Совсем скоро,- заберут за бесценок землю у украинцев - оставят её за кланами.Роль каневской власти.

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 16 май 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  Внедрение паркоматов отложили до марта.
  17 января 2012.

  <embed src="http://podrobnosti.ua/img/player.swf" height="288" width="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="controlbar=over&amp;image=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/01/17/815011_3.jpg&amp;file=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/01/17/815011_4.mp4&amp;logo=http://podrobnosti.ua/img/logo_video.png&amp;plugins=viral-1&viral.link=http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/01/17/815011.html"></embed>

  Запровадження паркоматів - відкладається. Тепер автоматичні пристрої - мають з`явитися на всіх стоянках до кінця березня. Раніше уряд зобов`язував операторів встановити обладнання вже з 1 січня.

  А поки що - платити за стоянку необхідно тільки там, де вам видадуть касовий чек або спеціальний талон.
  http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/01/17/815011.html
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.


  *****

  Похоже, что ситуация в феврале 2012 года изменилась !?


  *****

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ


  від 02.02.2012 № 7 – 26

  Про покладення повноважень щодо
  черги на отримання земельної ділянки
  для індивідуального житлового будівництва


  Відповідно до п.4. ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,” ст.ст. 12, 118, 120, 124 Земельного кодексу України, рішення міської ради від 11.09.2008 № 11-85 „Про затвердження Порядку набуття права на землю громадянами в м. Каневі” та у зв’язку із створенням при виконавчому комітеті Канівської міської ради відділу комунального майна та земельних ресурсів, з метою формування прозорого і ефективного землекористування в м. Каневі, Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  Покласти повноваження щодо ведення черги на отримання земельної ділянки для безоплатної передачі під індивідуальне житлове будівництво на відділ комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради.

  Начальнику відділу комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради Лупині О.І. призначити відповідальну особу для прийому документів щодо отримання земельної ділянки для безоплатної передачі під індивідуальне житлове будівництво.

  Організацію виконання покласти на заступника міського голови Ренькаса І.О. та відділ комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради /Лупина О.І./.

  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Колодій О.С./.


  Міський голова В.В.Ніколенко


  *****

  Можно только догадываться, - чем вызвано такое решение.
  Последнее редактирование: 6 мар 2012
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  V скликання
  РІШЕННЯ


  від 11.09.2008р. № 11 – 85

  Про затвердження Порядку набуття права на землю громадянами в м. Каневі.

  Відповідно до статей 12, 118, 121, 124-126 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою формування прозорого і ефективного землекористування в м. Каневі та зважаючи на численні заяви жителів міста, Канівська міська рада:
  ВИРІШИЛА :
  Затвердити Порядок набуття права на землю громадянами в м. Каневі згідно з додатком .

  Віднести земельні ділянки всіх категорій, що не перебувають у власності чи користуванні юридичних осіб та громадян, до земель запасу відповідних категорій.
  Управлінню архітектури та містобудування /Ренькас І.О./ спільно із відділом земельних ресурсів /Гордієнко О.Ф./ визначити перелік вільних від забудови присадибних земельних ділянок для індивідуальної житлової забудови та затвердити їх на черговій сесії міської ради.

  Виконавчому комітету міської ради підготувати рішення про відміну черги громадян міста Канева для одержання земельних ділянок під будівництво індивідуальних житлових будинків, що існувала з 30.05.1989 по 21.09.1999 року кількістю 425 /чотириста двадцять п’ять/ осіб та затвердити нову чергу згідно з Порядком та визначити відповідального за її ведення.

  Виконавчому комітету при постановці на облік /загальна черга; першочергово, позачергово/ керуватися „Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР” та чинним законодавством, що встановлює пільги.

  Порядок набуття права на землю громадянами в м. Каневі підлягає обов’язковому оприлюдненню в засобах масової інформації.

  Організацію виконання покласти на заступника міського голови головного архітектора міста Ренькаса І.О.

  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань раціонального природо та землекористування та екології, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС /Бондар В.Л./ та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики; законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян /Танана Г.П./.


  Міський голова В.В.Коломієць

  Томілєва - Кугно

  Додаток

  ПОРЯДОК набуття права на землю громадянами у м. Каневі

  1. Загальні положення

  1.1. Порядок набуття права на землю громадянами у м. Каневі (далі - Порядок) розроблено з метою впорядкування та оперативного вирішення земельно-правових питань, удосконалення процедури набуття права на землю.

  1.2. Порядок розроблено на підставі:
  Земельного кодексу України,
  Законів України "Про оренду землі", "Про планування і забудову територій”
  постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року №200 із змінами відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2006 року №494.
  постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів „.

  1.3. Земельні ділянки в м. Каневі відповідно до законодавства можуть належати фізичним особам (далі - Особи) на правах:
  оренди;
  приватної власності.

  1.4. Відповідно до пункту 12 розділу X "Перехідних положень" Земельного кодексу України повноваження щодо розпорядження землями в межах м. Канева, крім земель, переданих у приватну власність, до розмежування земель державної та комунальної власності здійснює Канівська міська рада.

  1.5. За наявності негативних висновків управління архітектури та містобудування Канівської міської ради, відповідного органу охорони культурної спадщини, Державної інспекції екологічної безпеки Канівського району , Канівської районної санітарно-епідеміологічної станції, відділу земельних ресурсів у м.Канів Черкаської області щодо, передачі їх в оренду та у власність, оформлення права користування землею остаточне рішення з цих питань приймається на сесії Канівської міської ради.

  1.6. Дія цього Порядку не поширюється на питання продажу земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

  2. Приватизація земельних ділянок громадянами України для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель, гаражного будівництва та ведення садівництва

  2.1. Громадяни України, зацікавлені у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у їх користуванні, подають заяви до Канівської міської ради через відділ земельних ресурсів .*
  У разі якщо на земельній ділянці розташовані будівлі і споруди, що перебувають у спільній власності кількох громадян України, заяви подають всі співвласники будівель і споруд.

  2.2. До заяви додаються:
  документ, що посвідчує право громадянина на користування земельною ділянкою;
  викопіювання з матеріалів інвентаризації земельної ділянки;
  документи про право власності на будівлі та споруди, розташовані на земельній ділянці (нотаріально посвідчені копії);
  технічний паспорт на домоволодіння, виданий Бюро технічної інвентаризації;
  копія паспорта громадянина України;
  копія ідентифікаційного коду;
  копія чорнобильського посвідчення (при наявності).
  2.3. Відділ земельних ресурсів розглядає подані матеріали і готує проект рішення Канівської міської ради про приватизацію земельної ділянки.
  Підготовлений проект рішення подається на розгляд комісії з питань раціонального природо та землекористування та екології Канівської міської ради.
  Комісія опрацьовує поданий проект рішення та виносить його на сесію Канівської міської ради для прийняття рішення.

  2.4. Після прийняття рішення Канівської міської ради про передачу земельної ділянки у власність здійснюється перенесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовлення документа, що посвідчує право власності на землю.

  2.5. Канівський міський відділ ЧРФ ДП ЦДЗК при Держкомземі України після виготовлення документа, що посвідчує право власності на землю, проводить його державну реєстрацію.

  2.6. Приватизація земельних ділянок громадянами - членами садівницьких товариств здійснюється без згоди інших членів товариства.

  2.7. Землі загального користування безоплатно передаються у власність садівничим товариствам. До земель загального користування садівничих товариств належать земельні ділянки, зайняті захисними смугами, дорогами, проїздами, будівлями і спорудами та іншими об'єктами загального користування.

  2.8. Земельні ділянки в межах м. Канева приватизуються громадянами в таких розмірах:
  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд - не більше 0,10 гектара;
  для будівництва індивідуального гаража - не більше 0,01 гектара;
  для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара.

  Понад норму безоплатної передачі громадяни можуть набувати у власність за цивільно правовими угодами земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і гаражного будівництва відповідно до ст. 40 Земельного кодексу України.

  3. Передача громадянам безоплатно у власність ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, індивідуального гаражного будівництва

  Перелік вільних від забудови присадибних земельних ділянок (перелік) формується відділом архітектури та містобудування разом з відділом земельних ресурсів у м.Канів Черкаської області та на підставі заяв громадян, якщо земельна ділянка, яку вони бажають отримати не включена в перелік. Подана заява з додатком за підписом міського голови направляється в комісію по вибору та обстеженню земельних ділянок.
  До складу комісії по вибору та обстеженню земельної ділянки включаються заступник голови міської ради, представники відділу земельних ресурсів, управління архітектури та містобудування Канівської міської ради, органу охорони культурної спадщини, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області, Канівської районної санітарно-епідеміологічної станції.
  3.8. Комісія по вибору та обстеженню земельних ділянок відповідно до своєї компетенції протягом двох тижнів обстежує бажане місце розташування об’єктів, погоджує орієнтований розмір земельної ділянки, умови її вилучення або зміни цільового призначення з урахуванням містобудівної документації, місцевих правил забудови та комплексного розвитку території, вивчає питання щодо запобігання негативного впливу на навколишнє природне середовище, забезпечення формування екологічної мережі, із зазначенням умов та обмежень використання землі відповідно до ст. 111 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  Результати комісії оформляються актом.
  Акт вибору та обстеження земельних ділянок підписується головою і членами комісії, скріплюється печатками і разом з матеріалами, що використовуються під час його складання передається в відділ земельних ресурсів.
  При позитивному висновку комісії, земельна ділянка включається в перелік присадибних ділянок.
  Перелік земельних ділянок розглядається та затверджується сесією міської ради.
  Початок формування черги після прийняття Порядку.
  Черга бажаючих отримати земельну ділянку формується по даті реєстрації заяви (починаючи з 01.07.2007р.).
  3.1. Громадянин, що виявив бажання одержати земельну ділянку в межах м. Канева для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель і споруд, індивідуального гаражного будівництва та ведення садівництва, подає заяву до Канівської міської ради. У заяві зазначаються бажані розмір і місце розташування земельної ділянки, мета її використання. Заява приймається тільки з додатком.
  Обов’язковим додатком до заяви є :
  - копія паспорта громадянина;
  копія ідентифікаційного коду;
  копія посвідчення постраждалого від наслідків ЧАЄС (при наявності);
  довідку з центру державного земельного кадастру (відділу земельних ресурсів з попереднього місця проживання) про невикористане право на безоплатну передачу земельної ділянки у власність земельної ділянки по цьому виду використання /для іногородніх/;
  довідка про склад сім'ї (форма 3), якщо ділянка передбачається для житлового будівництва;
  інші документи про наявність пільг.

  У разі відведення земельних ділянок для ведення колективного садівництва заява громадян подається до Канівської міської ради разом із клопотанням садівницького товариства.

  3.2.Подана заява з додатком за підписом міського голови або заступника міського голови – направляється відповідальному для підготовки рішення виконкому про постановку на чергу на отримання земельної ділянки.

  3.3. Заяви розглядаються земельною комісією, а потім направляється в відділ земельних ресурсів для підготовки проекту рішення про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

  3.4. Іногородні громадяни можуть отримати земельну ділянку для вищезазначених потреб за умови відсутності черги на земельні ділянки та наявності вільних земельних ділянок на території земель, призначених для житлової і громадської забудови, або на загальних підставах після спливу 5- ти річного терміну проживання в місті Каневі.

  3.5. Відділ земельних ресурсів у м.Канів Черкаської області в місячний термін з дня надходження заяви (клопотання) особи, готує проект рішення міської ради про надання дозволу:
  якщо земельна ділянка відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови то надається дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою, щодо посвідчення права користування земельною ділянкою;
  в інших випадках дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки.
  Рішення приймається на сесії міської ради.

  3.6. Розробку документації із землеустрою здійснюють землевпорядні організації, які мають відповідні ліцензії.

  3.7. Розробка технічної документації із землеустрою, щодо посвідчення права користування земельною ділянкою, проекту відведення земельної ділянки та перенесення її меж в натуру (на місцевість) здійснюється після укладення громадянином відповідних договорів із землевпорядними організаціями. Умови та строки розробки документації визначаються договорами, укладеними громадянином з виконавцями робіт.

  3.8. Проект відведення земельної ділянки погоджується з органами по земельних ресурсах, природоохоронним і санітарно – епідеміологічними органами, органами архітектури і охорони культурної спадщини.
  3.9. Складений проект відведення земельної ділянки разом з позитивним висновком про державну землевпорядну експертизу землевпорядна організація подає до відділу земельних ресурсів. Відділ розглядає подані матеріали і готує проект рішення Канівської міської ради про затвердження проекту відведення та передачу у власність земельної ділянки.
  Підготовлений проект рішення подається на розгляд комісії з питань раціонального природо та землекористування та екології Канівської міської ради.
  Комісія опрацьовує поданий проект рішення та виносить його на сесію Канівської міської ради для прийняття рішення.

  3.13. Після прийняття рішення Канівської міської ради про передачу земельної ділянки у власність здійснюється перенесення її меж у натуру (на місцевість) та виготовлення документа, що посвідчує право власності на землю (державний акт на право власності на земельну ділянку).

  3.14.. Канівський міський відділ ЧРФ ДП ЦДЗК при Держкомземі України після виготовлення документа, що посвідчує право власності на землю, проводить його державну реєстрацію.

  3.15. У разі, якщо особа, яка отримала земельну ділянку, не розпочала будівельні роботи протягом двох років від дня отримання дозволу на будівництво об’єкта містобудування, цей дозвіл втрачає чинність.

  Контроль за використанням земельних ділянок ведеться управлінням архітектури та містобудування спільно з відділом земельних ресурсів. Земельні ділянки, що не використовуються вилучаються рішенням міської ради та знову вносяться в Перелік вільних від забудови земельних ділянок згідно чинного законодавства.
  Поновлення дозволу відбувається в такому ж порядку, як і його надання.

  Секретар ради* Л.Томілєва-Кугно
  Последнее редактирование: 1 апр 2012
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  Только факты.

  Настало время заняться куда более серьёзными вещами.

  Земля.

  [​IMG]
  http://kanev.info/showthread.php?t=1505&page=4
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Горчариха.

  [​IMG]


  http://kanev.info/showthread.php?t=2487
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  Канівська міськрада 05.04.12 віддала 6,5 гектарів в оренду "з метою передачі у власність".
  10.04.12

  [​IMG]
  Вид на левобережную часть Канева (промзону и территорию, прилегающую к ней.)

  На останній сесії Канівської міськради, яка відбулася 5 квітня 2012 року, більшість ради ухвалила рішення про надання в оренду 6,5 га прибережних земель в так званій "промисловій зоні" Канева "обслуговуючому кооперативу садово-городнє товариство "Дніпрові сади". Депутатам так і не пояснили хто є засновниками і членами цього товариства.

  На думку опозиційних депутатів, "фактично це є дерибан прибережної, лівобережної зони Канева".

  Подробиці
  http://kanev.info/showpost.php?p=12340&postcount=43
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  Згідно рішенню міської ради № 11 – 85 від 11.09.2008р., станом на 21.09.1999 року, в черзі на отримання земельної ділянки в м.Канів під будівництво індивідуальних житлових будинків числилося 425 /чотириста двадцять п'ять/ осіб.


  Руками депутатов городского совета, на сессии 05.04.12 года, участок земли размером в 6,5 гектар - увели у жителей города.

  За словами депутата городского совета Владимира Коржова :
  "Засновниками кооперативу є чотири особи, а виділяється земельна ділянка площею 6,5 га. землі....це кооператив виключно для депутатів.Та ще трохи місць для зацікавлених осіб."
  (Газета безплатних оголошень "Віка." №15 квітень (апрель) 2012 року.)  Обращает на себя внимание такая цитата из статьи Тепер матимемо і “Дніпровські сади” – садово-городній кооператив на лівому березі: - "Т.К. (Тетяна Коваленко - голова кооперативу) – У наших дозвільних документах зазначено про підґрунтові води і тому тут можна ставити лише легкі дерев’яні невеличкі будиночки літнього типу."


  Знаете к чему была брошена эта фраза ?


  Те, кто организовал эту историю с кооперативом и уводом 6,5 гектаров земли - у общественности города , - боятся, что встанет вопрос насчёт тех сотен горожан, которые годами ждут и не дождутся никогда - своих заветных 10 соток под строительство дома.

  Единственный аргумент, который пришёл им на ум или кто подсказал - это то, что на этом участке строить можно строить только лёгкие, деревянные дома - из-за высокого уровня грунтовых вод.:D

  Соответственно, эту землю якобы нельзя выделять под индивидуальное строительство жилых домов, - к примеру.:D

  Это неправда !

  Можно по государственным строительным нормам строить при высоком уровне грунтовых вод !
  Малоэтажное строительство можно вести практически на любых грунтах !
  Для каждого состава грунтов - есть строительные нормы по которым и делается расчёт фундамента под малоэтажное здание.

  Пускай этот председатель кооператива и те, кто за ним стоит, не вводят людей в заблуждение, не лгут, а покажут хоть одну государственную строительную норму , где говорится, что нельзя вести малоэтажное, индивидуальное строительство жилых домов - при высоком уровне грунтовых вод !

  Есть только рекомендации по организации гидроизоляции и дренажа фундамента - при высоком уровне грунтовых вод.
  Нормативных документов, запрещающих капитальное малоэтажное, индивидуальное строительство жилых домов при высоком уровне грунтовых вод - нет !

  Щотижнева обласна соціально-політична газета "Час пік".
  №15 12 квітня 2012 року.  Что ещё обращает на себя внимание, то что с официально сайта газеты "Дніпрова зірка" исчез блог с которого мы начали разговор о земле в городе Канев.

  Не верите ?
  Проверьте сами - клацнете по ссылке Источник материала: и сравните со скриншотом .

  http://kanev.info/showpost.php?p=12210&postcount=35


  ****
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  Земельные акты Киевский Госкомзем бесследно исчезли.
  19 апреля 2012.

  http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/04/19/832641_4.mp4

  Сотни тех, кто подал документы в Киево-Святошинское управление земельными ресурсами на переоформление права собственности - не могут их вернуть.
  Люди готовятся к протестам.

  http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/04/19/832641.html
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  Эксклюзивная информация для пользователей http://kanev.info.

  http://kanev.info/showpost.php?p=12455&postcount=48
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами". Роль каневской власти в этом процессе.

  Канівська міськрада вирішила відкласти виділення таємничим "Дніпровим садам" 6,5 гектарів.
  28.04.12.

  [​IMG]

  За словами депутата Канівської міської ради Юрія Гамалія, депутати від "Батьківщини", Партії регіонів та інших фракцій і політичних сил, які раніше голосували за виділення землі "Дніпровим садам", сьогодні вирішили перенести питання, щоб "його краще підготували".

  Подробности : http://kanev.info/showthread.php?p=12524#post12524


  Уже давно очевидно, что решение про передачу в аренду 6,5 гектаров земли садовому кооперативу - с последующей приватизацией , которое приняли депутаты городского совета - на сессии 05.04.12 - незаконно. Совсем скоро - это решение будет отменено.

  Поэтому, предлагаем каждому, читающему эти строки, написать и зарегистрировать заявление и дополнения к нему - на получение бесплатно, в собственность земельного участка в городе Канев (для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений (приусадебного участка), - в соответствии со ст. 121 п. 1 г) и ст.118 п.6 Земельного Кодекса Украины.

  Если вы это не сделает - не напишете заявление на получение бесплатно земельного участка на земле города, на земле запаса - в районе дренажного канала, то совсем скоро - это сделают те же самые депутаты и чиновники.

  Подробности : http://kanev.info/showpost.php?p=12455&postcount=48

Загрузка...