Совсем скоро,- заберут за бесценок землю у украинцев - оставят её за кланами.Роль каневской власти.

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 16 май 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  МІСЬКРАДА НАДАЛА ДОЗВІЛ НА РОЗРОБКУ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ОБЛАСНОМУ ЧИНОВНИКУ З ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ - ДЕПУТАТ
  29.03.2016​
  Депутат Канівської міської ради від ВО «Свобода» Юрій Гамалій заявляє про незаконність рішення міськради, яким було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в.о. начальника управління Держгеокадастру України в Черкаській області.

  Про це він написав у власному Facebook, інформує «Kanos».

  За словами Гамалія, лютнева сесія Канівської міської ради більшістю голосів (Свобода голосувала «проти») надала в.о. начальника управління Держгеокадастру України в Черкаській області Дмитру Мироненку дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  «Все то воно б було б нічого, якби та земельна ділянка майже повністю не знаходилася у захисній зоні свердловини. І про це депутатів на сесії проінформували. Та боязнь піти проти «вищестоящого», боязнь того, що Мироненнко буде протидіяти затвердженню меж міста і району стала домінуючою, і депутати пішли на явне порушення закону», - аргументував свою позицію депутат.

  Крім того, Гамалій повідомив, що подав звернення щодо даного питання до міського голови. Нижче, наводимо опубліковані депутатом скановані копії звернення до міського голови та відповідь з управління архітектури, де підтверджується, що земельна ділянка знаходиться у захисній зоні свердловини.

  6a4ImRmh_7U[1].jpg 6Vqgsu1bmTc[1].jpg hgROcH7f-7U[1].jpg _52CJ-0agZY[1].jpg
  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Якщо вірити Гугл мепс.

  Це вулиця Кобця.
  Вулиця Кубринська йде паралельно - по полю.
  https://www.google.com.ua/maps/@49.7528565,31.4143514,3a,75y,274.35h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1sTNO9_Kux8NsUrcUrjlzjVg!2e0!6s//geo0.ggpht.com/cbk?panoid=TNO9_Kux8NsUrcUrjlzjVg&output=thumbnail&cb_client=maps_sv.tactile.gps&thumb=2&w=203&h=100&yaw=276.71671&pitch=0!7i13312!8i6656

  Якщо вірити Викимапиї - вулиця Кубринська.

  http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=49.751537&lon=31.415132&z=19&m=b&search=журби вул.


  ***

  Не зрозуміло до чого тут вулиця Андрія Журби - на викопіюванні з архітектури ?!
  Якщо вірити Гугл мепс та Викімапії - вул.Кубринська знаходиться дещо в іншому місті.
  Не далеко, але в іншому....

  [​IMG]
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Там, - де на викопіюванні позначено жовтим кольором земельну ділянку - це здається вулиця Кобця ?!
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица

  Опубликовано: 31 мар. 2016 г.
  Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією та військовою прокуратурою викрили на хабарництві одного з керівників Держгеокадастру у Черкаській області.

  Правоохоронці задокументували факт вимагання чиновником понад сто дев’яносто тисяч доларів США у приватного підприємця. На таку суму посадовець оцінив позитивне рішення щодо надання в довгострокову оренду 485 гектарів землі для сільгоспробіт.

  Співробітники спецслужби затримали залученого керівником Держгеокадастру посередника в центрі Черкас у власному автомобілі під час отримання частини хабара у розмірі сімдесят тисяч американських доларів. Зараз правоохоронці проводять обшук у службовому кабінеті чиновника.
  Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
  Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

  [​IMG]
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  КОЛИШНЬОГО КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ КАНІВСЬКОЇ РАЙРАДИ ВІД БПП ЗАТРИМАЛИ НА ХАБАРІ

  Докладніше, обговорення:
  kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113767

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  І засідання ІІІ сесії міської ради VII скликання від 28.04.2016 року
  kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2580

  Проект

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІІ скликання
  РІШЕННЯ

  від 28.04.2016 №

  Про затвердження Положення
  про порядок проведення
  земельних аукціонів в м. Каневі
  в новій редакції

  Відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Господарського кодексу України, Бюджетного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону» від 05.07.2012 № 50-VI, Закону України від 18.02.2016 № 1012-VІІІ «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону Україин «Про оцінку землі», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність», Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо здешевлення вартості робіт з підготовки та проведення земельних торгів» від 24.10.2013, Постанови Кабінету Міністрів України «Про експертну грошову оцінку земельних ділянок» від 11.10.2002 № 1531, Канівська міська рада

  В И Р I Ш И Л А:
  1. Затвердити Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі в новій редакції, згідно з додатком 1.

  2. Пункт 1 рішення Канівської міської ради від 13.12.2012 № 10 – 52 «Про затвердення Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі в новій редакції» та рішення Канівської міської ради від 29.01.2015 № 19 – 15 «Про внесення змін до Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі» вважати такими, що втратили чинність.

  3. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради /Єфіменко Н.О./.

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань архітектури та будівництва, землекористування та екології /Підгайний Ю.В./.


  Міський голова І.О. Ренькас  Єфіменко
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Додаток 1
  до рішення Канівської міської ради
  від ___________ № _________

  Положення
  про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі

  Положення розроблене відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Господарського кодексу України, Бюджетного кодексу України, Закону України „Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону” від 05.07.2012 № 50-VI, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про оцінку землі”, „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність”, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2002р.№ 1531 „Про експертну грошову оцінку земельних ділянок”, інших нормативно-правових актів з питань регулювання земельних відносин в Україні.
  1. Загальні положення.
  1.1. Дане Положення визначає процедуру підготовки, організації та проведення земельних аукціонів для продажу права власності або прав оренди земельних ділянок комунальної власності, крім земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти, що підлягають приватизації.
  1.2.. Земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу, оренди, земельної ділянки з учасником (переможцем) земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, що продається, або найвищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів.
  1.3. Продаж земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди) здійснюється виключно на земельних торгах (крім випадків, встановлених частинами другою і третьою статті 134 цього Кодексу).
  1.4. У Положенні наведені терміни, що застосовуються у такому значенні:
  Земельний аукціон – форма проведення земельних торгів, відповідно до якого право власності або право оренди на земельну ділянку набуває той Учасник земельних торгів, який запропонує найбільшу ціну за земельну ділянку або за право оренди відповідно до її цільового призначення, яка фіксується у ході проведення торгів ліцитатором.
  Ліцитатор – фізична особа із спеціальною підготовкою, яка безпосередньо проводить аукціон.
  Лот – земельна ділянка із якісними та кількісними характеристиками та умовами її продажу або оренди, що виставляється на аукціоні, якій надається свій номер i оголошується ліцитатором під час проведення аукціону.
  Земельна ділянка – частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами, що виставляється для продажу права власності або права оренди на аукціоні.
  Організатор земельних торгів – Канівська міська рада.
  Виконавець – суб’єкт господарювання, який (має ліцензію на проведення земельних торгів та – виключити) уклав з організатором земельних торгів договір про їх проведення.
  Учасником земельних торгів є фізична або юридична особа, яка подала виконавцю земельних торгів документи, зазначені в пункті 4.7 розділу 4 даного положення, сплатила реєстраційний та гарантійний внески, зареєстрована у книзі реєстрації учасників земельних торгів і відповідно до закону може набувати право власності чи користування земельною ділянкою, яка виставляється на земельні торги.
  Стартова ціна – ціна земельної ділянки або права оренди, з яких розпочинається продаж лота на аукціоні.
  Реєстраційний внесок – сума коштів, що сплачує заявник при поданні заяви на визначений рахунок, в якості завдатку, з метою забезпечення серйозності намірів заявника по прийняттю участі в земельному аукціоні.
  Гарантійний внесок – завдаток, який сплачує заявник, розмір якого становить 5 відсотків стартової ціни продажу земельної ділянки або стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою у разі продажу прав оренди на земельну ділянку.

  2. Процедура земельних торгів.
  2.1. Проведення земельних торгів щодо земельних ділянок комунальної власності або прав на них здійснюється за рішенням організатора земельних торгів, у якому зазначаються:
  а) перелік земельних ділянок або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами;
  б) стартова ціна лота;
  в) строк та інші умови користування земельною ділянкою у разі набуття права користування земельною ділянкою на земельних торгах;
  г) особа, уповноважена організатором земельних торгів на укладення договору купівлі-продажу, права оренди земельної ділянки, яка або на яку виставляється на земельні торги.
  2.2. (Земельні торги проводяться відповідно до договору між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються організатором як винагорода виконавцю, та реєстраційних внесків учасників торгів – виключити.)
  Замінити на:
  Земельні торги проводяться відповідно до договору між організатором земельних торгів та їх виконавцем. Фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється організатором земельних торгів або їх виконавцем відповідно до договору, укладеного між ними, в тому числі за рахунок реєстраційних внесків учасників земельних торгів.
  Витрати (видатки), здійсненні організатором або виконавцем земельних торгів на їх проведення, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів.
  Після опублікування оголошення про проведення земельних торгів виконавець може відмовитися від договору лише у випадках, якщо проведення земельних торгів стало неможливим з незалежних від нього причин.
  2.3. Винагорода виконавцю земельних торгів, яку встановлює організатор земельних торгів, складається з видатків на організацію та проведення земельних торгів і прибутку виконавця.
  Винагорода виконавця земельних торгів встановлюється у розмірі 5 відсотків ціни, за якою здійснюється купівля-продаж земельної ділянки, або 50 відсотків річної плати за користування земельною ділянкою у разі продажу прав оренди на земельну ділянку, але не більш як 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний лот.
  2.4. Розмір реєстраційного внеску визначається виконавцем і не може перевищувати 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати на дату публікації оголошення про проведення земельних торгів.
  2.5. Розмір гарантійного внеску за лотом становить 5 відсотків стартової ціни продажу земельної ділянки або стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою у разі продажу прав оренди на земельну ділянку.
  2.6. Реєстраційний та гарантійний внески сплачуються учасниками земельних торгів на окремі рахунки виконавця земельних торгів, відкриті в банку.
  2.7. Сплачені суми реєстраційних внесків поверненню не підлягають, крім випадку, визначеного пунктом 5.3. розділу 5 даного полаження.
  2.8. Сплачені суми гарантійних внесків (крім випадків, визначених пунктом 5.5. розділу 5 даного положення) повертаються виконавцем земельних торгів усім учасникам земельних торгів, які не були визнані переможцями, протягом трьох банківських днів з дня проведення земельних торгів.
  2.9. Умови, оголошені перед проведенням земельних торгів, не підлягають зміні під час укладення договору купівлі-продажу або права оренди земельної ділянки.
  3. Добір земельних ділянок та підготовка лотів.
  3.1. Організатор земельних торгів визначає перелік земельних ділянок комунальної власності та/або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами. Забороняється вносити до зазначеного переліку призначені під забудову земельні ділянки без урахування у випадках, передбачених законом, результатів громадського обговорення.
  У переліку зазначаються місце розташування (адреса) земельної ділянки, її цільове призначення (функціональне використання), площа, кадастровий номер, умови продажу.
  3.2. Добір земельних ділянок комунальної власності, у тому числі разом з розташованими на них об'єктами нерухомого майна (будівлями, спорудами) комунальної власності, які або права на які виставляються на земельні торги, здійснюється з урахуванням затверджених містобудівної документації та документації із землеустрою, а також маркетингових досліджень, інвестиційної привабливості, звернень громадян та юридичних осіб щодо намірів забудови.
  3.3. Земельні ділянки, включені до переліку земельних ділянок комунальної власності або прав на них, які виставлені на земельні торги, не можуть відчужуватися, передаватися в заставу, надаватися у користування до завершення торгів.
  3.4. Підготовка лотів до проведення земельних торгів включає:
  а) виготовлення, погодження та затвердження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі зміни цільового призначення земельної ділянки та у разі, якщо межі земельної ділянки не встановлені в натурі (на місцевості);
  б) державну реєстрацію земельної ділянки;
  в) державну реєстрацію речового права на земельну ділянку;
  г) отримання витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки відповідно до Закону України „Про оцінку земель” у разі продажу на земельних торгах права оренди на неї;
  ґ) проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до Закону України „Про оцінку земель”, крім випадків продажу на земельних торгах права оренди на неї;
  д) встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки, яка щодо земель комунальної власності не може бути нижчою за експертну грошову оцінку земельної ділянки;
  е) встановлення стартового розміру річної орендної плати, який щодо земель комунальної власності не може бути меншим розміру орендної плати, визначеного Податковим кодексом України;
  є) визначення виконавця земельних торгів, дати та місця проведення земельних торгів.
  Підготовка лотів до проведення земельних торгів у разі звернення стягнення на земельну ділянку включає проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до Закону України „Про оцінку земель”, встановлення стартової ціни лота, яка дорівнює ліквідаційній вартості земельної ділянки, що визначена за результатами експертної грошової оцінки земельної ділянки.
  (3.5. Підготовка лотів до проведення земельних торгів здійснюється за рахунок коштів організатора земельних торгів. Витрати, пов’язані з виготовленням документації землеустрою, оголошення в пресі та інші витрати, пов’язані з проведенням аукціону відшкодовуються переможцем (покупцем лота) аукціону організатору по договору.
  Фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок комунальної власності або прав оренди на земельних торгах також може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лотів для продажу між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.
  3.6. Закупівля послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель у процесі підготовки лотів до продажу земельних ділянок комунальної власності або прав оренди на земельних торгах та визначення виконавця земельних торгів організатором земельних торгів здійснюється у порядку, визначеному законодавством про здійснення державних закупівель, а у разі, якщо законодавство про здійснення державних закупівель не застосовується, – на конкурентних засадах у порядку, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин). – виключити.

  Замінити на:
  3.5. Фінансування підготовки лотів до проведення земельних торгів здійснюється організатором земельних торгів або їх виконавцем відповідно до договору між ними.
  Витрати, здійсненні організатором земельних торгів або їх виконавцем на підготовку лотів до проведення земельних торгів, відшкодовуються переможцем торгів за кожним лотом.
  3.6. Закупівля послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель у процесі підготовки лотів до продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на земельних торгах та визначення виконавця земельних торгів організатором земельних торгів здійснюється у порядку, визначеному законодавством про здійснення державних закупівель.

  4. Підготовка до проведення та порядок проведення земельних торгів.
  4.1. Організатор земельних торгів не пізніше десяти робочих днів після підписання договору про проведення торгів передають, а виконавець земельних торгів приймає документи та матеріали на лот, зазначені у 3 розділі даного положення.
  4.2. Документація щодо кожного лота оформляється виконавцем земельних торгів в окрему справу і після закінчення торгів передається покупцеві.
  Із зазначених документації та матеріалів виконавець земельних торгів формує інформаційну картку на лот.
  4.3. Виконавець земельних торгів після отримання документів та матеріалів на лот публікує на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а також організатор земельних торгів публікує у друкованих засобах масової інформації місцевої сфери розповсюдження оголошення із зазначенням дати проведення торгів та переліку лотів.
  4.4. В оголошенні зазначаються:
  а) найменування організатора земельних торгів;
  б) місце розташування, площа земельної ділянки та її кадастровий номер;
  в) цільове призначення, а для містобудівних потреб - також види використання;
  г) умови договору купівлі-продажу, права оренди, який укладається на земельних торгах;
  ґ) стартова ціна продажу земельної ділянки або стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою;
  д) містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки для земельних ділянок, призначених для цілей, пов'язаних із забудовою;
  е) місце і час проведення земельних торгів;
  є) розмір реєстраційного та гарантійного внесків, які сплачуються учасниками, порядок їх сплати;
  ж) номер рахунка виконавця земельних торгів, відкритого в банку, для сплати реєстраційного та гарантійного внесків;
  з) найменування та адреса виконавця земельних торгів, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з документами на лот;
  и) текст договору, що пропонується укласти на торгах, без визначення ціни та зазначення особи покупця (орендаря);
  і) сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота до продажу, організацію та проведення земельних торгів, що підлягає відшкодуванню переможцем земельних торгів – доповнено.
  При розміщенні оголошення на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, воно має містити фотографічні зображення земельних ділянок, копії документів та матеріалів на лот.
  4.5. Розміщення інформації на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, здійснюється безоплатно.
  Технологічні та програмні засоби, необхідні для оприлюднення оголошення про проведення торгів, повинні забезпечувати юридичним та фізичним особам можливість безоплатного анонімного перегляду, копіювання та роздрукування інформації із застосуванням поширених веб-оглядачів та редакторів, без необхідності застосування
  спеціально створених технологічних чи програмних засобів, цілодобово, без обмежень.
  4.6. Земельні торги проводяться не раніше 30 днів та не пізніше 90 днів після оприлюднення оголошення.
  4.7. Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, не пізніше ніж за три робочі дні до їх проведення подає виконавцю земельних торгів:
  а) заяву про участь у земельних торгах;
  б) інформацію про найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України, інформацію про державу, в якій зареєстровані або мають постійне місце проживання засновники (учасники) юридичної особи, у статутному (складеному) капіталі якої є частка іноземного капіталу; або прізвище, ім'я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків або номер та серію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) фізичної особи - підприємця. Фізичні особи, які не є підприємцями, подають копію довідки про присвоєння їм реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків) або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті). Для іноземних громадян та осіб без громадянства - прізвище, ім'я та по батькові, громадянство (підданство) іншої держави, постійне місце проживання в країні, громадянином (підданим) якої є особа; для іноземних юридичних осіб - найменування, місцезнаходження та держава, в якій зареєстрована юридична особа.
  Копії засвідчуються підписом особи, яка бажає взяти участь у торгах;
  в) документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків (копії розрахункових документів, виписки з рахунків).
  Представник фізичної чи юридичної особи подає також документи, що підтверджують право діяти від імені учасника торгів.
  (4.8. Виконавець земельних торгів приймає документи в учасників - фізичних осіб та представників учасників - юридичних осіб і видає довідку про отримання документів із зазначенням їх переліку.
  Виконавець земельних торгів після отримання документів, зазначених у частині першій цієї статті, заносить до книги реєстрації учасників торгів порядковий номер учасника і номер лота, який він виявив бажання придбати.) – виключити.

  Замінити на:
  4.8. Виконавець земельних торгів приймає документи учасників - фізичних осіб та представників учасників - юридичних осіб.
  Виконавець земельних торгів після отримання документів, зазначених у пункті 4.1. цього Положення, заносить до книги реєстрації учасників торгів порядковий номер учасника і номер лота, який він виявив бажання придбати, та видає учаснику (його представнику) довідку про отримання документів із зазначенням їх переліку, вхідний квиток, інформаційну картку на лот та картку учасника (із зазначенням на зворотньому боці умов проведення торгів).
  До книги реєстрації учасників земельних торгів вноситься інформація, зазначена в абзаці 2 пункту 4.8. Положення, а також:
  а) для фізичних осіб - прізвище, ім'я та по батькові, зареєстроване місце проживання (за наявності) та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;
  б) для юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, - найменування, місцезнаходження, ідентифікаційний код згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України, для юридичних осіб, у статутному (складеному) капіталі яких є частка іноземного капіталу, - також інформація про державу, в якій зареєстровані або мають постійне місце проживання іноземні засновники (учасники);
  в) для іноземних громадян та осіб без громадянства - громадянство (підданство) іншої держави, прізвище, ім'я та по батькові, постійне місце проживання в країні, громадянином (підданим) якої є особа; для іноземних юридичних осіб - найменування, місцезнаходження та держава, в якій зареєстрована така юридична особа.
  Після реєстрації учаснику земельних торгів видаються вхідний квиток, інформаційна картка на лот та картка учасника (із зазначенням на зворотному боці умов проведення торгів).
  Інформація про особу учасника (його представника), що міститься в поданих ним документах, не підлягає розголошенню, крім випадків, установлених законом.
  4.9. У день проведення торгів виконавець реєструє присутніх учасників. Учасник (його представник) зобов'язаний пред'явити паспорт (довіреність на вчинення дій під час торгів, зокрема на участь у торгах та підписання протоколу про результати торгів, і паспорт).
  Після цього виконавець видає учаснику табличку з номером.
  Реєстрація починається за три години та закінчується за 20 хвилин до початку торгів.
  Незареєстровані особи до участі у торгах не допускаються.
  4.10. Форми заяви про участь у торгах, довідки про отримання документів виконавцем земельних торгів, книги реєстрації учасників торгів, вхідного квитка, інформаційної картки на лот та картки учасника торгів затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин.
  4.11. Під час проведення торгів мають право бути присутніми та здійснювати звукозапис і відеозйомку процесу проведення торгів представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.
  За рішенням ліцитатора під час торгів за певним лотом у залі можуть бути присутні учасники, які не беруть участі в торгах за цим лотом, а також особи, які не є учасниками, за запрошенням організатора земельних торгів.
  4.12. Особам, які не є учасниками торгів за конкретним лотом, забороняється втручатися у торги в будь-який спосіб, вчиняти дії, спрямовані на умисне створення перешкод для проведення торгів (пересуватися по залу та голосно розмовляти без дозволу ліцитатора, відвертати увагу учасників).
  4.13. Ліцитатор для усунення порушень та відновлення порядку має право:
  - усно попередити учасника чи запрошену особу про необхідність припинення порушень, але не більше одного разу за кожний вид порушення;
  - вимагати від учасника чи запрошеної особи залишити зал торгів за неодноразове порушення порядку проведення торгів;
  - тимчасово припинити проведення торгів та оголосити перерву в разі порушення учасниками правил проведення торгів.
  4.14. Земельні торги починаються з оголошення ліцитатором порядку їх проведення.
  4.15. Лот виставляється на торги за наявності не менш як двох учасників.
  4.16. Ліцитатор оголошує номер лота, зазначений в інформаційній картці, місце розташування, розмір, цільове призначення земельної ділянки та можливі види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель, а також стартову ціну лота.
  4.17. Торги починаються з оголошення ліцитатором стартової ціни одночасно з ударом аукціонного молотка (гонга), якщо один або більше учасників сповістили про готовність придбати лот.
  4.18. Якщо протягом трьох хвилин після триразового оголошення стартової ціни ніхто з учасників не висловив бажання придбати лот за ціною, оголошеною ліцитатором, лот знімається з продажу на цих торгах.
  У разі якщо про готовність придбати лот за стартовою ціною сповістили не менш як два учасники, ліцитатор збільшує стартову ціну на крок торгів з подальшим послідовним збільшенням ціни.
  Значення кроку торгів встановлюється організатором у розмірі до 5 відсотків стартової ціни земельної ділянки, або до 0,5 відсотка стартової плати за користування земельною ділянкою права оренди на неї.
  4.19. У ході торгів учасники повідомляють про намір придбати лот за оголошеною ліцитатором ціною у два способи: підняттям таблички з номером, повернутим до ліцитатора, що засвідчує прийняття ціни, запропонованої ліцитатором (прийняття пропозиції ціни без голосу), або підняттям таблички з одночасним оголошенням своєї пропозиції стосовно ціни лота, яка має бути більшою, ніж названа ліцитатором ціна, щонайменше на один крок торгів і обов'язково кратною кроку торгів (пропозиція ціни з голосу).
  Якщо запропонована учасником ціна перевищує оголошену ліцитатором ціну, ліцитатор називає номер учасника і повідомляє про його пропозицію.
  У разі якщо ціна, запропонована з голосу одним із учасників, більша за ціну, оголошену ліцитатором, але не кратна кроку торгів, ліцитатор трактує таку пропозицію як згоду учасника збільшити ціну на відповідну кількість кроків торгів, називає номер цього учасника і запропоновану ним ціну, кратну кроку торгів.
  Якщо учасник підняв табличку та оголосив ціну, меншу за оголошену ліцитатором або попереднім учасником, ліцитатор повторює свою ціну або ціну попереднього учасника, вважаючи підняття таблички учасником, який запропонував меншу ціну, за згоду прийняти ціну, яку назвав ліцитатор або попередній учасник. Після цього ліцитатор оголошує наступну ціну, збільшену на крок торгів.
  Мовчання учасника, який першим підняв табличку з номером після оголошення ліцитатором ціни, трактується як згода учасника на запропоновану ліцитатором ціну. Після цього ліцитатор називає номер учасника, який першим підняв табличку, і оголошує наступну ціну, збільшену на крок торгів.
  У разі якщо після оголошення запропонованої ліцитатором ціни одночасно декілька учасників піднімають свої таблички з номером (прийняття пропозиції ціни без голосу), ліцитатор називає нову ціну, збільшену на крок торгів, не оголошуючи номерів учасників до того моменту, коли будь-який з них не оголосить свою ціну або ліцитатор не визначить, який з учасників підняв табличку першим під час чергового збільшення оголошеної ліцитатором ціни.
  Якщо під час послідовного збільшення ціни ліцитатором одночасно декілька учасників залишають свої таблички піднятими, ліцитатор у будь-який момент на свій розсуд може запропонувати їм оголосити свою ціну і після першого оголошення одним з учасників своєї пропозиції назвати номер учасника, який оголосив пропозицію, а також ціну, запропоновану таким учасником, а потім оголосити наступну ціну, збільшену на крок торгів.
  У разі якщо два або більше учасників одночасно погодилися з оголошеною ціною, але не погодилися з наступною ціною, збільшеною на крок торгів, ліцитатор може оголосити про зменшення кроку торгів і назвати наступну ціну, збільшену на новий крок торгів. Якщо після цього ніхто з учасників не висловить бажання придбати лот за оголошеною ліцитатором останньою ціною, ліцитатор може запропонувати їм оголосити свою ціну. Після оголошення одним з учасників своєї пропозиції ліцитатор називає номер учасника, який оголосив пропозицію, а також запропоновану ним ціну. Інші учасники можуть запропонувати лише вищу за оголошену ціну, яку ліцитатор оголошує разом з номером учасника і збільшує на наступний крок.
  У разі якщо протягом трьох хвилин після триразового повторення останньої ціни не запропонована вища ціна, ліцитатор закінчує торги за лотом одночасно з ударом аукціонного молотка (гонга) та проголошенням слова „Продано”, називає ціну продажу
  лота за останньою найбільшою ціною, за якою виявлено намір придбати лот, номер переможця і викликає його для підписання протоколу, який ведеться під час торгів.
  4.20. Переможець, який відмовився від підписання протоколу, позбавляється права на подальшу участь у торгах з продажу цього лота. До протоколу вноситься запис про відмову переможця від його підписання. У такому разі протокол підписується ліцитатором та представником організатора земельних торгів у день проведення торгів.
  За наявності інших учасників, які виявили бажання придбати зазначений лот, ліцитатор відновлює торги за цим об'єктом у день проведення торгів. За умови відсутності таких учасників лот виставляється на повторні торги.
  4.21. Після закінчення торгів за кожним лотом ліцитатор має право оголосити перерву на 15 хвилин.
  4.22. У процесі проведення торгів виконавець веде протокол, у якому зазначаються номер лота, стартова ціна та ціна продажу лота, відомості про переможця, номери рахунків, на які переможець повинен внести кошти за придбаний лот. У разі потреби до протоколу
  може вноситися й інша інформація. Протокол підписується переможцем, ліцитатором та організатором земельних торгів або його представником негайно після закінчення торгів за лотом у двох примірниках.
  Один примірник протоколу видається переможцю.
  4.23. Ліцитатор оголошує про завершення земельних торгів після підписання протоколу торгів.
  4.24. Договір купівлі-продажу та оренди земельної ділянки між організатором земельних торгів і переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення торгів, крім випадків, передбачених частиною 29 цього розділу.
  У разі придбання переможцем кількох лотів договір укладається окремо на кожний з них.
  4.25. Укладений договір купівлі-продажу земельної ділянки нотаріально посвідчується.
  Для посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки нотаріусу подається протокол торгів з інформацією про земельну ділянку, відповідальність за достовірність якої покладається на організатора земельних торгів.
  4.26. Право на земельну ділянку, набуте за результатами проведення торгів, підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному законом.
  4.27. Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку торгів, зараховується до купівельної ціни.
  4.28. У разі продажу земельної ділянки комунальної власності або права оренди на неї виконавець земельних торгів протягом семи банківських днів після закінчення торгів перераховує суму гарантійного внеску, сплаченого на його рахунок переможцем, на відповідні рахунки організатора земельних торгів, відкриті в місцевих органах виконавчої влади, утвореного для реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, для зарахування надходжень від продажу земельних ділянок або прав на них, та перераховує гарантійні внески учасників, що не повертаються, на відповідні бюджетні рахунки, відкриті в місцевих органах виконавчї влади, утвореного для реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, для зарахування інших надходжень, крім суми винагороди, що підлягає сплаті організатором земельних торгів виконавцю земельних торгів відповідно до договору про проведення земельних торгів.
  4.29. У разі визнання переможцями торгів осіб зазначених у статті 129 Земельного кодексу України (іноземні держави та іноземні юридичні особи) договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення укладається після отримання погодження Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України про продаж земельних ділянок цим особам у випадках і в порядку, встановлених законом. У разі відмови Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України у такому погодженні торги за таким лотом вважаються такими, що не відбулися.
  4.30. На торгах зобов'язаний бути присутній організатор земельних торгів або його представник, уповноважений укладати від імені організатора земельних торгів договір купівлі-продажу та оренди земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги.
  4.31. Ціна продажу земельної ділянки, а також плата за користування земельною ділянкою, право користування якою набуто на торгах, підлягає сплаті переможцем не пізніше трьох банківських днів з дня укладення відповідного договору.

  5. Встановлення результатів торгів.
  5.1. Земельні торги за лотом вважаються такими, що відбулися, після укладення договору купівлі-продажу та оренди земельної ділянки.
  5.2. Земельні торги можуть бути скасовані або визнані такими, що не відбулися, чи їх результати можуть бути анульовані.
  5.3. Земельні торги до їх проведення скасовуються організатором земельних торгів у разі надходження до нього документів, які тягнуть за собою внесення змін до землевпорядної та землеоціночної документації на земельну ділянку або встановлення заборони на її відчуження чи передачу в користування.
  Повідомлення про скасування торгів не пізніше наступного дня після прийняття відповідного рішення підлягає оприлюдненню в тому самому порядку, що й оголошення про проведення торгів.
  У разі скасування торгів організатор земельних торгів у десятиденний строк після прийняття рішення про скасування торгів відшкодовує виконавцю земельних торгів фактично здійснені витрати на підготовку до їх проведення, але не більше максимальної суми винагороди, що встановлена вказана пункті 2.3 розділу 2 даного положення, а виконавець земельних торгів повертає учасникам сплачені ними реєстраційні та гарантійні внески не пізніше п'яти банківських днів з дати скасування.
  5.4. Земельні торги визнаються такими, що не відбулися, у разі:
  а) відсутності учасників або наявності тільки одного учасника (крім проведення повторних торгів);
  б) якщо жоден з учасників не запропонував ціну, вищу за стартову ціну лота;
  в) відмови переможця від підписання протоколу із зазначенням результатів торгів.
  Рішення про визнання торгів такими, що не відбулися, приймається виконавцем земельних торгів у день їх проведення.
  Земельні торги визнаються такими, що не відбулися, також у випадку, зазначеному в пункті 4.29. розділу 4 даного положення.
  5.5. Результати торгів анулюються організатором земельних торгів у разі відмови переможця від укладення договору купівлі-продажу або договору оренди земельної ділянки, а також у разі несплати переможцем в установлений строк належної суми за придбаний лот.
  Рішення про анулювання торгів приймається організатором земельних торгів у п'ятиденний строк після виникнення підстави для анулювання.
  У разі прийняття рішення про анулювання торгів гарантійні внески не повертаються:
  а) всім учасникам, якщо жоден з них не запропонував ціну, вищу за стартову ціну лота;
  б) учаснику, який був відсторонений від участі в торгах ліцитатором за неодноразове порушення порядку проведення торгів;
  в) переможцю, який відмовився від підписання протоколу із зазначенням результатів торгів;
  г) переможцю у разі несплати ним в установлений строк належної суми за придбаний лот;
  ґ) переможцю, який відмовився від укладення договору купівлі-продажу або договору оренди земельної ділянки.
  5.6. У разі якщо торги не відбулися або їх результати анульовано, повторні торги можуть бути проведені не раніше ніж через місяць і не пізніше ніж через шість місяців з дня проведення попередніх земельних торгів.
  Повторні торги проводяться у порядку, встановленому для проведення торгів. До участі у повторних торгах не допускаються переможці попередніх торгів, які не сплатили в установлений строк належної суми за придбаний лот чи відмовилися від підписання протоколу із зазначенням результатів торгів.
  Якщо торги визнано такими, що не відбулися, з підстави наявності лише одного учасника і для участі у повторних торгах зареєстрований лише той самий учасник, він має право придбати земельну ділянку або набути право оренди користування нею за стартовою ціною, визначеною відповідно до підпункту д), е) пункту 3.4. розділу 3 даного положення.
  6. Оприлюднення результатів земельних торгів.
  Організатор земельних торгів не пізніше п'яти робочих днів після проведення торгів, розміщує на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, відеозапис торгів і повідомлення про результати торгів за кожним лотом, із зазначенням:
  1) місця розташування, розміру земельної ділянки та її кадастрового номера;
  2) ціни продажу земельної ділянки або розміру річної плати за користування земельною ділянкою, визначених за результатами торгів;
  3) строку користування земельною ділянкою у разі продажу права оренди;
  4) цільового призначення земельної ділянки.

  Організатор земельних торгів публікує вищенаведене повідомлення у друкованих засобах масової інформації місцевої сфери розповсюдження, в яких було розміщено оголошення про їх проведення, про результати аукціону.
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Які красені !!!

  Справа "Дніпрових садів" - жила, живе та буде жити ?!
  Я усе правильно зрозумів ?!

  ***

  10.01.2017
  Судом задоволено позовні вимоги прокуратури щодо захисту інтересів держави!
  [​IMG]
  Золотоніською місцевою прокуратурою, у порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», виявлено факт незаконної приватизації земельної ділянки в межах міста Канева, Черкаської області.
  Зокрема, жительці м. Канів, відповідно до рішення Канівської міської ради, в 2016 році передано земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

  В подальшому виявлено, що вказана громадянка вже скористалась правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки ще у 2007 році відповідно до Державного акта на право власності із цільовим призначенням «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

  В зв’язку з вище викладеним, прокуратура звернулась з позовною заявою до суду про визнання недійсним та скасування вказаного рішення Канівської міської ради про надання у власність земельної ділянки та скасування державної реєстрації права власності.

  Рішенням Канівського міськрайонного суду від 26.12.2016 позовна заява прокурора задоволена в повному обсязі, вищевказане рішення та державна реєстрація права власності на земельну ділянку скасовані, земля повернута до земель комунальної власності міста Канева.

  Джерело:
  zolot.mrp.ck.ua/?p=3431
  ***

  ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  З питань архітектури та будівництва, землекористування та екології


  _11.jpg
  Підгайний Юрій Васильович
  Голова

  Хоменко Віктор Миколайович
  Заступник

  Засенко Сергій Петрович
  Секретар

  Маланчев Євгеній Станіславович
  Туливітер Вадим Юрійович
  Максим’юк Іван Степанович
  Горьова Наталія Василівна
  Корнієнко Олександр Васильович
  Шишка Руслан Іванович

  http://kaniv-rada.gov.ua/pages.php?s=4

  ***


  Чи це відбувалося ще за часів панування місцевого регіонала Маланчева ?!

  _20.jpg
  Последнее редактирование: 10 янв 2017
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.700
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  • Категорія справи № 697/2629/16-ц​

  Цивільні справи; Позовне провадження; Інші справи позовного провадження.
  Надіслано судом: 27.12.2016. Зареєстровано: 28.12.2016. Оприлюднено: 30.12.2016.
  Дата набрання законної сили: 05.01.2017
  • rada.gif
  • Справа № 697/2629/16-ц
   № пров. 2/697/915/2016


   Р І Ш Е Н Н Я
   ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

   26 грудня 2016 року
   Канівський міськрайонний суд Черкаської області в складі:
   головуючого-судді Хорошун О.В.
   з участю секретаря Десятник О.А..

   розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Канів, Черкаської області справу за позовом заступника керівника Золотоніської місцевої прокуратури в інтересах держави до Канівської міської ради Черкаської області, виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області, ОСОБА_1 про визнання недійсними та скасування рішення, скасування рішення про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку,

   ВСТАНОВИВ:

   Заступник керівника Золотоніської місцевої прокуратури звернувся в суд в інтересах держави з позовом Канівської міської ради Черкаської області, виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області, ОСОБА_1 про визнання недійсними та скасування рішення, скасування рішення про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку. Позов мотивує тим, що Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури, в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», встановлено, що відповідно до п. 4 рішення Канівської міської ради від 28.04.2016 року № 3-32, ОСОБА_1 надано дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 711 кв.м. по вул. Героїв Небесної сотні (стара назва АДРЕСА_1) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

   Пунктом 1 рішення Канівської міської ради від 18.08.2016 № 4 60, на підставі заяви гр. ОСОБА_1 від 28.07.2016 року реєстр. № 1173, затверджено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 711 кв.м по вул. Героїв Небесної сотні, 20/1 (кадастровий № 7110300000:01:003:0200) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передано земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

   Право власності на вказану земельну ділянку гр. ОСОБА_1 зареєструвала у реєстраційному відділі виконавчого комітету Канівської міської ради від 08.09.2016 року.

   В подальшому, між власниками будинковолодінь по вул. Героїв Небесної сотні № 20 ОСОБА_1, яка проживає в квартирі № 1, та ОСОБА_2, яка проживає в квартирі № 2, виник спір щодо вільного доступу до квартири гр. ОСОБА_1, про що було подано заяву до виконавчого комітету Канівської міської ради від 14.09.2016 року для вирішення даного спору.

   При зясуванні всіх обставин спору виявлено, що відповідач ОСОБА_1 скористалась правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки ще у 2007 році відповідно до Державного акта на право власності серія ЯЕ № 139418 на земельну ділянку площею 564 кв.м по вул. Леніна, 20/3 (кадастровий номер 7110300000:01:003:0124) із цільовим призначенням «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», виданого на підставі рішення Канівської міської ради від 07.06.2007 року № 6-42 «Про передачу земельних ділянок у власність громадянам».

   За даних обставин, пункт 4 рішення Канівської міської ради від 28.04.2016 року та пункт 1 рішення Канівської міської ради від 18.08.2016 року № 4-60, якими надано дозвіл на розробку та затверджено ОСОБА_1 технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 711 кв.м. по вул. Героїв Небесної сотні, 20/1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передано земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради, якими порушено порядок набуття права володіння та користування землями комунальної власності, є недійсними, прийняті всупереч положень ст.ст. 116, 118, 121, 155 ЗК України, а тому підлягають скасуванню. Просить суд визнати недійсним та скасувати пункт 4 рішення Канівської міської ради від 28.04.2016 № 3-32, яким надано ОСОБА_1 на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 711 кв.м. по вул. Героїв Небесної сотні, 20/1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі земельної ділянки безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради; визнати недійсним та скасувати пункт 1 рішення Канівської міської ради від 18.08.2016 № 4-60, яким затверджено ОСОБА_1 технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 711 кв.м. по вул. Героїв Небесної сотні, 20/1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передано земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради; скасувати рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер 31332107 від 12.09.2016 року, прийняте державним реєстратором виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області; стягнути із відповідачів на користь прокуратури Черкаської області сплачений судовий збір у розмірі 4134 грн.

   У судове засідання прокурор Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури ОСОБА_3 не зявилася, надала заяву про розгляд справи у її відсутність, позовні вимоги підтримала повністю, просить позов задовольнити.

   Представник відповідачів - Канівської міської ради Черкаської області, виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської областіОСОБА_4 в судове засідання не зявилася, надала до суду заяви про розгляд справи без неї, позовні вимоги визнала та не заперечує проти їх задоволення.

   Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не зявилася, надала до суду письмову заяву в якій позов визнала, не заперечує проти його задоволення, просить слухати справу у її відсутність.

   Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

   Статтею 121 Конституції України визначено, що прокуратура становить єдину систему, на яку покладено функцію представництва інтересів держави в суді у випадках, передбачених законом.

   Відповідно до ч.3 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб'єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу.

   Статтею 152 ЗК України визначено способи захисту прав на земельні ділянки, які здійснюються шляхом відновлення стану земельної ділянки, який існував до порушення прав.

   З матеріалів справи вбачається, що відповідно до рішення Канівської міської ради VІІ скликання № 3-32 від 28.04.2016 року «Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі», що ОСОБА_1 надано дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 711 кв.м. по вул. Героїв Небесної сотні (стара назва АДРЕСА_1) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель Канівської міської ради (а.с.14).

   Згідно рішення Канівської міської ради від 18.08.2016 № 4 - 60, гр. ОСОБА_1 затверджено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 711 кв.м по вул. Героїв Небесної сотні, 20/1 (кадастровий №7110300000:01:003:0200) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передано земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради (а.с.15).

   Згідно рішення Канівської міської ради № 6-42 від 07.06.2007 року «Про передачу земельних ділянок у власність громадянам» (а.с.23) вбачається, що ОСОБА_1, ОСОБА_5 та ОСОБА_6 передано безоплатно у власність земельну ділянку площею 564 кв.м. по вул. Леніна, 20/3, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, на підставі чого видано Державний акт на право власності на земельну ділянку серії ЯЕ №139413 від 08.06.2007 року (а.с.35).

   Відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 26.10.2016 року (а.с.37), вбачається, що нормативна грошова оцінка земельної ділянки загальною площею 711 кв.м. по вул. Героїв Небесної сотні, буд. 020/1 в м. Каневі, власником якої є ОСОБА_1 складає на дату оцінки 207960,39 грн.

   Відповідно до п. 4 ст. 116 Земельного кодексу України, передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.

   Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах, зокрема для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара.

   Тобто, ОСОБА_1, в порушення вимог вищевказаного законодавства, двічі, а саме в 2007 та в 2016 роках, скористалася правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки в місті Каневі по виду використання «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

   Таким чином, передача землі ОСОБА_1 у 2016 році у власність відбулася з порушенням порядку, передбаченого ст. ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України.

   Згідно ч. 1 ст. 21 ЦК України суд визнає незаконним та скасовує правовий акт індивідуальної дії, виданий органом державної влади, якщо він суперечить актам цивільного законодавства і порушує цивільні права або інтереси.

   У разі видання органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування акту, яким порушуються права особи щодо володіння, користування чи розпорядження належною їй земельною ділянкою, такий акт визнається недійсним на підставі ч. 1 ст. 155 Земельного кодексу України.

   Судом встановлено, що пункт 4 рішення Канівської міської ради від 28.04.2016 № 3-32 «Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі» та пункт 1 рішення Канівської міської ради від 18.08.2016 року № 4-60 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність громадянам» вказаним вимогам не відповідають, а тому у відповідності до ст. 152 ЗК України підлягає визнанню їх недійсними.

   Так як на підставі вищевказаних пунктів рішень Канівської міської ради від 28.04.2016 року № 3-32 та від 18.08.2016 року № 4-60 проведено незаконну реєстрацію права власності на спірну земельну ділянку, державним реєстратором реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради на підставі рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер 31332107 від 12.09.2016 року, то воно також підлягає скасуванню.

   Відповідно до ч.1 ст. 61 ЦПК України обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі не підлягають доказуванню. У разі визнання відповідачем позовних вимог суд за наявності для того законних підстав задовольняє їх (ст.174 ЦПК України).

   Оцінюючи зібрані по справі докази, вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку про обґрунтованість позовних вимог та можливість їх задоволення, оскільки відповідно до ст.152 ЗК України захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом визнання недійсними рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

   У відповідності до ст. 88 ЦПК України з відповідачів необхідно стягнути на користь прокуратури Черкаської області судовий збір в рівних частинах, сплачений останніми при подачі позву до суду в сумі 4134 грн., що підтверджується платіжним дорученням №1777 від 29.11.2016 року (а.с.1).

   Керуючись ст. ст. 11,15,88,215,294 ЦПК України, ст.ст. 116,118,121,122 ЗК України, суд

   ВИРІШИВ:

   Позов заступника керівника Золотоніської місцевої прокуратури в інтересах держави до Канівської міської ради Черкаської області, виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області, ОСОБА_1 про визнання недійсними та скасування рішення, скасування рішення про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку задовольнити повністю.

   Визнати недійсним та скасувати пункт 4 рішення Канівської міської ради від 28.04.2016 № 3-32, яким надано ОСОБА_1 на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 711 кв.м. по вул. Героїв Небесної сотні, 20/1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі земельної ділянки безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради

   Визнати недійсним та скасувати пункт 1 рішення Канівської міської ради від 18.08.2016 № 4-60, яким затверджено ОСОБА_1 технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 711 кв.м. по вул. Героїв Небесної сотні, 20/1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передано земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

   Скасувати рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер 31332107 від 12.09.2016 року, прийняте державним реєстратором виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області.

   Стягнути із відповідачів на користь прокуратури Черкаської області (код ЄДРПОУ 02911119, розрахунковий рахунок 35212034003751, Державна казначейська служба України у м. Київ, код банку 820172, код класифікації видатків бюджету 2800) сплачений судовий збір у розмірі 4134 грн., в рівних частинах.   Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення.

   Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.   Головуючий О . В . Хорошун
  Джерело:
  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63726114


  ***


  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІІ скликання
  РІШЕННЯ
  Від 28.04.2016 № 3 – 32 ​
  Про надання дозволу на розробку технічних
  документацій із землеустрою щодо встановлення
  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі
  (на місцевості) громадянам Дяченку В.І.,
  Алексійчуку О.В., Маляру М.М., Бондар О.Л.

  Відповідно до ст. 12, 40, 118, 122, 134 Земельного кодексу України, п. 34 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяви громадян Дяченка В.І. від 14.04.2016 реєстр. № 548, Алексійчука О.В. від 18.04.2016 реєстр. № 564, Маляра М.М. від 19.04.2016 реєстр. № 571, Бондар О.Л. від 20.04.2016 реєстр. № 588, Канівська міська рада
  ВИРІШИЛА:
  1. Надати дозвіл громадянину Дяченку Василю Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 800 кв.м по вул. Гончара, ХХ для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  2. Надати дозвіл громадянину Алексійчуку Олександру В’ячеславовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 652 кв.м по вул. Приймака, Х для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  3. Надати дозвіл громадянину Маляру Михайлу Миколайовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 655 кв.м по вул. Ядловського, ХХ для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  4. Надати дозвіл громадянці Бондар Олені Леонідівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 711 кв.м по вул. Героїв Небесної сотні (стара назва – вул. Леніна, ХХ, кв. у) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  5. Організацію виконання даного рішення покласти на управління Держгеокадастру в Канівському районі /Щербина М.А./, управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради /Черешнєв Д.М./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради /Єфіменко Н.О./.

  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань архітектури та будівництва, землекористування та екології /Підгайний Ю.В./.

  Міський голова І.О.Ренькас
  Єфіменко


  Джерело:
  http://kaniv-rada.gov.ua/pages.php?s=46

  ***


Загрузка...