Сказка "Колобок". Wikipedia. Сижу пораженный.

Тема в разделе "Вокруг смеха", создана пользователем ozon, 6 дек 2010.

 1. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  В сказке колобок создаётся стариком и старухой путем метения по амбарам и поскребания по сусекам как сферической формы хлеб, который внезапно оживает и убегает из дома. Сюжет сказки представляет собой цепочку однородных эпизодов, изображающих встречи с различными говорящими животными (представителями фауны), намеревающимися его съесть, однако колобок уходит от всех, кроме лисы. С каждым зверем колобок вступает в дискуссию, в которой он путём не очень обоснованной логической индукции аргументирует свой уход: «Я от бабушки ушёл, я от дедушки ушёл, и от тебя, медведь (волк, заяц), уйду». Лиса с помощью обмана, притворившись частично лишённой слуха, ловит Колобка на тщеславии и, воспользовавшись его добротой (выраженной в готовности повторить песенку поближе к уху и рту лисы), съедает. :D
 2. OrdinaryMiracle

  OrdinaryMiracle

  Регистрация:
  29 ноя 2010
  Публикации:
  29
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Зимбабве
  Ответ: Сказка "Колобок". Wikipedia. Сижу пораженный.

  Сама сказка заняла бы меньше текста.
 3. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Ответ: Сказка "Колобок". Wikipedia. Сижу пораженный.

  Украинская версия


  Казка про Колобка

  У багатьох слов'янських народів існує казка про Колобка з певними відмінностями у сюжеті. В Україні і Росії - це одна з перших казок, яку розказують дітям.У народній казці Колобок - це колобок, який наділений людськими рисами. В одному з українських варіантів цієї казки замість колобка присутній коржик (Коржик).

  Наведемо сюжет казки:

  Живуть собі дід та баба у яких немає дітей. Дід просить бабу спекти хліба. Баба всі залишки борошна, які є в домі, місить тісто, випікає колобка і ставить на вікно (на сонце) щоб охолонув. Колобок оживає і тікає (котиться по дорозі) від діда та баби. Під час своєї подорожі Колобок зустрічає одного за одним різних казкових істот (Зайця (Зайчик-побігайчик), Вовка (Вовчик-братик), Ведмедя та Лисицю (Лисичку-сестричку)). Кожен хоче його з'їсти. Кожному він повідомляє (співає пісеньку) про те, що він утік від попередніх істот і втече від нього - "Я від баби втік, я від діда втік, я від зайця втік, я від вовка втік, я від ведмедя втік і від тебе Лисичка-сестричка утечу". Від усіх йому вдається втекти, окрім Лисиці, яка його ловить і намагається з'їсти за допомогою хитрості. Далі існує декілька продовжень казки:
  Лисичка з'їдає Колобка, казці кінець, а хто слухав молодець.
  Лисичка намагається з'їсти Колобка (Коржика), але він виявляється черствим і Лисиця ламає собі зуби. Колобок котиться далі і казці кінець.
  Лисичка намагається з'їсти Колобка (Коржика), але він виявляється черствим і Лисиця ламає собі зуби. Колобок повертається назад до баби та діда, які їдять картоплю і взнавши про те, що Лисиця зламала собі зуби дуже радіють, що зберегли свої не зївши самі Колобка.
 4. Leon

  Leon

  Регистрация:
  22 янв 2008
  Публикации:
  325
  Симпатии:
  8
  Мой город:
  канев
  Ответ: Сказка "Колобок". Wikipedia. Сижу пораженный.

  тут ясно. деду влом пиндюхать в магаз

  а кто просил эту дуру месить колобка? :ireful3: :D