У канівських фермерів можуть забрати землю

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем "ДЗВІН", 7 май 2014.

 1. "ДЗВІН"

  "ДЗВІН" Гость

  У канівських фермерів обласне управління Держземагенства хоче забрати 1600 гектарів земель запасу та резерву, якими вони користуються десятиліттями. Про свою проблему фермери Канівщини розповіли Леонідові Даценку на його зустрічі із канівчанами цієї неділі.

  каневские фермеры.jpg

  “Коли ця земля заростала бур’янами, то вона нікому не була потрібна. А коли ми її обробили, вивели бур’яни, порівняли горби, викорчували дерева, які там встигли повиростать, то вона стала цікавою, – обурюються сільськогосподарські підприємці. – Ми щороку без проблем продовжували договори оренди на землю, бо так потрібно згідно із законом. Однак цього року у нас відмовились приймати документи. Спочатку сказали, що нібито загубили наші подання і тому прострочився термін подання, а тоді взагалі перестали щось казать. По своїх канал ми з’ясували, що нашу землю хоче забрати “Тальне-хліб”.

  Разом із народним депутатом Леонідом Даценком та депутатом Канівської районної ради Миколою Фесенком фермери сьогодні ходили на прийом до голови обласної ради Валентини Коваленко. Вони пояснили ситуацію і попросили допомогти. Папери занесли також і до голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка.

  “Оборудки із землею в черкаському обласному Держземагенстві продовжує кришувати пріснопам’ятний Петро Ілліч Гаман, який займався цим на посаді першого заступника губернатора Черевка, потім прекрасно почувався на земельній посаді при Тулубові. При Черевкові його називали не Гаманом, а “гаманцем”, бо саме така була його функція. Тим самим він, в очевидь, був і для Тулуба, раз єдиний із помаранчевих чиновників не втратив посади. Тому я зроблю все від мене залежне, щоб цього “вчорашнього” Гамана з посади прибрали! Я обіцяю, він “на землі” більше сидіти не буде!” – наголосив народний депутат Леонід Даценко.

  А доки народний депутат займатиметься Гаманом на київському рівні, а обласна рада вивчатиме ситуацію, фермери переберуться жити під вікна одіозного чиновника. Перший пікет черкаського Держземагенства заплановано на 08.05.2014, на 11-ту ранку.

  Тетяна Воронцова
  Последнее редактирование модератором: 8 май 2014

Загрузка...