Повальная слежка и сбор конфиденциальной информации в Интернете.

Тема в разделе "Сети вещания, интернет, телефония, навигация", создана пользователем P.S., 27 июн 2013.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Обращаю внимание - проводить какие-то не было коммерческие операции через сайты москалей - очень опасно - 100 процентная вероятность, что все ваши персональные данные попадут сразу кремлёвскую гебню.

  ***

  ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЕЛЕКТРОННУ КОМЕРЦІЮ
  25 вересня 2015

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/novini-ukrajini-2015-rik.4623/page-11#post-29250

  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  В УКРАЇНІ СТВОРЯТЬ КІБЕРПОЛІЦІЮ - АВАКОВ
  11 жовтня 2015

  [​IMG]
  В рамках реформування та розвитку підрозділів МВС, в Україні буде створена кіберполіції, яка боротиметься з кіберзлочинністю,​

  Про таке заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

  У боротьбі з кіберзлочинністю будуть задіяні висококваліфіковані фахівці в експертних, оперативних і слідчих підрозділах поліції.
  Такі, які здатні застосовувати на високому професійному рівні новітні технології в оперативно-службової діяльності.

  За словами Авакова, кіберполіції зможе "миттєво реагувати на кіберзлочини і кіберзагрози, а також, відповідно до кращих світових стандартів проводити міжнародне співробітництво по знешкодженню транснаціональних злочинних угруповань у даній сфері". Аваков також виділив сім основних завдань кіберполіції, серед яких, крім протидії кіберзлочинам, - завчасне інформування населення про появу новітніх кіберзлочинів та участь у міжнародних операціях та співпраця в режимі реального часу. Забезпечення діяльності мережі контактних пунктів між 90 країнами світу.

  Старт набору в кіберполіції і докладні умови конкурсу будуть оголошені з 15 жовтня. А з 26 жовтня розпочнеться атестаційний конкурс для майбутніх кіберполіцейських. "До 5 листопада штат кіберполіції буде сформований і розпочнеться завершальний перехідний етап вибудовування нового функціоналу кіберполіції та перепідготовки персоналу на марші", - зауважив міністр.

  , 7 жовтня 2015 року на сайті поліції Харкова запрацював онлайн-сервіс для повідомлень про правопорушення.

  • ПЕРЕХІД ВІД МІЛІЦІЇ ДО ПОЛІЦІЇ ТРИВАТИМЕ ЩЕ ПІВРОКУ - АВАКОВ
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  СЬОГОДНІ СТАРТУЄ НАБІР ДО КІБЕРПОЛІЦІЇ

  15 жовтня 2015

  [​IMG]
  Новий підрозділ МВС, кіберполіція, боротиметься зі злочинністю в Інтернеті.​

  Про це повідомляє прес-служба МВС України.

  "У четвер, 15 жовтня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк візьме участь у презентації новоствореного Департаменту кіберполіції. Під час заходу буде дано старт набору в нову українську кіберполіцію. У заході візьмуть участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і начальник Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України Сергій Демедюк. Початок заходу о 15:00", - йдеться у повідомленні.

  Зокрема, підрозділ викриватиме шахраїв, що викрадають гроші із банківських карт чи логіни і паролі користувачів на онлайн-аукціонах. 5 листопада сформують штат і почнеться заключний етап перепідготовки фахівців.

  Кіберпідрозділ співпрацюватиме з 90 країнами світу для викриття міжнародних злочинців. Кіберполіція стане одним із підрозділів нової поліції. Офіційно міліція припинить існування 7 листопада, також нині триває набір до патрульної поліції у багатьох містах України. Зокрема, напередодні він стартував у Тернополі.

  Нагадаємо, 11 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що в рамках реформування та розвитку підрозділів МВС, в Україні буде створена кіберполіція, яка боротиметься з кіберзлочинністю.

  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  КІБЕРПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ЗА 18 ГОДИН НАБОРУ ЗАБАЖАЛИ СТАТИ ВЖЕ ПОНАД 3,3 ТИС. ГРОМАДЯН - НОВИЙ РЕКОРД
  16 жовтня 2015

  [​IMG]
  Менш ніж за добу заявки на роботу в Департаменті кіберполіції подали понад 3,3 тис громадян.

  Так, набір у кіберполіцію України побив рекорд за швидкістю подачі заявок, повідомляє прес-служба МВС України.

  "Конкурс у киберполіцію б'є всі рекорди. На 09:00 (16 жовтня 2015 року - Ред.) 2582 заявки на інспекторів і 798 на спецагентів", - повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 15 жовтня 2015 року, близько 15:00,стартував набір до кіберполіції. Новий підрозділ МВС, кіберполіція, боротиметься зі злочинністю в Інтернеті. Як відомо, підрозділ викриватиме шахраїв, що викрадають гроші із банківських карт чи логіни і паролі користувачів на онлайн-аукціонах. 5 листопада сформують штат і почнеться заключний етап перепідготовки фахівців. Кіберпідрозділ співпрацюватиме з 90 країнами світу для викриття міжнародних злочинців.
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Citizenfour: Правда Сноудена (2014)

  • Жанр: Документальный.
  • Страна: Германия, США.
  • Режиссер: Лаура Пойтрас.
  [​IMG]


  В январе 2013 года Лора Пойтрас стала получать анонимные зашифрованные электронные письма от человека по имени «CITIZENFOUR», который утверждал, что у него есть доказательства существования нелегальных программ скрытого наблюдения, которое ведет АНБ в сотрудничестве с другими спецслужбами по всему миру.

  Пять месяцев спустя она и журналисты Гленн Гринвальд и Ивен МакАскилл прилетели в Гонконг для первой из многих встреч с этим человеком. Им оказался Эдвард Сноуден.

  https://my-hit.org/film/414319/

  ***
 6. Aleksandra555

  Aleksandra555

  Регистрация:
  21 апр 2015
  Публикации:
  18
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Женский
  Мой город:
  Киев
  Любые действия, которые мы производим во всемирной паутине - интернет, оставляют свой след. Можно лишь немного себя обезопасить с помощью прокси сервисов, отечественных хостингов, таких как https://hostpro.ua , так как размещая свои сайты на иностранных ресурсах, вы заведомо подвергаете себя опасности. Конечно, защитить себя на 100 % практически невозможно, ну разве, что забыть про интернет, но обезопасить от шпионажа, которого у нас якобы нет, хотя бы частично можно!
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ПРЕЗИДЕНТ ЗАТВЕРДИВ СТРАТЕГІЮ КІБЕРБЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
  16 березня 2016

  [​IMG]

  Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО "Про Стратегію кібербезпеки України"​

  В документі наголошується, що разом з перевагами сучасного цифрового світу та розвитком інформаційних технологій, нині активно розповсюджуються випадки незаконного збирання, зберігання, використання, знищення, поширення, персональних даних, незаконних фінансових операцій, крадіжок та шахрайства у мережі Інтернет, повідомляє прес-служба глави держави.

  У концепції зазначається: "Економічна, науково-технічна, інформаційна сфера, сфера державного управління, оборонно-промисловий і транспортний комплекси, інфраструктура електронних комунікацій, сектор безпеки і оборони України стають все більш уразливими для розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб у кіберпросторі".

  Метою Стратегії кібербезпеки України є створення умов для безпечного функціонування кіберпростору, його використання в інтересах особи, суспільства і держави.

  Стратегія передбачає комплекс заходів, пріоритетів та напрямів забезпечення кібербезпеки України, зокрема, створення й оперативну адаптацію державної політики, спрямованої на розвиток кіберпростору та досягнення сумісності з відповідними стандартами ЄС та НАТО

  Також Рада вирішила утворити Національний координаційний центр кібербезпеки як робочий орган РНБО.

  Президент затвердив нову Концепцію безпеки і оборони України. Метою реформування визначено формування та підтримання спроможностей, що дасть змогу гарантовано забезпечити адекватне реагування на загрози нацбезпеці України.
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  "БІЛІ ХАКЕРИ" РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ В ХАРКОВІ
  16 березня 2016

 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ВІДСЬОГОДНІ WHATSAPP ЗАПРОВАДЖУЄ ПОВНУ СИСТЕМУ ШИФРУВАННЯ ДАНИХ
  6 квітня 2016

  [​IMG]
  Повна система шифрування даних WhatsApp передбачає обмін повідомленнями, які зможуть прочитати тільки відправник і адресат​

  Месенджер WhatsApp запроваджує систему повного шифрування даних (full end-to-end encryption). Про це йдеться в блозі месенджера, передає ZN.UA.

  Як зазначається, відсьогодні будь-який дзвінок, повідомлення, фото, відео або голосове повідомлення будуть захищені системою повного шифрування, включаючи групові чати. Така система даних передбачає те, що повідомлення, якими користувачі обмінюються за допомогою WhatsApp, зможуть прочитати тільки відправник і адресат.

  "Ідея проста: коли ви посилаєте повідомлення, єдиний, хто може бачити це повідомлення, це людина або група людей, яким воно адресоване. Більше ніхто не може прочитати повідомлення: ні кіберзлочинці, ні хакери, ні репресивні режими, ні навіть ми. Система повного шифрування допомагає зробити обмін повідомленнями через WhatsApp особистим, на кшталт особистого спілкування", - повідомляється в блозі меменджера.

  Також відзначається, що система повного шифрування буде використовуватися за замовчуванням для всіх повідомлень, які будуть відправлені за допомогою найновішої версії WhatsApp.

  За даними Bloomberg, WhatsApp — другий за популярністю месенджер у світі. Ним користуються понад 800 млн людей. У 2014 році його придбав Facebook за $19 млрд.
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.847
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  УСПІХИ КІБЕРПОЛІЦІЇ: ВИКРИТО ЗЛОЧИННУ ГРУПУ, ЩО ВИРОБЛЯЛА ФАЛЬШИВІ "ШЕНГЕНИ" ТА ЗАКОРДОНІ ПАСПОРТИ
  17 вересня 2016

  [​IMG]

  Тепер затриманим загрожує до 5 років ув'язнення​

  Працівники кіберполіції затримали організатора злочинного угруповання та трьох його спільників. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції.

  "До Департаменту кіберполіції Національної поліції України звернулися представники Посольства Республіки Польща в Україні з приводу надання невстановленими особами послуг з виготовлення шенгенських віз та закордонних паспортів. Ділки використовували підроблені документи", - повідомив перший заступник глави Нацполіції Вадим Троян.

  Зазначається, що внаслідок оперативних дій правоохоронців було виявлено, що шахраї розповсюджували рекламу в соціальній мережі про надання послуг з виготовлення шенгенських віз та закордонних паспортів. Згодом поліцейські встановили адресу офісу, в якому "працювали" шахраї. Потому було викрито організатора злочинного промислу і трьох його спільників.

  Під час обшуку поліціянти вилучили печатки та штампи різних юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, підроблені печатки та штампи банківських установ, а також спеціалізовану комп'ютерну техніку.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Крім того, правоохоронці виявили підроблені виписки з банківських рахунків та довідки про розмір заробітної плати, які є обов’язковими документами при подачі у посольство.

  Наразі триває слідство. Поліція порушила кримінальне провадження за ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України.

  Як стало відомо, тепер затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 5 років.

  Нагадаємо, 8 квітня кіберполіція викрила в Україні потужну бот-мережу Mumblehard, якою керували з РФ.

  ***