Успіхи та результати Майдану

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем ozon, 2 янв 2014.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  ***


  Кличко: Янукович пообіцяв створити комісію з врегулювання кризи.  Віктор Янукович пообіцяв створити комісію з врегулювання кризи. Про це після зустрічі з президентом України Межигір'ї повідомив Віталій Кличко.


  [​IMG]


  Український президент Віктор Янукович пообіцяв у понеділок зранку створити комісію з врегулювання політичної кризи.

  Про це заявив лідер опозиційної партії УДАР Віталій Кличко після своєї зустрічі з українським президентом у неділю, 19 січня, в Межигір'ї.

  Як зазначається на сайті УДАРу, відповідна комісія має складатися з представників адміністрації президента, кабміну та представників опозиції, вона займатиметься вирішенням кризової ситуації в країні.

  http://klichko.org/ua/news/news/kli...na-komisiya-vregulyuvannya-politichnoyi-krizi

  ***​
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  ***

  Янукович позвонил Яценюку (если Яценюк не врёт) - Янукович готов провести переговоры о выходе из кризиса.


 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  ***

  „Борітеся – поборете!
  Вам Бог помагає!
  За вас правда, за вас слава
  І воля святая!”

  [​IMG]
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  ***


  Президент доручив Секретарю РНБО створити робочу групу для вирішення політичної кризи

  Президент України Віктор Янукович доручив Секретарю Ради національної безпеки та оборони Андрію Клюєву створити робочу групу за участі представників Кабінету міністрів та Адміністрації Президента України для розгляду питань з врегулювання політичної кризи.

  Також Глава держави доручив провести зустріч учасників робочої групи із представниками опозиції у понеділок 20 січня 2014 року.

  19.01.2014 23:35
  Прес-служба Президента України Віктора Януковича

  http://www.president.gov.ua/news/29963.html


  ***​
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  ***

  Події на Грушевського спровокували лідери опозиції
  19 січня 2014

  Активістів Автомайдану назвали провокаторами. Спочатку на трибуні, після того як вони вимагали замість триголового Змія - обрати одного лідера громадського спротиву. Після того, як озвучений трьома лідерами план дій - Майдан не сприйняв як дієвий і освистав. Свист Майдану супроводжував виступ кожного із трьох лідерів фракцій. Потім їх назвали провокаторами на Грушевського, коли учасники Автомайдану пішли до будівлі Верховної Ради, аби мирним пікетом вимагати скасування диктаторських законів Януковича.

  Так от, я Вам скажу: ніякі вони не провокатори! Навпаки, абсолютно нормальні й правильні хлопці з дівчатами. Які вболівають за країну не менше, якщо не більше, ніж партійні лідери на сцені.

  Чому вони пішли на Грушевського? До пустої будівлі Ради? Без жодного реального плану? Без жодного шансу на успіх? Ризикуючи собою? Знаючи про оті диктаторські закони? По суті на безглуздий і невірний крок? Моя відповідь - від розчарування і відчаю!

  Розчарування і відчай - саме ці настрої панували сьогодні на Майдані, відчував це серед людей. Юрій Луценко лише сьогодні покинув сцену (коли вожді відкинули його пропозиції) і він відчув це як рядовий учасник Майдану. Мої пропозиції відкидали два місяці поспіль, на сцену не запрошували на жодному з численних Віче, і такий настрій людей відчуваю вже давно.

  Коли про це кажу вголос - теж називають провокатором Банкової і ворогом Майдану. При тому, що на Майдані з першого дня, там моя родина, мої друзі й однодумці. При тому, що кістяк Автомайдану, найбільш дієвого інструменту Майдану - це мої однопартійці з "Громадянської позиції", в т.ч. старший син Олексій і його друзі. При тому, що за три сотні Самооборони Майдану цілодобово відповідають теж мої однопартійці з "Громадянської позиції". При тому, що ми всі разом захищали Майдан 11 грудня на барикадах, отримували тумаки від Беркуту й Грифону. При тому, що із-за Майдану не був присутнім навіть під час одруження старшої доньки Світлани, бо в той день вів колону Майдану пікетувати Міністерство оборони. При тому, що для захисту Майдану сформував групу офіцерів і генералів, з якими усі ці дні постійно відслідковуємо переміщення спецпідрозділів і військових, виявляємо й локалізуємо провокації на Майдані й проти Майдану, видимо і невидимо чергуємо на Майдані вночі... Попри все це й багато іншого, зробленого для Майдану, опозиція публічно поширює брехню, нібито Гриценко вийшов на Майдан один-два рази, називають провокатором і ворогом Майдану. Так само, як зараз провокаторами назвали Автомайдан.

  Я людина військова і маю стійку психіку. З перших днів армії знаю про "поощрение непричастных и наказание невиновных". Мені не вперше бачити й бороти несправедливість. Хлопці ж і дівчата з Автомайдану - молодші й вразливіші. Вони зробили і далі роблять для Майдану важливу справу. Останніми тижнями, визнаймо, за межами Майдану саме вони діють найрішучіше й найактивніше. Ризикуючи і втрачаючи - роботу, кошти, водійські права, машини, майно родини і навіть свободу.

  І от сьогодні, зі сцени Автомайдан озвучив абсолютно вірну пропозицію - замінити трійцю однією відповідальною особою, і цей виступ Автомайдану був чи не єдиним (бо тепло вітали ще Тетяну Чорновол), який Майдан зустрів тривалими й неодноразовими оплесками. І саме цю пропозицію Автомайдану підтримав геть увесь Майдан! Пропозицію, яку до того публічно озвучили Брюховецький, Маринович, Попович та інші поважні люди.

  І що було далі? Виходить вождь, озвучує черговий ніякий план дій, його Майдан освистує, але водночас цей вождь - називає Автомайдан провокаторами?!

  Реакція Автомайдану була емоційною й миттєвою: якщо ви, вожді, прийшли на Віче й далі продовжувати жувати соплі, то тоді ми самі маємо діяти. І вони пішли діяти, імпульсивно, неефективно, ризиковано, прогнозовано безглуздо. Як могли...

  А тепер найболючіше Ваше питання: чому я не пішов з ними, чому не очолив штурм на Грушевського, щоб пробитися до будівлі Ради, або чому не зупинив цей штурм, наслідки якого було неважко передбачити?

  Почну з кінця: зупинити я не зміг, хоча намагався це зробити. Переконував, що пробиватися до Ради зараз - немає жодного сенсу. Рада стоятиме порожня аж до 4 лютого. Хочете скликання позачергового засідання? Добре, але для цього не треба йти через кордони міліції, достаньо зібрати 150 підписів депутатів від опозиції, і це реально. Знову ж таки, щоб скликати позачергове засідання, треба до того зареєструвати законопроект, яким вичистити оті всі диктаторські новели Януковича, але такого проекту зараз нема. Врешті, навіть прорвалися б у порожню Раду, але ж влада - то не стіни. Та й будівлю отримали би без світла, води, ясна річ, без жодного зв'язку... Кам'яна пастка у ворожому оточенні... Наводив інші аргументи, пропонував інші варіанти дій, але - переконати не зміг. На жаль...

  Очолити й повести на штурм самому? Я людина відповідальна і зробити цього не міг в принципі. Можу повести і поведу людей, ризикуючи й собою, але - лише на вірну справу, заради якої дійсно підняти людей варто і на справу, що має шанс завершитися успіхом. Інакше - було б нечесно з мого боку перед людьми, яких підняти на завідомо програшний рейд та ще й завершити його побиттям чи покаранням людей, яких повів за собою і за яких маю нести відповідальність.

  Чи міг зупинити вже під час штурму? Якби міг, зупинив би. Але тут без жодного шансу! Кличко пробував, безрезультатно. Обматюкали, облили вогнегасником, навіть готові були побити. Зупинити тисячі заведених, розчарованих і розлючених людей у цій ситуації, думаю, не зміг би ніхто. Напевно тому там не було ні Порошенка, ні Луценка...

  У підсумку, ситуація зараз набагато складніша й жорсткіша, ніж вона була до Віче. Її ще довго доведеться виправляти. Шкода людей, які боролися щиро і в сутичках постраждали, зараз маємо надати їм допомогу, медичну і юридичну. Важливо, щоб усі зробили правильні висновки: і гарячі голови з громадського сектору, і холодні голови з партійного сектору Майдану. Бо лише відповідальні й добре скоординовані дії дадуть Майдану позитивний результат. Бездіяльність і партійно-президентські ігрища одних не можна компенсувати імпульсивними й непродуманими діями інших. Доведеться навчитися працювати разом, поєднуючи зусилля. Безумовно, відсікаючи від Майдану недієве, фальшиве, імпотентне...  Запрошую до обговорення у Facebook

  http://grytsenko.com.ua/blog/view-podiji-na-hrushevs-koho-sprovokuvaly-lidery-opozytsiji.html


  ***

  Молодец Гриценко - честно всё написал.  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  В СССР , в 1977 году вышел фильм "Волшебный голос Джельсомино".
  http://ru.wikipedia.org/wiki/Волшебный_голос_Джельсомино

  В те , в общем, - невесёлые времена (1970-1980 года) - было значительно больше свобод и прав у людей - если даже такой фильм спокойно показывали.

  Сейчас, благодаря упырям-депутатам из компартии, регианалов и продажным судам , - напишешь заявление на чиновника- вора, так тебя ещё могут и притянуть за криминал - за клевету.


  ***

  По интернету постят такую информацию.

  Как выжить в случае городских боев.

  http://zbroya.info/ru/blog/999_sovety-na-vsiakii-sluchai-a-sluchai-byvaiut-raznye/


  ***​
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  ***

  Анатолій Гриценко
  [​IMG]
  Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.

  Жодних переговорів з Клюєвим!
  20 січня 2014

  Клюєв організував побиття дітей і знищення Майдану 30 листопада. Клюєв під час Майдану кував "перемогу" ПР на довиборах у 5 округах. Клюєв є куратором злочинної багатомільярдної програми "Агітатор" – з метою скупки 5 млн. голосів на наступних президентських виборах. Клюєв має бути першим, проти кого Європа застосує санкції, бо вкрадені за корупційними схемами бюджетні кошти він дотепер тримає в австрійських банках, має там підприємства і нерухомість.

  Порядна людина Клюєву не подасть руки! Майдан не повинен мати жодних стосунків з Клюєвим.

  Майдан має дуже відповідально обирати тих, хто представлятиме інтереси Майдану на переговорах з владою – бо дехто з реєстрових опозиціонерів давно і досить "плідно" з Клюєвим співпрацює...

  Цей пост – реакція на повідомлення Бригинця про телефонну розмову Яценюка з Клюєвим учора. Які можуть бути розмови з людиною, що вже давно мала би бути заарештована?! Ми хочемо, щоб Майдану вкотре оголосили: Мы потерпели очередную победу?!


  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  ***

  Студенты Могилянки объявили полномасштабную забастовку.
  20 января 2014


  [​IMG]


  Сегодня, 20 января, в 10:00 около 1-го корпуса Киево-Могилянской академии начнется полномасштабная забастовка могилянцев, передает УНН со ссылкой на организаторов.

  "16 января наша страна стала другой. Теперь каждый человек, имеющий смелость выразить свое мнение, является экстремистом. При таких условиях университет не может оставаться центром свободы и свободомыслия! В полицейском государстве все вне закона. В нем мы не можем нормально учиться и работать.

  Время митингов и пикетов закончился, настало время решительных действий. По нашему мнению, актуальным является прекращение учебного процесса. Забастовка в Могилянке непременно вызовет университетский резонанс и станет первым шагом в подготовке всеукраинской забастовки ", - говорится в сообщении.

  Как отметили организаторы, среди требований забастовки - "отмена антиконституционных законов, принятых 16 января; фактический роспуск спецподразделения "Беркут"; настоящая автономия университетов".

  "Обязуемся ограждать всех, кто присоединился к забастовке, от репрессий", - пообещали организаторы.


  Подробности
  По материалам: Украинские национальные новости
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.832
  Симпатии:
  162
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Окно в Европу (Евромайдан) - события зимы 2013-2014 гг.

  youtube.com/embed/jrZcAsPKK74

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. umagiya
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  17
 2. umagiya
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  21
 3. umagiya
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  19
 4. Anton112
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  50
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  64
 6. Альберт
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  201
 7. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  218
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  181
 9. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  189
 10. Винникорт
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  442