Сам реши свою проблему - через официальное обращение/заявление к каневским чиновникам и депутатам

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 5 фев 2011.

?

Есть ли у вас опыт написания подобного, письменного, официального обращения к чиновнику, депутату

 1. Да, есть. И он - положительный.

  2 голосов
  15,4%
 2. Да, есть. И он - отрицательный.

  2 голосов
  15,4%
 3. Нет, опыта нет, но информация полезная и, возможно, напишу официальное обращение по своему вопросу.

  9 голосов
  69,2%
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 04.08.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.
  Депутату міської ради Коржову В.Л.korzhov.v@i.ua

  Копія:
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua

  від позапартійного мешканця міста **************************.
  вул.**************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)

  №1 від 04.08.2017
  Що до методів керування міським головою Канева Ренькас І.О. та ознаки реальних загроз для життя мешканців, для інвестиційної привабливості міста та для його розвитку в цілому.

  Звернення.

  Шановні депутати Канівської міської ради Гамалій Ю.А., Коржов В.Л., шановні журналісти.
  Коли до влади у місті приходять люди, які керують містом через призму збереження та укріплення своєї влади, то наслідки цього катастрофічні для громади в цілому та становлять певні загрози для кожного окремого мешканця .

  Закон України "Про місцеве самоврядування" покладає на міського голову Канева Ренькас І.О. повноваження за яке він несе персональну відповідальність (ст.42 п.5 ) щодо призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад(ст.42 п.4 п.п. 10).

  У червні цього року Служба безпеки України затримала затримала на хабарі начальника КП "Місто" Канів - Шайдарова.
  Згідно з офіційним повідомленням прес-служби СБУ (цитую) - "чиновник вимагав у підрядників п'ятнадцять тисяч гривень за підписання актів виконаних робіт з надання автодорожніх послуг. Зловмисник затягував видачу документації, незважаючи на якісне та повне виконання завдань підприємцями. Посадовець за окрему плату обіцяв сприяти надалі саме цій будівельній компанії у виконанні робіт у місті."
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vibori-u-ka...o-ukrajinu-silnishoju.4198/page-24#post-34926

  Корупція у місті Канів та відсутність будь-яких ознак, що місцева влада на чолі з Ренькасом І.О. - зацікавлена в розробці дієвих засобів та відповідного їх фінансування по питанням щодо запобігання та усунення умов створення для місцевої корупції та свавілля місцевих чиновників - перекреслює усі зусилля щодо інвестиційної привабливості міста Канів , становить реальну загрозу для розвитку нашого міста.

  Учора, 03.08.2017 р., під час стрибків у річку з причалу КП "Авто-ріка" Канів - загинула дитина.

  Керівник комунального підприємства "Туристично-інформаційний центр" Канів Яків Прогнімак, на власній сторінці у Фейсбук прокоментував цю трагедію - як наслідок того , що комплекс Авто-ріка був (цитую) "покинутий напризволяще керівництвом цього комунального підприємства (КП "Авто-ріка") та канівською владою".

  [​IMG]

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35231

  Шановні депутати та журналісти, 04.03.2017 р. я офіційно звертався до міського голови Канева щодо аварійного стану танцювального майданчика "Шайба" - який становить реальні загрози для мешканців нашого міста та персонально доводив до нього існування та зміст ст.367 Кримінального Кодексу України (Службова недбалість) . Зокрема у зверненні йшлося, що (цитую) "відсутність огорожі - вільний доступ на територію аварійного об'єкта , висота майданчика складає близько 6-ти метрів - огороджувальні конструкції відсутні, невідомий стан залізобетонних конструкцій."
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-31#post-34171

  31.03.2017 я отримав відповідь - за підписом міського голови Канів Ренькас І.О.
  Пропоную ознайомитися зі змістом.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-31#post-34337

  [​IMG]

  Довожу до вашого відома шановні депутати та журналісти, що станом на сьогодні - ніхто нічого не зробив по аварійному об'єкту "Шайба".
  Відсутність огорожі, висота близько 6-и метрів, постійна присутність підлітків - це лише справа часу - коли хтось там зламає собі шию.
  Додаю до цього звернення - фото "Шайби" , які були зроблені особисто мною - сьогодні, 04.08.2017р.
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35237

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  02.08..2016 р. я офіційно звертався до міського голови Канева щодо стану набережної - закрома відсутність огорожі на містку висота якого складає близько 4-х метрів - через сухий потік.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32397

  Згодом, я отримав відповідь за підписом міського голови Ренькас І.О.
  У цій відповіді відсутні будь-які натяки на конструктивне вирішення питання, про яке йшлося у моєму зверненні.
  Чому присвятив міський голова свій час у своїй відповіді ? - декларуванні того, що я його (цитую) "дістав" та не піклуюся про моральну сторону своїх начебто звинувачень.
  Пропоную ознайомитися
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4023-1472799967-8257af7a2885f9ae8206c0d0bcaac538.jpg

  [​IMG]

  Докладніше, фото , відео - по цьому питанню:
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-21#post-33433

  Згодом, я був вимушений звернутися до депутата міської ради Зубко В.І. - звернення №1 від 07.12.2016 "Канів. Набережна,Центр зайнятості - незадовільний стан мостів. Доводимо до депутата міської ради, члена фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Зубко В. І. існування ст.367 Кримінального Кодексу України (Службова недбалість).
  У цьому зверненні я довів до депутата інформацію щодо аварійного стану містків через сухий потік на набережній та біля місцевого Центру зайнятості.
  Станом на сьогодні, 04.08.2017 р. - я не отримав відповіді від депутата міської ради - що є ознакою порушення Конституції та Закону України "Про звернення громадян".
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-28#post-33434

  Довожу до вашого відома шановні депутати та журналісти, що станом на сьогодні, 04.08.2017р. - ніхто нічого не зробив по аварійному об'єкту - містоку через сухий потік на набережній.

  Відсутність огорожі, висота близько 4-ох метрів, постійна присутність великої кількості людей, у тому числі у нічний час - це лише справа часу - коли хтось там зламає собі шию.

  Додаю до цього звернення - фото аварійного містка , які були зроблені особисто мною - сьогодні, 04.08.2017р.
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35236

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Те, що, якщо хтось постраждає на цих аварійних об'єктах - містку через сухий потік на набережній або на танцювальному майданчику "Шайба" , то я прикладу максимально зусиль. щоб міський голова Канева Ренькас І.О. поніс за це кримінальну відповідальність - у цьому можете не сумніватися, шановні депутати.

  Але, може так статися - як це сталося учора на причалі КП "Авто-ріка" - цим загублене або скалічене життя не повернеш.

  Нещодавно я отримав листа за підписом в.о. міського голови Святелик.
  У цьому листі місцевий чиновник, як я зрозумів, робить оціночні судження щодо мене, та чи то погрожує, чи то залякує, чи то натякає, - що нацькує на мене підлеглих міського голови Канева , та викорустовуючи бюджетні гроші та юридичний відділ міської ради, - вони мене по судах затягають.
  Пропоную ознайомитися зі змістом цього листа.
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4104-1487830079-a317cf36548111f015192416b757da4a.jpg

  [​IMG]

  Шановні депутати міської ради Гамалій Ю.А. та Коржов В.Л., пропоную розглянути це звернення з депутатами ваших партійних осередків, та питання, підняті у цьому зверненні, - внести до порядку денного найближчої сесії міської ради.

  Пропоную, під час сесії міської ради звернутися до міського голови Канів Ренькас І.О. та запропонувати йому або піти з займаної посади , або кардинально змінити засоби керування містом: перейти від маніпуляцій щодо укріплення своєї влади - до вирішення усіх без винятку питань щодо витрачання бюджетних грошей - з громадою - шляхом проведення відповідних прозорих конкурсів, розпочати роботу щодо розробки дієвих заходів та відповідного їх фінансування - по упередженню створення умов щодо місцевої корупції та свавілля місцевих чиновників - у тому числі шляхом внесення відповідних змін у стратегічний план розвитку міста Канів.

  Також, пропоную, маючи законні права депутата міської ради щодо публікацій у друкованих виданнях - довести до мешканців міста Канів, через друковані засоби інформації, у тому числі на підставі матеріалів цього звернення - ваше особисто бачення щодо перспектив міста Канів під керівництвом Ренькас І.О. та людей, якими він себе оточив.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35235

  З повагою, 04.08.2017 , позапартійний мешканець міста Канів, підприємець *************************


  ****​
  Последнее редактирование: 4 авг 2017
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 09.08.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Голові міста Канів Ренькас І.О. mvkkaniv@ukr.net
  Депутату міської ради, голові бюджетної комісії Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.

  Копія:
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Лідеру Партії "Громадська позиція" Гриценко Анатолію Степановичу. office@grytsenko.com.ua


  від позапартійного мешканця міста **************************.
  вул.**************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)

  №1 від 09.08.2017
  Канів. Щодо любові на 100 тис.грн.

  Звернення.

  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О., 15 травня 2017 року, на так званому офіційному сайті Канівської міської ради, на облаштування якого ви витратили без будь-якого конкурсу у минулому році 16 тис.грн. - було розміщено офіційне повідомлення під назвою "«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт".
  Пропоную ознайомитися з цим повідомленням:
  http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=575
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4185-1502259804-11a8e3175490de7d71ebd02d5d98ebb1.jpg


  Зокрема там йшлося : (цитую) "Загальний кошторис проекту складає близько 100 тис.грн. Фінансування відбуватиметься за рахунок спонсорів та міського бюджету."


  [​IMG]


  Я - підприємець, досить довгий час займаюсь у сфері виробництва.
  От же, швиденько підрахувати собівартість металевої конструкції, встановлення якої анонсовано було на так званому сайті Канівської міської ради, на облаштування якого ви витратили без будь-якого конкурсу у минулому році 16 тис.грн. - мені не склало великої проблеми.
  Розрахунки я публічно навів на публічному регіональному сайті http://kanos.com.ua, в темі "У Каневі планують оголосити конкурс на проект архітектурної форми «I love Kaniv» ", та вийшов на циферку щодо виготовлення металевих літер КАНІВ - у 36 тис. грн. - з урахуванням того, що виконавець отримає з цієї суми чистий прибуток у розмірі 15 тис.грн.
  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_166221
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4186-1502262868-8e07f59e7daf6e2984d16f5eadaab690.jpg


  [​IMG]


  Декілька днів тому, Степанецька громада встановила стелу «Я люблю Степанецьке».
  Журналісти регіонального інтернет-видання http://kanos.com.ua, у статті "У селищі, що на Канівщині, встановили стелу«Я люблю Степанецьке» " повідомили, що (цитую) "як повідомив журналістам «Kanos» Микола Бабич вартість реалізації задуму складала близько 30 тис.грн."

  Звертаю увагу, що слово "Степанецьке" містить куди більше літер ніж слово "Канів".
  Якщо бути точним , то літер там у 2,2 рази більше.
  Але чиновниками Степанецької громади це не завадило вклалися у 30 тис. грн.

  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_186327
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4184-1502259771-35773d1cf25ae3411cbbdb19aef54cf1.jpg

  [​IMG]

  Шановний голова міста Канів, лише у цьому місяці , я , як підприємець, лише за себе - сплачу 3884 грн. податків - які усі без винятку підуть до місцевого бюджета Канева - тобто у тому числі на утримання чиновників Канівської міської ради, - на ваше утримання , шановний міський голова Ренькас І.О.

  От же, коли я бачу на так званому офіційному сайті Канівської міської ради у офіційному повідомленні розрахунки щодо прогнозів витрат у тому числі з бюджета міста 100 тис.грн. - у мене виникає питання щодо компетентності та професійності місцевих чиновників, яких ми утримуємо за свій рахунок, а також питання ознак щодо тотальної корупції, питання щодо ознак свавілля місцевих чиновників у місті Канів, які не дають розвиватися нашому місту.

  Шановний голова міста Канів Ренькас І.О., прошу, у відповідності до Закону України " Про доступ до публічної інформації" надати прізвище працівника Канівської міської ради, який причетний та несе відповідальність щодо появи на сайті http://kaniv-rada.gov.ua, 15 травня 2017 року офіційного повідомлення "«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт" - в якому, зокрема, є ознаки ввода в оману громада міста Канів щодо кошторису проекту у сумі 100 тис. грн.

  Прошу навести розрахунки - на підставі яких подавалася ця офіційна інформація що до перспективи витрачання бюджетних грошей.


  Пропоную провести з цього приводу службове розслідування - з публікацією його результатів на сайті міської ради.
  Зокрема, прошу приділити увагу , якщо з'ясується, що цей кошторис не відповідає розрахункам, - питанню прихованих мотивів ввода в оману членів громади міста Канів - чи не має там корупційної складової ?!

  Шановний голова міста Канів Ренькас І.О., прошу, у відповідності до Закону України " Про доступ до публічної інформації" надати публічну інформацію - ви , як розпорядник бюджетних коштів, вже робили будь-які перерахування бюджетних грошей - по арт-об’єкту «I love Kaniv» ?


  Шановні депутати Гамалій Ю.А. та Коржов В.Л., давно вже потрібно депутатам міської ради зобов'язати міського голову відповідним рішенням депутатів міської ради - з метою економії бюджетних коштів, запобіганню невиправданих витрат, свавіллю та маніпуляціям місцевими чиновниками , розвитку конкурентного середовища серед підприємців у місті Канів, - витрачати бюджетні гроші по платежах, які складають більше ніж 5 тис.грн - лише на конкурсній основі.

  Пропоную розглянути можливість прийняття подібного рішення та розробку простих механізмів прозорих конкурсів - у тому числі на підставі цього звернення.

  Пропоную довести цю інформацію до громади міста Канів - шляхом публікації у місцевій пресі.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.
  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35319

  З повагою, 09.08.2017 , позапартійний мешканець міста Канів, підприємець ****************

  ***
  Последнее редактирование: 9 авг 2017
  Starpom нравится это.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 14.11.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Представництво Європейського Союзу в Україні.
  delegation-ukraine@eeas.europa.eu

  Діанна Бущук
  dbushchuk@internews.ua

  Ірина Широкова
  ishyrokova@internews.ua

  Копія:

  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.
  Депутату Канівської міської ради Коржову В.Л.korzhov.v@i.ua
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Головному редактору Канівського регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua

  від позапартійного мешканця міста Канів, підприємця, не активиста, а лише дослідника у вільний від роботи час - *******************************
  вул.*************, м.Канів (kaniv20***************@gmail.com)

  №1 від 14.11.2017
  Канів. Щодо програми заходів Представництва Європейського Союзу в Україні у місті Канів , про так звані європейські цінності , та місцеві, канівські цінності, які нав'язують членам громади місцеві чиновники, місцеві члени партії регіонів у підпіллі та депутати міської ради.
  Лише факти - нічого більше.​

  Звернення.
  Шановні розповсюджувачі Європейських цінностей в Україні, 08.11.2017 на так званому офіційному сайті Канівської міської ради було анонсовано, що 16 листопада 2016 року місто Канів відвідає делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.
  Докладніше:
  http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=941

  Зокрема, у цьому анонсі йшлося у тому числі - про проведення вікторини на знання фактів про ЄС для широкої аудиторії. Однією з цілей заходу було вказано (цитую): "поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців".

  Мені здається, що вам та напевно і нам - були би цікаві деякі матеріали щодо нашого сьогодення та щодо цінностей, які притаманні місцевій владі ?!
  Не претендую на істину, лише дослідження - не більше.

  ***


  Протягом усього спекотного літа 2017 місцеві, канівські підлітки щоденно розважалися, стрибаючи у річку Дніпро - з другого поверху та даху навісу причалу комплексу «Авто-ріка».

  Як приклад, - фото зроблено особисто мною - під час стрибка підлітка з даху навісу причалу, яке було зроблено 20.07.2017 р.
  http://kaniv.info/attachments/dscf4133-jpg.12034/


  Через 14 днів після того, як було зроблено це фото, 03 серпня 2017 р. один з підлітків, з необачності, пригнув на іншого - загинула 14-річна дівчина.
  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_186308

  Єдиною публічною особою, яка прокоментувала цю трагічну подію , та поклала відповідальність за це на місцеву владу - був директор комунального підприємства «Туристичний інформаційний центр» Яків Прогнімак.
  Цитую : "На мою думку трагедія, яка сталася сьогодні 03 серпня 2017 року на комплексі "Авто-ріка" визрівала вже кілька років. Річковий причал, як частина комплексу "Авто-ріка" знаходиться в занедбаному стані, без будь-яких обмежувальних засобів, інформаційних знаків,покинутий напризволяще керівництвом цього комунального підприємства (КП "Авто-ріка") та канівською владою"."
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35231

  28 жовтня 2017 року, на сесії міської ради , депутати міської ради не підтримали звіт директора КП «Туристичний інформаційний центр» Яків Прогнімак
  Докладніше:
  http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=931

  Чи можна це розцінювати як елемент помсти місцевої влади за принципову позицію Я.Прогнімака ?
  Особисто я, знаючи сучасну історію нашого міста, та те, як місцева влада здатна маніпулювати та впливати на рішення депутатів міської ради - цього не виключаю.

  ****
  Головне питання, яке повинно бути предметом уважного вивчення :
  Чому з приводу цих вочевидь небезпечних, щоденних розваг місцевих підлітків мешканці міста не зверталися до місцевої влади ?!

  Пропоную вам, шановні представники делегації Представництва Європейського Союзу в Україні, на задокументованих матеріалах - дослідити місцеві цінності, які нав'язують мешканцям нашого міста місцеві чиновники та члени партії регіонів у підпіллі, які продовжують перебувати при владі у місті.


  ****

  Усі звернення до місцевих чиновників, депутатів міської Ради, правоохоронних органів, які буде наведено у цьому зверненні - було складено мною власноруч, за власної ініціативи - в рамках публічних досліджень умовних, вроджених рефлексів та мотивів, якими керуються місцеві чиновники.


  ****

  1.

  Відкриті 6-ть технічних та один каналізаційний колодязь у самому центрі міста Канів, які щоденно становили реальну загрозу для життя мешканців міста Канів.
  Справа 2012 рік. (голова міста Канів Ніколенко В.В.)

  За для того, щоб цю загрозу ліквідувати - щоб місцева влада закрила ці колодці - знадобилося 9-ть місяців , звернення до прокуратури м. Канів, до Черкаської обласної прокуратури та чиновників Черкаської обласної адміністрації.
  Лише коли я надіслав чергове звернення - заступнику голови Черкаської обласної адміністрації Вовченко В.П., та поклав на нього усю відповідальність за наслідки від відчинених люків, то це, напевно, вивело його з рівноваги - чиновник прийшов у лють від прочитаного, але майже на наступний місцеві чиновники почали швиденько ворушитися, почали швиденько зачиняти ці колодці.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-podvodim-itogi.4736/#post-28713

  То, приходить розуміння, чому мешканці міста Канів не зверталися до місцевої влади з приводу небезпечних розваг місцевих підлітків на причалі комплексу «Авто-ріка» ?!


  ***


  2.
  Аварійний танцювальний майданчик на березі річки Дніпро, який становить реальну загрозу мешканцям міста ( вільний доступ,відсутні огороджуючи конструкції - висота близько 6-и метрів).
  Справа 2011 - 2017 років.

  Гугл мепс.
  https://www.google.com.ua/maps/@49....4!1smTPTJDSmeMnvk2sHrKyGoA!2e0!7i13312!8i6656

  Звернення 05.02.2011 (голова міста Канів Ніколенко В.В.)
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kanev-info-...nyx-materialov-2011-god.1429/page-3#post-6193
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-kaniv-tarasova-gora-dnepr-vtoraja-chast.978/page-14#post-10060

  Звернення №1 від 04.03.2017. (голова міста Канів. Ренькас І.О.)
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-31#post-34171

  Станом на 10.11.2017 р. - місцева влада, міський голова Канева Ренькас І.О., незважаючи на численні звернення, нічого не зробив, щоб обмежити доступ та забезпечити елементарні норми безпеки на аварійному об'єкті - колишньому танцювальному майданчику.

  Фото, зроблені 10.11.2017р.
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35696

  То, приходить розуміння, - чому мешканці міста Канів не зверталися до місцевої влади з приводу небезпечних розваг місцевих підлітків на причалі комплексу «Авто-ріка» ?!


  ***

  3.
  Аварійний місток на набережній міста Канів - відсутня огорожа, висота близько 4-х метрів.
  Справа 2016-2017 року.

  Гугл мепс
  https://www.google.com/maps/@49.747...F5t7CRzHFDDrrwvVQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=ru-RU


  Докладніше:

  Звернення №1 від 02.08.2016
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32397


  Звернення №1 від 04.08.2017
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35235

  Станом на 10.11.2017 р. - місцева влада, міський голова Канева Ренькас І.О., незважаючи на численні звернення, нічого не зробив, щоб забезпечити елементарні норми безпеки на аварійному об'єкті - містку на набережній міста Канів .

  Фото, зроблені 10.11.2017р.

  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-29#post-35698

  То, приходить розуміння, - чому мешканці міста Канів не зверталися до місцевої влади з приводу небезпечних розваг місцевих підлітків на причалі комплексу «Авто-ріка» ?!


  ****


  Деякі інші матеріали щодо суті справи:


  Справа 2013 - 2014 року - сміття на березі річки Дніпро.(голова міста Канів Ніколенко В.В.. в.о. голови міста Канів Скорина О.І.)

  Знадобилося 6-ть місяців, звернення до голови м.Канів, до в.о. голови міста Канів, декілька звернень до місцевих журналістів, до місцевих депутатів, звернення до голови Черкаської обласної адміністрації Тулуб С.Б. - щоб місцеві чиновники прибрали завали сміття на березі Дніпра - в безпосередній близькості від Тарасової гори.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-podvodim-itogi.4736/page-2#post-33209

  То, приходить розуміння, чому мешканці міста Канів не зверталися до місцевої влади з приводу небезпечних розваг місцевих підлітків на причалі комплексу «Авто-ріка» ?!

  ****

  Справа "Труба" 2016 рік.(голова міста Канів. Ренькас І.О.)

  Знадобилось 10 місяців, офіційне звернення до Прем'єр Міністра України А.Яценюка, до В.Гройсмана, до голови Черкаської ОДА Ткаченко Ю.О. - щоб місцеві чиновники перейнялися енергетичною безпекою країни - відремонтували пошкоджену ділянку тепломережі по вулиці Дніпробудівська.

  Докладніше:

  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-podvodim-itogi.4736/page-2#post-33060

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-25#post-31165

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32154

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32237

  То, приходить розуміння, чому мешканці міста Канів не зверталися до місцевої влади з приводу небезпечних розваг місцевих підлітків на причалі комплексу «Авто-ріка» ?!

  ****

  Справа 2016 - 2017 року ( голова міста Канів. Ренькас І.О.)

  8 місяці знадобилося, декілька звернень до міського голови, декілька звернень до депутата міської ради, - щоб міський голова Канева визнав, що робота, за яку він, як розпорядник бюджетних грошей, проплатив одному з комунальних підприємств - не виконана.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-podvodim-itogi.4736/page-2#post-34368

  То, приходить розуміння, чому мешканці міста Канів не зверталися до місцевої влади з приводу небезпечних розваг місцевих підлітків на причалі комплексу «Авто-ріка» ?!


  ****

  26.08.2016 р. місцеві журналісти довели до громади інформацію, що у кабінеті міського голови Ренькас І.О. та його приймальні було за рахунок бюджета встановлено 2 камери відеоспостереження та інше відповідне обладнання.
  Загальна вартість обладнання та робіт з налаштування відеоспостереження обійшлася бюджету в 9 464 гривні.

  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_134595
  http://kaniv.info/theme/video-zjomk...sterezhennja-po-kanevu.4556/page-4#post-32514

  Після загибелі 14-річної дівчини-підлітка влітку цього року, станом на сьогодні, місцева влада та керівництво "Авто-ріки" спромоглися лише обклеїти кожний стовп на причалі застереженнями щодо заборони стрибків у воду.
  Чи ефективні подібні застереження ? Напевно, що - ні.
  Якщо вони і ефективні, то лише у якості уникнення відповідальності посадовцями та місцевими чиновниками - у разі якщо подібна трагедія повториться.
  Не треба мати багато клепки в голові, щоб зрозуміти, що за для того, щоб підлітки не стрибали з причалу у воду - потрібно лише дві камери спостереження та напис приблизно такого змісту : "Стрибки у воду заборонено. Стрибнув - попав у кадр камер спостереження,чекай до себе додому місцеву поліцію.Штраф 20.000 грн. "

  От же, на таких простих прикладах чудово зрозуміло - де місцева влада проявляє ентузіазм та ефективність - коли піклується про власні перспективи та власну безпеку, або коли турбується про безпеку простих громадян ?!

  Деякі інші матеріали щодо суті справи :

  Історія про місцеву владу, яка в авральому режимі , у березні цього року, за три дні до офіційного візиту дружини Президента України до однієї з шкіл міста - робила пандус.
  Чи піклувалась влада у той час про дітей з особливими потребами ?! Безперечно.
  Як і безперечно , що ця сама влада у той час особисто трепетно та завзято піклувалася про власну безпеку та перспективи.
  І не може бути сумнівів , з огляду на авральність проведення робіт - грошей ця місцева влада на це не шкодувала.

  Докладніше:
  http://ck.ridna.ua/2017/03/09/zadlya-druzhyny-prezydenta-v-kanevi-lashtuyut-pandus/
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_145631


  ***


  З огляду на те, що місцеві так звані журналісти не бажають досліджувати питання підняті у цьому зверненні, та є багато підстав вважати, що так звані місцеві журналісти вбачають сенс свого існування у обслуговуванні інтересів місцевих чиновників, інтересів, які полягають у тому, щоб якомога менше громадян знали та здогадувалися про злочинну діяльність та бездіяльність місцевих чиновників, - прості мешканці міста Канів поставлені в умови, що вимушені витрачати свій час, на свій страх та ризик - брати на себе обов'язки не притаманні їм.

  Це звернення - це чергове, публічне нагадування членам громади про існуючи ризики та загрози.

  Нещодавно я отримав листа за підписом в.о. міського голови В.І.Святелик.
  У цьому листі місцевий чиновник чи то натякає, чи то погрожує , чи то підступно підготовлює юридичне обгрунтування, використавши своих підлеглих працівників та підлеглих працівників чинного міського голови, місцевий юридичний відділ та бюджет міста Канів - мене по судах затягати.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4104-1487830079-a317cf36548111f015192416b757da4a.jpg

  Деякі інші матеріали щодо суті справи - у тому числі щодо жахливих часів панування у місті Канів місцевих регіоналів :


  У Каневі намагаються протягти «регіоналівського» ставленика (Святелика)
  01 листопада 2013
  Докладніше:
  http://procherk.info/news/7-cherkas...gajutsja-protjagti-regionalivskogo-stavlenika


  Сесія Канівської міської ради обірвалася на кадровому питанні.
  листопад 2013р.
  Докладніше:
  https://www.kaniv.net/news.php?p=30850&s=0&vc=0

  Рішення міської ради від 26.06.2014 № 16 – 49 "Про надання дозволу для придбання житла".
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-41#post-35699

  Справжнє обурення викликала новина, що виконком з другої спроби - проштовхнув рішення щодо погодження кандидатури Ренькаса до нагородження орденом - згідно клопотанню його підлеглих.
  22.11.2016
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-39#post-33227


  ***


  От же, щоб ваші спроби феєрично донести до молоді міста Канів Європейські цінності - не розбивалися о стан реальних та глибоко-законсперірованих справ у місті Канів, безкоштовно надаю делегації та доповідачам Представництва Європейського Союзу в Україні психологічну установку : під час перебування у місті Канів , на території комплексу «Авто-ріка», під час відвідування кабінетів місцевих чиновників, обладнаних камерами спостереження, під час відвідування місцевої набережної з аварійним танцювальним майданчиком та аварійним містком через потік - постійно згадувати про загиблу у цьому році 14-ти річну дівчину-підлітка та про цінності, які нав'язують мешканцям міста місцеві чиновники, депутати та місцеві журналісти.

  Пропоную використовувати відомості з цього звернення у вашій подальшій роботі.
  Звичайно, якщо ця робота не обмежується лише підготовкою недорого трудового ресурсу та генетичного матеріалу з Українців - для країн Європейського Союзу , а дійсно - сприяє розповсюдженню Європейських цінностей на території України та її розвитку.


  ***


  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35703

  З повагою, 14.11.2017 позапартійний мешканець міста Канів, не активист, а лише дослідник у вільний від роботи час - *******************************************.

  ****​
  Последнее редактирование: 14 ноя 2017
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 19.11.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Міському голові Канева Ренькас І.О. mvkkaniv@ukr.net
  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.

  Копія:
  Депутату міської ради Коржову В.Л.korzhov.v@i.ua
  Лідеру Партії "Громадська позиція" Гриценко Анатолію Степановичу office@grytsenko.com.ua
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua

  від позапартійного мешканця міста **************************.
  вул.**************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)

  №1 від 19.11.2017.
  Щодо "Дніпрових садів" - у контексті захисту держави у мирний час .

  Звернення.

  Шановний голова міста Канів, Ренькас І.О., днями Міністр оборони Польщі заявив, що навчання Росії "Захід-2017" - це підготовка Путіна до повномасштабної війни.
  Докладніше:
  https://www.5.ua/svit/ministr-oboro...-zakhid2017-pidhotovkoiu-do-viiny-159601.html

  У нашому сповненому чималих райдужних перспектив місті, знайшлася лише одна людина, яка примусила вас - через депутата міської ради Гамалія Ю.А. відповідати свої слова.
  Річ йде про ваші новорічні привітання з новим роком - де ви опосередковано назвали захисників України, загиблих захисників України - "братовбивцями".
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-podvodim-itogi.4736/page-3#post-35114

  Згодом, у місцевій друкованій пресі ("Дніпрова Зірка" № 41-42 від 25.05.2017) вийшов матеріал під назвою "Публічна відповідь жителю міста Канів".
  Скановане зображення цього матеріалу:
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4169-1501131948-103324a283e2e953c771ab9df342f6b2.jpg

  Шановний голова міста Канів, Ренькас І.О., вибачень у вашій публічній відповіді не має, але є запевнення, що у разі, якщо почнеться війна, то ви будете захищати державу.

  То у мене до вас Ренькас І.О. досить просте питання, яке, як на мене, не може бути тайною від громади - особливо у такий час :

  Що саме завадило вам захищати цю державу у мирний час :
  у 2012 році - коли ви перебували на посаді першого заступника міського голови ,
  були депутатом міської ради,
  людиною, яка приймала присягу державного службовця,
  людиною, яка більше 25 років пропрацювала на посаді головного архітектора міста Канів,
  та була співавтором Генерального плану міста Канів,
  була безпосереднім учасником подій щодо незаконного надання землі кооперативу "Дніпрові сади" вартістю 5 млн.грн. (по курсу 625 тис.дол. США)

  Що вам, Ренькас І.О., завадило у мирний час захищати державу :
  довести до громади, депутатів та правоохоронців інформацію, що цю земельну ділянку "Дніпровим садам" надавати не можна - не відповідає Генеральному плану міста Канів, довести інформацію, що головний архітектор міста вніс завідомо неправдиві відомості про те що, вказана земельна ділянка відповідає Генеральному плану міста Канева ?!

  Докладніше:
  Канів. Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...ava-925-702-13-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/
  ****

  Шановний депутат міської ради Гамалій Ю.А., завдяки моєму голосу , та членів моєї родини - на минулих виборах до депутаті міської ради та області - прийшли саме люди від партії "Свобода".

  То, може, поясните мені, чому я повинен задавати подібні питання міському голови, а не ваші депутати ?!
  Ви захищені законом, маєте законе право спілкуватися з громадою через друковані засоби масової інформації та т.п.

  Нещодавно я направив пропозицію Ренькас І.О. - допомогти фінансово прифронтовій Авдіївці , то отримав відповідь за підписом в.о. міського голови Святелика - де він, як я зрозумів, погрожував нацькувати на мене підлеглих Ренькас І.О. та по судах затягати.
  Дивно, але чомусь Святелика не зацікавили тексти новорічних привітань міського голови - його по судах він не погрожував затягати ?!

  Де Гамалій Ю.А. ваша позиція як депутата міської ради та громадянина України ?!

  Невже, питання, яке я задав у цьому зверненні Ренькас І.О. - вас не цікавить та не є чи не самим головним у нашому місті ?!

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35739

  З повагою, 19.11.2017 позапартійний мешканець міста Канів *******************************************.


  ****
  Последнее редактирование: 19 ноя 2017
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 05.09.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :
  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО
  "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net)
  sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.

  Копія:
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv

  від позапартійного мешканця міста *********************************.
  вул.********************, м.Канів (kaniv****************@gmail.com)

  №1 від 05.09.2017
  "Щодо закидів стосовно "так званого офіційного сайту..."

  Звернення.

  Шановний депутат міської ради Гамалій Ю.А.

  09.08.2017 я направив звернення №1 від 09.08.2017 "Канів. Щодо любові на 100 тис.грн."
  Текст цього звернення було розміщено на публічному сайті м.Канів
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35319


  Згодом , я отримав листа № 01-03-02/п-33/5 від 28.08.2017 - за підписом міського голови Канева О.І.Ренькас .
  Скановане зображення цього листа.

  Ренькас відповідь любов на 100 тис 001.jpg

  Згідно тексту цього листа, міський голова Канева Ренькас І.О. не заперечує, що текстом офіційного повідомлення під назвою "«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт", яке було розміщено на так званому сайті м. Канів 15 травня 2017 року - було фактично
  введено в оману громаду міста щодо кошторису на цей арт-об'єкт.

  Цитую лист від міського голови : "обчислено вартість необхідних матеріалів.Вона дійсно є меньшою за 100 тис.грн."

  Скріншот цього повідомлення на так званому офіційному сайті Канівської міської ради.

  2222222222222222222222222222222222.jpg

  Нагадаю, що зі слів депутата Миколи Бабича вартість реалізації проекту «Я люблю Степанецьке» " у якому міститься у 2,2 рази більше літер ніж у анонсованому міськими чиновниками проекті «I love Kaniv» - складала близько 30 тис.грн."

  Тобто, різниця щодо інформації підлеглих Ренькаса І.О. щодо витрат близько 100 тис.грн. та фактичними витратами Степанецької громади у 30 тис.грн. - досить суттєва.

  З огляду на те, що у відповіді міського голови не має натяку на проведення службового розслідування з цього приводу, то у мене є підставі вважати, що є ознаки того, що міський голова Канева своїми діями або бездіяльністю - заохочує своїх підлеглих до введення в
  оману громаду міста Канів на так званому офіційному сайті Канівської міської ради Канева - на облаштування якого міський голова витратив у минулому році без будь-якого конкурсу 16 тис.грн. з бюджета міста.

  Принаймні, у мене є підстави вважати, що у минулому місяця, міський голова заохотив черговою премією працівника міської ради, якій підготував текст цього повідомлення на так званому сайті міської ради "«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт" - у
  якому містяться ознаки введення в оману громаду міста Канів щодо кошторису на цей об'єкт.

  З яких міркувань та з якої мотивації це відбувається ?! - мені не зрозуміло та не відомо.

  30 березня 2016 року, на так званому офіційному сайті Канівської міської ради було розміщено повідомлення під назвою "Поголів'я риби в Дніпрі збільшилось" .

  Зокрема, в цьому офіційному повідомленні від місцевих чиновників було зазначено : (цитую) "Другий рік поспіль, колишній Міністр оборони України Олександр Кузьмук проводить випускання риб у річку Дніпро. Традиційно і цього року, 30 березня, близько 2 тон 150 кілограм риби
  пішло у велике плавання. Це білий амур, карась, короп та товстолобик."
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-32#post-31857

  [​IMG]

  Деякі інші матеріали щодо суті справи.

  Сайт канос.ком.уа - тема "За підтримки Кузьмука в Дніпро запустили більше 2 тонн риби (фото)"
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113755

  Відео.  Розрахунок, який унеможливлює транспортування 2 тони 150 кг. живої риби на причепі вантажепід'ємністю 550 кг.
  Тобто, за для того, щоб перевезти таку кількість риби - потрібно було зробити 10-15 ходок цим причепом.

  Іншими словами - потрібно було возити цю рибу цілу добу - не зупиняючись.

  55555555555555555555.JPG


  От же, є усі ознаки систематичного та безкарного введення в оману громади міста Канів - на так званому офіційному сайті Канівської міської ради.

  05.02.2017 , я направив на вашу офіційну електрону поштову скриньку звернення №1 від 05.02.2017 "Щодо так званого сайту Канівської міської ради. (http://kaniv-rada.gov.ua/)"

  Текст цього звернення було розміщено на публічному сайті м.Канів.

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-30#post-34005

  Зокрема, у цьому зверненні я пропонував підняти (цитую) " питання щодо необхідності та доцільності змін у структурі сайту - щоб кожний користувач сайту мав можливість залишати свої коментарі - принаймні у розділі новин, таким чином впливаючи на роботу міської ради."

  Принаймні, мешканці міста Канів могли би мати можливість оперативнореагувати на ознаки введення в оману.

  Роботи місцевим чиновникам, які опікуються так званим сайтом Канівської міської ради це не добавило би - адже ст.15 Конституції України забороняє цензуру, тобто редагувати та видаляти коментарі користувачів сайту у яких не міститься ознак злочину - не можна.

  Конституція України.
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

  Супротив від місцевих чиновників по цьому питанню можна очікувати лише з мотивів втрати цими чиновниками засобів щодо маніпуляційсвідомістю громадян.

  До того ж, можливість залишати коментарі до новин - на офіційних сайтах міських рад - це досить розповсюджене явище.

  Як приклад - офіційний сайт Лубенської міської ради.
  http://lubnyrada.gov.ua/?limitstart=11

  Станом на сьогодні, 05.09.2017 р. відповідь на звернення №1 від 05.02.2017 "Щодо так званого сайту Канівської міської ради. (http://kaniv-rada.gov.ua/)" - я не отримав.

  ***

  Ст.42 п.4 п.п.2 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" передбачає, що (цитую) "міський голова: організує в межах, визначених цим Законом, роботу відповідної ради та її виконавчого комітету".

  Ст.42 п.5 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" декларує що (цитую) "міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень."

  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр/page3


  Під час І засідання І сесії міської ради VІІ скликання - 12.11.2015 року Ренькаса І.О. прийняв Присягу та вступив у повноваження міського голови Канева.

  Надаю текст цієї присяги (ст.11 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" )
  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2493-14

  "Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти
  втіленню їх у життя, ОХОРОНЯТИ ПРАВА, СВОБОДИ І ЗАКОННІ ІНТЕРЕСИ ГРОМАДЯН, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки". "

  То, може, депутат міської ради Гамалій Ю.А. поясните мені та членам громади та запитаєте у міського голови Канева Ренькас І.О. - у чому полягають інтереси громади міста Канів, що за гроші цієї самої громади - її безкарно та систематично вводять в оману місцеві чиновники - на так званому офіційному сайті м.Канів, який облаштували за гроші цієї самої громади ?!


  Пропоную обговорити питання, підняті у цьому звернення серед депутатів вашого партійного осередку, прийняти відповідне рішення та винести його на обговорення серед депутатів міської ради - на найближчій сесії міської ради.

  Можливо, згодом, після цих нововведень - можна буде називати офіційний сайт Канівської міської ради без використання словосполучення "так званий".

  ""

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення згодом буде розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35744

  З повагою, 05.09.2017 , позапартійний мешканець міста Канів, підприємець *******************************************

  ***​
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Депутат міської ради Гамалій Ю.А., реагуючи на моє звернення №1 від 05.09.2017 "Щодо закидів стосовно "так званого офіційного сайту..." звернувся до голови міста Канів Ренькас І.О.

  66666666666666666666666.jpg


  Інших відповідей, станом на 20.11.2017 - я не отримував.

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Міський голова Канева Ренькас І.О., офіційним листом від 28.08.2017 р. № 01-03-02/ П-33/5, несподівано, запропонував мені (цитую) "укласти угоду на виготовлення елементів малої форми"
  У цьому листі міський голова оприлюднив суму угоди - 36 тис.грн.

  Що достеменно не відповідає дійсності у цьому листі - так це те, що я комусь щось пропонував.
  Я лише зробив підрахунок собівартості.
  Про якісь пропозиції з мого боку - це Ренькас щось вигадує.

  Ренькас відповідь любов на 100 тис 001.jpg


  ***

  Що відбулося далі ?!
  Я звернувся до міського голови з проханням надати мені документи та рішення - на підставі яких він робить мені подібні пропозиції.

  ***


  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 11.09.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :
  Голові міста Канів Ренькас І.О.
  mvkkaniv@ukr.net

  Копія:

  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО
  "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net)
  sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.

  Депутату міської ради, голові бюджетної комісії Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua

  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу".​

  від позапартійного мешканця міста ***********************************.
  вул.********************, м.******************** (kaniv**************@gmail.com)
  №1 від 11.09.2017
  "Канів.Щодо любові на 100 тис.грн. "

  Звернення.

  Шановний голова м.Канів ,

  09.08.2017 я направив звернення №1 від 09.08.2017 "Канів. Щодо любові на 100 тис.грн."

  Текст цього звернення було розміщено на публічному сайті м.Канів.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35319

  За матеріалами цього звернення, я поставив під сумнів компетентність ваших підлеглих, та навів задокументовані ознаки чергового введення в оману членів громади на так званому офіційному сайті Канівської міської ради.

  Крім того, я підрахував (цитую)" собівартість металевої конструкції, встановлення якої анонсовано було на так званому сайті Канівської міської ради, на облаштування якого ви витратили без будь-якого
  конкурсу у минулому році 16 тис.грн"

  Я просив провести з цього приводу службове розслідування та надати (цитую) "розрахунки - на підставі яких подавалася ця офіційна інформація що до перспективи витрачання бюджетних грошей".

  31.08.2017, на мою домашню адресу надійшов лист за вашим підписом 01-03-02 / П 33/5 від 28.08.2017. Скановане зображення цього листа.
  http://kaniv.info/attachments/renka...2/?temp_hash=81702966b2316fab057a3f63cab66c04
  Згідно тексту цього офіційного листа, ви пропонуєте мені (цитую) "укласти угоду на виготовлення елементів малої форми" «I love Kaniv» та запрошуєте з цього приводу провести перемовини.


  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О.

  Згідно з частиною другою ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування , їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

  Ст.42 п.4 п.п.13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" покладає на вас, Ренькас І.О., повноваження розпорядника бюджетних грошей та повноваження щодо їх використання за призначенням, визначеним радою.

  Ст.42 п.5 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" декларує що (цитую) "міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень."
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр/page3

  Під час І засідання І сесії міської ради VІІ скликання - 12.11.2015 року, ви , Ренькас І.О., прийняли Присягу та вступили у повноваження міського голови Канева.

  Надаю текст цієї присяги (ст.11 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" )
  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2493-14

  "Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки". "
  Прошу, у відповідності до Закону України " Про доступ до публічної інформації" надати публічну інформацію : рішення міської ради або рішення виконавчого комітету міської ради обо інший офіційний документ, яким передбачається встановлення елементів малої форми «I love Kaniv» та яким ви, як міський голова Канева, як посадова особа органу місцевого самоврядування, керуєтесь - коли запрошуєте мене укласти угоду на виготовлення елементів малої форми та провести цього приводу перемовини.


  Прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу ( ст.10 Закону України “Про звернення громадян”).

  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19,ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення, як і усі ваші офіційні відповіді - згодом буде розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.
  З повагою,11.09.2017 , позапартійний мешканець міста Канів,
  підприємець ***********************************************​

  ***

  Відповідь за підписом в.о.міського голови В.І. Святелик .

  Місцевий чиновник, не спромігся надати відповідних рішень, на підставі яких міський голова Ренькас І.О. пропонував мені укласти угоду, яка передбачає витрати з міського бюджету на суму 36 тис.грн.

  Це є ознакою того, що гроші з міського бюджета у Каневі витрачаються безконтрольно, з порушенням законодавства - без відповідних процедур та рішень.
  Тому, зовсім не викликає здивування, що цих грошей не вистачає.  8888888.jpg
  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 04.12.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :
  Міському голові Канева Ренькас І.О.
  mvkkaniv@ukr.net


  Копія:

  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.
  Депутату міської ради Коржову В.Л.korzhov.v@i.ua
  Лідеру Партії "Громадська позиція" Гриценко Анатолію Степановичу office@grytsenko.com.ua
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua
  від позапартійного мешканця міста, підприємця **************************.
  вул.**************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)

  №1 від 04.12.2017.
  Щодо надання дозволу на придбання житла.Запит публічної інформації.

  Звернення.

  Шановний голова міста Канів, Ренькас І.О., у мережі інтернету, на місцевих сайтах Канева, поширюється текст рішення Канівської міської ради № 16 – 49 від 26.06.2014 "Про надання дозволу для придбання житла ".
  Докладніше - текст цього рішення.
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-41#post-35699
  https://www.kaniv.net/news.php?p=39695&vc=0

  Свого часу, місцева, друкована, так звана преса, засновником якої була у тому числі Канівська міська рада , обмежилась лише такою інформацією : " Потім депутати прийняли рішення щодо надання дозволу для придбання житла громадянам"
  http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=5344

  Дніпрова зірка.JPG


  З огляду на те, що архіву рішень сесії міської ради від 26 червня 2014 року - немає на так званому офіційному сайті Канівської міської ради на облаштування якого ви без будь-якого конкурсу витратили з бюджета міста у минулому році 16 тис.грн. , - у мене не має можливості перевірити достовірність інформації щодо цього рішення № 16 – 49 від 26.06.2014 "Про надання дозволу для придбання житла ".

  Це рішення за вашим підписом та стосується керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Святелик В.І., який, як відомо, керує справами з листопада 2013р. - про це багато писали журналісти.
  Контроль щодо виконання цього рішення ви поклали на голову депутатської комісії Сандигу.

  ***

  Докладніше щодо деяких інших матеріалів справи:

  У Каневі намагаються протягти «регіоналівського» ставленика
  01 листопада 2013 року.
  http://procherk.info/news/7-cherkas...gajutsja-protjagti-regionalivskogo-stavlenika

  Сесія Канівської міської ради обірвалася на кадровому питанні.
  листопад 2013р.
  https://www.kaniv.net/news.php?p=30850&s=0&vc=0

  ***

  Тобто, через 8 місяців, після того, як Святелик В.І. було обрано керуючим справами - було прийнято рішення рішення "Про надання дозволу для придбання житла ", яке ви, Ренькас І.О підписали.

  ***

  Журналісти оприлюднили на одному з місцевих інтернет-видань декларації місцевих чиновників - у тому числі в.о. керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимира Святелик за 2015 рік.

  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113819


  Згідно цієї декларації, загальна сума доходу Святелик за 2015р. склала 240.094 грн.
  Та , якщо я не помилився у розрахунках, середня заробітна плата, інші виплати керуючого справами Святелик В.І. , у 2015 році, на місяць складала - 11.449 грн.

  Згідно статистики , середня заробітна плата на місяць за 2015 рік по Черкаській області - 3.371 грн.

  Докладніше:
  https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/2015


  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О., ст.42 п.4 пп.18 закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” - покладає на Вас повноваження по забезпеченню на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об'єднань.
  Ст.42 п.5 цього Закону передбачає, що міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.

  Ренькас І.О., прошу , у відповідності до ст.19, ст.20, Закону України "Про доступ до публічної інформації", надати публічну інформацію, що знаходиться у Вашому володінні - скільки грошей з місцевого бюджету було використано на виконання рішення № 16 – 49 від 26.06.2014 "Про надання дозволу для придбання житла " ?!

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.
  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...enie-k-kanevskim-chinovnikam-dep.1505/page-33

  З повагою, 04.12.2017 ***************************************

  P.S.

  Вашу відповідь, рішення № 16 – 49 від 26.06.2014 "Про надання дозволу для придбання житла " та декларацію про доходи керучого справами Святелик В.І. - я маю намір, та ймовірно, віддам своєму знайомому з дитинства, мешканцю міста Канів, який проживає з дружиною та 4-ма неповнолітніми дітьми - у старій хаті, будівництва до 1917 року, обладнаній лише двома невеликими кімнатами для проживання.

  Довожу до вашого відома, що ця людина - місцевий підприємець та дохід від цієї діяльності, якій після сплати податків, орендної плати - він має можливість витратити на усю свою родину - від 3-х до 4 тис.грн. на місяць.
  Довожу до вашого відома, що його жінка неодноразово протягом року вимушена лягати у Черкаську обласну поліклініку з кимось зі своїх неповнолітніх дітей.

  Ваші підлеглі чиновники, які у 2016 році клопотали щодо нагородження вас, Ренькас І.О., орденом «За заслуги», під час виконання свої професійних обов'язків - повинні знати про яку багатодітну родину нашого міста я пишу.

  Бо, за інших умов - не зрозуміло за що вони отримують стабільну, чималу заробітну плату та щомісячну премію.

  [​IMG]


  Деякі інші матеріали щодо суті справи:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-39#post-33227

  Вже тривалий час у вас не має першого заступника, шановний Ренькас І.О.
  Ви,як розпорядник бюджетних грошей, на моє переконання - не справляєтесь зі своїми повноваженнями.
  Сума збитків громади Канева, від неефективного та безконтрольного використання бюджетних грошей, ймовірно, - колосальна.

  Як приклад: одна з показових історій, яка доводить безконтрольне та неефективне використання бюджетних грошей громади - роботи, за які ви сплачуєте бюджетні гроші - не виконуються.

  [​IMG]

  8 місяці знадобилося, декілька звернень до міського голови, декілька звернень до депутата міської ради, - щоб міський голова Канева визнав, що робота, за яку він, як розпорядник бюджетних грошей, проплатив одному з комунальних підприємств - не виконана.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-podvodim-itogi.4736/page-2#post-34368

  От же, ймовірно, я пораджу своєму знайомому та його родині - завітати до Вас, Ренькас І.О. та звернутися до вас з заявою, - щоб ви поклопотали перед депутатами міської ради по питанню щодо призначення на посаду першого заступника міського голови - голову цієї багатодітної родини.
  Тоді, у цієї родини, безперечно, з урахування Канівської специфіки та умов, через 8-м місяців, - з'являться великі шанси поліпшити свої житлові умови.


  ***
  Последнее редактирование: 4 дек 2017
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 14.12.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Міському голові Канева Ренькас І.О. mvkkaniv@ukr.net
  Копія:
  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.
  Депутату міської ради Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  Лідеру Партії "Громадська позиція" Гриценко Анатолію Степановичу office@grytsenko.com.ua
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua

  від позапартійного мешканця міста **************************.
  вул.**************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)

  №1 від 14.12.2017.
  Рішучий протест щодо чергових ознак маніпуляцій та пропаганди у офіційних матеріалах - подача вибіркової інформації та приховування сучасної історії.

  Звернення.

  Шановний голова міста Канів, Ренькас І.О.
  Під час І засідання І сесії міської ради VІІ скликання - 12.11.2015 року, ви , прийняли присягу та вступили у повноваження міського голови Канева.

  Надаю текст цієї присяги (ст.11 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" )
  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2493-14

  "Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки". "

  30.08.2017 р., на так званому офіційному сайті Канівської міської ради, на облаштування якого ви без будь-якого конкурсу витратили у минулому році 16 тис.грн., було розміщено статтю під назвою "Канів планує налагодити партнерські стосунки з Вірменським містом".
  Докладніше:
  http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=769

  вірменія.JPG


  У цьому офіційному матеріалі , ви, Ренькас І.О. довели до громади міста Канів, що вважаєте, (цитую) "вірменський народ - це горді люди, які пишаються своєю країною ..... та було б доречним зав'язати Каневу партнерські стосунки з вірменським містом."

  Шановний голова міста Канів, Ренькас І.О., вищезазначений матеріал, в черговий раз, за рахунок громади міста, подається на так званому офіційному сайті Канівської міської ради з ознаками маніпуляцій та ознаками пропаганди - з подачею вибіркової інформації.

  Зокрема, у цьому офіційному матеріалі відсутня будь-яка інформація, що 27 березня 2014 року, під час голосування по резолюції Генеральної Асамблеї ООН "Територіальна цілісність України" - народ Вірменії не визнав територіальну цілісність України та виказав неповагу до Української Конституції.
  Докладніше:
  https://uk.wikipedia.org/wiki/Резолюція_Генеральної_Асамблеї_ООН_про_територіальну_цілісність_України


  Довожу до вашого відома, що згідно ст.2 Конституції Вірменії - влада належіть народові та що цю владу цей народ здійснює через державні органи та органи місцевого самоврядування.
  Докладніше:
  http://lib.rada.gov.ua/LibRada/static/LIBRARY/catalog/law/armen_const.htm

  Довожу до вашого відома, що згідно ст.73 Конституції України - виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України.
  Докладніше:
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр/page2

  Пропоную вам пояснити свої дії у рамках прийнятої присяги - у чому інтереси громадян міста Канів щодо офіційних стосунків з територіальними громадами інших держав, які не визнають територіальну цілісність нашої держави та не поважають нашу Конституцію ?!

  З цього приводу виражаю вам рішучий протест , та довожу до вас думку, що Українці - це, теж, горді люди, які пишаються своєю країною, знають та поважають свою історію.

  І вам, Ренькас І.О., разом з вашими підлеглими чиновниками - не вдастся з власних якихось меркантильних інтересів - приховати цю історію та вкрасти самоповагу у Українців .

  Лише у Каневі поховано троє мешканців, які загинули, відстоюючи територіальну цілісність України на війні з путінською Росією : молодший сержант Петрушенко Андрій Сергійович, молодший сержант Чупилка Анатолій Михайлович, рядовий Олександр Володимирович Перцев.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/spisok-zhit...4-15-goda-na-vojne-s-putinskim-nacizmom.4628/

  У нещодавніх ваших офіційних привітаннях з Новим роком, ви, Ренькас І.О. опосередковано назвали, у тому числі, цих загиблих Українців - "братовбивцями".

  У нашому місті, сповненому райдужних надій на перспективи, яке дехто називає - духовною столицею України, знайшлася лише одна людина, яка примусила вас відповідати за свої слова.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35739

  Наполегливо пропоную довести вищезазначену інформацію - під час вирішення питання щодо встановлення офіційних стосунків з одним з Вірменських міст.

  Пропоную довести, що у місті Канів - один мешканець вважає неприпустимими будь-які офіційні стосунки з тими, хто не визнає нашу територіальну цілісність та не поважає нашу Конституцію - принаймні до часу поки ця територіальна цілісність не буде повністю відновлена.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.
  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35908

  З повагою, 14.12.2017 **********************

  ****
  Последнее редактирование: 14 дек 2017
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 15.12.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Голові бюджетної комісії, депутату міської ради Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  Копія:​

  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.
  Лідеру Партії "Громадська позиція" Гриценко Анатолію Степановичу office@grytsenko.com.ua
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua

  від позапартійного мешканця міста, підприємця **************************.
  вул.**************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)

  №1 від 15.12.2017.
  Щодо чергових ознак відсутності контролю, доцільності та ефективності у використанні бюджетних грошей у місті Канів.

  Звернення.
  Шановний голова бюджетної комісії, депутат міської ради Канева Коржов В.Л.

  Навесні 2017 року, на ділянці дороги довжиною 350 метрів (розрахунок вівся за матеріалами http://wikimapia.org) - від вулиці Шевченко до вулиці Цегельна, велися масштабні роботи щодо відновлення дорожного полотна - працювала важка техніка, щось привозили, висипали, формували та планували дорожнє полотно.

  Я далекий від думки, що ці роботи хтось здійснював без санкції місцевої влади, бо без дозволу подібна діяльність - це підсудне діло.

  Красним кольором позначено ділянку дороги про яку йдеться у цьому зверненні. (матеріали Google Maps)

  ремонт дороги.JPG

  Вікімапія.
  http://wikimapia.org/#lang=en&lat=4...357;4291;866;3755;0;2145;866;1662;1109;0;1455

  Сучасна карта міста Канів.
  http://www.openstreetmap.org/export...,49.7115,31.4945,49.7833&layer=mapnik

  Ця ділянка дороги - матеріали Google Maps за 2015 рік.
  https://www.google.ru/maps/@49.7461...4!1sYa29_g2mwF3GUDzqoghWHg!2e0!7i13312!8i6656

  Через 9-ть місяців після ремонтних робіт - по цій ділянці дороги не можливо не тільки їздити, але і ходити.
  Вочевидь, що після зими 2017-2018 року, ситуація ще більше ускладниться.
  Асфальт на цю ділянку дороги вже не покладеш - потрібно знову, повністю відновлювати дорожнє полотно, та безкоштовно це робити ніхто не буде - потрібно буде знову витрачати бюджетні гроші міста Канів.

  Фото, які були зроблено особисто мною зроблено - 03.12.2017.

  DSCF5025.jpg DSCF5026.jpg DSCF5027.jpg DSCF5028.jpg DSCF5029.jpg DSCF5030.jpg DSCF5032.jpg DSCF5033.jpg DSCF5034.jpg DSCF5035.jpg DSCF5036.jpg DSCF5037.jpg DSCF5038.jpg DSCF5039.jpg DSCF5040.jpg DSCF5041.jpg DSCF5042.jpg DSCF5043.jpg DSCF5044.jpg DSCF5045.jpg DSCF5046.jpg DSCF5048.jpg


  Цією ділянкою дороги я, як і інші сотні автомобілістів, вимушені користуюся щоденно.
  Запевняю вас, що до так званого ремонту цієї ділянки навесні 2017 року - стан дороги там був куди краще. Та матеріали Google Maps за 2015 рік - тому підтвердження.

  Cтан цієї ділянки дороги не дозволяє без проклять на адресу місцево влади - не тільки їздити автомобілем, але і пересуватися пішки.

  Тобто, є усі ознаки того, що діяльність або бездіяльність місцевої влади на чолі з Ренькас І.О. - наполегливо створює умови для соціальної напруги.
  Особисто я, у цьому році - вже робив повний ремонт ходової частин у своєму автомобілі.
  Коштів був вимушений викласти чимало.

  Разом з тим, на місцевих, комерційних сайтах міста Канів - https://www.kaniv.net/ та http://kaniv.info/ безконтрольно та цілеспрямовано поширюють пропагандистські матеріали, які не відповідають дійсності - у яких в усіх негараздах звинувачують владу у Києві, та лунають окремі заклики до так званих активних дій.

  Згідно закону України "Про місцеве самоврядування в Україні " ст.42 п.4. п.п.13 міський голова Канева Ренькас І.О. - має повноваження розпорядника бюджетних коштів та несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень ст.42 п.5.
  Докладніше:
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр/page4


  1.) Прошу, на підставі цього звернення, за матеріалами цього звернення - розглянути на бюджетній комісії питання щодо відсутності контролю, доцільності та ефективності у використанні бюджетних грошей.

  2.)Прошу надати мені можливість, на підставі ст.18 закону України "Про звернення громадян" - ознайомитися з матеріалами перевірки.
  А саме - прошу надати інформацію - у відповідності до яких ГОС-тів, нормативно-правових документів, наказів ремонт цієї ділянки здійснював виконавець, та як так сталося, що через 9-ть місяців цією ділянкою дороги користуватися майже неможливо.

  3.) Прошу , у відповідності до ст.19, ст.20, Закону України "Про доступ до публічної інформації" , в рамках розгляду цього звернення - надати мені інформацію - скільки бюджетних грошей було використано (вже сплачено, або буде сплачено) на ремонтні роботи цієї ділянки дороги навесні 2017 року ?!

  Шановний голова бюджетної комісії, Коржов В.Л., я не в курсі чим займається ваша комісія, тому, якщо питання, підняті у цьому зверненні не входять до вашої компетенції, прошу , у відповідності до ст. 7 Закону України "Про звернення громадян" - переслати звернення за належністю відповідному органу чи посадовій особі та повідомити мене про це.
  Детальніше:
  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/393/96-вр

  Деякі інші матеріали щодо суті справи:

  Знадобилося 8-м місяців, декілька звернень до міського голови, декілька звернень до депутата міської ради, - щоб міський голова Канева Ренькас І.О. визнав, що робота, за яку він, як розпорядник бюджетних грошей, проплатив одному з комунальних підприємств - не виконана.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-podvodim-itogi.4736/page-2#post-34368

  Чи не вперше місцева молодь згуртувалася не навколо пивних палаток на пляжі, а навколо ідеї побудувати у місті велодоріжку, але отримала відмову - грошей немає.
  Докладніше:
  http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=992

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.
  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35936

  З повагою, 15.12.2017 **********************


  P.S.
  Шановний депутат міської ради, Гамалій Ю.А., мені не відомо, чи використовує депутат Коржов В.Л. електрону поштову скриньку korzhov.v@i.ua, тому прошу довести до нього інформації щодо цього звернення та інформацію про те, що текст цього звернення та інші матеріали щодо суті справи - розміщено на публічному сайті міста Канв.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35936

  ****
  Последнее редактирование: 15 дек 2017

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  161
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  228
 3. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  233
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  312
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  416
 6. vlad_smirnov
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  582
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  507
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.145
 9. serj
  Ответов:
  5
  Просмотров:
  2.295
 10. Oktokot
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.168