Сьогодні влада міста намагається знищити демократію, Закон і створити диктатуру та застосовує для ць

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Suhobrus, 3 май 2011.

 1. Suhobrus

  Suhobrus

  Регистрация:
  19 янв 2011
  Публикации:
  36
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Сьогодні влада міста намагається знищити демократію, Закон і створити диктатуру та застосовує для цього всі методи тиску і залякування, включаючи «можливості» міліції та податкової інспекції

  Ще зовсім недавно українцям вірилося в те, що влада працює на народ і народ, принаймні, може поскаржитись владі за порушення його прав. Сьогодні ж все навпаки – влада «нагнула» народ так, що той вже й не знає , що ж робити, до кого йти за Правдою, де знайти Закон, та що ж це таке - «Демократія»?
  Особливо це відчувається в таких маленьких містах як Канів, де до влади прийшли місцеві «царьки» і намагаються «захопити» не лише «лакомі шматочки» бізнесу міста, а й посіяти страх серед жителів міста та нав`язати віру в їхню (влади) «непоколебимість», видаючи рейдерство і свавілля за її «піклування про народ».
  А щоб мої слова не були пустим звуком, пропоную разом з вами осмислити, що відбулось під час виборів, хто і як прийшов до влади в місті і що відбувається в місті сьогодні.
  Причому, на першому (на виборах) пропоную зупинитися лише в двох словах: вибори міського голови в Каневі були повністю сфальсифіковані і В.Ніколенко не був на них справжнім переможцем. До того ж, єдиним рішенням по всій Україні під час виборів було рішення Черкаського окружного адміністративного суду про дострокове припинення повноважень всього складу канівської міської виборчої комісії, що повністю підтверджує незаконні дії голови комісії і всіх 100% її членів.
  Такими ж методами відбулось і голосування за обрання секретарем Канівської міської ради О.Калніболоцького. Це також єдиний випадок в Україні, коли секретарем міської ради обрано особу, у якої на момент обрання не було навіть закінченої середньої освіти, та ще й особу, яка своєю аморальною поведінкою є далеко не прикладом в місті, проте є членом партії, яка знаходиться при владі.
  Пункт другий: як відомо, секретарем Канівської міської ради обрано О.Калніболоцького, сім`я якого є власником підприємства ПП «Канівавтотранс».
  Обрані ж в такий же спосіб і відомими усім методами, посадові особи міста такими же методами розпочали свою «роботу» з грубими порушеннями Закону.
  По-перше: ряд заступників і секретар Канівської міської ради були призначені на державні посади і фактично виконували свої функціональні обов’язки, будучи приватними підприємцями. Рішення сесії приймались з грубими порушеннями Законів України, а їхні дії відразу стали рейдерськими і відверто протизаконними.
  Почалося це з «поздоровлення» В.Ніколенко із «захопленням» влади, коли «зігнали» школярів, які під час уроків співали в мерії оди на кшталт «Боже Ніколенка храни» і «О, наш великий Мао – Ніколенко», вивчені під керівництвом І.Шаманаєвої (тещі О.Калніболоцького) ще задовго до закінчення виборів.
  Далі все простіше: депутатська «більшість» у руках О.Калніболоцького з В.Ніколенко і всі рішення в сесійній залі та у виконавчому комітететі Канівської міської ради приймаються вже такі, які необхідні цим особам. І набралось їх вже чимало:

  - «незалежний» конкурс по перевезенням пасажирів
  - «добровільні» інвестиційні внески з підприємців
  - перенесення зупинка «Школа №6»
  - об’єднання шкіл
  - «закритість» влади
  - намагання «нагнути» підприємця, яка виграла конкурс по харчуванню школярів, на користь зятя В.Ніколенка
  - ремонт кафе А.Сандиги (зятя В.Ніколенка) за бюджетні кошти
  - мийка Калніболоцького – фальсифікація документів
  - «викачування» коштів за сауни – 100.000 і працюй. Ні – закривай.
  - підвищення цін на проїзд у міському транспорті
  - введення «комендантської години» для ветеранів
  - розгул безпритульних собак
  - «реконструкція» «Вокзальної площі»
  - знесення будівлі «старого» вокзалу
  - виконання будівельних робіт за бюджетні кошти без проведення тендеру
  - збільшення компенсації за перевезення «пільговиків» для підприємства О.Калніболоцького в декілька разів
  - зменшення оплати за землю матері О. Калніболоцького

  Що ж, сьогодні у В.Ніколенка і О.Калніболоцького ейфорія, але відповідальність неминуча.
  SEVER нравится это.
 2. SEVER

  SEVER

  Регистрация:
  17 янв 2008
  Публикации:
  170
  Симпатии:
  2
  Мой город:
  KANEV
  Ответ: Сьогодні влада міста намагається знищити демократію, Закон і створити диктатуру та застосовує для цього всі методи тиску і залякування

  Suhobrus, с уважением к вам, за вашу открытость и смелость! Постоянно читаю ваши сообщения и лишний раз подтверждаю для себя, что было на уровне слухов или догадок.
  Я уже убедился на примере своих знакомых в подлости и продажности Николенка и его приближенных, а о беспределе КАЛА-болотського не знают только слепые и глухие.
  Как их выбрали, кто за них голосал - вообще парадокс! "Эти" - по другому не могу их называть, устанавливают свои "порядки" вне закона и без совести перед своими земляками. Это нечесть, они не могут и не хотят ничего делать для людей, для своего народа. Их же надо на колья всех посадить, вокруг горисполкома.

  НИКОЛЕНКУ И ЕГО КОМАНДЕ - У кого же вы воруете? Убегать потом будете также как крысы с тонущего корабля? Может думаете что народ всё проглотит и незаметит? ОШИБАЕТЕСЬ СИЛЬНО! Народ не слепой, а Канев как большая семья. Беспредельщики вы, вот кто! В Каневе всё как на ладони. Думаете вас спасут ваши деньги?! - ха-ха-ха :D - они же не ваши!

  НАРОД, читайте внимательно и думайте какое будущее ждёт наших детей, точнее ВАШИХ! Мои уже выросли, и, к моему огромному сожалению, уехали отсюда, туда где я прожил много лет, а я вернулся в Канев, оставив им ту жизнь, поверьте, лучшую жизнь, но не родину! Но почему мои дети должны покидать свой дом в поисках счастья, почему?

  ЛЮДИ, не сидите сложа руки, не будьте наблюдателями со стороны, как когда-то народ наблюдал, как боролся Шевченко. Не повторяйте судьбу Украины, не давайте шанс этим скотам эксплуатировать вас. Сейчас решается будущее не одного Сухоброса, а всех ВАС! Не отреагировав сейчас, передавят всех по одному!

  ЧИТАЙТЕ И ДУМАЙТЕ!
  ПРОСЫПАЙТЕСЬ!
  НЕ ПОЗВОЛЬТЕ ИМ СДЕЛАТЬ РАБАМИ ВАШИХ ДЕТЕЙ!
  К ЭТОМУ ИДЁТ!
  НЕ ОЧНЁТЕСЬ СЕЙЧАС - НЕ СПРАВИТЕСЬ ПОТОМ!!!

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Suhobrus
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  4.440
 2. Suhobrus
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  3.123
 3. Suhobrus
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  3.346
 4. Sirko
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.342
 5. masTAK
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.153
 6. Shelli
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.414
 7. Suhobrus
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.613
 8. ЛЕШИК
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.775