Совсем скоро,- заберут за бесценок землю у украинцев - оставят её за кланами.Роль каневской власти.

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 16 май 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Черкасские селяне протестуют против российского арендатора
  18 апреля 2014 | 13:58

  Видео.
  http://podrobnosti.ua/upload/news/2014/04/18/971670_4.mp4

  На Черкащині жителі чотирьох сіл повстали проти іноземного магната. Два роки тому російський підприємець взяв в оренду у них земельні паї. Але ренту - платити не квапиться. Орендар вже заборгував чималу суму. Кому тисячу, кому дві. Селяни прийшли під офіс бізнесмена, щоб силою забрати свої гроші.

  Подробности.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Продовження чергової сесії Канівської міської ради.

  У середу, 30 квітня в залі засідань Канівської міської ради відбулося продовження чергової сесії Канівської міської ради, в якій взяли участь 30 депутатів.

  На початку засідання відбулося інформування депутатом Канівської міської ради – Ткаченком С.С. про проведену роботу по незаконному захопленні земельних ділянок по вул. Маяковського в м. Канів.

  Так було озвучено загальну кількість виданих державних актів про надання земельних ділянок у приватну власність під ведення індивідуального садівництва, частину з яких отримали жителі м. Канів – 33, а інші -12 отримали громадяни інших міст.

  Тому було прийнято відповідна пропозиція щодо розроблення проекту рішення та листа – звернення до ГПУ, доручивши розробку даних документів першому заступнику міського голови Ренькасу І.О. за участі Управління містобудування та архітектури, комісії з земельних питань.

  Наступним етапом засідання було внесення до порядку денного проект рішення «Про встановлення пам’ятного знаку» Героям Небесної сотні на вул. Героїв Небесної сотні; «Про виділення коштів для придбання житла»громадянину Борею В.В., що постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи; питання про створення комісії по вивченню питання доцільності створення кп «Канівпастранс».

  Розгляд порядку денного було розпочато з земельних питань і закінчено звітами постійних депутатських косі мій міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку; архітектури та будівництва; економіки та підприємництва і постійної депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін.

  Наступне ІІ засідання VІ скликання ХVІ сесії Канівської міської ради відбудеться 29.05.2014 о 10.00.

  Сектор регіональної та інформаційної політики

  30 квітня 2014

  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1546


  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  На Черкащині посадовці незаконно передали 15 га земель заповідника «Трахтемирів» у приватну власність.

  [​IMG]

  Черкаським міжрайонним екологічним прокурором розпочато кримінальне провадження відносно посадових осіб Канівської районної державної адміністрації ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки).​

  Як інформують у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури, протягом 2006 - 2007 років службові особи Канівської РДА умисно підготували та видали незаконне розпорядження, яким передали у приватну власність 28 громадянам 15 га земель природно-заповідного фонду.

  Вказані ділянки розташовані у межах державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів».
  Орієнтовна вартість цих земельних ділянок становить 360 тис грн.

  Крім того на вказані землі чиновники не виготовили проект землеустрою та не погодили його із уповноваженими органами державної влади.

  Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Черкаська міжрайонна екологічна прокуратура.

  23.05.2014 16:15
  Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Відкритий лист Президенту України Порошенку П.О.

  [​IMG]  Шановний Петре Олексійовичу!

  Ситуація, що змусила нас, депутатів Канівської міської ради, звернутись до головної посадової особи держави у надзвичайно складний час є типовою для багатьох регіонів України, але виділяється особливим цинізмом і неприхованим переконанням в тому, що узаконене право одноосібно приймати рішення, дає можливість нехтувати суспільними інтересами територіальних громад заради приватної вигоди однієї особи чи групи осіб.

  В зв’язку з відсутністю погодження меж міста сільськими радами прилеглих сіл міська влада позбавлена можливості вирішити питання благоустрою «прикордонних» територій міста, їх розвитку, надання дозволів на виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва. Але в цей же час без погодження з міською владою виділяються земельні ділянки під садівництво Головним Управлінням Держземагенства в Черкаській області з ініціативи посадовців колишніх районних державних адміністрацій.

  Цинізм цих дійств в тому, що їх кульмінація відбувалась в дні кривавого протистояння на Київському майдані і продовжується в час, коли сотні українців гинуть з вірою в те, що вже завтра їх Батьківщина житиме в просторі високої моралі, а «убогі» чиновники державних установ не шукатимуть шпарини в створених ними законах, щоб «запустити пазури…», а системно правитимуть їх заради розквіту нашої єдиної України.

  Отже,

  «Дерибан» на кладовищі.

  Впродовж чотирнадцяти років виконавчий комітет Канівської міської ради послідовно займається встановленням меж нашого міста, яке вже на початку 17-го століття отримало Магдебурзьке право і мало визначену площу біля 6000 десятин.

  В сорокових роках 20 століття до Канева було приєднано село Костянець з його землями і колективними господарствами.

  На початку 70-х років минулого століття було створено потужний радгосп (Канівський радгосп «Заповіт Леніна») шляхом об’єднання колгоспу «Дніпро» (с. Литвинець та Ковалі) і птахофабрики, що почала розбудовуватись поруч з південно-західним мікрорайоном міста (колишнє с. Костянець). Створений радгосп основну частину житла для своїх працівників збудував в цьому ж мікрорайоні.

  Після реформування сільського господарства, виконавчий комітет Канівської міської ради взяв на себе вирішення всіх проблемних питань пов’язаних з житловою та соціальною інфраструктурою колишнього радгоспу, розуміючи, що прості люди не повинні стати заручниками ситуації.

  Проте на початку творення держави Україна, землі запасу та резерву були закріплені за сільськими радами без врахування існуючої забудови міста, створеної впродовж багатьох років промислової інфраструктури. Виникла парадоксальна ситуація де мешканці міста, якому майже 1000 років, не мають змоги мати власне кладовище, побудувати благоустроєні помешкання для дітей та онуків, а ступивши з порогу власної домівки потрапляють на «чужий» клапоть землі, за який потрібно платити орендну плату. На невизначених «прикордонних» територіях виникають передумови для непрозорих схем із землею, а члени територіальних громад, що сотні років мирно співіснували, стають ворогами.

  На даний час провідними проектними інститутами держави розроблено Генеральний план міста, та проект «Межі міста» з врахуванням існуючої забудови, історичних рельєфів та перспективи розвитку «візитівки» України в наступних періодах.

  Ми жодним чином не претендуємо на повернення місту історичних територій, а намагаємось врешті-решт визначити де-юре існування вже забудованих територій Канева і створити умови їх подальшого розвитку.

  Проте погодження меж, протягом багатьох років, гальмувалось районною владою. Фактично «керуючи» сільськими радами, адміністрації намагались подовше утримати статус невизначеності на «прикордонних» територіях. Золотий час настав у 2013 році, коли Головні управління Держземагенства в областях отримали право одноосібно приймати рішення по землях, що розташовані за межами населених пунктів.

  В березні 2014 року міська рада випадково дізнається, що в межах Генерального плану міста, фактично в межах міської забудови проводиться «дерибан» суспільних земель.

  Всупереч пропозицій спеціалістів, без розробки містобудівної документації, під керівництвом влади, що відходить в минуле, розподіляються ділянки під «індивідуальне садівництво». Дійшло до то, що на земельній ділянці, яка попередньо визначена під міське кладовище, динамічно розподіляються приватні угіддя. Для кого? З якою вигодою для сільської ради, що впродовж років не бажала погоджувати межі міста, намагаючись отримати вигоду від державних земель?

  На Звернення від сесії міської ради до Генеральної прокуратури було отримано цілий ряд формальних відписок. Особливою домінантою вскрізь проходить: «Головне управління Держземагенства має право..».

  Сам керівник Головного управління, посилаючись на Конституцію України, відповідає, що не дасть жодної інформації, про осіб, яким розподілені земельні ділянки.

  Ми не бажаємо крові, ми хочемо, щоб декларативні заяви відомств про планування території, нарешті перейшли у реальну площину.

  Ми хочемо, щоб чиновники від держави не могли одноосібно приймати рішення про відчуження того, що належить громадам.

  Ми віримо, що нас почує Президент України і змусить Головне управління Держземагенства у Черкаській області почути Канів.

  Ми не хочемо соціального вибуху у регіоні.


  За дорученням сесії міської ради,
  Канівськи міський голова І. О. Ренькас

  25 липня 2014.

  Джерело:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1695

  ***

  Немного позитива.

 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  18.08.2014
  Секретар Канівської міськради надавав в оренду землі водного фонду р. Дніпро без розгляду сесії.

  [​IMG]

  Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою в ході перевірки додержання вимог земельного законодавства Канівською міською радою щодо охорони та використання земель водного фонду виявлено ряд порушень вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

  Встановлено, що у минулому та поточному році секретарем Канівської міської ради надавалися земельні ділянки загальною площею майже 1 га, що розташовані в межах прибережної захисної смуги річки Дніпро міста Канева, в короткострокову оренду для здійснення комерційної діяльності.

  При цьому рішення приймалося одноособово - без винесення на розгляд міської ради.

  Зокрема, у 2013 році складено 7 угод про право фактичного користування земельними ділянками фізичним особам - підприємцям без державної реєстрації цих прав, у 2014 – 3 угоди.

  За результатами проведеної перевірки Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою міському голові міста Канева внесено подання щодо усунення виявлених порушень.

  Виконавчим комітетом Канівської міської ради дане подання розглянуто та задоволено шляхом розірвання зазначених угод та не поновлення тих угод, термін дії яких вже закінчився.

  Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.
  http://www.dep.gov.ua/news-764-sekr...nogo_fondu_r._dnipro_bez_rozglyadu_sesii.html
  ***

  Канів.Узбережжя Дніпра (автобусна зупинка Ісковщина)

  [​IMG]

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-11#post-20974


  ****
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ

  Від 30.10.2014 № 18 – 20
  Про включення в перелік земельних
  ділянок, по яких пропонується здійснити
  продаж права оренди

  Відповідно до ст.ст. 127, 134, 136 Земельного кодексу України, п. 41 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 12 Закону України „Про основи містобудування”, Генерального плану розвитку м. Канева, затвердженого рішенням Канівської міської ради від 02.03.2006 № 30-27, рішення Канівської міської ради від 13.12.2012 № 10-52 „Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі в новій редакції”, з метою раціонального використання земель міста Канева та збільшення надходжень до міського бюджету, на підставі заяви ПАТ „Канів – Дніпробуд” від 03.09.2014 № 35, Канівська міська рада

  В И Р І Ш И Л А:
  1. Включити в Перелік земельних ділянок, по яких пропонується здійснити продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 1,3502 га за адресою: Лівобережна промислова зона на лівому березі р. Дніпро в м. Каневі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств для організації робіт по переміщенню інертних матеріалів для виконання будівельно-монтажних робіт і обслуговування бази залізнодорожнього і водного транспорту.

  2. Включити в Перелік земельних ділянок, по яких пропонується здійснити продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 0,6969 га за адресою: Лівобережна промислова зона на лівому березі р. Дніпро в м. Каневі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств для організації робіт по переміщенню інертних матеріалів для виконання будівельно-монтажних робіт і обслуговування бази залізнодорожнього і водного транспорту.

  3. Надати дозвіл виконавчому комітету Канівської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, вказаних в пунктах 1, 2 даного рішення.

  4. Фінансовому управлінню /Карпушенко Г.Г./ передбачити кошти на фінансування розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

  5. Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради /Шишка В.А./ провести розрахунки за проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

  6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Коломійця В.В., управління Держземагентства у Канівському районі /Нечипоренко Т.А./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Єфіменко Н.О./.

  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.

  Міський голова І.О. Ренькас

  Єфіменко

  Джерело:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1869  ***  [DOUBLEPOST=1415306239][/DOUBLEPOST]КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VI скликання
  РІШЕННЯ

  Від 30.10.2014 № 18 – 16

  Про надання дозволу ТОВ „Старий Канів”
  на розробку проекту землеустрою щодо зміни
  цільового призначення земельної ділянки  Відповідно до ст. ст. 12, 20, 93, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 25, 51 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяву ТОВ „Старий Канів” від 01.10.2014 реєстр. № 304, Канівська міська рада

  В И Р І Ш И ЛА :

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Старий Канів” на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 3388,41 кв.м в м. Каневі на розі вулиць Леніна та Воровського в оренду для будівництва житлових і нежитлових будівель під розміщення багатоквартирного житлового будинку.

  2. Організацію виконання покласти на першого заступника міського голови Ренькаса І.О., відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Єфіменко Н.О./ та міськрайонне управління Держземагентства у Канівському районі /Нечипоренко Т.А./.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.  Міський голова І.О.Ренькас

  Джерело:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1869  ***


  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ

  від 30.10.2014 № 18 – 13

  Про включення в перелік земельних
  ділянок, по яких пропонується здійснити
  продаж права оренди


  Відповідно до ст.ст. 127, 134, 136 Земельного кодексу України, п. 34 частини першої ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 12 Закону України „Про основи містобудування”, Генерального плану розвитку м. Канева, затвердженого рішенням Канівської міської ради від 02.03.2006 № 30-27, рішення Канівської міської ради від 13.12.2012 № 10-52 „Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі в новій редакції”, з метою раціонального використання земель міста Канева та збільшення надходжень до міського бюджету, на підставі заяви ПП „Ніка 1” від 27.10.2014 № 3836/01-01, Канівська міська рада

  В И Р І Ш И Л А:

  1. Включити в Перелік земельних ділянок, по яких пропонується здійснити продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 405 кв.м в м. Каневі по вул. Енергетиків (в районі автозаправки) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під розміщення сервісного центру по обслуговуванню автомобільного транспорту.

  2. Надати дозвіл виконавчому комітету Канівської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, яка вказана в пункті 1 даного рішення.

  3. Фінансовому управлінню /Карпушенко Г.Г./ передбачити кошти на фінансування розробки проекту землеустрою.

  4. Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради /Шишка В.А./ провести розрахунки за проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  5. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Коломійця В.В., управління Держземагентства у Канівському районі /Нечипоренко Т.А./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Єфіменко Н.О./.

  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.


  Міський голова І.О. Ренькас  Єфіменко

  Джерело:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1869  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ
  Від 30.10.2014 № 18 – 08

  Про надання дозволу на розробку проектів
  землеустрою та технічних документацій щодо
  відведення земельних ділянок та припинення
  права користування (оренди) земельними
  ділянками громадянам

  Відповідно до ст. 12, 36, 40, 93, 118, 122, 123, 124, 134, 141 Земельного кодексу України, п. 34 частини першої ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 25, 50, 51, 55 Закону України “Про землеустрій”, Закону України „Про Державний земельний кадастр”, ст. 32 Закону України „Про оренду землі”, розглянувши заяви громадян Тертичної С.В. від 11.09.2014 реєстр. № 282, Белік С.В. від 07.10.2014 реєстр. № 323, Чернявського Є.О. від 16.10.2014 реєстр. № 348, Дигалюка Я.В. від 20.10.2014 реєстр. № 362, Катанової Н.М. від 07.10.2014 реєстр. № 322, Ільїної Л.М. від 06.10.2014 реєстр. № 319, Пантелішиної Л.М. від 14.10.2014 реєстр. 337, Анущенко В.П. від 06.10.2014 реєстр. № 318, Незамай Л.Є. від 01.10.2014 реєстр. № 305, Рябовола М.І. від 03.10.2014 реєстр. № 314, Рябовол І.М. від 03.10.2014 реєстр. № 315, Більницької Т.А. від 02.10.2014 реєстр. № 311, Суської О.М. від 02.10.2014 реєстр. № 312, Бакума Є.В. від 13.10.2014 реєстр. № 332, Верхогляд В.О. від 14.10.2014 реєстр. № 340, Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл громадянці Тертичній Світлані Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1000 кв.м по вул. Десантників для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради.
  При проведенні обмірів та розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підприємству (організації), яке буде виготовляти даний проект, залишити у власності Канівської міської ради земельну ділянку під дорогу загального користування шириною 3 м з вулиці Десантників на провулок Дорошенка для проїзду, проходу громадян та обслуговування водогону, відповідно до норм ДБН 360-92**.

  2. Надати дозвіл громадянину Беліку Станіславу Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1000 кв.м по вул. Дорошенка (р-н будинку № 102) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради. При розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підприємству (організації), яке буде виготовляти даний проект, передбачити накладання сервітуту на земельну ділянку, яка належить громадянці Буряк В.А. для проходу та проїзду до вищенаведеної земельної ділянки.

  3. Надати дозвіл громадянину Чернявському Євгену Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 827 кв.м по вул. Бессарабія, 36 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  4. Надати дозвіл громадянину Дигалюку Ярославу Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1000 кв.м по вул. Бузницького (район будинку № 80) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  5. Надати дозвіл громадянці Катановій Наталії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1000 кв.м по вул. Федоренка, 48 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі в оренду за рахунок земель Канівської міської ради.

  6. Надати дозвіл громадянці Ільїній Лорі Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 502 кв.м по вул. Боєнка (район будинку № 29) для ведення городництва для передачі в оренду за рахунок земель Канівської міської ради.

  7. Надати дозвіл громадянці Пантелішіній Любові Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 100 кв.м по вул. Маяковського (район будинку № 100) для ведення городництва для передачі в оренду за рахунок земель Канівської міської ради.

  8. Надати дозвіл громадянці Анущенко Вірі Петрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв.м по вул. Дружби Народів, 18 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  9. Надати дозвіл громадянці Незамай Любові Євгеніївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв.м по вул. Свердлова, 46 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  10. Припинити громадянину Рябоволу Миколі Івановичу право користування (оренди) земельною ділянкою площею 1000 кв.м по вул. 70-річчя Великого Жовтня, 2-д (кадастровий № 7110300000:03:001:0051) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розірвати договір оренди землі від 11.02.2009 зареєстрований за № 040977700020, за взаємною згодою сторін.

  11. Надати дозвіл громадянці Рябовол Інні Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв.м по вул. 70-річчя Великого Жовтня (район будинку № 2-д) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  12. Припинити громадянці Більницькій Тамарі Андріївні право користування (оренди) земельною ділянкою площею 830 кв.м по вул. Г.Хоткевича, 10 (кадастровий № 7110300000:01:010:0634) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розірвати договір оренди землі від 20.08.2013 № 33ф/2013, за взаємною згодою сторін.

  13. Надати дозвіл громадянці Суській Оксані Михайлівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 830 кв.м по вул. Г.Хоткевича (район будинку № 10) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  14. Припинити громадянину Бакуму Євгенію Валентиновичу право користування (оренди) земельною ділянкою площею 1000 кв.м по вул. Костенка (кадастровий № 7110300000:03:002:0280) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розірвати договір оренди землі від 03.04.2013 № 6ф/2013, за взаємною згодою сторін.

  15. Припинити громадянину Верхогляду Валентину Олександровичу право користування (оренди) земельною ділянкою площею 1267 кв.м по вул. Бузницького, 78 (кадастровий № 7110300000:01:011:0085) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та розірвати договір оренди землі від 21.11.2013 № 61ф/2013, за взаємною згодою сторін.

  18. Зобов’язати громадян Рябовола М.І., Більницьку Т.А., Бакума Є.В., Верхогляда В.О. укласти угоди про розірвання договорів оренди землі у відділі комунального майна та земельних ресурсів м. Канева та повернути земельні ділянки у міськземфонд по акту приймання-передачі в трьохденний термін після підписання угод.

  19. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Коломійця В.В., управління Держземагентства в Канівському районі Черкаської області /Нечипоренко Т.А./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Єфіменко Н.О./.

  20. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.


  Міський голова І.О.Ренькас


  Єфіменко

  Джерело:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1869
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

  ***

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШ
  ЕННЯ

  Від 30.10.2014 № 18 – 07
  Про передачу земельних ділянок
  та припинення права користування
  (оренди) земельними ділянками громадянам

  Відповідно до ст. 12, 35, 40, 81, 86 – 89, 118, 122, 126, 186 – 1 Земельного кодексу України, п. 34 частини першої ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши проекти із землеустрою та технічні документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі, заяви громадян Куті Л.П. від 14.10.2014 реєстр. № 335, Дзівалтовської А.А. від 14.10.2014 реєстр. № 338, Філь Н.В. від 10.10.2014 реєстр. № 330 та № 331, Левіта М.Ш. від 07.10.2014 реєстр. № 321, Виноградової О.М. від 08.10.2014 реєстр. № 327, Мананкіної О.І. від 01.10.2014 реєстр. № 306, Мананкіна М.В. від 01.10.2014 реєстр. № 307, Багаутдінової Л.М. від 02.10.2014 реєстр. № 308, Татарина В.П. від 02.10.2014 реєстр. 309, Татарин В.П. від 02.10.2014 реєстр. № 310, Настевич О.В. від 08.10.2014 реєстр. № 325, Остапенко С.І. від 08.10.2014 реєстр. № 326, Тупало Т.В. від 14.10.2014 реєстр. № 336, Бабенко О.Г. від 15.10.2014 реєстр. № 341, Черухи Н.Г. від 17.10.2014 реєстр. № 351, Вдовиченка В.В. від 17.10.2014 реєстр. № 355, Єгорової Л.О. від 17.10.2014 реєстр. № 353 та від 20.10.2014 реєстр. № 358, Хижняка С.М. від 17.10.2014 реєстр. № 356 та від 20.10.2014 реєстр. № 360, Канівська міська рада
  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити громадянці Куті Лідії Петрівні проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 1000 кв.м по вул. Чорноморця, 15 (кадастровий № 7110300000:01:006:0611) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  2. Затвердити громадянці Дзівалтовській Аллі Анатоліївні проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 570 кв.м по провул. Іванівського, 11 (кадастровий № 7110300000:02:002:0335) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  3. Затвердити громадянину Левіту Михайлу Шаєвичу проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 33 кв.м по вул. Сорочий Яр, 3, (кадастровий № 7110300000:01:006:0607) для будівництва індивідуальних гаражів та передати земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  4. Затвердити громадянці Виноградовій Олені Миколаївні проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 1005 кв.м в с/т „Мічурінець” (кадастровий № 7110300000:01:008:0473) для колективного садівництва та передати земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  5. Затвердити громадянам Мананкіній Ользі Ігнатівні та Мананкіну Михайлу Владиславовичу проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 899 кв.м по вул. Цегельня, 1 (кадастровий № 7110300000:01:006:0606) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку в оренду терміном до 01.10.2054 за рахунок земель Канівської міської ради.

  6. Затвердити громадянам Багаутдіновій Людмилі Михайлівні, Татарину Василю Павловичу та Татарин Валентині Петрівні технічну документацію із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Шевченка, 60, (кадастровий № 7110300000:01:006:0605) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку безоплатно у спільну сумісну власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  7. Затвердити громадянам Настевич Оксані Володимирівні та Остапенко Світлані Іванівні технічну документацію із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Десантників, 42, (кадастровий № 7110300000:02:001:0543) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку безоплатно у спільну сумісну власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  8. Затвердити громадянці Тупало Тетяні Вікторівні технічну документацію із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку площею 631 кв.м по вул. Ядловського, 57, (кадастровий № 7110300000:01:006:0610) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  9. Затвердити громадянці Філь Наталії Володимирівні технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 1207 кв.м по вул. Ядловського, 12 (кадастрові номери 7110300000:01:006:0608 та 7110300000:01:006:0609) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку площею 1000 кв.м (кадастровий № 7110300000:01:006:0609) безоплатно у власність та земельну ділянку площею 207 кв.м (кадастровий № 7110300000:01:006:0608) в оренду терміном до 01.10.2044 по вул. Ядловського, 12 за рахунок земель Канівської міської ради.

  10. Затвердити громадянці Бабенко Ользі Григорівні технічну документацію із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Островського, 20, (кадастровий № 7110300000:01:009:0576) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  11. Затвердити громадянці Черусі Ніні Григорівні технічну документацію із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку площею 620 кв.м по провул. Дорошенка, 9, (кадастровий № 7110300000:02:001:0538) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати земельну ділянку безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  12. Припинити громадянину Вдовиченку Володимиру Васильовичу право користування (оренди) земельною ділянкою площею 306 кв.м по вул. Костенка (кадастровий номер 71100000:03:002:0307) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та дію договору оренди землі від 09.01.2014 № 3ф/2014, зареєстрованого в реєстраційній службі Канівського міськрайонного управління юстиції Черкаської області, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 267671471103 згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 15.01.2014.

  13. Затвердити виконавчому комітету Канівської міської ради технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 1000 кв.м по вул. Костенка (кадастрові номери 7110300000:03:002:0319 та 7110300000:03:002:0320) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передати громадянину Вдовиченку Володимиру Васильовичу земельну ділянку площею 696 кв.м (кадастровий № 7110300000:03:002:0320) безоплатно у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

  14. Припинити громадянці Єгоровій Лідії Опанасівні право користування (оренди) земельною ділянкою площею 1000 кв.м по вул. Костенка (кадастровий номер 71100000:03:002:0299) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та дію договору оренди землі від 20.01.2014 № 9ф/2014, зареєстрованого в реєстраційній службі Канівського міськрайонного управління юстиції Черкаської області, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 288054071103 згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 07.02.2014.

  15. Затвердити громадянці Єгоровій Лідії Опанасівні технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 1000 кв.м по вул. Костенка (кадастрові номери 7110300000:03:002:0334 та 7110300000:03:002:0335) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

  16. Припинити громадянину Хижняку Сергію Михайловичу право користування (оренди) земельною ділянкою площею 1000 кв.м по вул. Костенка (кадастровий номер 71100000:03:002:0298) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та дію договору оренди землі від 20.01.2014 № 8ф/2014, зареєстрованого в реєстраційній службі Канівського міськрайонного управління юстиції Черкаської області, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 288035871103 згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 07.02.2014.

  17. Затвердити громадянину Хижняку Сергію Михайловичу технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 1000 кв.м по вул. Костенка (кадастрові номери 7110300000:03:002:0321, 7110300000:03:002:0322 та 7110300000:03:002:0333) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

  18. Зобов’язати громадян:
  18.1. виконувати обов’язки землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України;
  18.2. в тридцятиденний термін укласти договори на вивіз сміття з КП „ЖЕК”;

  19. Зобов’язати громадян Мананкіну О.І., Мананкіна М.В., Філь Н.В.:
  19.1. в тридцятиденний термін укласти договір оренди на земельну ділянку;
  19.2. в двохмісячний строк провести реєстрацію речового права – права оренди – в реєстраційній службі Канівського міськрайонного управління юстиції.

  20. Зобов’язати громадян Єгорову Л.О., Хижняка С.М., Вдовиченка В.В. укласти договори про припинення дії договорів оренди землі у відділі комунального майна та земельних ресурсів м. Канева та повернути земельні ділянки у міськземфонд по акту приймання-передачі в трьохденний термін після підписання угод.

  21. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови /Коломійця В.В./ та реєстраційну службу Канівського міськрайонного управління юстиції /Романовська І.М./

  22. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./


  Міський голова І.О. Ренькас
  Єфіменко

  Джерело:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1869


  ***
  [DOUBLEPOST=1415307400][/DOUBLEPOST]КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ


  Від 30.10.2014 № 18 – 27


  Про надання дозволу на
  придбання житла

  Відповідно до ст. 26, 59, 60, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 327 - 329 Цивільного кодексу України, ст. 49 Закону України «Про прокуратуру», на виконання рішення Канівського міськрайонного суду від 06.08.2012 у справі № 2308/1369/2012 за позовом Радченка Ю.В. до виконавчого комітету Канівської міської ради про зобов’язання надати благоустроєне житлове приміщення, Канівська міська рада

  В И Р І Ш И Л А :

  Розглянути питання можливості виділення коштів на придбання виконавчим комітетом Канівської міської ради житлової квартири з метою подальшого забезпечення службовим житлом сім’ї старшого прокурора Канівської міжрайонної прокуратури Радченка Юрія Васильовича по результатам фінансового року.
  При відсутності достатніх коштів на придбання житлової квартири згідно п. 1 даного рішення закласти необхідні кошти в бюджеті міста Канева на 2015 рік.
  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін (Сандига Л.В.)
  Міський голова І.О. Ренькас

  Джерело:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=1869
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  Р І Ш Е Н Н Я

  Від 30.10.2014 № 18 – 02


  Про затвердження Положення про порядок звільнення
  учасників антитерористичної операції, членів їхніх
  сімей та членів сімей загиблих під час участі в
  антитерористичній операції – мешканців м. Канева
  від сплати за послуги з утримання будинків та
  прибудинкових територій, водопостачання та водовідведення
  незалежно від форми власності житлового фонду


  Відповідно до ст. ст. 34, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міської комплексної програми «Турбота», на виконання доручення Президента України та вимоги пункту 6 доручення голови обласної державної адміністрації від 13.08.2014 №46-Д, з метою надання додаткових гарантій соціального захисту учасникам антитерористичної операції, членам їхніх сімей та членам сімей загиблих під час здійснення антитерористичної операції – мешканцям м. Канева, Канівська міська рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про порядок звільнення учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м. Канева від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій (централізованого водопостачання та водовідведення, квартирної плати та вивезення твердих побутових відходів) незалежно від форми власності житлового фонду (додаток 1).

  2. Офіційні звернення громадян до виконавчого комітету Канівської міської ради, які надійшли до прийняття даного рішення врахувати при звільненні від сплати за дані послуги.

  3. Фінансовому управлінню передбачити кошти, а управлінню соціального захисту населення проводити відшкодування коштів організаціям за звільнення учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій за КТКВК 091207 “Пільги, що надаються населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг і природного газу“ за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Канева на 2015 рік.

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв»язку; архітектури та будівництва; економіки та підприємництва (Гузь О.І.).


  Міський голова І.О. Ренькас
  Пилипенко А.Г.

  Додаток
  до рішення Канівської міської ради
  від 30.10.2014 № 18 – 02

  ПОЛОЖЕННЯ
  про порядок звільнення учасників антитерористичної операції,
  членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в
  антитерористичній операції – мешканців м. Канева від сплати
  за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій,
  водопостачання та водовідведення незалежно від форми
  власності житлового фонду


  1. Положення про порядок звільнення учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м. Канева від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій незалежно від форми власності житлового фонду (надалі – Положення) визначає порядок звільнення учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції, які зареєстровані у м. Каневі, від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій незалежно від форми власності житлового фонду.
  2. Право на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій відповідно до Положення надається:
  2.1. Учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей за місцем реєстрації у м. Каневі (незалежно від кількості зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб та загальної площі квартири (приміщення).
  2.2. Членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції за місцем реєстрації у м. Каневі (незалежно від кількості зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб та загальної площі квартири (приміщення).
  2.3. Членам сімей померлих внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час участі в антитерористичній операції, за місцем реєстрації у м. Каневі (незалежно від кількості зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб та загальної площі квартири (приміщення).
  3. У разі реєстрації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей за різними адресами реєстрації у м. Каневі право на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій відповідно до Положення надається лише на одне житлове приміщення/будинок за вибором (незалежно від кількості зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб та загальної площі квартири (приміщення).
  4. До членів сім’ї учасників антитерористичної операції належать дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років).
  5. До членів сім’ї загиблих під час участі в антитерористичній операції, які не перебували у шлюбі, належать мати і батько.
  6. Для звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій особи подають до управління соціального захисту заяву за встановленою формою (додаток до цього Положення).
  7. До заяви додаються такі документи:
  7.1. Копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки).
  7.2. Копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).
  7.3. Оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї (форма № 2).
  7.4. Довідка, видана та скріплена печаткою уповноважених органів (зокрема Міністерства оборони України (військовими комісаріатами, військовими частинами тощо), Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо або їх територіальними органами (надалі – уповноважені органи), про призов учасника антитерористичної операції на військову службу на виконання Указів Президента України від 17.03.2014 № 303/2014 “Про часткову мобілізацію“, від 06.05.2014 № 454/2014 “Про часткову мобілізацію“ та від 22.07.2014 № 607/2014 “Про часткову мобілізацію“.
  7.5. Копія свідоцтва про шлюб (при потребі, для осіб, зазначених у пункті 5 цього Положення).
  7.6. Копія свідоцтва про народження (при потребі, для осіб, зазначених у пункті 6 цього Положення).
  7.7. Копія свідоцтва про смерть (для членів сім’ї загиблих під час участі в антитерористичній операції).
  8. Під час подання копій документів заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій працівником управління соціального захисту, який приймає документи від заявника.
  9. Заява, оформлена належним чином (зокрема з долученням всіх необхідних документів), є підставою для включення управлінням соціального захисту особи (сім’ї) у списки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м. Канева, які мають право на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій відповідно до цього Положення.
  10. При прийнятті рішення про включення особи (сім’ї) у списки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м. Канева, які мають право на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, управління соціального захисту обов’язково враховує акти обстеження матеріально-побутових умов сімей, складені центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  11. У разі, якщо до заяви не додані всі необхідні документи або додані документи, оформлені неналежним чином, тощо, управління соціального захисту протягом 10 днів з дня прийняття відповідної заяви надає відповідь на звернення (заяву) заявника, у якій обгрунтовує неможливість звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у зв’язку з відсутністю передбачених цим Положенням документів, неналежним їх оформленням тощо, з зазначенням вичерпного переліку відсутніх документів, неналежно оформлених тощо.
  12. Списки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м. Канева, які мають право на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій відповідно до цього Положення, щомісячно, не пізніше 25 числа, передаються управлінням соціального захисту до організацій, які нараховують плату за користування житлом (квартирну плату).
  13. Організації, які нараховують плату за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, звільняють від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій осіб (сім’ї), яких управлінням соціального захисту включено до списків учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м. Канева, які мають право на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій відповідно до цього Положення.
  14. Організації, які нараховують плату за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, подають управлінню соціального захисту інформацію про нараховані суми звільнення від плати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій за попередній місяць за формою “2-пільга“ у паперовому та електронному (підтверджується протоколом передачі файлу) форматі щомісячно, не пізніше 4 числа.
  15. Після проведення розрахунків з організаціями, які нараховують плату за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, управління соціального захисту забезпечує подання у фінансове управління інформації про фактично нараховані суми звільнення від плати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для проведення розрахунків за надані послуги за попередній місяць.
  16. Підставою для відшкодування коштів організаціям за звільнення учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м. Канева від плати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій є акти звіряння розрахунків за надані послуги.
  17. Якщо серед зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку є особи, які мають право на пільги, передбачені законодавством України та місцевими нормативно-правовими документами, і користуються ними, сума, яка підлягає відшкодуванню згідно з цим Положенням, визначається з врахуванням наявних пільг.
  18. Учасники антитерористичної операції, члени їхніх сімей мають право на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій з дня звернення, оформленого належним чином.
  19. Члени сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції мають право на звільнення від сплати за пос луги з утримання будинків та прибудинкових територій з дня смерті.

  Секретар міської ради О.І.Скорина
  Додаток
  до рішення Канівської міської ради
  від 30.10.2014 № 18 – 02


  ЗАЯВА
  про звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та
  прибудинкових територій, водопостачання та водовідведення


  Кому: Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради

  від (уповноважений представник сім’ї) ___________________________________________________________________________
  __________________________________________________________________________________________________________________, зареєстрований (-а)_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  __________________________________________________________________________________________________________________
  прізвище, ім’я, по батькові чоловіка/дружини ______________________________________________________________________
  __________________________________________________________________________________________________________________
  адреса реєстрації чоловіка/дружини _____________________________________________________________________________
  __________________________________________________________________________________________________________________
  паспорт: серія _____________№ ____________________, виданий ___________________________________________________
  _______________________________________________________________________________ “____“ _______________ _______ р.
  Ідентифікаційний № __________________, контактний телефон ____________________

  Категорія особи, яка має право на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій (необхідне підкреслити):
  учасник антитерористичної операції; член сім’ї учасника антитерористичної операції; член сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції.

  Додаткова інформація (у разі необхідності):______________________________________________________________________________________________________________________________________________
  __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  Я усвідомлюю, що наведені мною відомості про склад сім’ї, соціальний статус, які вплинули або могли вплинути на встановлення права на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, будуть перевірені згідно з законодавством України.
  Про відмову у встановленні права на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у разі подання неповних чи недостовірних відомостей про сім’ю, які необхідні для встановлення права на звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, зазначених мною у заяві, мене попереджено.
  У зв’язку з цим мене повідомлено про умови та порядок звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, про права осіб, стосовно яких здійснюється обробка персональних даних, мету збору та осіб, яким передаються такі дані.  “____“_____________ 20 ___ року __________________________________________
  (підпис заявника, уповноваженого представника)  Секретар міської ради О.І.Скорина


  ***

  Немного позитива. :)

  Вот, - как надо.
  :)
  Когда я уже в Каневе услышу и увижу подобное исполнение ?!
  Комментарии к видео порадовали - рекомендую почитать.


  ***

  Joanna Connor
  https://www.youtube.com/results?search_query=Joanna Connor

  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ****

  Джерело : сайт канев.нет, тема "Будет ли хозяин в районе?"


  Src01.jpg


  Текст.

  LUS
  [​IMG]

  27 грудня 2014, 15:28


  читаю і дивуюсь-а при чому Шелест до Маякого мабуть його вірші читає а якщо за землю по вул.Маяк.... том уже і мишам землі немає.

  Все роздали Коломієь з Плисюком та Хилею

  а потім додерибанили РЕГІОНАЛИ-Гика-3 ділянки.

  Всі правоохоронці Кожушко.Штейман з своіми замамиДурицький.Корабель-2 ділянки і т.д.

  Цікаво що вони отримали земельку перебуваючи при владі а відповідно і використовуючи владу в користливих цілях для себеє вже прямі ознаки корупціі

  А сьогодні всі такі праведні....

  От якби хлопці з АТО взяли іх усіх за одне місце....появилися б добровольці які призналися б-хто коли і яким чином оформляв землі на Маяковського біля Дніпра......

  ***

Загрузка...