Український бюджет вивезуть тролейбусами

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем Колумб, 17 сен 2012.

 1. Колумб

  Колумб

  Регистрация:
  30 май 2011
  Публикации:
  136
  Симпатии:
  6
  Мой город:
  Канев
  Уряд "залишить" між Києвом і Броварами більше 500 млн грн.

  Як стало відомо Forbes.ua, в середу Кабмін повинен затвердити техніко-економічне обгрунтування(ТЭО) будівництва тролейбусного повідомлення між цими містами. Згідно з документом(копію має в розпорядженні Forbes.ua), на реалізацію проекту з бюджету буде виділено 528,5 млн грн В 2012 р. на "тролейбусну" програму виділяється 141 млн грн.

  [​IMG]

  За даними ТЭО, гілку для електротранспорту Київ - Бровари тягнутимуть близько 2,5 років. Будівельні компанії і постачальники устаткування ще не визначені.

  За словами джерела Forbes.ua, близького до Міністерства інфраструктури, до бюджету проекту багато питань. "Виходячи з даних ТЭО, будівництво 1 км лінії обійдеться в 14 млн грн, тоді як, за моїми підрахунками, можна укластися в 1-1,5 млн грн Ну, нехай ще 10 млн грн витратять на будівництво спеціальної підстанції для лінії. Але все одно сума виглядає дуже завищеною", - відмічає співрозмовник Forbes.ua

  Що ж до обгрунтованості самого проекту, експерт упевнений: проблем із завантаженістю у тролейбуса не буде. Бровари - найближчий місто-супутник Києва з населенням 110 000 чоловік, і знайдеться що багато бажаючих скористатися недорогим громадським транспортом.

  Як витрачатимуть гроші на будівництво тролейбусної лінії Киев-Бровары:

  [​IMG]

Загрузка...