ВАЖНО Стратегічний план розвитку ОТГ

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 13 мар 2019.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Канів - лідер антикорупційних заходів по Україні.
  Стратегічний план розвитку ОТГ.

  ***
  [​IMG]

  ***

  Звернення складене з дотриманням вимог законодавства та направлено 13.03.2019 на офіційні поштові скриньки.

  Центр розвитку місцевого самоврядування у Черкаській області
  cherkasy@lgdc.org.ua,
  sergii.slynko@lgdc.org.ua
  info@lgdc.org.ua

  lgdc.cherkasy@gmail.com
  hrihoriy.pererva@gmail.com

  Депутату міської ради (Канівська фракція політичної партії ВО "Cвобода") Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com
  Депутату міської ради, голові бюджетної комісії Коржову В.Л.korzhov.v@i.ua
  Копія:
  Наші гроші NG@bihus.info
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua
  Журналістам kanos.com.ua kanos.news@gmail.com
  Голові Черкаської обласної державної адміністрації Вельбівець О.І.
  cancelar@ck-oda.gov.ua
  Антикорупційний штаб. shtab.net@gmail.com
  Відкрите суспільство. info@osf.org.ua
  Центр політичних студій та аналітики "Ейдос". office@cpsa.org.ua
  Голові Степанецької ОТГ Яременко Олександр Іванович 473696416@ukr.net
  ГО Канівська спілка учасників АТО "Нескорені" misis.lena@ukr.net
  ГО Канівська спілка учасників АТО spilka_kaniv_ato@ukr.net

  від позапартійного мешканця міста Канів, підприємця ************************.
  (вул.*******************, м.Канів) kani******@gmail.com

  № 1 від 13.03.2019
  Канів. Стратегічний план розвитку ОТГ. Канів - лідер антикорупційних заходів по Україні.

  Звернення.

  Пропоную розглядати це звернення у рамках підготовки та збору матеріалів щодо сценарію до презентаційного фільму - у рамках заснування у місті Канів міжнародного антикорупційного фестивалю (форуму) під робочою назвою "Посади місцевого чиновника , депутата міської ради" та грошового фонду-винагороди під однойменною робочою назвою "Посади місцевого чиновника, депутата міської ради", гостру необхідність щодо якого та суть щодо якого було викладено у зверненні до голови ОТГ Ренькас І.О. від № 1 від 24.02.2019

  Текст звернення.
  https://kaniv.info/theme/zvernennja...zasnuvannja-antikorupcijnogo-festivalju.5982/


  Шановні депутати міської ради Гамалій Ю.А., Коржов В.Л., працівники центру розвитку місцевого самоврядування у Черкаській області, пропоную вам зайняти відповідне місце у цьому сценарію до презентаційного фільму у рамках заснування у Каневі міжнародного антикорупційного форуму (фестивалю).

  Ст. 2 п.2 Закону України "Про статус депутатів міської ради" покладає на вас зобов'язання (цитую) " виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини - виборців свого виборчого округу".

  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/93-15

  З огляду на те, що я не є публічною особою, та не збираюся їй ставати - суспільна діяльність мене ніколи не цікавила , прошу виконати ваші зобов'язання депутатів міської ради - прошу найти можливість виражати і захищати мої інтереси - шляхом доведення до присутніх інформації з цього звернення на анонсованому на 15 березня цього року першому засіданні щодо розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ.

  Докладніше
  http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=1969

  Довожу до вашого відома, що у рамках підготовки та збору матеріалів щодо заснування у місті Канів міжнародного антикорупційного фестивалю (форуму) під робочою назвою "Посади місцевого чиновника , депутата міської ради" , беру на себе публічні зобов'язання ініціювати та профінансувати з власних заощаджень найближчим часом (напевно після початку роботи в Україні Атикорупційного суду) фінансові витрати з приводу долучення фахівців-адвокатів з Києва, витрати з інформаційної підтримки за для публічного розголосу - з метою порушення кримінальної справи та притягнення Ренькас І.О. до кримінальної відповідальності за ознаками приховування злочину (ст.396 КК України), співучасті у злочині (ст.27 ч.5 КК України), за ознаками порушення присяги державного службовця - за матеріалами кримінальної справи № 925/702/13. Кооператив "Дніпрові сади". 2012 рік.

  Докладніше - тема "Канів.Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив "Дніпрові сади" 2012 рік.

  https://kaniv.info/theme/kaniv-isto...perativ-dniprovi-sadi.3694/page-18#post-36324

  https://kaniv.info/theme/kaniv-isto...perativ-dniprovi-sadi.3694/page-19#post-36655

  https://kaniv.info/theme/kaniv-isto...ava-925-702-13-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/

  З огляду на усе наведене, вважаю першочерговим завдання стратегічного плану розвитку ОТГ :

  Перший пункт стратегічного плану розвитку ОТГ.

  1. Канів - лідер антикорупційних заходів по Україні - привабливе місто для інвестицій.
  Зобов'язання для місцевих депутатів та чиновників щодо щорічного фінансування на суму не менш ніж як 5 відсотків від річного бюджету міста Канів - на розробку, втілення та фінансування дієвих заходів щодо упередження створення умов для місцевої корупції та свавілля місцевих чиновників. (спробу під будь-яким приводом уникнути цього фінансування розцінювати, як спробу захисту корупційних схем та сплановану спробу підриву інвестиційної привабливості міста Канів. )

  (У рамках цих заходів пропоную також створити та щорічно фінансувати, поповнювати міський грошовий фонд-винагороду під робочою назвою "Посади місцевого чиновника, депутата міської ради". Суть якого полягає у тому, що у разі, якщо за матеріалами мешканця міста буде притягнуто до кримінальної, адміністративної відповідальності місцевого чиновника, депутата, посадовця - надавати цьому мешканцю суттєву суму винагороди з грошового фонду - для стимуляції та компенсації судових, адвокатських витрат.)

  У якості прикладу таких заходів:

  - усі, без винятку, тендери та закупівлі за рахунок бюджету, повинні у доступній формі, з відповідними роз'ясненнями та документацією - бути на постійній основі анонсовані на так званому офіційному сайті міської ради. (відсутність анонсу розцінювати як спробу створення умов для місцевої корупції)

  - надати можливість мешканцям коментувати будь-які новини на так званому офіційному сайті Канівської міської ради http://kaniv-rada.gov.ua/ (сайт міської ради - це не якийсь закритий клуб для місцевих чиновників.Хочуть закритий клуб - нехай створюють сайт та утримують виключно за свій рахунок.)

  - на так званому офіційному сайті міської ради створити офіційні сторінки для кожного окремого депутата міської ради - де у відкритій та публічній формі кожний мешканець міста міг би публічно або анонімно задати питання, відправити звернення та внести пропозицію. Відповідним рішенням - забовязати депутатів на постійній основі давати публічні відповіді на сторінках офіційного сайту - на подібні звернення

  - зобов'язати - шляхом внесення відповідних записів у посадові інструкції. керівника КП "Місто" забезпечити розміщення у доступній формі усіх тарифів на ритуальні послуги - безпосередньо на території місцевих кладовищ. Відсутність подібної інформації розцінювати як спробу створення умов для місцевої корупції)
  http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=1964

  (і т.д. і т.п.)

  ***

  Другий пункт стратегічно плану розвитку ОТГ.

  2. Канів - безпечне місто для мешканців, туристів та інвесторів.
  Зобов'язання для депутатів міської ради та місцевих чиновників що до необхідності щорічного фінансування в розмірі не менш ніж на 3-и відсотків від річного бюджету міста Канів - на втілення цілком міської програми мережі високоякісних камер спостереження по місту Канів. (спробу уникнути цього фінансування розцінювати як сплановану спробу сприянню місцевої злочинності та сплановану спробу підриву інвестиційної привабливості міста.)
  За для втілення цього - провести громадські збори та прийняти відповідне рішення - щоб громада усвідомлювала та несла відповідальність з цього приводу.

  Третій пункт стратегічного плану розвитку ОТГ.

  3. Жодна людина не може займати більше одного разу та на строк більш ніж на 3-и роки - посаду детектора комунального підприємства. (Спробу невиконання цього положення - розцінювати як спробу створення умов для місцевої корупції) . Робота комунальних підприємств міста Канів повинна ґрунтуватися на цілком прозорих засадах , заснованих на посадових інструкціях, та не залежати від керівного складу.

  ****

  Пропоную цим зверненням ввести у всеукраїнське вживання поняття "реньковщина" , суть якого полягає в тому, що на Майдані загинуло 98 активістів, які відстоювали прагнення до цінностей Європи - та як наслідок - у Каневі уся громади міста важко працює, поповнюючи податками місцевий бюджет - щоб , напевно, у рамках розповсюдження європейських цінностей, єдиний розпорядник бюджетних грошей Ренькас І.О., за усіма ознаками, забезпечив з власних якихось міркувань фінансовий успіх для невеликої кількості місцевих так званих підприємців.

  Докладніше:

  Громада міста проплатила створення та утримання так званого офіційного сайту Канівської міської ради http://kaniv-rada.gov.ua/
  Але на цьому сайті ви не знайдете на постійній основі публічної інформації за для місцевих підприємців з анонсами щодо тендерів та анонсами закупівель за рахунок міського бюджету.

  Єдиний розпорядник бюджетних грошей Ренькас І.О. продовжує за рахунок громади містка Канів, за усіма ознаками, з власних якихось міркувань, утримувати приватну газету "Дніпрова зірка". ((ідентифікаційний код – 02475960 , засновник – БРУСЛІНОВСЬКИЙ ЄВГЕН БОРИСОВИЧ. м.Канів )
  06.03.2018 р. - 50 тис.грн.


  7.jpg


  Разом з тим, у цій приватній газеті, ви не знайдете на постійній основі публічної інформації за для місцевих підприємців з анонсами щодо тендерів та анонсами закупівель за рахунок міського бюджету.

  Разом з тим...

  ***

  Канів - історія одного фінансового успіху - ФОП Соломка Людмила Степанівна (ЄДРПОУ:2461302528) .
  32 контракта за два роки (2017-2018) на 5.327.708 грн.(190 тис.дол.США.)
  Джерело фінансування по закупівлям - бюджет ( податки мешканців міста Канів).

  2.JPG


  Джерело
  https://clarity-project.info/tenderer/2461302528
  https://clarity-project.info/tenders/?tenderer=2461302528&tenderer_status=supplier
  Докладніше
  https://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi-kaniv.1848/page-42#post-37480

  ***

  Канів - історія одного фінансового успіху- ФОП Куценко О.С. (депутат міської ради)
  16 контрактів за два роки (2017-2018) на 931 922 грн.(33 тис.дол.США.)
  Джерело фінансування по закупівлям - бюджет ( податки мешканців міста Канів).

  3.JPG

  Джерело
  https://clarity-project.info/tenderer/1878807354
  https://clarity-project.info/tenders/?tenderer=1878807354&tenderer_status=supplier
  Докладніше
  http://kaniv-rada.gov.ua/pages.php?s=4
  https://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi-kaniv.1848/page-42#post-37498

  ***

  Канів - історія одного фінансового успіху -Приватне мале підприємство "Інтербуд" (засновник та керівник - депутат міської радиКуценко О.С. )
  21 контракт на 1.582.725 грн.(57 тис.дол.США.)
  Джерело фінансування по закупівлям - бюджет ( податки мешканців міста Канів).

  4.JPG


  Джерело
  https://clarity-project.info/tenderer/30941807
  https://clarity-project.info/tenders/?tenderer=30941807&tenderer_status=supplier

  Докладніше

  http://kaniv-rada.gov.ua/pages.php?s=4
  https://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi-kaniv.1848/page-42#post-37499

  ***

  З огляду на вищенаведену інформацію , вважаю за доцільне, згодом, за ліпшою обставиною, весь склад управляння економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради відправити до місцевого центу зайнятості - повинен бути звільнений за ознаками некомпетентності, за ознаками сприяння своєю діяльністю та бездіяльністю руйнації у місті Канів усіх європейських основ щодо підприємницької діяльності та її базової складової - вільної конкуренції, рівність прав та можливостей.

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів.
  Тема "Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам."
  Докладныше
  https://kaniv.info/theme/sdelaj-sam...enie-k-kanevskim-chinovnikam-dep.1505/page-38

  Керуючись ст.10 Закону України “Про звернення громадян”, прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.

  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  З повагою, 13.03.2019 , позапартійний мешканець міста Канів, підприємець ***************************, який ніяким чином не причетний до утилізації бюджета міста Канів, який не будучи активістом та публічною особою, замість того, щоб займатися тим що у нього досить непогано виходить на протязі останніх 7-и років – виробництвом, за відсутності у місті Канів – редакторів,журналістів, активістів, депутатів, які сумлінно виконують свої зобов'язання, вимушений займатися не притаманними для нього справами – написанням подібних звернень та проведенням подібних публічних досліджень.

  ***
  татарин нравится это.
 2. zorro

  zorro

  Регистрация:
  7 мар 2011
  Публикации:
  108
  Симпатии:
  20
  Вчора мало відбутися перше засідання по формуванню стратегії розвитку канівської ОТГ. Хтось може розповісти що там було цікавого?
 3. OhotNIK

  OhotNIK

  Регистрация:
  3 мар 2019
  Публикации:
  8
  Симпатии:
  3
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  канев
  У КАНЕВІ ПОЧАЛИ ПРАЦЮВАТИ НАД РОЗРОБКОЮ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОТГ
  [​IMG]

  У п’ятницю, 15 березня ц.р., відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки стратегії розвитку Канівської ОТГ.
  До її складу увійшли близько 30 осіб серед яких - фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету, представники громадського сектору, бізнес-спільноти, науковці та освітяни.

  Відкривав засідання керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик. Він побажав членам робочої групи плідної роботи, у результаті якої Канівська ОТГ отримає документ, за яким буде жити й працювати найближчі 7 років.

  - Стратегія розвитку, якою ми користаємося нині добігає свого часового завершення. Окрім того, нещодавно було створено Канівську об’єднану територіальну громаду. Відтак, нам потрібно планувати нову стратегію, враховуючи оновлений формат громади, - наголосила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова. – Для проведення відповідної роботи ми звернулися до громади і запросили долучитися. Варто відзначити, що цього разу відгукнулося значно більше людей в порівнянні з минулими роками. Попереду нас чекає 9 місяців спільної роботи, результатом якої, сподіваюся, стане гарний стратегічний план.

  Також у засіданні взяв участь представник Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Григорій Перерва.

  - Канівська громада увійшла до сімки переможців конкурсу з відбору громад, яким ЧеркаськийЦентр розвитку місцевого самоврядування буде надавати безкоштовну підтримку в підготовці стратегій розвитку, - повідомив Г.Перерва. – До слова, в середньому такі послуги коштують від 50 тис.грн.

  Перше засідання робочої групи насамперед мало ознайомчий характер. Присутні заслухали, що таке, власне, стратегія розвитку, переглянули презентацію, де на прикладах пояснювалася актуальність розробки цього документу, етапи процесу планування та які типові проблеми виникають в ході роботи.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Lesia9898
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  229
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  302
 3. Starpom
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  723
 4. P.S.
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  5.589
 5. hvostenko
  Ответов:
  12
  Просмотров:
  3.975
 6. P.S.
  Ответов:
  81
  Просмотров:
  34.093
 7. Masha45
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  2.156
 8. duaa
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.497
 9. neverfo
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.079
 10. s_fish
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  4.297