Путін знову погрожує Україні ядерними ракетами

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем Mobik, 18 фев 2008.

 1. Mobik

  Mobik

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  135
  Симпатии:
  10
  Мой город:
  Киев
  Російський Президент Володимир Путін уже вдруге за останній тиждень заявив: Росія націлить на Україну свої ядерні ракети, якщо там будуть розміщені бази НАТО. Про це Путін заявив сьогодні на щорічній прес-конференції.Під час спілкування з журналістами російський президент наголосив: Москва не прагне такого розвитку подій, але проблему створили саме українські керівники, які, цитую: взяли і підписали папірчик. Ідеться про так званий "лист трьох". При цьому Володимир Путін переконаний, що більшість українців не підтримують наміру вступати до НАТО.

  Заяву про можливе націлення ракет російський президент зробив і два дні тому на прес-конференції з Віктором Ющенком. Український же президент того ж дня заявив, що Україна готова законодавчо закріпити свою позицію, про те що на її території бази НАТО розміщуватися не будуть.

  Утім, на заяви Путіна жорстко відреагували у Сполучених Штатах. Держсекретар США Кондоліза Райс заявила, цитуємо: приховані погрози Росії на адресу України - неприпустимі. А сама риторика Росії є неприйнятною. Райс навіть закликала не запрошувати Володимира Путіна на саміт НАТО, проведення якого заплановане на початок квітня у Бухаресті.

Загрузка...