Сам реши свою проблему - через официальное обращение/заявление к каневским чиновникам и депутатам

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 5 фев 2011.

?

Есть ли у вас опыт написания подобного, письменного, официального обращения к чиновнику, депутату

 1. Да, есть. И он - положительный.

  2 голосов
  15,4%
 2. Да, есть. И он - отрицательный.

  2 голосов
  15,4%
 3. Нет, опыта нет, но информация полезная и, возможно, напишу официальное обращение по своему вопросу.

  9 голосов
  69,2%
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Відповідь Ю.Гамалія

  [​IMG]


  ***​

  Звернення № 1 від 21.08.2015
  Канів. Про ініціювання ВО "Свободою" процедури дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради Скорини О.І .

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/video-zjomka-sesij-miskoji-radi.4556/page-2#post-28804


  ***​
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  ПОРОШЕНКО ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ ЕЛЕКТРОННИХ ПЕТИЦІЙ НА АДРЕСУ ПРЕЗИДЕНТА

  29 серпня 2015

  [​IMG]
  Президент Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові і дав старт роботі відповідного сайту.​

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Як зазначається в документі, запровадження цього механізму здійснюється задля забезпечення реалізації права громадян на звернення до глави держави з електронними петиціями та на виконання частини другої статті 102 Конституції України і статті 23_1 Закону України "Про звернення громадян".

  "Запровадження петицій - це реальний механізм прямого звернення громадськості до Президента. Це ініціатива Петра Порошенка, яка спочатку реалізувалася в ухваленні Закону "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції", який глава держави підписав місяць тому, а тепер трансформувалася в його указі", - заявив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, коментуючи підписання документу.

  Сайт електронних петицій на адресу Президента України працює за посиланням petition.president.gov.ua.

  Щодо порядку та термінів розгляду електронних петицій в указі зазначено, що відповідно до Закону "Про звернення громадян", на розгляд глави держави подаватиметься електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менш як 25 тис. підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення.

  Розгляд громадського звернення здійснюватиметься невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Забезпечення їх розгляду покладається на Адміністрацію Президента України.

  Для розгляду петиції створюватиметься робоча група. Формування пропозицій щодо підтримки чи непідтримки звернення, проекту відповіді Президента здійснюватиметься протягом семи робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок розгляду електронної петиції. Після чого вони подаються на розгляд Президентові України.

  Публічне оголошення про підтримку або непідтримку главою держави електронної петиції, розміщуватиметься на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, а його відповідь - у спеціальному розділі з питань електронних петицій зазначеного сайту.

  Нагадаємо, координатор громадської компанії "За відповідальну владу" Ігор Курус в ефірі "5 каналу" заявляв, що інститут петиції в Україні дозволить показувати думку тих, хто не ходить на масові акції.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  [​IMG]

  [​IMG]

  ***

  Текст звернення.

  (1 сторінка звернення)
  Звернення, складене з дотриманням вимог законодавства - э дата, підпис та адреса проживання особи що склала звернення - направлено 06.09.2015 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Голові м.Канів, члену Виконавчого комітету Канівської міської Ради Ренькас І.О.
  mvkkaniv@ukr.net
  Копія:
  Голові Черкаської обласної адміністрації Ю.О.Ткаченко.
  oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua

  Прокурору Черкаської області Овчаренко Сергію Анатолійовичу
  korrupcia.cherkasy@gp.gov.ua

  Директору Департаменту економічного розвитку та регуляторної політики
  Секретаріату Кабінету Міністрів України Олійник О.В. oliynykov@kmu.gov.ua

  Журналістам телеканалу “Інтер” pr@inter.ua
  Журналістам п'ятого каналу box@5.ua
  Журналістам громадського телебачення
  info@hromadske.tv, pr@hromadske.tv
  Редактору регіонального друкованого видання "Віка" v56r@i.ua

  Депутату міської ради Канева Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  Члену Виконавчого комітету Канівської міської ради Скорині О.І. oiskor@bigmir.net

  від позапартійного мешканця м.Канів **************** (вул.***********************, м.Канів)
  kaniv20*********@gmail.com

  № 1 від 06.09.2015

  Канів.2012 р. - зрада інтересів громади м.Канів (кооператив “Дніпрові сади”.)
  Канів.2015 р. - ознаки зради інтересів України (ознаки сприяння та створення умов - чиновниками та членами Виконкому м.Канів для приховування приватним підприємством-перевізником частини готівкової виручки).

  Звернення.
  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О.

  За останні роки, у нашому місті з'явився якийсь дивний тандем - Ви, Ренькас І.О та депутат міської ради, член партії Регіонів - Євгеній Маланчев .

  На протязі усього 2012 року, мешканці міста спостерігали, як відбувся злочин проти громади - депутати міської ради приховали, відмовилися оприлюднити список членів кооперативу, та як з'ясувалося згодом - незаконно надали кооперативу "Дніпрові сади" 6,5 гектарів землі громади - на загальну суму 5 млн.грн (625 тис.дол.США)
  Цією справою вимушена була зайнятися Прокуратура та Вищий господарський суд - землю було повернуто громаді.

  Одними з ключових осіб у історії надання землі кооперативу "Дніпрові сади" був : голова комісії з питання раціонального природо-землекористування та екології, член партії Регіонів - Маланчев Євгеній Станіславович та Ви, Ренькас І.О.

  Саме Ви, Ренькас І.О., перебуваючи на посаді першого заступника міського голови, будучи депутатом міської ради, маючи 25-ти річний досвіт праці головним архітектором м.Канів, будучи автором Генерального плану м.Канів - не довели, приховали у 2012 році від депутатів м.Канів, та від громади м.Канів - інформацію, що виділення землі кооперативу "Дніпрові сади" - суперечить Генеральному плану м.Канів.

  Зараз, на очах усієї громади м.Канів - відбуваються публічні події з ознаками злочину вже проти усієї нашої країни - проти України, - приватне підприємство-перевізник “приховує
  частину готівкової виручки, внаслідок чого зменшується розмір податків і надходжень до бюджету.” (Володимир Коржов, директор КП "Авто-ріка", депутат Канівської міської ради. Щотижневик “Дніпрова зірка” «Чому я звільняюся з посади директора КП «Авто-ріка»?» № від 30 серпня 2015 року )

  Головні дійові особи цієї справи 2015 року : директор приватного підприємства-перевізника ТОВ "М+М" Євгеній Маланчев та Ви, Ренькас І.О. - голова м.Канів.

  ***
  (2 стор.звернення № 1 від 06.09.2015)

  Директор комунального підприємства «Авто-ріка» Коржов В.Л., пише у вищезгаданій статті щотижневика “Дніпрова зірка” наступне :

  “Директор комунального підприємства "Авто-ріка" обмежений в своїх діях Статутом підприємства, згідно з яким всі договори погоджуються з виконкомом, міським головою та
  регулюються рішеннями сесії. Директор комунального підприємства не має права самостійно прийняти рішення, що може вплинути на відносини з перевізником та інші питання ефективного використання комунальної власності.
  Практично з дня підписання договору перевізник постійно ігнорував умови договору, не допускав пасажирів до кас автостанції.
  Я припускаю, що перевізник таким чином приховує частину готівкової виручки, внаслідок чого зменшується розмір податків і надходжень до бюджету.
  Як директор КП "Авто-ріка" я з такими питаннями постійно звертався до міського голови, щоб навести лад у перевезеннях, звернути увагу на недоотримання грошей у бюджет міста та в бюджет комунального підприємства. Я просив чинну владу звернутись до Укртранс-інспекції.
  На всі листи, написані з січня по серпень цього року, я не отримав від міського голови жодної відповіді.”

  От же, прошу надати письмову відповідь, Ренькас І.О., чи збираєтесь Ви виконувати свої повноваження міського голови, покладені на Вас ст.42 Закону України "Про місцеве
  самоврядування в Україні”?

  Чи будете Ви забезпечувати додержання статті 36 Закону України "Про автомобільний транспорт" - у контексті обов'язкових послуг автостанції м.Канів - продажі пасажирських квитків ?

  Прошу надати відповідь, чи збираєтесь Ви, Ренькас І.О., виконувати повноваження члена Виконавчого комітету Канівської міської Ради , покладені на Вас ст. 30 Закону України
  "Про місцеве самоврядування в Україні" - будете забезпечувати необхідний рівень та якість послуг населенню - у контексті обов'язкової продажі квитків через касовий апарат автостанції м.Канів, - що засвідчує сплату пасажиром страхового внеску та гарантію відшкодувань у разі страхового випадку ?!

  Чи, Ви, Ренькас І.О. будете і надалі ухилятися від виконання своїх повноважень, сприяючи приватному підприємству в отриманні прихованої частини готівкової виручки, створюючи умови для ухилення від сплати податків приватним підприємством, та створюючи умови для руйнації КП "Авто-ріка" - про що пише Коржов В.Л. у вищезгаданій статті, та про що він довів членам Виконкому Каніва - під час засідання 10.08.2015 ?!

  Ніхто не вимагає Від вас Ренькас І.О. втручатися у господарську діяльність підприємств, лише - виконуйте свої повноваження міського голови по забезпеченню додержання Законів України та повноваження члену Виконкому по забезпеченню необхідного рівня та якості послуг населенню.

  Довожу до Вашого відома, що у разі, якщо я не буду мати змогу безперешкодно купити пасажирський квиток у касі КП «Авто-ріка» , то буду вимушений відмовитися від запланованої поїздки. Що до наслідків цієї ситуації, то я буду вимушений публічно звертатися з судовим позовом - безпосередньо до Вас, Ренькас І.О.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.
  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів - тема “Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам”.

  У відповідності до Конституції України та Закону України про звернення громадян, сподіваюсь на письмову відповідь.


  З повагою, 06.09.2015


  ***

  Станом на 10.10.2015 - відповідь на це звернення не отримано - відповідь на надходила.

  ***

  Деякі інші матеріали щодо суті справи :
  Відео Виконкому по КП" Авто-ріка" 10.08.2015.
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kanev-na-video.926/page-13#post-28825
  ***
  Володимир КОРЖОВ: «Чому я звільняюся з посади директора КП «Авто-ріка»?»
  (Щотижневик "Дніпрова зірка" № від 30 серпня 2015 року.)
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/shanovni-a-...ix-rol-u-zhitti-kaneva.3480/page-3#post-28995
  ***
  Канів.Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...ava-925-702-13-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/
  ***
  Полный список,с детальной информацией,- по каждому чиновнику, депутату каневского городского совета.
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/polnyj-spis...u-deputatu-kanevskogo-gorodskogo-soveta.1866/

  ***
  МІНІНФРАСТРУКТУРИ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО СЕРІЮ НАПАДІВ НА НАЧАЛЬНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ІНСПЕКЦІЙ.
  8 вересня 2015.
  Докладніше:
  http://www.5.ua/suspilstvo/Mininfra...chalnykiv-transportnykh-inspektsii-92567.html

  ***
  Глава TI-Украина - об инструментах борьбы с коррупцией.
  3 сентября 2015.
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-27#post-29049
  ***


 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  У АНТИКОРУПЦІЙНОМУ БЮРО РОЗПОЧАЛОСЯ НАВЧАННЯ ДЕТЕКТИВІВ

  7 вересня 2015

  [​IMG]
  У Національному антикорупційному бюро України розпочато навчання перших 70 детективів.
  Про це голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський сказав сьогодні на брифінгу з приводу початку проведення тренінгів для перших детективів бюро, передає УНІАН.

  "Сьогодні розпочато навчання перших 70 детективів, і до цього процесу залучені експерти з європейських країн", - зазначив Ян Томбінський.

  Директор Антикорупнційного бюро Артем Ситник додав, що серед експертів є також представники Канади, США, Грузії, а також українські експерти.

  Томбінський вважає, що здійснення антикорупційних заходів в рамках діяльності антикорупційного бюро повинно закласти фундамент для нової України, де "корупція не буде перешкоджати мільйонам українців працювати і нормально жити, бо корупція, вона знищує суспільство , вона знищує державу та знищує усі ті правила гри, які потрібні для того, щоб надати і економічний поштовх, і таке ж нормальне політичне життя".

  Нагадаємо, як повідомив директор Національного Антикорупційного бюро України Артем Ситник, Національне Антикорупційне бюро запрацює з 1 жовтня 2015 року.

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Глава TI-Украина - об инструментах борьбы с коррупцией.
  3 сентября 2015.

  О том, куда "доносить" на коррупционеров, как нужно говорить с подлецами и почему нужно бороться не с Яценюком, а с системой, рассказывает Алексей Хмара, руководитель организации Transparency International в Украине

  [​IMG]
  О том, сколько миллионов долларов теряет Украина из-за саботажа борьбы с коррупцией, о том, кто в этом виноват и что делать, в интервью НВ в серии Антикоррупционеры рассказывает Алексей Хмара.
  - Ну, а работать-то Нацагентства по противодействию коррупции (НАЗК) когда начнет?

  - Пять руководителей выберут главу и начнут набирать штат сотрудников. Ожидается, что это будет до 600 человек. Их задачи очень просты – отслеживать декларации и следить за стилем жизни чиновников. До конца года НАЗК должна быть сформирована и уже в 2016 году начать полноценно работать.

  ***

  - Меня все время пытаются дискредитировать как личность. Когда ты занимаешься противодействием коррупции, в этом есть некая доля фатальности. Я как ассенизатор. Когда канализация забита, на ассенизатора молятся. Как только он сделает свою работу, его никто не любит – от него воняет! Мы – ассенизаторы украинского общества.

  - Что вы считаете достижениями ТІ-Украина?

  - Мы создавали закон о НАЗК – это наше детище. Мы участвовали в продвижении почти всех антикоррупционных законов – закон о тендерах, о предотвращении коррупции, антикоррупционная стратегия, открытие реестров.

  Мы научили медиа мониторить декларации чиновников, мы научили журналистов методике, по которой надо проверять данные, сверять госреестры. Сейчас все СМИ имеют рубрику для тендеров.

  Мы создали тусовки борцов с коррупцией. Мы координируем уже полтора года антикоррупционные организации в рамках коалиционного Реанимационного пакета реформ. Мы заставили людей собраться за одним столом и делиться планами.

  У нас начата масштабная программа по защите информаторов. Любой украинец, который знает о коррупции, может сообщить об этом нам – ТІ-Украина – по абсолютно защищенным каналам. А все факты мы будем брать в разработку и вести, а наиболее резонансные будем сопровождать медийно. Мы все сделаем вместо человека, это безопасно.

  - Чем люди могут помочь вам и ТІ- Украина?

  -
  Помочь ТІ-Украина очень легко – просто сообщайте нам о фактах коррупции!

  Докладніше:
  http://nv.ua/publications/chelovek-...b-instrumentah-borby-s-korruptsiej-66914.html

  Офіційний сайт ТІ- Украина.
  http://ti-ukraine.org


  Ви можете особисто долучитися до реалізації програм організації.
  Про те, як саме Ви можете вкласти свої сили та час в роботу організації, Вам завжди підкажуть безпосередньо в нашому офісі.
  Телефон 044-360-52-42, факс: +38(0522)27-27-54
  за електронною поштою: office@ti-ukraine.org
  за адресою: м. Кіровоград, вул. Єгорова, 40, кім.203


  ***

  Звернення № 1 від 06.09.2015
  Канів.2015 р. - ознаки зради інтересів України .
  ***

  Скарга № 1 від 16.09.2015

  Про ознаки невиконання своїх повноважень працівниками Черкаської обласної прокуратури -
  ігнорування фактів з ознаками корупції, наданих у зверненні до прокуратури.(”Дніпрові сади”)
  ***
 6. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  [​IMG]..................................прямое обращение
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  8 апреля 2015


  ***

  22 мая 2015
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  15.09.2015, надійшов лист з Управління МВС України в Черкаській області.

  1.jpg


  Взагалі, хто не в курсі подій, то це СБУ надіслала матеріали Управлінню МВС в Черкаській області.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...uzhbi-bezpeki-ukrajini.3724/page-7#post-28649

  [​IMG]


  ****​

  Звернення № 1 від 10.07.15 "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України."
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-21#post-28483


  Звернення №1 від 06.08.15. "Щодо ознак корупції у Виконавчому комітеті Канівської міської ради."
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28659

  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​

  25.08.2015 року, я отримав листа № 05/1-962 вих-15 2202-12 від 19.08.15 - з Прокуратури Черкаської області, за підписом начальника відділу прокуратури області С.Шестакова.

  Цей лист з Прокуратури - це відповідь на звернення звернення №1 від 07.08.15 " Канів. Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”.

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-29126

  ***​
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Скарга
  № 1 від 16.09.2015

  Про ознаки невиконання своїх повноважень працівниками Черкаської обласної прокуратури -
  ігнорування фактів з ознаками корупції, наданих у зверненні до прокуратури.(”Дніпрові сади”)
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-29128

  ***

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  114
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  147
 3. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  214
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  326
 5. vlad_smirnov
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  483
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  413
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.057
 8. serj
  Ответов:
  5
  Просмотров:
  2.124
 9. Oktokot
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.086
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  846