Сам реши свою проблему - через официальное обращение/заявление к каневским чиновникам и депутатам

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 5 фев 2011.

?

Есть ли у вас опыт написания подобного, письменного, официального обращения к чиновнику, депутату

 1. Да, есть. И он - положительный.

  2 голосов
  15,4%
 2. Да, есть. И он - отрицательный.

  2 голосов
  15,4%
 3. Нет, опыта нет, но информация полезная и, возможно, напишу официальное обращение по своему вопросу.

  9 голосов
  69,2%
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  364611819.jpg

  №1 від 16.05.2016
  Канів. Справа “Труба”.Звернення до В.Гройсмана.

  ***


  Cкановане зображення звернення "№1 від 16.05.2016 Канів. Справа “Труба”.Звернення до В.Гройсмана." , з підписами та реквізитами - розміщено за такою адресою.
  http://*************************​


  ***
  Звернення до Прем'єр-міністр України В.Гройсмана - направлено 16.05.2016 через Урядовий портал (http://www.kmu.gov.ua/control/uk) -
  шляхом надання через послугу електронного звернення.
  (зареєстроване під № ПА-5259499)
  Копія звернення направлено 17.05.2016 :

  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення"
  info@hromadske.tv,pr@hromadske.tv,ceo@hromadske.tv
  Журналістам http://kanos.com.ua (saas.swot@gmail.com)
  Депутату міської ради Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net)​
  від позапартійного мешканця міста Канів ****************************
  вул.****************, м.Канів (kaniv***********@gmail.com)

  №1 від 16.05.2016
  Канів. Справа “Труба”.Звернення до В.Гройсмана.

  Звернення.
  Шановний Прем'єр-міністр України, Володимир Гройсман.

  Наприкінці листопада 2015 року, закінчуючи своє традиційне, 10-ти хвилинне звернення до Українців, Прем'єр-міністр України А. Яценюк наголосив, “що єдиним нашим захистом проти будь-якої загрози є власна діяльна причетність до розвитку і захисту України.Я причетний до долі Держави ! Ці слова повинен усвідомлювати кожен!”

  У січні місяці цього року, я надіслав електронне звернення до Кабінету Міністрів України, яке було зареєстровано під номером ПА-4734988 від 24.01.16.

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-25#post-31165

  Додатком до цього звернення було відео оголених, без зовнішнього утеплювача - ділянок тепломереж у м.Канів - біля будинку по вул.Дніпробудівська 5, на яких, при температурі повітря на вулиці мінус 12 градусів, - сніг тане; вода, яка утворюється від танення снігу - перетворюється у пар.

  Пропоную переглянути це відео - починаючи з 3 хвилини 15 секунди.
  Згодом, на мою домашню адресу, надійшов лист з Виконавчого Комітету Канівської міської ради № 01-03-02/П-46 від 04.02.2016. - за підписом міського голови Канева Ренькас І.О.

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-25#post-31206

  Судячи з тексту цього листа - від міського голови Канева, (цитую) "ізоляція Труб мереж теплопостачання по вулиці Дніпробудівська була відновлена 10 лютого 2012 року.Станом на 03.02.2016 труби є ізольованими."

  Мене подібна відповідь не влаштувала і я направив чергові електронні звернення до Кабінету Міністрів України, які були зареєстровані під номерами №: ПА-4806075 від 06.02.2016 та №: ПА-4807323 від 07.02.2016

  З текстами цих звернень можна ознайомитися за такими посиланнями.

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-25#post-31208

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-25#post-31214

  Додатком до звернення - було відео, зроблене 07.02.2016р., - вже після отримання листа від місцевих чиновників, у якому вони запевняли, що “труби є ізольованими”.

  Місто Канів, вул.Дніпробудівська,на вулиці мінус 2 градуси - оголені тепломережі.
  Рекомендовано до перегляду - починаючи з 0 хвилин 30 секунди.  Згодом, я отримав листи з Кабінету Міністрів України у яких запевнялось, що мої звернення, зареєстровані під номерами №: ПА-4806075 та №: ПА-4807323 - направлені до Черкаської обласної
  адміністрації під номерами №41-П-001538/23 від 09.02.16 та №41-П-002715/23 від 10.02.2016.

  Станом на 16.05.2016 я не отримав жодної іншої відповіді стосовна цих звернень.

  Цим порушено ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” - обґрунтована відповідь у встановлений законом строк не надана.


  Відео від 20.03.2016. Оголені тепломережі. вул.Дніпробудівська 5.
  Пропоную переглянути це відео - починаючи з 1 хвилини 07 секунди.

  Відео від 26.04.2016. Оголені тепломережі. вул.Дніпробудівська 5.
  Пропоную переглянути це відео - починаючи з 0 хвилини 43 секунди.

  Підсумував віще-надану інформацію, можна з упевненістю стверджувати, що не зважаючи на публічні звернення до Кабінету Міністрів України, ділянка тепломережі по вул.Дніпробудівська 5, м.Канів - взимку 2015-2016 року гріла вулиці нашого міста, а не оселі його мешканців - мала неутеплені, відкриті ділянки .

  На чому ґрунтується така впевненість у безкарності місцевих чиновників та посадовців? - мені не відомо.

  Можливо, це вказівка з Черкас або з Києва - довести до жалюгідного стану комунальне підприємство тепломереж - з перспективою,потім, за безцінок, його придбати, ставши монополістом на ринку тепломереж?
  Тільки, чому це відбувається за рахунок мешканців міста Канів ?! - не зрозуміло.

  25.04.2016 члени виконкому Канівської міської ради затвердили посадовий оклад директору «Теплових мереж» (Олександр Гузь) – 7810 грн (було 7815 грн) та премію за місяць до 80% від розміру посадового окладу.

  Чи розглядали члени виконкому питання, що тепломережі неутеплені та у люті морози гріють вулиці нашого міста, а не наші оселі ? - мені не відомо.

  Судячи з того, що ділянки труб тепломережі без утеплювача - місцевих членів виконкому ці питання не цікавлять.

  Не за для того я не будучи членом будь-якої партії, за власні кошти - неодноразово їздив на Майдан, щоб люди, яким солодко та затишно жилося за радянські часи, не менш солодко жилося за часи Януковича, та у мене є впевненість, що якщо би так склалося - путін окупував Україну - то вони би досить непогано би влаштувалися і за таких обставин - таке витворяли у місті Канів !

  Шановний Прем'єр-міністр України, Володимир Гройсман, я зареєстрований як підприємець, сплачую податки***************************************************************
  ****************************************************************.

  ******************************************************************.

  Результати моєї роботи працюють в усіх без винятку куточках України, та донедавна реалізовувалися до Білорусі та Росії.

  Загалом, я витратив на цю справу декілька сотень тисяч гривен власних коштів ******************************************************************************.

  У разі, якщо місцеві чиновники, використовуючи адміністративний ресурс та свій вплив на інших підприємців нашого міста, зроблять неможливим подальший розвиток моєї справи - я вимушений буду припинити свою підприємницьку діяльність, я знайду можливість, через журналістів, передати до Кабінету Міністрів України зразки цього обкладання загальною вагою близько 100 кг. - з поясненням обставин та єдиним питанням : ”З ким саме Прем'єр-міністр України збирається будувати нову Україну ?!”.

  Останнім часом, відносно мене вже почалися якісь перевірки - наслідки яких для мене ще не зрозумілі та на мої запитання: ”чи планові ці перевірки чи по-заплановані ?” , отримав відповідь - “начальство наказало”.

  Останнім часом, на мою адресу, у мережі інтернету, на місцевому сайті http://kanos.com.ua , у коментарях до статей, авторами яких є професійні місцеві журналісти, лунають погрози фізичної розправи, погрози нацькувати податкову інспекцію, розповсюджується інформація щодо мого приватного життя та мої персональні данні.

  Хто конкретно це здійсню - мені не відомо, але у мене є безперечні докази, що до збору та розповсюдження інформації щодо мене, мого приватного житті - причетні місцеві чиновники.

  Цим порушується стаття 10 Закону України “Про звернення громадян”, яка декларує, що “не допускається з'ясування даних про особу громадянина, які не стосуються звернення.”

  Нещодавня історія міста Канів знає випадок, коли мешканець міста публічно звинувачував місцеву владу у корупції та за дивним збігом обставин, через короткий термін часу - на нього здійснювали напади - у наслідок яких він опинявся у лікарні, потім - палили його приватне майно.Звісно, що замовників та виконавців цих злочинів не знайдено.

  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-kaniv-tarasova-gora-dnepr-vtoraja-chast.978/page-10#post-7944


  Звертаю увагу, що усе це здійснюється публічно, і на моє переконання - має за мету залякування усіх мешканців міста Канів.

  Беручи до уваги усе вище наведене, у разі, якщо відносно мене, або мого майна будуть здійснені протиправні дії , - вину щодо цього покладаю - у тому числі на Кабінет Міністрів України, який своїм неуважним ставленням та контролем щодо розгляду офіційних звернень громадян, надає підставу місцевим чиновникам відчувати свою безкарність та вседозволеність.

  Пропоную, зобов'язати місцевих чиновників та директора комунального підприємства, звернутися через місцеву, друковану пресу до мешканців міста Канів з проханням надати інформацію - де по місту тепломережі мають жалюгідний стан та усунути ці недоліки до початку зими 2016 р.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  У відповідності до ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян”, - сподіваюсь на письмову відповідь.

  Текст цього звернення, інші матеріали щодо суті справи, згодом буде розміщено на публічному сайті м.Канів http://kaniv.info - тема “Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам.”

  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...enie-k-kanevskim-chinovnikam-dep.1505/page-25
  З повагою, 16.05.2016 ******​

  ***

  "Я причетний до долі держави. Ці слова повинен усвідомлювати кожний. "


  ***​
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Звернення №1 від 05.06.2016
  Канів. Справа “Труба”.

  ***

  Звернення направлено 05.06.2016 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Голові м.Канів, члену Виконавчого комітету Канівської міської Ради Ренькас І.О.
  mvkkaniv@ukr.net

  Копія звернення направлено 05.06.2016 :

  Голові Черкаської обласної адміністрації Ю.О.Ткаченко.
  oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua

  Журналістам http://kanos.com.ua ( saas.swot@gmail.com)
  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.​


  від позапартійного мешканця міста Канів ****************************
  вул.****************, м.Канів (kaniv***********@gmail.com)

  №1 від 05.06.2016
  Канів. Справа “Труба”.

  Звернення.
  Шановний голова міста Канів, Ренькас І.О., 03.06.2016 - я отримав листа з Виконавчого комітету Канівської міської ради № 01-03-02/П-46/4 від 30.05.2016.

  Скановане зображення цього листа розміщено на публічному сайті міста Канів, - за таким посиланням.

  1.jpg


  У відповідності до ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян”, ст.19, ст.20, Закону України "Про доступ до публічної інформації", надати публічну інформацію, що знаходиться у Вашому володінні - розпорядження міського голови , яким міський голова зобов'язав директора КП "Теплові мережі" оновити утеплення ділянки тепломереж біля будинку по вул.Дніпробудівська 5 по всій протяжності та зобов'язав начальника відділу ЖКХ звернутися до мешканців міста про допомогу у виявленні об'єктів комунальної інфраструктури, що потребують ремонтів.

  Прошу, вказати реєстраційний номер та дату цього розпорядження.

  Ця інформація потрібна для контролю та порушення питання, щодо притягнення до відповідальності тих - у чий компетенції ці питання та хто займав стільки мого особистого часу - щоб зрушити ці питання з місця.

  Ваша наполеглевість до так званих "прямих контактів" - мені зрозуміла, але я її не поділяю.
  Адже, маю переконання, що потрібно на законодавчому рівні звести до мінімуму так звані "прямі контакти"- між чиновниками усіх рівнів та громадянами.

  Щодо "впливу на дописувачів сайтів" та тиск місцевих чиновників на підприємців - залишимо це для правоохоронних органів, для слідства.
  Вони, при нагоді, в усьому легко розберуться.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.
  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу.

  Текст цього звернення, інші матеріали щодо суті справи - оприлюднено на публічному сайті міста Канів - kaniv.info
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32165

  З повагою, 05.06.2016 *********************************************


  ***

  [​IMG]

  №1 від 16.05.2016
  Канів. Справа “Труба”.Звернення до В.Гройсмана.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32154

  ***
  Последнее редактирование: 5 июн 2016
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ПРЕЗИДЕНТ: МИ НЕ ТАКІ БАГАТІ, ЩОБ ДОЗВОЛИТИ СОБІ ГРІТИ КОСМОС.
  7 червня 2016

  [​IMG]

  Українці використовують на 70% більше енергії на опалення 1 кв.м житла, ніж європейці.

  В Україні питоме споживання енергоресурсів на квадратний метр житла є на 60-70% більшим, ніж у середньому у країнах ЄС, а використання газу для опалення кв. м – в 2-2,5 рази більше. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ з питань енергоефективності.

  Він підкреслив, що Україна також має підприємства теплокомунерего із застарілим обладнанням та тепломережами, де втрачається до 30% тепла. "Із 18,6 мільярдів кубів, які щороку йдуть на опалення та інші потреби населення, 2,5 мільярди втрачається в системі централізованого постачання по дорозі до домогосподарств. Ще мільярди – "випаровуються" в будинках крізь старі вікна, двері, стіни. Ми не такі багаті, щоб дозволити собі гріти космос, повітря та небо", – наголосив Порошенко.

  При цьому він зазначив, що за офіційними даними Міжнародного енергетичного агентства, енергоємність ВВП України у більш ніж 2,5 рази вища, ніж у країнах ОЄСР (Організація економічного співробітництва та розвитку).

  http://www.5.ua/ekonomika/prezydent-my-ne-taki-bahati-shchob-dozvolyty-sobi-hrity-kosmos-116402.html

  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***


  Опубликовано: 7 июн. 2016 г.​
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Справа - “Труба”.
  Звернення до голови Черкаської ОДА Ткаченко Ю.О.


  Tkachenko_Yuriy_Olehovych2.jpg


  ***

  Звернення, складене з дотриманням вимог законодавства - э дата, підпис та адреса проживання особи що склала звернення.
  Звернення направлено 30.06.2016 на офіційні електроні поштові скриньки :


  Голові Черкаської ОДА Ткаченко Ю.О.
  oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua

  Копія звернення направлено 30.06.2016 :

  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.

  Депутату міської ради Канева Коржову В.Л., (КМО "Партія зелених України") korzhov.v@i.ua

  Депутату міської ради Канева, (КМО "БПП" Солідарність") Хоменко В.М.
  cherkasy@solydarnist.org, info@solydarnist.org

  Журналістам http://kanos.com.ua ( saas.swot@gmail.com)

  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",

  Журналістам "Громадського телебачення"
  info@hromadske.tv,pr@hromadske.tv,ceo@hromadske.tv

  від позапартійного мешканця міста Канів **************************
  вул.*************************, м.Канів (kani***************@gmail.com)

  №1 від 30.06.2016

  Канів. Справа - “Труба”.Звернення до голови Черкаської ОДА Ткаченко Ю.О.​

  Звернення.

  Шановні голова Черкаської ОДА, Ткаченко Ю.О.

  Взимку та навесні 2016 року, я вимушений був чотири рази звертатися до Кабінету Міністрів України.

  Усі ці звернення були публічними - текст цих звернень було розміщено на одному з місцевих сайтів міста Канів - у мережі інтернету.

  У цих звернення йшлося про невеличку, але показову ділянку тепломережі (8-10 метрів) по вул.Дніпробудівська 5, яка у люті морози, маючи ділянки без зовнішнього утеплювача, гріла повітря наших вулиць, а не наші оселі .

  Усі ці звернення було доведено до міського голови Канева.

  Пропоную ознайомитися з відеоматеріалами, які супроводжували ці звернення - подивитися на те, як у люті морози, на відкритих ділянках тепломережі сніг миттєво перетворюється у воду та пару :
  Канів. 24.01.2016. вулиця Дніпробудівська 5. На вулиці мінус 12 градусів - оголені тепломережі.
  Пропоную переглянути це відео - починаючи з 3 хвилини 15 секунди.


  Канів, 07.02.2016. вул.Дніпробудівська 5 , на вулиці мінус 2 градуси - оголені тепломережі.
  Пропоную переглянути це відео - починаючи з 0 хвилин 30 секунди.


  Канів. 20.03.2016. Оголені тепломережі. вул.Дніпробудівська 5.
  Пропоную переглянути це відео - починаючи з 1 хвилини 07 секунди.


  Канів. 26.04.2016. Оголені тепломережі. вул.Дніпробудівська 5.
  Пропоную переглянути це відео - починаючи з 0 хвилини 43 секунди.

  Ткаченко Ю.О., сподіваюсь, ви здогадуєтесь - скільки тепломереж по місту Канів у такому жалюгідному стані ?!

  Міський голова Канева, Ренькас І.О. , за декілька діб до початку літа, реагує на усі ці матеріали зі звернень, та 27.05.5016 підписує розпорядження № 183-р "Про підготовку об'єктів КП "Теплові мережі" до опалювального періоду."

  Зі сканованим зображенням цього розпорядження можна ознайомитися за таким посиланням:
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4022-1467209472-9d25bb4f9ebef41e1a14d857dec1abb9.jpg
  [​IMG]

  Звертаю увагу, що публічні звернення громадян, з задокументованими ознаками бездіяльності місцевих чиновників, ознаками підриву національної безпеки країни - енергетичної безпеки України, міський голова Канева Ренькас І.О. інтерпретує як (цитую) "шантажі".

  Шановний голова Черкаської ОДА Ткаченко Ю.О., прошу, за матеріалами цього звернення, визначити коло осіб, які несуть відповідальність за те, що незважаючи на публічні звернення до Кабінету Міністрів України, ділянка тепломережі по вул.Дніпробудівська 5, м.Канів - взимку 2015-2016 року гріла вулиці нашого міста, а не оселі його мешканців - мала неутеплені, відкриті ділянки.

  Прошу визначити коло осіб, які несуть персональну відповідальність за те, що матеріали, викладені у цих зверненнях, оперативно не розглядалися виконавчими органами місцевого самоврядування, оперативно не приймалося рішення щодо усунення виявлених недоліків, які загрожують енергетичній безпеці України - в рамках повноважень, наданих ст.29 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

  Прошу дати оцінку діяльності або бездіяльності цих відповідальних осіб.

  Довожу до Вашого відома, Ткаченко Ю.О., що у любому випадку, я буду письмово, рекомендованим листом, з повідомленням про вручення, звертатися до прем'єр-міністр України В.Гройсмана, з вимогою надати оцінку особисто вашої діяльності або бездіяльності на посаді голови Черкаської ОДА - на підставі матеріалів, викладених у цьому зверненні.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення, інші матеріали щодо суті справи оприлюднено на публічному сайті міста Канів - kaniv.info (розділ "Открытий диалог с чиновниками и депутатами", тема "Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам."
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32165

  Додаток :

  1. Перше звернення до КМУ, зареєстроване під номером ПА-4734988 від 24.01.16.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-25#post-31165

  2.Друге звернення до КМУ, зареєстроване під номером ПА-4806075 від 06.02.2016
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-25#post-31208

  3.Третє звернення до КМУ, зареєстроване під номером ПА-4807323 від 07.02.2016
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-25#post-31214

  4.Четверте звернення до КМУ №1 від 16.05.2016
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32154  З повагою, 30.06.2016 ********************* .

  ***

  скан-1.jpg

  скан-2.jpg

 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення, складене з дотриманням вимог законодавства - направлено 14.07.2016 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.

  Копія:
  Журналістам http://kanos.com.ua ( saas.swot@gmail.com)

  від позапартійного мешканця міста Канів **************************
  вул.*************************, м.Канів (kani***************@gmail.com)

  №1 від 14.07.2016

  Канів. Щодо встановлення фактів оплати сотен тисяч гривен за невиконані роботи.

  Звернення.

  Шановний депутат міської ради, Гамалій Ю.А., на минулих виборах, вибираючи з усіх "зол" - найменше, я - голосував, та радив робити теж саме членам моєї родини - за кандидатів до депутатів міської ради та обласної - саме за представників від "Свободи". Там, де я та члени моєї родини голосували - до міста та області пройшли саме кандидати від Свободи. От же, - це звернення направляється саме вам - маю на це моральне право.

  30.06.2016 , місцеві журналісти на сайті http://kanos.com.ua/ , розмістили статтю " ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЯ ВИЯВИЛА У КАНІВСЬКОМУ МІСЬКВИКОНКОМІ ПОРУШЕНЬ НА МАЙЖЕ 1 МЛН.ГРН."
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_124286
  Цитую:
  "Фахівці Державної фінансової інспекції в Черкаській області виявили порушення у фінансово-господарській діяльності виконавчого комітету Канівської міської ради.Фахівці Державної фінансової інспекції в Черкаській області виявили порушення у фінансово-господарській діяльності виконавчого комітету Канівської міської ради. Як пише видання, відповідні порушення призвели до недоотримання та втрат фінансових ресурсів на 859,5 тис. грн.
  Встановлено факти оплати завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на понад 226 тис грн.
  За результатами проведеної ревізії відшкодовано втрат на понад 770 тис. грн.
  За недотримання законодавства 6 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності."

  Шановний Гамалій Ю.А., мені зрозуміло ваше бажання "рятувати світ", приймаючи участь у різного роду пікетах - як у Києві , так і у Черкасах.

  Але мені не зрозуміло, чому у Каневі, у центрі міста - не має громадського туалету , чому міські чиновник знущаються з місцевих школярів , ганяючи їх під час навчального процесу з однієї школи до іншої, пояснюючи це тим, що відсутні кошти, а при цьому сотні тисяч гривен міський голова Канева Ренькас І.О. витрачає на фіктивні, не виконані роботи, та лише завдяки перевірці ці факти встановлюються, та з остраху понести сурову відповідальність - ці роботи швиденько та тихохонько виконуються - і це не цікавить місцевих депутатів та місцевих журналістів .

  Пропоную:

  1. На підставі цього звернення - ознайомитися з оригіналом акту перевірки держфінінспекції та внести до порядку денного найближчої сесії міської ради питання, щоб особисто заслухати міського голову Канева - як так сталося, що він підписує акти виконаних робіт, які проплачені міською радою на суми сотен тисяч грн., а при цьому робота не виконана і лише завдяки перевірки дежфінінспекції ці факти фіктивних робіт встановлюються і ця робота швиденько виконується.

  2.За результатами - створити відповідну депутатську комісію, поставити питання, щодо кадрових змін у виконавчому комітету Канівської міської ради , та звернення до правоохоронних органів по питанню перевірки наявності корупційної складової під час підпису акту виконаних робіт - за невиконані, фіктивні роботи.

  3. Мешканці Канева заслуговують, принаймні, - тим що вони терплять місцевих "талановитих політиків", мінімальної поваги до себе - принаймні, щоб матеріали та відомості щодо цієї перевірки було опубліковано у місцевій друкованій пресі.Щоб було опубліковано прізвища 6 осіб, винних у порушеннях, які призвели до фінансових втрат на 859,5 тис.грн.
  Прошу обов'язок щодо публікації відповідної інформації у друкованому виданні м.Канів узяти вам особисто не себе - чинне законодавство, як депутата міської ради - дозволяє вам це зробити.

  Прошу повідомите мене на мою електронну поштову скриньку, що це звернення узято до розгляду.
  У разі відсутності подібного повідомлення, буду вимушений направити звернення - рекомендованим листом, з повідомленням про вручення - на вашу домашню адресу.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення, інші матеріали щодо суті справи оприлюднено на публічному сайті міста Канів - kaniv.info (розділ "Открытий диалог с чиновниками и депутатами", тема "Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам."
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32297

  З повагою, 14.07.2016 ********************************
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​

  17.07.2016 - надійшла відповідь з електронної поштової скриньки депутата міської ради Гамалія Ю.А. (hamaliy@ukr.net)

  "Добридень, п. .........!

  Підтверджую, що Ваше Звернення взято до розгляду.
  Одночасно повідомляю, що інформація на сайті Kanos щодо фінансових порушень у міській раді Канівською МПО ВО "Свобода" взята до уваги.
  Від виконавчого комітету міської ради отримано інформацію про ревізію на 6-ти аркушах. Вивчаємо. При бажанні і Ви можете з нею ознайомитися.

  Ваші пропозиції, щодо внесення цього питання до порядку денного найближчої сесії слушні. Будемо їх реалізовувати. "

  ***​
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Генеральна прокуратура України інформує.
  Таємна перевірка доброчесністі.


  [​IMG]

  ***

  Повідомлення про недоброчесність.​

  Докладніше:
  http://www.gp.gov.ua/infodob.html

  ***
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення, складене з дотриманням вимог законодавства - направлено 31.07.2016 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Журналістам http://kanos.com.ua (saas.swot@gmail.com)

  Копія:

  Редактору регіонального друкованого видання "Віка" v56r@i.ua,
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу"
  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.
  Депутату міської ради Канева Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  Голові Черкаської обласної адміністрації Ю.О.Ткаченко. oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua

  від позапартійного мешканця міста Канів *****************
  вул.*********************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)


  №1 від 31.07.2016
  Канів.Про ознаки незаконного поширення персональних даних.

  Звернення.

  Шановні журналісти, адміністратор регіонального інтернет-ресурсу http://kanos.com.ua/.

  Ви, постійно, на свій розсуд та користуючись якимось власними правилами, видаляєте коментарі користувачів - при цьому вчиняєте дії з ознаками порушення ст.15 Конституції України, яка забороняє цензуру.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/zadokumento...i-ukrajini-cenzura-na-http-kanos-com-ua.5230/

  Але, при цьому, систематичні коментарі користувачів вашого сайту - в яких поширюються персональні дані - відомості про фізичну особу, яку може бути конкретно ідентифіковано, та яка не надавала згоди на поширення персональних даних, вами, шановні журналісти, ніяким чином не редагуються.

  Більш того, вами не редагуються коментарі у яких присутні ознаки погроз фізичної розправи, інші погрози.

  Це суперечить Закону України "Про захист персональних даних", зокрема - ст.14 , яка декларує, що "cторона, якій передаються персональні дані, повинна попередньо вжити заходів щодо забезпечення вимог цього Закону."

  Беручи до уваги складну криміногенну обстановку в Україні, сподіваюсь ви усвідомлюєте ймовірні наслідки та відповідальність за порушення Закону України "Про захист персональних даних" ?!

  Не виключаю, що персональні данні поширювалися та поширюються на вашому сайты - з метою провокування, або створення умов, щодо протиправних дій проти особи - про яку незаконно поширювалися та поширюються персональні данні.

  Пропоную ознайомитися з деякими матеріалами з вашого сайту - скріншотами деяких сторінок, які були зроблені 17.07.2016р.

  У коментарях - фігурує прізвище однієї і тієї ж особи (*******), - яка не є публічною і яка не надавала згоди на поширення відомостей про свою особу.
  Крім того, у коментарях розповсюджуються відомості про приватне життя цієї особи - ймовірне місце перебування, рід занять та т.п.

  Прізвище цієї особи (******) - перед розміщенням зроблених скріншотів - на сайті http://kaniv.info/ - було частково прикрито красним маркером.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/zadokumento...x-danix-zhurnalistami-http-kanos-com-ua.5231/

  У мене є багато підстав вважати, що до незаконного поширення персональних даних причетні безпосередньо місцеві чиновники або їх близьке оточення.

  Не виключаю, що це робиться у тому числі з метою публічного залякування інших членів громади міста Канів - адже публічно та демонстративно лунають ознаки погроз фізичної розправи, демонстративні погрози натравити податкову інспекцію та т.п.

  12 березня 2016 року, у суботу, близько 12 години дня, біля мого гаражу - де я перебував у той час, зупинилося авто - з якого вийшов міський голова Канева Ренькас І.О.
  Спілкуватися з ним я відмовився - адже свідків з мого боку на той час не було - окрім мене, міського голови та людини,яка приїхала з ним - у гаражному кооперативі на той час людей не було.

  З якою метою він приїздив у свій вихідний день у наш гаражний кооператив - мені не відомо.

  Життя міста Канів має повчальні приклади того, що місцеві чиновники здатні на будь-які провокації.

  У якості прикладу - пропоную ознайомитися з однією історією 2011 року, - коли мешканця нашого міста, володаря одного з місцевих сайтів - було офіційно запрошено до міської ради - де його завели до одного з кабінетів, та почали з нього морально знущатися. Ця історія навіть зацікавила журналістів телеканалу "Інтер".

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-info-podvodim-itogi.4736/#post-28631

  До того ж, людина я досить стримана, але досвіт мого життя знає приклади, якщо мене спровокувати, то дію непередбачливо, креативно, не зважаю на наслідки, зупинити важко.

  От же, вважаю цілком доцільним - не спілкуватися з місцевими чиновниками без свідків зі свого боку.

  05.05.2016, на сайті http://kanos.com.ua, у темі "Гра в підкидного або коли кінець епопеї з призначенням першого заступника Ренькаса ?", від імені користувача з ніком "Петя" (IP: 176.67.9.***) з'являється повідомлення такого змісту (повний текст, орфографія збережена) :

  "ОЛК просто трохи всрався, коли Ренькас робив об"їзд міста та подумав, що то він такий важливий , що до нього голова в гараж приїхав)) хаха)) *********, то він не по твої податки приїжджав)) потрібен ти йому сто років. так шо наступного разу не ховайся в гаражику) хахаха) а то прийде до тебе Умриш! уу! оце страшно!"

  Докладніше:

  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113961

  http://kaniv.info/theme/zadokumento...rnalistami-http-kanos-com-ua.5231/#post-32324

  ***

  "Умриш", якого згадує користувач під ніком "Петя" - це Умриш Б.В. - начальник Канівського відділення Черкаської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області.
  Через декілька днів після цього коментаря від "Петі", Умриша Б.В. було наказом Державної фіскальної служби України від 24 травня 2016 року №2059-о замінено на Шевченко Тараса Володимировича.


  От же, беручи до уваги, усе вищесказане, можна, цілком логічно, констатувати той факт, що якщо звернутися з запитанням до міського голови Канева Ренькас І.О. :
  - Хто незаконно поширює персональні данні на вашому сайті ?!

  То це запитання буде цілком за адресою - адже ще раз наголошую, що окрім мене, Ренькаса та людини, яка була з ним у автомобілі - свідків тієї події не було.

  Звертаю увагу, що айпі з якого надійшов вищезазначений коментар користувача вашого сайту під ніком "Петя" містить в собі такі цифри - 176.67.9.*** - та постійно фігурує у незаконному поширенні персональних даних на вашому сайті протягом 2016 року - змінюються лише ніки "Петя", "Сашко", "Микола", "Ігор", "падлюк", "Таня".

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.
  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення, інші матеріали щодо суті справи оприлюднено на публічному сайті міста Канів - kaniv.info (розділ "Открытий диалог с чиновниками и депутатами", тема "Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам."
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32375

  Усього найкращого, 31.07.2016 *******************************.


  ****
  Закон України "Про захист персональних даних".
  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2297-17


  Стаття 2. Визначення термінів.

  персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;

  Стаття 14. Поширення персональних даних.

  1. Поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних.
  2. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
  4. Сторона, якій передаються персональні дані, повинна попередньо вжити заходів щодо забезпечення вимог цього Закону.
  Стаття 22. Контроль за додержанням законодавства про захист персональних даних.
  1. Контроль за додержанням законодавства про захист персональних даних у межах повноважень, передбачених законом, здійснюють такі органи:
  1) Уповноважений;
  2) суди.

  Стаття 28. Відповідальність за порушення законодавства про захист персональних даних.​
  Порушення законодавства про захист персональних даних тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
  ***


  Последнее редактирование: 31 июл 2016
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.843
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Звернення, складене з дотриманням вимог законодавства - направлено 02.08.2016 на офіційні електроні поштові скриньки :
  Голові міста Канів - mvkkaniv@ukr.net
  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.


  Копія:

  Редактору регіонального друкованого видання "Віка" v56r@i.ua,
  Голові Черкаської обласної адміністрації Ю.О.Ткаченко. oda@2upost.com,
  від позапартійного мешканця міста Канів *****************
  вул.*********************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)​

  №1 від 02.08.2016
  Канів. Стан набережної.
  Ст.367 КК України, Майдан та європейські цінності - в контексті життя міста Канів.


  Звернення.

  Шановний голова м.Канів Ренькас І.О., депутат міської ради Гамалій Ю.А.

  Пропоную ознайомитися з відео стану набережної міста Канів, яке було зроблено 31.07.2016 та 01.08.2016.
  На відео - ділянка набережної від будинку номер 37 вул.Г.Дніпра до містка через Дунаєць - рівно 500 метрів, майже половина усієї набережної в межах міста Канів.

  Докладніше, відео :
  http://kaniv.info/theme/kanev-na-video.926/page-18#post-32396

  Починаючи з 8 хвилини 34 секунди відео - доводимо до міського голови Канева Ренькас І.О. - існування ст.367 Кримінального Кодексу України та відповідальність згідно цієї статті.
  Починаючи з 6 хвилини 43 секунди відео - звернення до депутат міської ради Гамалія Ю.А. - щодо Майдану та європейських цінностей - у контексті життя міста Канів.

  Шановний голова м.Канів, депутат міської ради, довожу до вашого відома особисту думку про те, що мешканці міста Канів не прийшли на громадські слухання під час обговорення стратегічного плану міста Канів - це не є відображенням свідомості громади ; те, що окремі мешканці не слідкують за чистотою набережної - це не є відображенням свідомості цих мешканців, а це слід розцінювати, як форму протесту - у контексті оцінки діяльності та бездіяльності місцевих чиновників та депутатів міської ради.

  Пропоную озвучити цю думку для депутатів міської ради - на сесії міської ради.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.
  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення, інші матеріали щодо суті справи оприлюднено на публічному сайті міста Канів - kaniv.info (розділ "Открытий диалог с чиновниками и депутатами", тема "Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам."
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32397

  З повагою, 02.08.2016 ***************


  ***

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  86
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  161
 3. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  284
 4. vlad_smirnov
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  434
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  354
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.015
 7. serj
  Ответов:
  5
  Просмотров:
  2.031
 8. Oktokot
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.039
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  810
 10. Лора
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.209