивні зміни беруть початок з нашого особистого вдосконалення, тому діяльність Ліги розгортається на основі свідомого вибору та відповідальності її учасників.

  Ліга формує представництва в регіонах і запрошує до співпраці свідомих творчих особистостей, котрі займають активну громадську позицію і замотивовані інтегрувати свій найкращий досвід у розвиток України.


  Більш детальна інформація про Лігу та як стати її учасником – на сайті www.culture.org.ua

Загрузка...