Сьогодні людям живеться далеко не солодко і покращення життя «вже сьогодні» поки-що не настало

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Suhobrus, 28 апр 2011.

 1. Suhobrus

  Suhobrus

  Регистрация:
  19 янв 2011
  Публикации:
  36
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Не можна сказати, що і ми «жируємо». Але порахувавши, ми вирішили запропонувати на конкурсі по визначенню переможця на маршруті №1 ціну квитка по місту 1,25грн. та перевезення пільгової категорії пасажирів без обмежень у часі.

  Незважаючи на це та на наявні переваги СП ТОВ «М+М» 17.12.2010р. конкурс сфальсифікували (наразі його результат переглядає суд і прокуратура). Однак розрахунок залишився. Зважаючи на те, що підприємство ПП «Канівавтотранс» (Калніболоцький, Маланчев) змінило правила обслуговування пільгової категорії пасажирів міста та збільшило вартість проїзду в автобусах, ми запропонували мешканцям міста висловити свій протест по даним питанням.

  Адже ще в 2010р., перед конкурсом, ми домоглися скасування розпорядження Канівського міського голови, яким пільгову категорію пасажирів було обмежено в часі здійснення поїздок в міських автобусах.

  Однак, як з`ясувалось, це було нашою помилкою. Пасажирам подобається їздити по 1,75грн., в переповнених автобусах, очікуючи годинами на зупинках, а пенсіонери отримують насолоду від обмежень їхніх прав. Що ж, вибачте, що ми вас потурбували.

  Коли Вам це підходить - я не заперечую. Вибачаюсь, за те, що хотів Вам допомогти, за що сам і отримав «по повній».
  Наразі очікуйте ще підйому ціни на проїзд, годинні очікування на зупинках, милуйтеся хамством водіїв та кондукторів підприємства ПП «Канівавтотранс», яке Вам так подобається, та насолоджуйтесь давкою в автобусах.
  Напевно, щось не розумію я в цьому житті, і цю загадку мені не розгадати. «Краще нехай нам буде гірше, але не так, як запропонував Сухобрус», - на жаль, так подобається більшості канівчан.
  Що ж, я погоджуюсь з Вашим бажанням. Але все ж таки дивно: коли я будучи конкурентом ВАТ «Канівське АТП 17151», закликав акціонерів ВАТ «Канівське АТП 17151» не продавати нікому своїх акцій і залишитись власниками ВАТ «Канівське АТП 17151» - мене вигнали з зали. Продали ВАТ «Канівське АТП 17151» «ділкам» за копійки, які його розграбували і перепродали. На місце ВАТ «Канівське АТП 17151» прийшов Почесюк з Калніболоцьким і мають шалені прибутки.
  Хто виграв? Хто програв? Я? Ні. А послухали б, були б зараз «на коні». І ніхто, нічого не зробив би.

  Майже три роки я наодинці боровся за єдиний в місті нормальний стадіон. Ніхто не допоміг. Проте депутати таки «всунули» на перекір Сухобрусу туди заправку. Хто програв? Я? Ні. Програли наші діти. А де були ті «славні» депутати і яким місцем вони думали, коли приймали рішення і дозволили там будувати АЗС? Сьогодні М.Майстренко заявляє, що це була їхня «помилка». А хто за цю помилку відповість? М.Майстренко?Ні. Вони знову депутати! То де ж логіка? Кого ви обираєте?
  Ви навіть і не помітили, як ці «майстренки», «калніболоцькі», «маланчеві» та «ніколенки» створили місто для себе. Встановили свої правила гри та використовують горожан як хочуть.
  Ви подивіться, що відбувається на сесіях! Повний «дерибан». «Своїм» все і без закону, «чужим» теж все - і «по повній». Завтра вони стануть офіційно власниками міста і що тоді? Жалкувати на кухні про втрачене, чи думати вже сьогодні? Що ж, ви самі господарі свого життя, і відповідати лише вам. Що породили, кого вибрали - те і пожинайте.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Сьогодні людям живеться далеко не солодко і покращення життя «вже сьогодні» поки-що не настало

  Suhobrus,
  что вы предлагаете?
 3. Suhobrus

  Suhobrus

  Регистрация:
  19 янв 2011
  Публикации:
  36
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Сьогодні людям живеться далеко не солодко і покращення життя «вже сьогодні» поки-що не настало

  P.S., Я уже предлагал, но люди не поняли. Как впрочем не поняли даже с написаного.
  Жаль, что мы все такие глупые.
  Нами манипулируют, а мы все никак в толк не возьмем, что групка депутатов всех уровней нас просто превращает в крепостных.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Suhobrus
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  4.476
 2. Suhobrus
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  3.154
 3. Suhobrus
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  3.512
 4. Sirko
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.370
 5. Марфа
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  2.998