Список жителей Канева, погибших на Отечественной войне 2014-15 года.На войне с путинским нацизмом.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 12 янв 2015.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Молодший сержант Петрушенко Андрій Сергійович.
  Народився Андрій 09 грудня 1984 року в Каневі. З 1991 по 2002 рік навчався в Канівській ЗОШ №4.
  З 2002 по 2003 рік навчався в Канівському ПТУ №23.

  З квітня 2003 року проходив службу в Збройних Силах України.
  Звільнений у запас 27.09.2004 року.

  Навчався у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту за спеціальністю: організація обслуговування ГТК. До мобілізації працював на ПрАТ «Миронівська птахофабрика», користувався авторитетом серед колег по роботі та друзів.

  Призваний Канівським ОМВК 14.08.2014 року згідно Указу Президента України від 21.07.2014 № 607 «Про часткову мобілізацію».

  В ніч з 10.01.2015-11.01.2015 під час чергування на блок посту в районі м.Горлівка Донецької області, після мінометного обстрілу, отримав смертельне поранення. Війна забрала батька в семирічної дитини, а у батьків люблячого сина.

  1.jpg

  2.jpg

  3.jpg

  4.jpg

  5.jpg

  6.jpg

  ***

  1328210163776673.gif


  ***  ***
  У місцевих чиновників та депутатів не вистачить клепки поставити питання, щоб усіх загиблих мешканців Канева - на цій війні з путинською росією - ховати поряд з Успенським собором, пам'ятником та поховання загиблих у війні 1941-45 років ?!

  Як на мене - це дуже потрібне рішення.

  Клепки у місцевих чиновників та депутатів міської ради вистачило - "розпилювати" землю громади - історія з кооперативом "Дніпрові сади" , примушувати місцевих підприємців сплачувати "благодійні" внески , щоб дехто потім, при усілякій нагоді , публічно розповідав, що нічого з собою не може вдіяти - "вміє заробляти гроші - чесно та легально".  27_big.jpg
  "Слава героям, погибшим в боях за Родину."


  ***

  [​IMG][​IMG]


  ***
  Звернення №1 від 16.06.14
  "Канів. Коли місцева влада Канева почне робити кроки, щоб припинити фінансування окупанта території України - фашистської, путінської росії, та фінансування сепаратизму та найманців з Росії - у східних областях України ?!

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kaniv-bojkot-ja-ne-kupuju-tovariv-okupanta.3736/page-4#post-24227


  ***
  Звернення від 24.10.14​
  "Канів. Про маркування товарів, вироблених агресором України - путинською Росією. "

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-bojkot-ja-ne-kupuju-tovariv-okupanta.3736/page-6#post-25728  ***
  Звернення від 28.10.14 "Канів.Про відповідальність."

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-bojkot-ja-ne-kupuju-tovariv-okupanta.3736/page-6#post-25746  ***

  Звернення №1 від 20.11.14. "Про дебілів та підрив національної безпеки України."

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-18#post-25942


  ***

  Звернення №1 від 27.11.14.
  "Про макулатуру, про маркування товарів - виробників фашистської, путінської росії, про текст жалобної промови, про відповідальність та про національну безпеку України".

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-18#post-26249


  ***
  Звернення №1 від 07.01.15. “Про маркування російських товарів у торгівельних закладах м. Канева.”

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-bojkot-ja-ne-kupuju-tovariv-okupanta.3736/page-7#post-26759


  ***

  Що показово - на так званому офіційному сайті Канівської міської ради, станом на 15.01.15 - відсутня будь-яка інформація, що 13.01.15 у нашому місті поховали першого загиблого на війні з путінським фашизмом.


  [​IMG]


  ***


  [​IMG]


  ***
  30-річний канівець Андрій Петрушенко загинув на блок-посту під Горлівкою.

  №351 від 16 січня 2015 року
  [​IMG]

  КАНІВ У ЖАЛОБІ >>>>>

  Як повідомив «Дніпровій Зірці» старший офіцер відділу військового обліку та бронювання сержантів і солдатів Канівського військкомату Сергій Гайдук, у ніч з 10 на 11 січня 2015 року, заступивши на чергування на блок-пост поблизу м. Горлівка Донецької області, 30-річний канівець Андрій Петрушенко разом із своїми бойовими побратимами потрапив під ворожий мінометний обстріл, внаслідок якого отримав смертельне поранення й загинув на місці. Андрій був мобілізований до Збройних Сил України 14 серпня 2014 року.


  - Пам'ятаю Андрія по школі. З 5 по 11 клас я викладала в його класі українську мову та літературу. Він був дуже скромним, спокійним, тихим, абсолютно позитивним учнем. Однокласники любили Андрія, з усіма він мав приязні стосунки. Не можу пригадати жодного конфлікту за його участю. Пам'ятаю його завжди в доброму настрої, з приязною посмішкою. Після випуску зустрічала його в місті, завжди вітався, цікавився справами. Війна забрала одного з найкращих наших учнів, чудового сина, турботливого батька.

  Алла Василівна ШИШМАН, вчитель Канівської ЗОШ №4

  - Я знала Андрія з дитинства. Ходили до одного дитячого садочка, разом вчилися до 5-го класу. Андрій був дуже дружнім, привітним, з ним дружив увесь клас. Пам'ятаю, що після навчання він добровільно пішов служити до армії, в той час як багато хто намагався цього уникнути. Цей вчинок був оцінений серед колишніх однокласників, його стали поважати ще більше. Він рано одружився, у нього народився син, якого Андрій дуже любив. Щиро співчуваю близьким Андрія, його батькам, синові Дмитру. Те, що Андрій тепер не з нами, - велика втрата для усіх нас.

  Марина МАЯК, колишня однокласниця

  - Андрій був найдобрішим хлопцем у нашому класі. Я пам'ятаю його веселим і привітним. Він ніколи не робив нікому нічого злого. Після школи здавалося, що Андрій поспішає жити, він першим з класу одружився, у нього народився син Дмитрик, якого він дуже любив. Останній раз я бачила його на День Канева разом із сином, наступного дня він мав відбути в зону АТО. Світла пам'ять про Андрія завжди житиме в моєму серці.

  Ксенія СИРОВАТСЬКА, колишня однокласниця

  - Андрій мав БАГАТО планів. Пам'ятаю, як після навчання він пішов служити до армії, яким зібраним повернувся звідти. Він рано одружився, у нього народився син, якому він приділяв дуже багато уваги. Часто зустрічав його, коли він гуляв з дитиною, він дуже любив сина. Коли бачив Андрія востаннє, декілька місяців тому, він був разом із Дмитриком. Андрій був надзвичайно добрим, це людина, яка випромінювала виключно позитив. Мені не вистачатиме його. Він був кращим із нас.

  Олександр ПІВЕНЬ, колишній однокласник

  - Ми дружили з Андрієм із 5 класу. Здається, що він був наділений тільки позитивними якостями - добрий, веселий, цілковито позитивний. Він мав невеликий зріст, але був справжнім чоловіком і великою людиною. Пам'ятаю, як приїздили до нього на присягу в армію в м. Шепетівка. Він тримався мужньо, намагався не видавати внутрішнього хвилювання. Після армії в Андрія народився син Дмитро, я став його хрещеним батьком і кумом Андрієві. Він був справжнім оптимістом, планував ще багато чого зробити в житті, та на жаль, не судилося.

  Максим КУЦЕНКО, колишній однокласник, друг

  Джерело:
  http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=5820  ***

  Відкриття меморіальної дошки воїну-канівцю Петрушенку Андрію!
  [​IMG]

  20 травня в ЗОШ №4 відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому воїну-канівцю, молодшому сержанту Петрушенку Андрію, який воював, захищав та поклав своє життя за цілісну, вільну, демократичну та незалежну Україну.

  [​IMG]

  Загинув Андрій під час мінометного обстрілу в районі м.Горлівка Донецької області в січні цього року. Андрій був вихованцем ЗОШ № 4. Тому для увіковічнення пам'яті героя було виготовлено та встановлено меморіальну дошку за сприянням однокласника Куценка Максима та художньої майстерні.

  [​IMG]

  Зі сльозами на очах батько Андрія та однокласник Максим відкрили меморіальну дошку. Зі вступним словом звернувся до присутніх Василь Коломієць, перший заступник міського голови, голова Координаційної ради по наданню допомоги ЗСУ: «Я схиляю голову перед батьками загиблого героя, я вдячний Вам за виховання справжнього патріота, захисника нашої з Вами свободи. Неприпустимим є те, що в 21 столітті відбувається війна, в якій гинуть найкращії сини свого народу. Слава героям та вічна пам'ять Андрію!».

  [​IMG]

  Спеціаліст з питань регіональної та інформаційної політики
  апарату виконавчого комітету Канівської міської ради

  21 травня 2015
  kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2177

  ***

  Бійця з Канева відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

  [​IMG]

  Загиблого бійця Андрія Петрушенка відзначено почесною нагородою-орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

  Згідно з указом Президента України, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Андрія нагороджено посмертно.

  Родині Андрія в Будинку рад вручили орден зі словами подяки вшанувавши пам'ять героя хвилиною мовчання.

  Інна Огій - спеціаліст з питань регіональної та інформаційної політики апарату міськвиконкому
  31 липня 2015
  kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2326

  ***​
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​

  Що показово - на сайті під назвою офіційного Канівської міської ради http://www.kaniv-rada.gov.ua - 13 березня 2015 з'явилася інформація під заголовком "Обмеження щодо оплати праці чиновників - скасовано! "

  Докладніше:
  kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2062


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Водночас , - на так званому офіційному сайті Канівської міської ради, станом на 14.03.15 - відсутня будь-яка інформація, що 13.01.15 у нашому місті поховали першого загиблого на війні з путінським фашизмом.


  [​IMG]
  ***

  Src06.jpg


  Src02.jpg


  Src03.jpg

  Src04.jpg


  Src05.jpg

  Src07.jpg

  Src08.jpg


  Src09.jpg

  Src10.jpg

  Src11.jpg

  Src12.jpg
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  УКРАЇНА
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  РІШЕННЯ

  від 25.03.2015 № 100​

  Про присвоєння Почесної відзнаки Канівського міського голови
  «За заслуги перед містом Канів» Петрушенку А. С.


  Відповідно до ст. 40, 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, положення «Про Почесну відзнаку Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів», затвердженого рішенням міської ради від 26.02.2015 № 19-60 Про заснування Почесної відзнаки Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів», за ініціативою Канівського міського голови, за мужність та героїзм проявлені при виконанні службових обов'язків під час проведення антитерористичної операції в східних областях України, виконавчий комітет Канівської міської ради

  ВИРІШИВ:

  Нагородити Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» - ПЕТРУШЕНКА Андрія Сергійовича (посмертно).

  Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Святелику В. І., начальнику відділу організаційної і кадрової роботи Ткаченку С. В. підготувати нагородні документи для урочистого вручення близьким рідним нагородженого, під час чергового пленарного засідання міської ради.

  Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.


  Міський голова І. О. Ренькас
  Керуючий справами В. І. Святелик
  Погоджено:
  Перший заступник міського голови В. В. Коломієць
  Заступник міського голови Н. А. Матінова
  Начальник юридичного відділу Н. О. Лісова

  ***

  ПЕТРУШЕНКО
  Андрій Сергійович

  Мама: Олена Володимирівна
  Батько: Сергій Степанович

  Народився 09.12.1984 року в м. Канів, Черкаської області;

  Навчався у Канівській загальноосвітній школі I-III ступенів №4 Канівської міської ради Черкаської області;

  Після школи закінчив Державний навчальний заклад Канівське вище професійне училище за фахом - Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;

  По досягненню 18-річного віку був мобілізований до лав Збройних сил України де півтора роки проходив строкову військову службу;

  Після демобілізації повернувся до Канева і працював по найму у суб’єктів підприємницької діяльності експедитором, складальником меблів, а згодом перейшов працювати на Відокремлений підрозділ ПАТ «Миронівський хлібопродукт» ТМ «Наша ряба»;

  Навчався у Канівській філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту по спеціальності: туристичне обслуговування;

  Одружився, 26.04.2007 у Андрія народився син – Дмитро;

  У зв'язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України Указом Президента України від 21 липня 2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію», 14.08.2014 року Петрушенка Андрія було мобілізовано для виконання завдань з проведення антитерористичної операції в східних областях України;

  У ніч з 10 на 11 січня 2015 року, заступивши на чергування на блок-пост поблизу м. Горлівка Донецької області, 30-річний канівець Андрій Петрушенко разом із своїми бойовими побратимами потрапив під ворожий мінометний обстріл, внаслідок якого отримав смертельне поранення й загинув на місці.

  ***

  26 березня під час пленарного засідання сесії Канівської міської ради відбулось вручення Почесної відзнаки Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» батькам загиблого героя Петрушенка Андрія, відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом Канівської міської ради від 25.03.2015 № 100

  kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2078

  ***​
  Андрон нравится это.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  В зоні АТО трагічно загинув депутат обласної ради.


  [​IMG]

  [​IMG]

  chupylka.jpg

  Анатолій Чупилка.​

  Президія, депутатський корпус та виконавчий апарат Черкаської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті героя-захисника рідної України, депутата обласної ради Анатолія Михайловича Чупилки.

  Війна на Сході України продовжує приносити страшні звістки в українські родини, у села та міста нашої держави. Страшно визнавати, що у двадцять першому столітті в Україні від рук терористів із сусідньої держави гинуть найкращі чоловіки – цвіт нації і опора для своїх родин.

  Президія, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті героя-захисника рідної України, депутата обласної ради Анатолія Михайловича Чупилки.

  Анатолій Чупилка був дообраний до обласної ради у вересні 2014 року по мажоритарному округу м. Канева. З літа минулого року обороняв країну від російського агресора.

  Спочатку Анатолій Михайлович служив у добровольчих військах, пізніше був мобілізований до Збройних сил України, а в останні місяці героїчного життя у складі 90-ого аеромобільного батальйону під шквальним вогнем у зруйнованому Донецькому аеропорту, виконував свій військовий обов’язок – відстоював мир і соборність рідної Української землі.

  Ще 13 січня 2015 року Анатолій Чупилка, перебуваючи в короткій відпустці на Черкащині, особисто зустрічався з головою обласної ради Валентиною Коваленко та розповідав про ситуацію на фронті, потреби побратимів-"кіборгів". А вже 17 січня, після останнього бою за Донецький аеропорт, зв’язок із бійцем обірвався…

  Світла пам’ять про його мужність та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків і бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Анатолія Михайловича – справжнього патріота та Героя!

  Прощання із Анатолієм Чупилкою відбудеться завтра об 11:00 біля Канівського міського Будинку культури, потім громада проведе його в останню путь пішою ходою.

  Слава Героям! Герої не вмирають!

  Джерело :
  http://pres-centr.ck.ua/person/48339/


  DSC_0019.jpg

  DSC_0061.jpg

  DSC_0002-600x400.jpg

  DSC_0015-600x400.jpg

  DSC_0032-600x400.jpg
  ***

  Про присвоєння Почесної відзнаки Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Чупилці А. М.
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


  РІШЕННЯ


  від 31.03.2015 № 101


  Відповідно до ст. 40, 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, положення «Про Почесну відзнаку Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів», затвердженого рішенням міської ради від 26.02.2015 № 19-60 Про заснування Почесної відзнаки Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів», за ініціативою Канівського міського голови, за мужність та героїзм проявлені при виконанні службових обов'язків під час проведення антитерористичної операції в східних областях України, виконавчий комітет Канівської міської ради


  ВИРІШИВ:


  1. Нагородити Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» - ЧУПИЛКУ Анатолія Михайловича (посмертно).

  1. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Святелику В. І., начальнику відділу організаційної і кадрової роботи Ткаченку С. В. підготувати нагородні документи для урочистого вручення близьким рідним нагородженого.

  1. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

  Міський голова І. О. Ренькас
  Керуючий справами В. І. Святелик

  Погоджено:

  Перший заступник міського голови В. В. Коломієць
  Заступник міського голови Н. А. Матінова
  Начальник юридичного відділу Н. О. Лісова

  31 березня 2015

  http://kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2090

  Ми всіх назвемо поіменно… Новий термінал, остання битва «кіборгів»: як це було 03/02/2015  Ми всіх назвемо поіменно,
  Всіх хто віддав своє життя!
  Героїв справа не померла –
  Живим немає вже вороття

  Ці рядки самі виплеснулися з під пальців, коли прочитав розповідь про останній бій «кіборгів» в терміналі.
  Про те як хлопці мужньо билися до останнього, як намагалися врятувати тих, кого ще можна було врятувати і тих, кого врятувати було не можна.
  Ганна Івінська поділилася з Патріотами України тим, що довідалася від тих, хто вижив.

  «Для України оборона аеропорту має таке ж значення, яке для Франції мало битва при Вальмі в 1792-му, – написав Бутусов. – І все це не дарма – жодна крапля крові. Війна триває. І те, що ми залишили руїни нового терміналу абсолютно нічого не змінює у військовій стратегії. Боротьба триває, і заради пам’яті тих, хто боровся до кінця в новому терміналі, ми будемо битися, і ми переможемо.» Це розуміння надто важливе: кожне покладене там життя – віддане не марно.

  Зараз вже можна говорити про те, що з 17 по 20 січня до аеропорту висунулося три групи з 93-ї бригади, 81-й, 80-й, аеромобільних та 17-ї танкових бригад, 74-го розвідувального батальйону, 3-го полку спецназу, інженерного полку, розвідників батальйону «Донбас», розвідроти ДУК ПС.

  Серед полеглих там залишилось шість бійців 90-ого батальйону 81 бригади ВДВ, двоє десантників зараз у полоні. До полону потрапив і легендарний комбат 90-ого батальйону 81 бригади Олег Кузьміних. Він не повинен був навіть перебувати поблизу аеропорту. Та офіцер так вирішив.
  Його хлопці залишились без підтримки в ДА, і комбат поїхав їх визволяти особисто. Вивіз, та повернувся за іншими. Його БТР підбили.
  20 січня в полон потрапило 8 бійців, декільком вдалося прорватися до своїх. В Піски вийшов і “старшой” – “Батя”. Він втратив шістьох.

  На його очах загинув “Свобода”, доброволець та народний депутат Анатолій Чупилко. Анатолій Чупилко, позивний “Свобода”, ще живий та усміхнений. Фото: Ганна Івінська Це були прекрасні та веселі чоловіки, вони рвалися до аеропорту кілька місяців. “Свобода” – рідкісна та дуже чесна людина, невтомний борець за правду. Напередодні їхнього від’їзду гостювала у них тиждень. Тоді мені здавалося – вони будуть жити вічно. Хлопці так вміли радіти і цінувати життя в тих дивних умовах, в яких опинилися. “Батя” рвався на передок, “Свобода” відстоював права бригади, якої на папері не було, і це означало, що офіційно їх там також не було. За місяць до загибелі Чупилко дав розгорнуте інтерв’ю телебаченню, і 28 грудня частина потрапила в ефір ІCTV. Він не хотів показувати на камеру лице, але ось на останніх знімках – він з усіма своїми товаришами разом.

  З АДу дивом – вибрався офіцер Андрій “Рахман”, важки рани лікують в одному з тилових госпіталів. 15 січня “Рахман”заступив на бойове чергування на терміналі, де перебувало ще декілька офіцерів зі своїми підрозділами.
  Українці тримали кругову оборону на п’ятачку 15х15 м біля крайнього до вишки рукава будівлі. Росіяни влаштували потужний вибух перед нашою наріжною у всіх відносинах позицією, а потім з підвалу підірвали підлогу прямо під цим п’ятачком 15х15.

  Ще живі хлопці посипалися в провалля. “Рахман” з групою «кіборгів», які ще залишалися на ногах, з боєм відійшов на інший об’єкт, зайняв кругову оборону і покликав на допомогу. Він зміг “докричатися” до однієї “мотолиги” (легкі броньовані тягачі, з люками зверху і ззаду). Командир пішов “мотолигою” збирати своїх. Однак його підбили, тягач перекинувся і загорівся. Єдиний доступний люк заклинило, але “Рахман” вибрався.
  Обгорілий, контужений, осліпший на праве око, з поламаною лівою кистю, з непрацюючою правою рукою, він все ж таки дістався до своїх.

  Дивом вибрався і “Батя”, з контузією. В той день він втратив бійців, які були в його підпорядкуванні. Кожне життя – не намарно залишене там…

  http://www.24svit.com.ua/yaukrop/mi...tannya-bitva-kiborgiv-yak-tse-bulo-video.html

  ***

  Позивний "Свобода" про цензуру Генштабу, поломану техніку та снайперів.
  24.12.2014
  http://ictv.ua/ua/index/view-media/id/77204


  ***

 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 282/2015
  Про відзначення державними нагородами України.
  За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:
  у Збройних Силах України:

  Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

  АНТОШИНА Івана Миколайовича (посмертно) - капітана
  БАБИЧА Олександра Володимировича (посмертно) - майора
  БЕЯ Віталія Миколайовича (посмертно) - старшого лейтенанта
  БЄЛІКОВА Віталія Миколайовича (посмертно) - старшого лейтенанта
  ДЕМИДЕНКА Вадима Леонідовича (посмертно) - капітана
  ЄРЕМЕНКА Андрія Вікторовича (посмертно) - лейтенанта
  ІВАНОВА Євгена Вікторовича (посмертно) - капітана
  КОВАЛЯ Олега Володимировича (посмертно) - капітана
  КОВАЛЯ Олега Миколайовича (посмертно) - старшого лейтенанта
  ЛІЗВІНСЬКОГО Валерія Івановича (посмертно) - капітана
  МАРКОВСЬКОГО Володимира Геннадійовича (посмертно) - капітана
  НЕВЕЛИЧУКА Сергія Васильовича (посмертно) - старшого лейтенанта
  ОСИПОВА Миколу Івановича (посмертно) - старшого лейтенанта
  ПІВНЯ Євгена Олексійовича (посмертно) - майора
  РИБЧЕНКА Сергія Володимировича (посмертно) - капітана
  СНІЖКА Ігоря Сергійовича (посмертно) - підполковника
  СТЕЛЬМАХА Олександра Миколайовича (посмертно) - старшого лейтенанта
  ТЕРЕЩЕНКА Володимира Григоровича (посмертно) - старшого лейтенанта
  ТИМОШЕНКА Романа Васильовича (посмертно) - старшого лейтенанта
  ШЕВЧУКА Сергія Івановича (посмертно) - капітана

  Нагородити орденом “За мужність” II ступеня

  ГАГУ В’ячеслава Олеговича (посмертно) - солдата
  http://uk.wikipedia.org/wiki/Гага_В'ячеслав_Олегович

  Нагородити орденом “За мужність” III ступеня

  АВРАМЕНКА Сергія Григоровича (посмертно) - сержанта
  АГАПОВА Олександра Леонідовича (посмертно) - солдата
  АЛЄКСЄЄНКА Вадима Миколайовича (посмертно) - солдата
  АЛЬБЕРТА Івана Збигновича (посмертно) - сержанта
  АНДРУ Руслана Романовича (посмертно) - сержанта
  АНТОНЕНКА Павла Леонідовича (посмертно) - старшого солдата
  АТАМАНЧУКА Олександра Олександровича (посмертно) - старшого солдата
  БАБЕНКА Віктора Володимировича (посмертно) - старшого солдата
  БАБІЧА Володимира Леонідовича (посмертно) - солдата
  БАКАЛА Анатолія Івановича (посмертно) - сержанта
  БАКУНОВА Євгена Валерійовича (посмертно) - солдата
  БАРВІНА Дмитра Володимировича (посмертно) - старшого солдата
  БЕРЕЗУ Олександра Григоровича (посмертно) - молодшого сержанта
  БІЛИКА Ігоря Вікторовича (посмертно) - солдата
  БІЛОГО Дениса Анатолійовича (посмертно) - старшого солдата
  БІЛОКУРОВА Олександра Сергійовича (посмертно) - сержанта
  БІЛОУСА Анатолія Анатолійовича (посмертно) - солдата
  БОГУША Андрія Васильовича (посмертно) - солдата
  БОГУША Олексія Анатолійовича (посмертно) - солдата
  БОЙКА Віктора Миколайовича (посмертно) - старшину
  БОЙКА Олександра Вячеславовича (посмертно) - сержанта
  БОЙКА Петра Леонідовича (посмертно) - сержанта
  БОНДАРЯ Василя Васильовича (посмертно) - старшину
  БОНДАРЯ Віктора Миколайовича (посмертно) - молодшого сержанта
  БРАЖНЮКА Віктора Михайловича (посмертно) - молодшого сержанта
  БРАНОВИЦЬКОГО Ігоря Євгеновича (посмертно) - солдата
  БРИСЕНКА Богдана Миколайовича (посмертно) - молодшого сержанта
  БУДЬКА Олександра Анатолійовича (посмертно) - молодшого сержанта
  БУСЛАЄВА Олексія Г еоргійовича (посмертно) - старшого солдата
  ВАКОЛЮКА Володимира Павловича (посмертно) - солдата
  ВАСИЛЕНКА Миколу Миколайовича (посмертно) - солдата
  ВИХРИСТЮКА Сергія Григоровича (посмертно) - прапорщика
  ВІТИШИНА Івана Васильовича (посмертно) - старшого сержанта
  ВОЙЦЕХОВСЬКОГО Віктора Вікторовича (посмертно) - солдата
  ВОЛІНА Володимира Івановича (посмертно) - молодшого сержанта
  ВОРОБЕЛЯ Івана Володимировича (посмертно) - солдата
  ВОРОПАЯ Василя Васильовича (посмертно) - старшого солдата
  ГАБІНЕТА Олега Миколайовича (посмертно) - солдата
  ГАВЕЛЮ Богдана Васильовича (посмертно) - сержанта
  ГАВРИЛЮКА Анатолія Петровича (посмертно) - прапорщика
  ГАЛУШКІНА Олександра Миколайовича (посмертно) - солдата
  ГАРБАРЧУКА Тараса Анатолійовича (посмертно) - старшого солдата
  ГАФІЧА Володимира Петровича (посмертно) - сержанта
  ГЕРАСЕВИЧА Євгенія Анатолійовича (посмертно) - старшого солдата
  ГЕША Євгена Івановича (посмертно) - солдата
  ГНАТЕНКА Анатолія Олексійовича (посмертно) - солдата
  ГОВОРУХУ Олександра Миколайовича (посмертно) - солдата
  ГОЛИКА Анатолія Михайловича (посмертно) - солдата
  ГОЛОВІНА Дмитра Володимировича (посмертно) - старшого солдата
  ГОЛОТУ Володимира Михайловича (посмертно) - солдата
  ГОЛУБЄВА Дениса Григоровича (посмертно) - прапорщика
  ГОЛУБОВСЬКОГО Дмитра Степановича (посмертно) - старшого сержанта
  ГРЕЦЬКОГО Руслана Федоровича (посмертно) - прапорщика
  ГРУБОГО Анатолія Васильовича (посмертно) - сержанта
  ГУБРИЧЕНКА Михайла Михайловича (посмертно) - солдата
  ГУНЬКА Степана Романовича (посмертно) - солдата
  ГУРОВА Сергія Вячеславовича (посмертно) - солдата
  ДАНЮКА Олександра Григоровича (посмертно) - солдата
  ДЕНИСЮКА Василя Захаровича (посмертно) - молодшого сержанта
  ДІДУХА Володимира Васильовича (посмертно) - солдата
  ДОБРАНЯ Андрія Дмитровича (посмертно) - старшого солдата
  ДОЛГІХ Сергія Володимировича (посмертно) - солдата
  ДРАГАНА Олексія Анатолійовича (посмертно) - сержанта
  ДУДКУ Володимира Андрійовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ДУЖИКА Євгена Євгеновича (посмертно) - сержанта
  ДУРМАСЕНКА Олексія Олеговича (посмертно) - старшого солдата
  ЄРОЩЕНКА Олександра Сергійовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ЗАВАЛЬНОГО Ігоря Юрійовича (посмертно) - старшого солдата
  ЗАВАЛЬНЮКА В’ячеслава Вікторовича (посмертно) - солдата
  ЗАГУБУ Володимира Миколайовича (посмертно) - старшину
  ЗАГУДАЄВА Олександра Володимировича (посмертно) - старшого сержанта
  ЗАЙЧЕНКА Олександра Михайловича (посмертно) - солдата
  ЗАКОНОВА Василя Ігоровича (посмертно) - молодшого сержанта
  ЗАПЛІТНОГО Дмитра Івановича (посмертно) - молодшого сержанта
  ЗЕРНІЯ Євгенія Анатолійовича (посмертно) - сержанта
  ЗОЗУЛЮ Тараса Васильовича (посмертно) - солдата
  ЗУЛІНСЬКОГО Сергія Миколайовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ІВАНИЧКА Михайла Йосиповича (посмертно) - солдата
  ІСИКА Івана Васильовича (посмертно) - солдата
  ІТКАЛЮКА Юрія Герасимовича (посмертно) - прапорщика
  ІЩЕНКА Олександра Володимировича (посмертно) - солдата
  КАМЗІНОВА Шайдуллу Хайрулловича (посмертно) - молодшого сержанта
  КАПІНУСА Віталія Анатолійовича (посмертно) - сержанта
  КАРАСИКА Олександра Івановича (посмертно) - молодшого сержанта
  КІЗІМА Петра Анатолійовича (посмертно) - солдата
  КІРІЧЕКА В’ячеслава Вікторовича (посмертно) - солдата
  КЛОЧАНА Олександра Вікторовича (посмертно) - старшого солдата
  КОВАЛЬЧУКА Миколу Михайловича (посмертно) - солдата
  КОВАЧА Адальберта Адальбертовича (посмертно) - солдата
  КОВОРОТНОГО Сергія Володимировича (посмертно) - прапорщика
  КОЖУРІНА Віктора Володимировича (посмертно) - солдата
  КОЗАРЕНКА Романа Вікторовича (посмертно) - старшого солдата
  КОЗИЧКУ Романа Івановича (посмертно) - сержанта
  КОНДРАТЕНКА Василя Олексійовича (посмертно) - солдата
  КОНДРАТЬЄВА Михайла Юрійовича (посмертно) - підполковника юстиції
  КОНДРАТЮКА Олексія Вікторовича (посмертно) - солдата
  КОНОШЕНКА Руслана Сергійовича (посмертно) - старшого солдата
  КОСТРІЧЕНКА Олега Володимировича (посмертно) - сержанта
  КОСТЯ Ярослава Васильовича (посмертно) - солдата
  КОТЄШЕВСЬКОГО Дмитра Івановича (посмертно) - солдата
  КРАВЧЕНКА Віталія Олеговича (посмертно) - старшого солдата
  КРІВЧЕНКА Сергія Федоровича (посмертно) - старшого солдата
  КРУТЬКА Романа Івановича (посмертно) - солдата
  КУЗЬМЕНКА Сергія Миколайовича (посмертно) - солдата
  КУЦЕНКА Сергія Вікторовича (посмертно) - солдата
  КУЧЕРЕНКА Владислава Ігоровича (посмертно) - старшого солдата
  КУШНІРА Олега Володимировича (посмертно) - сержанта
  ЛЕБЕДЕНКА Івана Анатолійовича (посмертно) - солдата
  ЛІЩИНСЬКОГО Павла Миколайовича (посмертно) - солдата
  ЛІЩУКА Руслана Володимировича (посмертно) - сержанта
  ЛОМАЧУКА Івана Сергійовича (посмертно) - сержанта
  ЛОПАЦЬКОГО Федора Миколайовича (посмертно) - солдата
  ЛОТОЦЬКОГО Віталія Зіновійовича (посмертно) - старшого сержанта
  ЛУПІКСА Яніса Модрисовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ЛУЦИКА Леоніда Петровича (посмертно) - солдата
  МАЖУГУ Миколу Анатолійовича (посмертно) - солдата
  МАЛЯНІВСЬКОГО Василя Івановича (посмертно) - старшого солдата
  МАМЛАЯ Олександра Анатолійовича (посмертно) - солдата
  МАРКУСЯ Віктора Васильовича (посмертно) - сержанта
  МАРТИНЕНКА Олександра Євгеновича (посмертно) - солдата
  МАРЧЕНКА Івана Миколайовича (посмертно) - солдата
  МАТВІЄВСЬКОГО Івана Володимировича (посмертно) - солдата
  МЕЛЬНИКА Вячеслава Олександровича (посмертно) - солдата
  МЕЛЬНИЧЕНКА Віктора Васильовича (посмертно) - сержанта
  МИРІНЦЯ Вадима Михайловича (посмертно) - солдата
  МИХАЙЛОВА Сергія Вікторовича (посмертно) - солдата
  МИХАЙЛЮКА Михайла Леонідовича (посмертно) - старшого солдата
  МОРЕКУ Віталія Михайловича (посмертно) - солдата
  НАЗАРЧУКА Миколу Олександровича (посмертно) - сержанта
  НОВАКА Ігоря Володимировича (посмертно) - солдата
  ОДУХУ Андрія Миколайовича (посмертно) - солдата
  ОЗНАМЦЯ Володимира Володимировича (посмертно) - прапорщика
  ОРЛЯКА Олександра Володимировича (посмертно) - молодшого сержанта
  ОСТАШЕВСЬКОГО Олексія Сергійовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ОСТЯКА Василя Володимировича (посмертно) - молодшого сержанта
  ОШЕКУ Максима Петровича (посмертно) - молодшого сержанта
  ПАРУБЦЯ Сергія Сергійовича (посмертно) - солдата
  ПЕРЕЯСЛОВА Володимира Євгеновича (посмертно) - старшого солдата
  ПЕЧУНКУ Михайла Сергійовича (посмертно) - сержанта
  ПЄТУХОВА Дмитра Юрійовича (посмертно) - старшого солдата
  ПИТАКА Володимира Теодоровича (посмертно) - солдата
  ПЛОЩИКА Романа Вікторовича (посмертно) - солдата
  ПОДФЕДЬКА Любомира Сергійовича (посмертно) - солдата
  ПОЛИЦЯКА Петра Петровича (посмертно) - солдата
  ПОНОМАРЕНКА Миколу Миколайовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ПОНОМАРЕНКА Руслана Миколайовича (посмертно) - старшого сержанта
  ПОПОВА Олександра Володимировича (посмертно) - старшого солдата
  ПОРОЗІНСЬКОГО Сергія Вікторовича (посмертно) - старшину
  ПОТАПЕНКА Олександра Олександровича (посмертно) - молодшого сержанта
  ПРОНІНА Вадима Олександровича (посмертно) - молодшого сержанта
  ПУНДУ Віктора Васильовича (посмертно) - солдата
  РАЧКА Михайла Петровича (посмертно) - прапорщика
  РЕДЬКОВИЧА Павла Миколайовича (посмертно) - старшого солдата
  РЕШЕТНЯКА Василя Васильовича (посмертно) - солдата
  РИДЗАНИЧА Максима Володимировича (посмертно) - старшину
  РИМАРЯ Ігоря Миколайовича (посмертно) - старшого солдата
  РОВНОГО Олександра Олександровича (посмертно) - солдата
  РОЗЛУЦЬКОГО Ігоря Васильовича (посмертно) - солдата
  РОЗНАЛЕВИЧА Юрія Анатолійовича (посмертно) - солдата
  РУДНІЦЬКОГО Івана Володимировича (посмертно) - солдата
  САБОВА Руслана Миколайовича (посмертно) - старшину
  САЄНКА Олександра Віталійовича (посмертно) - солдата
  СВІДЕРСЬКОГО Івана Івановича (посмертно) - молодшого сержанта
  СЕЛИЩЕВА Олексія Сергійовича (посмертно) - молодшого сержанта
  СЕМЧИЩА Руслана Степановича (посмертно) - старшого солдата
  СИНЮКА Дениса Сергійовича (посмертно) - солдата
  СКАКОВСЬКОГО Романа Миколайовича (посмертно) - старшину
  СОВУ Анатолія Андрійовича (посмертно) - старшого солдата
  СОВУ Івана Васильовича (посмертно) - молодшого сержанта
  СОЛОМЧУКА Володимира Володимировича (посмертно) - старшого солдата
  СОЛОНАРА Максима Володимировича (посмертно) - солдата
  СТАВСЬКОГО Віталія Миколайовича (посмертно) - молодшого сержанта
  СТЕПУЛУ Руслана Івановича (посмертно) - солдата
  СТЕЦЕНКА Вадима Олександровича (посмертно) - старшого солдата
  СТРАТОВИЧА Анатолія Гримовича (посмертно) - солдата
  СУРЖЕНКА Сергія Івановича (посмертно) - солдата
  СУСЛИКА Володимира Михайловича (посмертно) - старшого прапорщика
  СУСЛОПАРОВА Олександра Олександровича (посмертно) - солдата
  ТЕРБАНА Олександра Васильовича (посмертно) - сержанта
  ТИМЧЕНКА Руслана Олеговича (посмертно) - солдата
  ТКАЧЕНКА Руслана Андрійовича (посмертно) - старшого матроса
  ТКАЧУКА Костянтина Вячеславовича (посмертно) - старшого солдата
  ТОВТА Шандора Ерниевича (посмертно) - старшого сержанта
  ТРОХИМУКА Юрія Васильовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ТРУХА Володимира Володимировича (посмертно) - солдата
  УЩАПІВСЬКОГО Андрія Миколайовича (посмертно) - солдата
  ФРАНИШИНА Дмитра Юрійовича (посмертно) - солдата
  ФУРДИКА Дмитра Миколайовича (посмертно) - солдата
  ХАУСТОВИЧА Сергія Олеговича (посмертно) - старшого солдата
  ХИМИЧА Віталія Івановича (посмертно) - сержанта
  ХОРЕЧКА Миколу Степановича (посмертно) - старшого солдата
  ЧАРКАСА Андрія Степановича (посмертно) - молодшого сержанта
  ЧЕЛОВСЬКОГО Дмитра Миколайовича (посмертно) - сержанта
  ЧЕРЕДНІЧЕНКА Дениса Ігоровича (посмертно) - солдата
  ЧЕРНЮХА Віктора Ярославовича (посмертно) - солдата
  ЧІНДЯСКІНАЄвгена Валерійовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ЧМЕЛІВСЬКОГО Віталія Володимировича (посмертно) - солдата
  ЧУПИЛКУ Анатолія Михайловича (посмертно) - молодшого сержанта
  ШАКУЛУ Андрія Юрійовича (посмертно) - солдата
  ШАХРАЯ Олександра Васильовича (посмертно) - молодшого сержанта
  ШЕВЧУКА Леоніда Володимировича (посмертно) - солдата
  ШЕЛУПЦЯ Дмитра Вікторовича (посмертно) - старшого солдата
  ШОВТУТУ Олександра Івановича (посмертно) - солдата
  ШУЛЬГУ Максима Костянтиновича (посмертно) - сержанта
  ЯКОВЕНКА Івана Вікторовича (посмертно) - солдата
  ЯНОВИЧА Вадима Миколайовича (посмертно) - солдата
  ЯНЧЕНКА Дмитра Олександровича (посмертно) - солдата

  в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ України:

  Нагородити орденом “За мужність” III ступеня

  КАШУБУ Володимира Анатолійовича - капітана міліції
  ЛАВРУШКА Олександра Івановича - прапорщика міліції
  МЕНУМЕРОВА Рустема Едемовича - молодшого сержанта міліції
  МИХАЙЛОВА Олександра Миколайовича - сержанта міліції
  ОЗАРЧУКА Романа Васильовича - молодшого сержанта міліції
  ПІДДУБНОГО Олександра Олександровича - сержанта міліції
  ЧОСИКА Віталія Анатолійовича - солдата резерву

  Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

  АНТИПОВА Андрія Олександровича - молодшого сержанта
  АРТЕМУКА Владислава Івановича - старшого сержанта міліції
  ВОЛОШКА Романа Юрійовича - молодшого лейтенанта
  ДАНЧЕНКА Дмитра Олексійовича - солдата
  ЖЕРДЕВА Микиту Сергійовича - солдата
  КАПЛЮ Юрія Анатолійовича - молодшого сержанта міліції
  КОРЕНКА Владислава Володимировича - рядового міліції
  КУТРАКОВА Сергія Володимировича - лейтенанта
  КУЧЕРЕНКА Володимира Вікторовича - солдата
  МАСЛОВА Романа Валерійовича - солдата
  НЕСТЕРЧУКА Івана Олександровича - майора
  РАФАЛЬСЬКОГО Олександра Олександровича - рядового міліції
  СЕРГІЙЧУКА Руслана Миколайовича - молодшого сержанта міліції
  ТИХОНІВСЬКОГО Павла Олексійовича - солдата
  ХОРЕЧКА Максима Адамовича - солдата
  ЯКИМАЩЕНКА Сергія Володимировича - молодшого сержанта

  Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

  БІРЮКА Олега Святославовича - молодшого сержанта міліції
  ВІННІКОВА Дмитра Івановича - молодшого сержанта міліції
  ГРАБАРЯ Романа Валерійовича - рядового міліції
  ЖУКА Максима Вячеславовича - лейтенанта міліції
  КАЛІНІЧЕНКА Ігоря Валерійовича - молодшого сержанта міліції
  КОКШАРОВА Максима Миколайовича - молодшого сержанта міліції
  КОЧЕШВІЛІ Данила Миколайовича - рядового міліції
  МЯГКОГО Олексія Миколайовича - рядового міліції
  СВЯТОВЦЯ Сергія Вячеславовича - майора міліції
  СКРИПКУ Дмитра Вадимовича - лейтенанта міліції
  СМУКА Романа Ярославовича - молодшого сержанта міліції
  ФЕДОРОВА Євгена Геннадійовича - молодшого сержанта міліції
  ЯНДУ Руслана Олексійовича - молодшого сержанта міліції.

  Президент України Петро ПОРОШЕНКО

  23 травня 2015 року

  http://www.president.gov.ua/documents/19494.html

  ***
  Орден «За мужність»
  http://uk.wikipedia.org/wiki/Орден_«За_мужність»


  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
  Шановні канівці та гості міста!

  Запрошуємо Вас взяти участь в заходах з відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, які відбудуться

  22 червня 2015 року:

  о 9.00 - молебень, покладання вінків і квітів до Меморіалу Слави; пам’ятного знаку на честь подвигу екіпажу бронепоїзду №56, пам’ятнику жертвам ІІ світової війни.

  Оргкомітет
  18 червня 2015

  kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2233
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Родина загиблого канівського «кіборга» отримала нагороду сина та батька.


  17 липня в залі Будинку рад родині загиблого військовослужбовця Анатолія Чупилки вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), відповідно до Указу Президента України від 23.05.2015 № 282/2015 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.​

  Присутні заспівали гімн України в пам'ять Анатолія та подякували батькам за те, що виростили і виховали справжнього героя та патріота України, який віддав своє життя захищаючи волю та незалежність нашої держави.

  Інна Огій
  спеціаліст з питань регіональної та
  інформаційної політики апарату міськвиконкому


  19 липня 2015
  kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2295


  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  11010613_1591374781134432_2079786115058064732_n.jpg

  ***
  Сайт канев.нет, тема "20 січня 2015 року. Пройшло півроку..."

  GINKA

  20 липня 2015, 16:02

  Особисто хочу "подякувати " нашій владі,не знаю,хто там з вас займався підготовкою заходу по врученню нагороди моєму чоловіку Анатолію Чупилці. Ще особисто "подякувати" за те ,що так "вчасно" попередили про той ганебний захід.

  Спробуйте повчитись у вінницьких коллег. Їм нагороди вручили 22 червня. В Каневі нагороду вручили 19 липня. Начебто достаньо було часу до підготовки.

  Ще можна було б присвятити це вручення до якоїсь дати,наприклад до Дня Конституціїї України,або хоча б сьогодні 20 липня. Пройшло півроку з моменту загибелі Анатолія!

  Тепер мене люди запитують-- а чого не повідомили завчасно,ми хотіли б прийти і вшанувати пам"ять про Анатолія. А що ж я відповім? я сама не знала,за що ще раз "дякую"!


  ***​
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Місцева влада з нетерпінням чекає - коли їх Кузьмук в черговий раз запросить по-рибалити.
  Тоді, - вони швиденько зберуться у повному складі - декілька разів запрошувати не буде потреба.Ще й купу журналістів з собою прихоплять.

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kanev-na-video.926/page-12#post-27792


  Взагалі, влада, у тому числі і місцева, заінтересована, щоб про Героїв не дуже особливо згадували.

  Чому ?

  Тому що на фоні цих простих Патріотів України, вони - такі кмітливі "політики", обізнані у підкилимних іграх, такі собі місцеві князьки та месії - виглядають повними бовдурами та нікчемами.

  Здогадайтесь, чому у Каневі не буде вулиці, названої на честь Симона Петлюри ?
  Тому,що за часів Симона Петлюри - багато хто би з місцевих чиновників Канева, депутатів - були би миттєво заарештовані , як зрадники Української держави.

  Достатньо лише пригадати про нещодавню зраду громади м.Канів - на загальну сумму 625 тис.дол.США.

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...ava-925-702-13-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/

  Тому , місцевий бомонд, буде усіляко спотворювати історію України та міста, спотворювати та формувати у власних інтересах громадську думку, приховувати інформацію про простих Героїв України - за для власної безпеки.
  В цілому - їх лише це хвилює.

  Взагалі,
  Ви зверніться до редактора щотижневика "Віка" - складіть відкритий лист до Ренькаса І.О., та запропонуйте його опублікувати.
  Це і буде данню пам'яті Анатолію Чупилці.

  Не вистачало, щоб місцеві пройдисвіти, принижували пам'ять сучасних Героїв міста Канів - своїм відношенням.
  Цих пройдисвітів треба швиденько ставити на місце, вказуючи їм у кого вони находяться на утриманні, у кого сидять на шиї.


  ***​

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.969
 2. Starpom
  Ответов:
  6
  Просмотров:
  15.077
 3. vyachik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.295
 4. Колумб
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  4.674
 5. P.S.
  Ответов:
  17
  Просмотров:
  21.527