Сам реши свою проблему - через официальное обращение/заявление к каневским чиновникам и депутатам

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 5 фев 2011.

?

Есть ли у вас опыт написания подобного, письменного, официального обращения к чиновнику, депутату

 1. Да, есть. И он - положительный.

  2 голосов
  15,4%
 2. Да, есть. И он - отрицательный.

  2 голосов
  15,4%
 3. Нет, опыта нет, но информация полезная и, возможно, напишу официальное обращение по своему вопросу.

  9 голосов
  69,2%
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Сьогодні, 25.07.15, надійшла письмова відповідь на звернення № 1 від 10.07.15 “Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України” - за підписом міського голови І.О.Ренькас.

  Проводити разслідування задокументованих фактів ознак корупції серед своїх підлеглих - міський голова Канева вважає некоректним.

  Як вам таке ?!

  [​IMG]

  Цікаво, не сьогодні , так завтра - мене буде мобілізовано на захист інтересів України.
  Медичну комісію я пройшов вже давно, тому коли буде мобілізовано - це справа часу.

  То, сидячі у окопі чи бліндажі, страждаючи від спеки, спраги, холоду або голоду, перебуваючи під мінометнім обстрілом , або під прицілом російського снайпера - мені буде дуже радісно та затишно від однієї лише думки, що у Каневі - солодко сплять та смачно їдять місцеві чиновники, які публічно доводять до громади міста Канів, що не вважають коректним розслідувати головне зло , яке загрожує державі Україна, яке вже на продовженні десятиліть гвалтує щоденно нашу державу - розслідувати корупцію ?

  Ні, Ренькас І.О., це вже принципова справа. І вона, звісно, не стосується лише Лебедьової.
  З такими керівниками як Ви - місто у великій халепі і це загрожує не тільки місту , а і Україні - вцілому.

  Це питання для мене вже з'ясовано остаточно .
  Як, я сподіваюсь, і для багатьох тих, хто слідкує за ходом подій.

  ***

  Звернення № 1 від 10.07.15
  "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому КомітетіКанівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України."​
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  скан звернення 1.jpg

  скан звернення 2.jpg

  ***
  Текст звернення.

  (1 стор. звернення)

  Звернення, складене з дотриманням вимог законодавства - э дата, підпис та адреса проживання особи що склала звернення, та додатки до нього - направлено 28.07.15 - на офіційні електроні поштові скриньки :

  Прокурору Черкаської області Овчаренко Сергію Анатолійовичу
  korrupcia.cherkasy@gp.gov.ua

  Голові Черкаської обласної адміністрації Ю.О.Ткаченко.
  oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua

  Начальнику УСБУ у Черкаській обл.
  usbu_chk@ssu.gov.ua

  Голові м.Канів Ренькас І.О.
  mvkkaniv@ukr.net

  Журналістам телеканалу “Інтер” pr@inter.ua
  Журналістам п'ятого каналу box@5.ua
  Журналістам громадського телебачення
  info@hromadske.tv, pr@hromadske.tv

  Редактору регіонального друкованого видання "Віка" v56r@i.ua

  Депутатам міської ради Канева :
  Скорині О.І. oiskor@bigmir.net
  Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua

  від позапартійного мешканця м.Канів ********************
  (м.Канів,вул. *******************)

  № 1 від 28.07.15
  Канів.Про корупцію.
  Звернення.
  Шановний Прокурор Черкаської області, 18.07.15 , я отримав листа з Управління Служби безпеки України в Черкаській області - № 141П-290/М від 16.07.15.

  У цьому листі т.в.о. начальника Управління О.В.Кравченко довів до мене, що моє звернення № 1 від 10.07.15 "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України" було “направлено за належністю до прокуратури Черкаської області для розгляду та прийняття рішення по суті.”

  Довожу до Вашого відома, що 25.07.15 я отримав офіційну,письмову відповідь (лист № 01-03-02/П-341 від 20.07.15) міського голови Канева - на вищезгадане моє звернення.

  У цьому листі міський голова відмовився брати до уваги та приймати рішення по задокументованим фактам ознак корупції серед своїх підлеглих, мотивуючи це тим, що він вважає це некоректним.

  Шановний т.в.о. начальника Управління СБУ в Черкаській області О.В.Кравченко, ст.2 Закону України "Про Службу безпеки України" - ставить завданням Служби безпеки України : попередження, виявлення, припинення корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління і економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.

  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О., Вашу діяльність на посаді міського голови регламентує глава 3 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

  Зокрема,на міського голову покладено обов'язок забезпечення додержання Конституції та Законів України,виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.

  Ренькас І.О. прошу надати публічну інформацію - яким законодавчим актом Ви керувалися, коли надавали публічну відповідь, що не вважаєте коректним проводити розслідування задокументованих фактів ознак корупції серед ваших підлеглих ?!

  Ренькас І.О., зовсім нещодавно, усього декілька місяців назад - Ви були обрані міським головою Канева. На цій посаді ви змінили свого попередника - Ніколенко В.В.

  З мого боку було би некоректно звертатися по питанню ознак корупції до Ніколенко В.В. - під час виконання їм обов'язків міського голови, беручи до уваги, що на мою думку, у цій справі, головний корупціонер - сам Ніколенко В.В.

  Тому, це звернення, щодо ознак корупції - було адресовано саме Вам, Ренькас І.О., - як людині, непричетній до тих подій, про які йшлося у зверненні № 1 від 10.07.15 “Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України”.

  ***

  (2 стор.звернення № 1 від 28.07.15)

  Щодо того, що я наголошую, що міська влада Канева вже не перший рік виховує покоління дебілів, то прошу пояснити мені - яким чином Ви збираєтесь виховувати патріотів України, коли своєю відповіддю №01-03-02/П-341 від 20.07.15, Ви зухвало, публічно довели до громади Канева, що Ваші кланові інтереси та кругова порука у середивищі Канівської міської ради, Ваші особисті стосунки з місцевими чиновниками - для Вас куди важливіше подій Майдана - де відстоювали та гинули за європейські цінності, важливіше тисячі загиблих військових та добровольців на сході Україні, які також відстоювали европейські цінності та прагнення жити у цивілізованій країні, важливіше Законів України, важливіше майбутнього цієї країни ?!

  У своєму зверненні № 1 від 10.07.15 - я просив Вас надати публічну інформацію.

  Ви, навіть, цього не спромоглися зробити, публічно демонструючи громаді міста Канів, що з часів Януковича, принаймні у Каневі - нічого не змінилося - виконання Законів України для місцевих чиновників та посадовців не є обов'язковим.І ще раз наголошую - Ви робите це зухвало, публічно та без остраху бути притягнутим до відповідальності.

  На мою думку - треба поставити питання, щодо професійної відповідності юристів Канівської міської ради.

  Шановний голова Черкаської обласної державної адміністрації, Ткаченко Ю.О., довожу до Вашого відома, що ще на початку 2014 року, я добровільно, за власною ініціативи, звернувся до місцевого військкомату та запропонував свою особу у якості добровольця до лав збройних сил України. З часом, я був офіційно викликан до військкомату та пройшов медичну комісію. От же, коли мене буде мобілізовано - це лише справа часу.

  Ткаченко Ю.О., я маю намір, найближчим часом, разом з адвокатом, вивчити юридичні наслідки, та не виключаю можливість, у разі, якщо ситуація з розглядом моїх звернень, щодо корупції не зміниться, то після надходження до мене офіційно повістки щодо мобілізації, я публічно, через засоби масової інформації, через інтернет, звернуся до Президента України та публічно відмовлюсь йти захищати цю країну, ризикувати свої життям, у той час коли чиновники на місцях, чиновники Черкаської обласної адміністрації, представники
  правоохоронних органів не звертають уваги на звернень громадян по задокументованим ознакам корупції - серед місцевих чиновників.

  Розцінюйте цей акт громадянської непокори - виключно за для привертання уваги Президента України до справ у місті Канів, у Черкаській області, та небажанням чиновників та правоохоронних органів виконувати свої обов'язки, розпорядження Президента України та Законів України - у контексті боротьби з корупцією.

  Це стосується не лише мого звернення, щодо задокументованих фактів ознак корупції у Виконавчому комітеті Канівської міської ради, але і фактів ознак корупції серед чиновників м.Канів, які стали запорукою незаконного заволодіння землею громади Канева на загальну суму 5 млн грн. (625 тис.дол.США), які я виклав у своєму зверненні №1 від 25.08.14 “Канів. Справа № 925/702/13 "Дніпрові сади", і яке я надіслав до Вас, Ткаченко Ю.О., 27.08.14 - рекомендованим листом, з повідомленням про вручення і відповідь на яке я не отримав станом на 28.07.15. Тобто - пройшов майже рік.

  Шановні депутати Канівської міської ради, пропоную виконати доручення виборця - довести до своїх колег-депутатів, що справа з незаконним заволодінням землею громади на суму 625 тис.дол. США ще не закінчилась. Винні та причетні до цієї справи будуть встановлені та понесуть відповідальність.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів - тема “Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам”.

  Додаток:
  1.Лист з Управління СБУ в Черкаській області - № 141П-290/М від 16.07.15.

  2.Лист від міського голови Канева № 01-03-02/П-341 від 20.07.15

  3.Звернення № 1 від 10.07.15 "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України."

  4.Звернення №1 від 25.08.14 “Канів. Справа № 925/702/13 "Дніпрові сади".

  З повагою, 28.07.15.

  ***

  Додаток 1
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-21#post-28514

  Додаток 2
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28556

  Додаток 3
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-21#post-28483

  Додаток 4
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-3#post-25102


  ***

  В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ КОМІСІЮ З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ.

  29 липня 2015

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-25#post-28583

  ***

  04.08.15, поштою - надійшов лист з Управління служби безпеки України в Черкаській області.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...uzhbi-bezpeki-ukrajini.3724/page-7#post-28649

  ***​
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Надійшла відповідь з прокуратури по Черкаській області.

  Звернення № 1 від 10.07.15 "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України" - направлено до Канівської міжрайонної прокуратури.  ответ прокуратуры Черкассы1111.jpg

  Що цікаво - лист було направлено лише 29.07.15, але відразу після звернення № 1 від 28.07.15.

  Невже, чиновників прокуратури вразило та так на них подіяло звернення № 1 від 28.07.15 "Канів.Про корупцію" ?!
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28573


  1111.jpg

  ***​
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  1.jpg


  Текст.

  ***
  Лист складено з дотриманням вимог законодавства - є дата, підпис, та адреса проживання.
  Лист направлено 06.08.15 - на офіційні електроні поштові скриньки :

  Канівська міжрайонна прокуратура Черкаської області.
  kaniv_prokuratura@ukr.net

  Копія :

  Прокурору Черкаської області Овчаренко Сергію Анатолійовичу
  korrupcia.cherkasy@gp.gov.ua

  Голові Черкаської обласної адміністрації Ю.О.Ткаченко.
  oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua

  Управління у справах сім'ї , молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.
  ums2006@ukrpost.ua

  Депутату міської ради Канева Коржову В.Л.
  korzhov.v@i.ua

  від позапартійного мешканця м.Канів ************* (м.Канів , вул. **********)

  №1 від 06.08.15.
  Щодо ознак корупції у Виконавчому комітеті Канівської міської ради.

  Звернення.

  Шановні працівники Канівської міжрайонної Прокурори.
  Сьогодні, 06.08.15 - я отримав лист з Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації - щодо ознак корупції працівника Виконавчого комітету Канівської міської ради Л.І.Лебедєвої. (ксерокопію додаю).  1.jpg

  2.jpg

  Свого часу я направляв до Черкаської обласної адміністрації звернення № 1 від 10.07.15 "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті
  Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України." (ксерокопію додаю )

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Шановні працівники Прокуратури, по-перше, звертаю Вашу увагу, що згідно тексту офіційного документа - клопотання Л.І.Лебедєвої від 29.03.2011 (додаю до цього листа) - не можна стверджувати, що підставою для складання цього клопотання - було звернення матері дитини.
  У цьому клопотанні не має жодного слова, що до Л.І.Лебедєвої “звернулася мама Аліни Ніколенко, з проханням направити її дитину за кордон”.


  [​IMG]  По-друге, начальник Управління М.В.Зеленський стверджує, що "інших звернень до відділу від батьків не було".

  Звертаю Вашу увагу, шановні працівники прокуратури, що інших звернень до відділу від батьків м.Канів - не могло бути.
  Адже громадськість міста була проінформована лише 31 липня 2011 року (інформація щодо поїздки була опублікована у місцевому щотижневику "Дніпрова зірка" ) - через 6-ть місяців після отримання запрошення від бургомістра міста Фірзен, та через 4-ри місяця після затвердження списку дітей на поїздку - головою м.Канів Ніколенко.

  От же, аргумент, що по офіційному запрошенню до Германії поїхав близький родич міського голови - з причини відсутності звернень від інших батьків - дуже сумнівний,
  не витримує жодної критики і більше схожий на спробу викрутитеся з цієї ситуації.

  Беручи до уваги вищезазначене, вважаю за доцільне безпосередньо перевірити трудову книжку працівника Виконкому Лебедєвої Л.І., щодо достовірності відомостей, - що вона займає посаду начальника відділу з жовтня 2011 року.

  Адже, у листі з Управління у справах сім'ї , молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації , як я зазначив вище - присутні твердження та інформація сумнівного змісту .
  Тому, я маю усі підстави, брати під сумнів, що Лебедєва Л.І. - працю начальником відділу - саме з жовтня 2011 року.

  І останнє - чиновник Черкаської обласної адміністрації, начальник Управління М.В.Зеленський не дав відповідь
  на питання - на підставі якого регламентуючого документа, посадової інструкції - діяла Лебедєва Л.І., складаючи одноосібно клопотання - відносно близького родича міського голови Канева ? Чи є подібна практика складання одноосібно клопотань - постійною - серед чиновників Канівської міської ради і чи не є це перевищенням службових повноважень?!

  У відповідності до Конституції України та Закону України про звернення громадян, сподіваюсь на письмову відповідь.
  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів (kaniv.info) - тема "Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам".

  З повагою, 06.08.15. *********


  ***

  Рідна сестра міського голови Ніколенко В.В., депутат міської ради Сандига,- публічно, 24 липня 2014 року, стверджує, що її дочка поїхала до Германії - по персональному запрошенню Фріца Маєса, який, як з'ясувалося згодом - не мав ніяких повноважень, щодо цієї конкретної поїздки за запрошенням.
  Як бачимо - не має жодного слова, що Сандига зверталася до Лебедєвої, чи до міської влади - відносно своєї дочки та цієї поїздки.

  Тема "Запитання до Сандиги", сайт Канів.нет.

  [​IMG]

  ***

  01.07.2015
  ПРОКУРОР Черкаської ОБЛАСТІ РОЗПОВІВ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-26#post-28685

  ***

  Звернення № 1 від 10.07.15 "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті
  Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України".


  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-21#post-28483

  ***

  Докладніше щодо поїздки дітей з Канева у 2011 році - по офіційному запрошенню :
  http://kanev.info/theme/kanev-info-...nyx-materialov-2011-god.1429/page-6#post-8909

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Звернення №1 від 07.08.15

  " Канів.Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”.
  Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури".​

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-28689

  ***​
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  1.jpg

  ***

  Текст звернення.

  Лист складено з дотриманням вимог законодавства - є дата, підпис, та адреса проживання.
  Лист з додатками направлено 09.08.2015 - на офіційні електроні поштові скриньки :
  Канівська міжрайонна прокуратура Черкаської області.
  kaniv_prokuratura@ukr.net
  Копія :​
  Прокурору Черкаської області Овчаренко Сергію Анатолійовичу
  korrupcia.cherkasy@gp.gov.ua
  Голові Черкаської обласної адміністрації Ю.О.Ткаченко.
  oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua
  Управління у справах сім'ї , молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.
  ums2006@ukrpost.ua
  Депутату міської ради Канева Коржову В.Л.
  korzhov.v@i.ua
  від позапартійного мешканця м.Канів *************** (м.Канів , вул.********************)

  №1 від 09.08.15.
  Відомості щодо ознак корупції у Виконавчому комітеті Канівської міської ради.


  Звернення.
  Шановні працівники Канівської міжрайонної Прокурори.

  06.08.15 - я отримав лист від 29.07.2015 № П-14/5.2-05 з Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації (ксерокопію додаю).

  У цьому листі начальник управління М.В.Зеленський, стверджує, що підставою для поїздки до Германії за офіційним запрошенням бургомістра м.Фірзен близького родича міського голови Канева Ніколенко В.В. - стало звернення “мами Аліни Ніколенко, з проханням направити її дитину за кордон”, а також те, що "інших звернень до відділу від батьків не було".

  Шановний Прокурор, довожу до Вашого відома, що “мама Аліни Ніколенко” - це рідна сестра екс-голови м.Канів Ніколенко В.В., депутат міської ради Канева - Сандига Л.В.

  Шановний Прокурор, показово, що 24 липня 2014 року, Сандига Л.В., яка зареєстрована на місцевому сайті kaniv.net - під ніком “Людмила Сандига”, у темі “Запитання до Сандиги”, яка була створена 24 липня 2014 року користувачем під ніком “ПРОЗРІННЯ”, прокоментувала щодо поїздки дітей до Германії наступне (цитую повний текст повідомлення) :

  Людмила Сандига 24 липня 2014, 22:57

  “До речі,якщо Ви мені хоч трохи довіряєте, то повірте, що ні Ніколенко, ні Воюцька не відсилали своїх чад до Фірзена. Куча Олександра була у складі делегації на Євромолодь
  (до речі, в нас такі делегації є кожен рік у різні країни міст-побратимів) її кандидатура була запропонована від школи як творчо обдарованої дитини (я думаю, що з цим теж ніхто
  спорити не буде).В складі делегацій були діти від усіх шкіл.Моя донька Аліна і Костянтин Чиж поїхали по персональному запрошенню Фріца Маєса.Це було його рішення, яке він не збирався обговорювати з Коржовим В.Л., так як не бачив його особистого вкладу у розвиток побратимських стосунків Канів-Фірзен та будь-якої, бодай найменшої участі у підтримці тих соціальних проектів, якими опікуються друзі з Фірзена.Знову ж таки наголошую, що бюджетних коштів при організації цієї поїздки не задіяно. Це кошти батьків та сторони, яка приймала делегацію.” (скріншот цього повідомлення, зроблений 09.08.2015 - додаю до цього звернення)

  Шановний Прокурор, як бачимо, Сандига Л.В. публічно стверджує 24 липня 2014 року зовсім відмінне від того - про що пише начальник управління у справах семї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації М.В.Зеленський. Сандига Л.В. стверджує, що підставою для поїздки до Германії її дочки - було персональне запрошення Фріца Маєса, який, як з'ясувалося згодом,- не мав ні яких повноважень будь-кого запрошувати щодо цієї поїздки.

  І про це знав міський голова Ніколенко та його заступник Чиж.

  Як ми бачимо, у повідомленні Сандиги Л.В. не має жодного слова, що вона офіційно зверталася до місцевих чиновників “з проханням направити її дитину за кордон”.

  Беручи до уваги вищезазначені відомості, прошу перевірити факт офіційної реєстрації звернення Сандиги Л.В. “з проханням направити її дитину за кордон”, про яке пише начальник управління М.В.Зеленський.
  Адже, якщо місцеві чиновники не вважають Канівську міську раду - своєю , приватною фірмою, то подібні звернення повинні проходити відповідну процедуру реєстрації.

  Також, прошу перевірити ознаки корупційної складової у тому, що чиновниками м.Канів не була своєчасно доведена до громади м.Канів - інформація щодо цієї поїздки. Складається враження, що це було зроблено умисно - з метою, як пише начальник управління М.В.Зеленський - щоб "інших звернень до відділу від батьків не було".

  У відповідності до Конституції України та Закону України про звернення громадян, сподіваюсь на письмову відповідь.
  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.
  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів (kaniv.info)

  09.08.2015 ***********************​

  ***

  Додаток 1


  [​IMG]

  [​IMG]


  ***

  Додаток 2


  Додаток2.jpg
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  1.jpg

  ***

  Текст звернення.

  Звернення, складене з дотриманням вимог законодавства - э дата, підпис та адреса проживання
  особи що склала звернення, та додатки до нього - направлено 14.08.15 - на офіційні
  електроні поштові скриньки :

  Канівська міжрайонна прокуратура Черкаської області.
  kaniv_prokuratura@ukr.net
  Копія:
  Прокурору Черкаської області Овчаренко Сергію Анатолійовичу
  korrupcia.cherkasy@gp.gov.ua

  Начальнику УСБУ у Черкаській обл.
  usbu_chk@ssu.gov.ua

  Журналістам телеканалу “Інтер” pr@inter.ua
  Журналістам п'ятого каналу box@5.ua
  Журналістам громадського телебачення info@hromadske.tv,

  Депутатам міської ради Канева : Скорині О.І. oiskor@bigmir.net, Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  від позапартійного мешканця м.Канів ************************
  (м.Канів,вул.***************) kaniv********@gmail.com

  №1 від 14.08.2015.
  “Канів.Про перевірку ознак корупції”.

  Звернення.
  Шановний в.о. Канівського міжрайонного прокурора О.Чумаченко, 13.08.2014, я отримав листа №113-88-12/15 від 10.08.2015.
  (ксерокопію додаю до цього звернення - додаток №1)

  Зокрема, у цьому листі зазначено : “за результатами розгляду Вашого звернення щодо неналежного, на Вашу думку, розгляду Вашого звернення секретарем Канівської міської ради Скориною О.І....”
  Шановний О.Чумаченко, ст.18 Закону України “Про звернення громадян” надає мені можливість викласти аргументи, знайомитися з матеріалами перевірки, подавати додаткові матеріали або наполягати на їх запиті, одержати письмову відповідь про результати розгляду заяви.

  Прошу надіслати на мою адресу письмову відповідь на це звернення - з копією мого звернення, яке Ви розглядали та надали письмову відповідь листом від 10.08.2015р. №113-88-12/15

  Адже, я не маю уявлення - про що йдеться у Вашому листі №113-88-12/15 від 10.08.2015р.!

  У Вашому листі не має жодного слова - відносно якого звернення ця письмова відповідь !

  Що Ви вкладаєте у зміст слів - “Ваше звернення щодо неправомірних , на Вашу думку, дій
  службових осіб Канівської міської ради та з інших питань...” - я не маю жодного уявлення про що йдеться та відносно якого мого звернення це стосується.
  Шановний О.Чумаченко, скажу більше - я не звертався до правоохоронних органів по питанню “щодо неналежного розгляду мого звернення секретарем Канівської міської ради Скориною О.І.
  Звернення, які я надсилав і сподіваюсь отримати на них письмову відповідь - я навожу нижче:

  1.)Звернення №1 від 10.07.15 “Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті
  Канівської міської ради-факти ознак підриву національної безпеки України.”(додаю додатком №2)

  Відповідь на це звернення я отримав з управління СБУ у Черкаській області- “звернення
  направлено за належністю до прокуратури Черкаської області.” (додаю додатком №3)

  2.)Звернення №1 від 28.07.15 “Канів.Про корупцію.”(додаю додатком №4)

  3.)Звернення №1 від 07.08.15" Канів. Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти
  ознаки корупції.“Дніпрові сади”.Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури".(додаю додатком №5)

  Якщо Ваш лист №113-88-12/15 від 10.08.2015 - це і є своєрідна відповідь на мої вищезазначені звернення щодо необхідності перевірки фактів ознак корупції,то прошу повідомити про це письмово - я буду вимушений, особисто, передати скаргу щодо бездіяльності Канівської міжрайонної прокуратури - по питанням розгляду заяв громадян, щодо ознак корупції - до Генеральної Прокуратури України.

  У відповідності до Конституції України та Закону України про звернення громадян, сподіваюсь на письмову відповідь.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів (kaniv.info)

  З повагою, 14.08.2015 ****************

  ***

  Додаток №1 -
  лист з Канівської міжрайонної прокуратури №113-88-12/15 від 10.08.2015.


  Лист з Канівської міжрайонної прокуратури..jpg

  Додаток №2

  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-21#post-28483
  Додаток №3
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...uzhbi-bezpeki-ukrajini.3724/page-7#post-28513

  [​IMG]

  Додаток №4
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28573

  Додаток №5
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-28689

  ***
  05.09.2015 - надійшла відповідь з СБУ.
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...uzhbi-bezpeki-ukrajini.3724/page-7#post-29057
  ***
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  15.08.2015 - надійшов поштою лист №01-03-02/2 П-341 від 07.08.2015.
  Це вже друга спроба міської влади відповісти на звернення № 1 від 10.07.15 "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України."

  Коли я отримаю розпорядження міського голови щодо призначення Лебедєвої Л.В. - на посаду начальника відділу ?! - не зрозуміло.

  Напевно, буде ще одна спроба, вже третя, - міської влади відповісти на моє звернення.​


  Цитата.

  "Прошу, у відповідності до Закону України “Про доступ до публічної інформації” , надати копію документа, згідно з яким, Л.І.Лебедєву було призначено на посаду начальника відділу у справах сім”ї, молоді та спорту."

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-21#post-28483
  ***​
  Відповідль по Лебедевой з Канівської міської ради. 1.jpg

  Відповідль по Лебедевой з Канівської міської ради. 2.jpg


  ***

  Посадова інструкція.  Посадова інструкція 1..jpg

  Посадова інструкція 2..jpg


  ***


  Звернення № 1 від 10.07.15

  "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України."
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-21#post-28483


  ***

  Офіційна відповідь міського голови Ренькас І.О.

  (перша спроба відповіді)

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28556

  ***

  № 1 від 28.07.15
  "Канів.Про корупцію."
  Звернення.


  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28573


  ***

  06.08.15 - я отримав лист з Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації .

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28659


  ***​


 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  124
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  149
 3. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  218
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  331
 5. vlad_smirnov
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  485
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  416
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.060
 8. serj
  Ответов:
  5
  Просмотров:
  2.127
 9. Oktokot
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.090
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  846