Прокуратура зменшила площу дачі Хорошковського під Каневом

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем "ДЗВІН", 10 июн 2014.

 1. "ДЗВІН"

  "ДЗВІН" Гость

  Канівська прокуратура після запиту народного депутата Леоніда Даценка нарешті звернула увагу на обнесені металевим парканом землі так званої «дачі Хорошковського» на території Бобрицької сільської ради під Каневом. Принаймні у цьому нардепа письмово запевнила Генпрокуратура.
  «На усунення виявлених порушень Канівською міжрайонною прокуратурою 27.03.2014 року до міськрайонного суду подано позов про визнання недійсним розпорядження районної державної адміністрації, визнання недійсними державних актів на право власності, скасування їх державної реєстрації та повернення спірних ділянок до земель запасу Бобрицької сільської ради Канівського району, який судом ще не розглянуто. Водночас слідчим управлінням прокуратури Черкаської області проводилося досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Канівського районного відділу земельних ресурсів та Канівської районної державної адміністрації при видачі державних актів про право власності на земельні ділянки окремим громадянам за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України», – звітує прокуратура.

  Однак цікаво, що правоохоронці говорять про загороджених 21,1289 га землі, а їх обгороджено набагато більше. А ще в прокуратурі чомусь кажуть, що ділянки – «вільні від забудови»…

  Тетяна Воронцова
  21[1].jpg 31[1].jpg