Правда про самотніх жінок за 30

Тема в разделе "Семья, дети, знакомства и взаимоотношения", создана пользователем Репортер, 9 мар 2008.

 1. Репортер

  Репортер

  Регистрация:
  19 фев 2008
  Публикации:
  98
  Симпатии:
  0
  Через 50 років сексуальне життя жінки може кардинально змінитися  Американська феміністка Зоє Марголіс, автор книги "Дівчина, у якої тільки одне на умі", опублікувала в англійській газеті "The Guardian" статтю, що обвинувачує сучасних феміністок у потуранні пуританам. Вона викликала великий резонанс навіть за межами США й у Британії.

  Зоє, за основною професією асистент режисера, стала знаменитою завдяки інтернет-щоденнику, у якому відверто описувала свої інтимні пригоди. Видавши за мотивами щоденника книгу, Зоє заявила, що вважає себе феміністкою нової хвилі, що бореться не тільки за рівні соціальні права із чоловіками, а також і за право вести сексуально розкуте життя. Преса попросила сексологів і психоаналітиків прокоментувати цитати з гучної заморської статті.

  Зоє:

  "Невже вам ніколи не хочеться зупинитися?" - недовірливо запитують у мене люди, шоковані тим, що жінка здатна цілком задовольнятися просто е-е-е... трахом. Уявіть собі! Я - задоволена собою, незаміжня особа, якій трохи більше за 30, веду активне статеве життя й своїм прикладом наочно спростовую широко розповсюджену оману про те, що всі мої однолітки займаються сексом тільки "у пошуках любові"; що ми мріємо "створити сім'ю із будь-яким чоловіком, якого зустрічаємо"; дурний штамп - якщо ми ще незаміжні, з нами, певно, щось негаразд!"...

  Олександр Свияш, психолог:

  - Суспільство століттями було патріархальним: чоловік вважався главою сім'ї, а жінці залишалося тільки бути заміжньою, тобто "ЗА чоловіком", на других ролях. Природно, хто випадає із цієї схеми, викликає відторгнення. Більше того, багато жінок не відчувають у шлюбі особливої радості, тому вільні дами викликають у них відверту заздрість. І відразу включається психологічний захист: та ці інші - просто повії й німфоманки! Зоє - представниця феміністок нової хвилі, які стверджують: жінки не повинні соромитися своєї сексуальності, а чоловіки повинні зважати на їхні еротичні потреби. Думаю, років через 50 суспільна думка буде готова прийняти цю нову модель поводження. І сексуальне спілкування між статями зміниться до невпізнанності!

  Зоє: "Жінкам подобається займатися сексом зовсім так само, як чоловікам. Не всі з нас чекають або хочуть ніжних пестощів або кошеня в подарунок щоразу, як ми з кимсь маємо статеві стосунки. Плотські втіхи необов'язково повинні супроводжуватися романтичними почуттями. Деяким з нас оргазми подобаються просто так, без усяких побічних обставин і наслідків. А когось цілком влаштовує займатися сексом з людиною, що не є постійним партнером."

  Євгеній Тарасов, психолог:

  - Я думаю, постільна емансипація в Англії або Америці відбудеться не швидко. Вся справа в тому, що ці країни споконвічно патріархальні, з високо розвиненим культом сім'ї. Неважливо, що в цьому шлюбі обоє з подружжя будуть зраджувати, просто вважається, що для жінки створення сім'ї повинне бути самоціллю. Для англійця страшно навіть не те, що жінка буде вести розгульний спосіб життя, а те, що вона буде відкрито в цьому зізнаватися.

  Зоє: "Якщо ти з тих жінок, яким подобається одноразовий секс - нарікай на себе, адже тоді в тобі не тільки побачать невдаху, але й обізвуть повією. І це в 2007 році! Коли справа стосується статі й інтимних стосунків, дотепер діють кричущі подвійні стандарти. Чоловіків схвально поплескують по плечу за досягнення в кар'єрі, а їхні інтимні пригоди зустрічають овацією. Жінок, однак, дотепер докоряють, якщо шлюб, народження дітей і моногамія не є для них головною метою життя. Я відмовляюся погоджуватися з переконанням, що, будучи жінкою, я не можу бути щаслива, поки поруч зі мною немає чоловіка! Ми повинні дати бій цьому обмеженому й сексистському поданню!"

  Микола Олейніков, кандидат медичних наук, сексолог:

  - Зоє на перше місце суспільства ставить в основу секс, а не емоційно близькі взаємини. Емансиповані жінки намагаються наслідувати чоловіків у всьому й навіть переборщують. Вони активно роблять кар'єру, люблять гроші, владу й починають "споживацьки" ставитися до інтимних стосунків. Тобто вони розглядають чоловіка насамперед як засіб задоволення, а не як живу людину з його думками й почуттями. Але ж гіперсексуальність і безладні зв'язки характерні для віку статевого дозрівання. Своїм способом життя такі феміністки попросту демонструють свою інфантильність. Що найбільше засмучує - те, що рано чи пізно вони захочуть заміж. Плюс у тому, що в шлюб вони вступлять із солідним сексуальним досвідом. Мінус - мало хто захоче вступити з такою жінкою в шлюб. Саме тому поява таких жінок не стане масовою, інакше суспільство буде приречене на самотність і неповні сім'ї.

  "ТОП-5"

  Вітчизняний шоу-бізнес повний прикладів жінок за тридцять, які не поспішають зв'язати себе вузами шлюбу й ведуть досить розбитний спосіб життя.

  Аліка Смєхова

  Кілька місяців тому Аліка народила сина від свого друга Петра Сидоренка, однак далеко до пологів встигла кинути бідолашного батька. А до цього акторка залишила батька свого сина Артема, бізнесмена Миколу, і дала "от ворот поворот" мільйонерові Вадиму Сосіну. Заздрісники повторюють, що акторка просто використовує чоловіків у ліжку, доїть їхні гаманці, а потім безжалісно їх позбувається.

  Ірина Салтикова

  Розлучившись із чоловіком Віктором Салтиковим, співачка пішла в гульки, крутячи романи то з Павлом Буре, то із Сергієм Лазарєвим, то з 18-річними хлопчиками, з якими її не раз бачили в клубах. Співачка повторює, що розчарувалася в чоловіках і заміж не поспішає. Благо шанувальників у неї й так вистачає.

  Віра Сотникова

  Віра завжди любила чоловіків видних, наприклад, вона була музою Володимира Кузьміна, бізнесмена Рената Давлетьярова, зустрічалася з Антоном Табаковим, а народила дитину від маловідомого письменника. Подейкують, що вона завела роман з 21-річним українським актором Дмитром Малашенком. А ще говорять, що одночасно в красуні бувало до чотирьох-п'яти коханців.

  Жанна Фріске

  Одна із найбільш сексуальних російських співачок, не соромлячись, сповіщає публіку про нові романи. Хоча й ходять чутки, що Жанна більше любить дівчат, ніж хлопчиків, її заставали то із Владом Топаловим, то із солістом "Дискотеки "Аварія" Олексієм Сєровим, то з хокеїстом Олександром Овечкіним. А одного із шанувальників, єкатеринбурзького бізнесмена, Жанні вдалося розкрутити на "Мерседес".

  Ольга Кабо

  Ользі приписують романи з багатьма зірками рідного "Ленкома" - наприклад, з Олександром Абдуловим і Миколою Караченцовим. За чутками, у неї були стосунки з юним актором Валерієм Боровинських, був у її житті й дуже крутий банкір, що одержав відставку саме тому, що вирішив, начебто Ольга - його власність. Зараз вона веде вільний спосіб життя й заміж не збирається.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. ЛЕШИК
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.888
 2. чиж
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  4.264
 3. Elizaveta
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  7.172
 4. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  5.583
 5. info
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  7.280
 6. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  88
 7. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  65
 8. Марина55
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  106
 9. Марина55
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  85
 10. swimrun
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  361