Совсем скоро,- заберут за бесценок землю у украинцев - оставят её за кланами.Роль каневской власти.

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 16 май 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ІСТОРІЯ ОДНОГО ПРОТИСТОЯННЯ, АБО ЯК УЗАКОНИТИ ВЛАСНУ ЗЕМЛЮ У КАНЕВІ?

  cadastrovy plan.jpg

  11.02.2017​

  За допомогою до редакції порталу «Kanos» звернулась канівчанка Ольга Ступаченко зі своєю родиною, які вже шість років не можуть вирішити питання узаконення власної землі. Родина знаходиться у відчаї від бюрократичної тяганини, а тому попросила висвітлити власну проблему маючи надію на те, що, можливо, хоча б після розголосу на дане питання буде звернута належна увага.


  Нижче, пропонуємо до вашої уваги текст, надісланий до редакції. Також відзначимо, що редакція нашого порталу готова буде розмістити коментарі всіх згаданих у даному тексті сторін, включно з позиціями очільників профільних структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міськради, керівника земельної депутатської комісії та інших.

  ***

  Наша родина в 1996-му році придбала будинок по вулиці Гагаріна в м. Каневі. У тому ж році, попередніми власниками будинку була узаконена земельна ділянка навколо нього (рішення Канівської міської ради № 88 від 19.03.1996, ділянка в розмірі 1000 кв.м та 363 кв.м землі загального користування).

  Земля загального користування - це асфальтована дорога, а також проїзд до будинку сусідів через наше подвір`я.

  Рішенням канівської міської ради №7-50 від 27 вересня 2007-го року, земельна ділянка навколо будинку була виділена у приватну власність власникам будинку, тобто моїй родині. З метою приватизації приналежної до будинку земельної ділянки наша родина звернулась до відповідних владних органів у м .Каневі.

  Однак, після отримання державного акту приватної власності на земельну ділянку ми виявили грубі порушення. Адже у державний акт нам включили землі загального користування (асфальтовану дорогу – спільну із сусідами).

  Під час таких непрофесійних дій з боку канівських органів влади, ми втратили частину землі, яка не увійшла до державного акту - 121 кв.м в кінці саду. Як наслідок, було зменшено площу та змінено межі нашої земельної ділянки.

  Це сталось в результаті того, що працівники земельного відділу на місце розташування земельної ділянки банально не виїжджали та не робили фактичні обміри ділянки в присутності власників.

  Приватизувавши нам землі загального користування, працівники порушили вимоги п.а.ч.3 ст.83 Земельного кодексу України. Наша ділянка огороджена єдиним парканом з моменту будівництва в 1964-му році і її межі ніколи не змінювались.

  Дізнавшись про частину землі, що не ввійшла до державного акту, недобросовісні сусіди, які проживають через паркан - Шульга Наталія Василівна із співмешканцем, вирішили, що мають неабияке право привласнити собі нашу землю.

  Відтак, вище згадана Шульга Н.В. звернулась до Канівської міської ради із заявою про передачу цієї землі їй в оренду.

  У відповідь, 5 жовтня 2011-го року Канівська міська рада рішенням №5-67 виділила нашу земельну ділянку, що не увійшла до державного акту, Шульзі Н.В., незважаючи на те, що вказана земельна ділянка з нашого користування не вилучалась.

  Зауважу, що Канівська міська рада не мала права вирішувати долю нашої земельної ділянки без нас, її власників, чим порушила ст. ст. 158, 159, 160 Земельного кодексу України. А тому, нам і довелось звернутись до суду за захистом своїх прав.

  Саме з того часу наша родина й почала свої поневіряння по судах та адвокатах.

  Під час слухань справи нами були пред`явленні всі необхідні документи на право власності на землю: купівля – продаж будинку, рішення про узаконення землі за попередніми власниками, рішення про передачу землі у приватну власність нашій родині, висновки земельно-технічної експертизи зробленої на запит суду працівниками ДП Черкаського наукового – дослідного інституту.

  Вивчивши всі докази, суд визнав всі наші права на земельну ділянку та скасував незаконне рішення Канівської міської ради про надання сусідці Шульзі Н.В. нашої землі.

  Однак, на цьому справа не завершилась.

  Повторно звернувшись до місцевих органів на виготовлення коректних документів на земельну ділянку, ми виявили, що Канівська міська рада вдруге надала нашу земельну ділянку сусідам.

  Ці підступні дії Канівської міської влади очолила начальник юридичного відділу Наталія Лісова. Знаючи про те, що попереднє рішення міської ради було скасовано, вони знову винесли на обговорення депутатського корпусу заяву Шульги Н. про передачу їй нашої землі.

  Відтак, у всьому цьому ми вбачаємо не що інше, як корупційні дії місцевих органів влади. Ми знову змушені звертатись до суду за захистом своїх прав. Таким чином, судові справи нашої родини з сусідами та органами місцевої влади, які їм сприяють та всіляко підтримують своїми незаконними рішеннями, тривають з 2011-го року.

  Ми змушені вживати всіх заходів розголосу та оприлюднення цих вражаючих незаконних дій місцевої влади, бо роками не можемо домогтися відновлення справедливості та захистити свої прав
  Роками відбувається одне й те саме. Наша родина майже живе у судових залах. Через непрофесійні дії працівників міських органів влади під час приватизації та за підтримки міської ради нас сьомий рік намагаються позбавити наших законних прав та відібрати землю.

  Ми маємо всі документи на земельну ділянку, однак попри це, міська влада закриває на дане питання очі. Хто відповість за ці дії? Хто відшкодує нам матеріальні і моральні збитки, які тривають роками…?
  Спеціально для «Kanos», Ольга Ступаченко.

  Джерело, обговорення:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_145510

  ***

  Src03.jpg

  ***

  Щодо деокупації Канева.
  WHO IS MR. ТКАЧЕНКО?

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-29#post-33835
  ***

 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ось, яку інформацію нам видає Гугл - через пошуковий запит : "ОЛХ земля по Маяковського Канів" .
  https://www.google.com.ua/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=ОЛХ земля по Маяковського Канів&*


  Повним ходом йде продаж земельних ділянок по 10 соток.
  Це тих самих - які було отримано та безоплатно кимось та колись при цій владі - приватизовано.

  Чи дізнаємося хто там отримав землю ?!
  Безперечно.
  Але не при цій владі - не при владі Ренькаса та його оточування.


  [​IMG]
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 4. laparkour

  laparkour

  Регистрация:
  15 июл 2010
  Публикации:
  486
  Симпатии:
  97
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Город
  Тема обалденная! А ведь реально скоро заберут...
  Только не те, о ком ты думаешь.
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ЩО ЩЕ ЦІКАВОГО БУЛО НА СЕСІЇ МІСЬКРАДИ.
  • 31.10.2017
  [​IMG]

  Опублікування осіб, які отримали земельні ділянки у районі вулиці Маяковського

  В свою чергу очільник депутатської фракції «Опозиційного блоку» Олег Калніболоцький озвучив депутатський запит стосовно публікації інформації щодо осіб, які отримали земельні ділянки та побудували будинки у районі вулиці Маяковського.

  [​IMG]

  «На всі мої депутатські запити, я не отримую відповіді.
  Ніхто не хоче повідомляти, хто пішов на цей «дерибан» землі.
  Чому ці земельні ділянки не надали тим, хто стояв у черзі, АТОвцям?
  Хочу наголосити, що ця земля була «роздерибанена» після Помаранчевої революції, так званими людьми, які боролися за справедливість і за чесність.
  Тому я хотів би зверутися до депутатського корпусу, щоб від імені сесії звернутися до Держгеокадастру та Держкомзему із вимогою надати прізвища тих людей, що захопили нашу землю на вулиці Маяковського та оприлюднити відповідну інформацію», - йшлося у тексті запиту Олега Калніболоцького.

  У підсумку, відповідний депутатський запит одноголосно підтримали 30 депутатів.

  Джерело:

  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_186640

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Канівського міського голову нагороджено орденом "За заслуги "
  08.12.2017.

  Обговорення у мережі.​

  [​IMG]


  Текст

  І давайте чесно відповідати на просте питання - що філігранно вміють робити ці товариші, які при владі у місті знаходяться по 20 - 30 років, та які спромоглися лише у 2017 році встановити для людей - 15 лавок на набережній ?!

  А щоб відповісти на це питання - потрібно повернутися до тих самих "Дніпрових садів".
  Бо ці Дніпрові сади - вони не закінчилися, вони продовжуються.

  Нещодавно вони пропхнули зміни до Генерального плану міста Канів - зявилося чимало земельних ділянок для освоєння.:)

  Вони же при владі тримаються лише завдяки тому, що у когось є інтерес їх там тримати.
  І вони це чудово розуміють - тому заздалегідь дбають про свої перспективи.

  А з урахуванням того, що у Києві, у деяких колах, вже ведуться перемовини , щодо відміни заборони на гральний бізнес - бо то шалені гроші до бюджета, та останнім часом неабиякий інтерес до міста проявляють особи про яких ми раніше нічого не чули, то можна припустити, що може так статися, що відносно Канева проштовхнуть рішення і земля тут буде коштувати шалені ордени, тобто - шалені гроші .

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-41#post-35962

  ***

  Генеральний план міста Канів.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/generalnij-plan-mista-kaniv.5621/


  [​IMG]
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  "СМІТТЄВЕ ВІДЖИМАННЯ": СБУ ВИКРИЛА ХИТРУ АФЕРУ ІЗ ЗЕМЛЕЮ НА УЗБЕРЕЖЖІ АЗОВСЬКОГО МОРЯ
  30.01.2018

  48533.jpg

  Спільники та родичі депутатів сільради й посадовців місцевого Держгеокадастру за два роки стали власниками понад 30 прибережних земельних ділянок


  СБУ та прокуратура Донеччини викрили схему махінацій чиновників із земельними ділянками на узбережжі Азовського моря. Про це інформує прес-служба СБУ.


  Як з'ясували співробітники спецслужби, депутати сільради та посадовці місцевого відділу Держгеокадастру протягом 2010-2012 років незаконно виділили понад 30 земельних ділянок по 10 соток у селі Білосарайська коса.

  "Зловмисники, з порушенням вимог чинного законодавства щодо охорони прибережної водозахисної смуги, штучно нарощували територію коси, підсипаючи на ділянки будівельні відходи та сміття. Власниками незаконних ділянок ставали родичі та спільники чиновників", – мовиться у повідомленні СБУ.

  Потім землю продавали за $5-10 тис. за сотку. На отримані гроші ділки будували та купували котеджі, готелі на узбережжі Азовського моря, або виводили їх за кордон. За висновками експертів, збитків було завдано на суму понад 22 млн грн.

  Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Депутату сільради та екс-посадовцю Держгеокадастру повідомлено про підозру.

  ***​
 8. Чегевара

  Чегевара

  Регистрация:
  24 дек 2017
  Публикации:
  380
  Симпатии:
  25
  Мой город:
  СССР
  П.С.Ы. шо ты всё о плохом , давай о хорошей жизни о ваших покращеннях.
  Вонище описать сложно": сеть возмутили ужасные условия в поезде "Укрзалізниці" :Negative: Поезд Лисичанск-Ужгород, вагон номер 3,я хуже вагона в жизни не встречал. Привет руководству "Укрзалізниці", когда вы, с*ка, нажрётесь уже?" – написал он, опубликовав фото вагона.:Hi: https://www.obozrevatel.com/society...uzhasnyie-usloviya-v-poezde-ukrzaliznitsi.htm

Загрузка...