ПОСЛЕДНИЙ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем ЛЕШИК, 10 фев 2010.

 1. ЛЕШИК

  ЛЕШИК

  Регистрация:
  20 апр 2009
  Публикации:
  146
  Симпатии:
  7
  Род занятий:
  хакер
  Мой город:
  канев

  Эпиграфом к этому Указу (который Виктор Ющенко вряд ли подпишет, но подсознательно очень рад бы был подписать) могут стать слова Дикого Прапора из фильма «ДМБ». Помните? «Да пропади все пропадом!» – и эти слова должны быть запиты стаканом водки. В украинском языке есть свой эпиграф к этому Указу: «Згоріла хата – гори й стодола!».
  Ющенко осознает: президентом ему больше не быть, а поэтому надо в оставшиеся до инаугурации нового президента дни сделать побольше алогичных шагов, оставить преемнику массу проблем, а заодно дать возможность своему окружению заработать побольше – напоследок. Когда уходит американский президент, новой команде оставляют чисто убранные кабинеты, без единой бумажки, без единого документа – все сдается в Архив бывшего президента. Вплоть до квитанций об уплате коммунальных услуг. Наверное, когда придет следующий президент, в наследство от предыдущего он получит гладко зачищенную страну…
  Итак, каким бы мог быть последний Указ президента?

  Проект

  Президент України


  УКАЗ

  «Про невідкладні заходи в звґязку з завершенням мною президентських повноважень  В звґязку з тим, що Моя Нація виявилася глибоко невдячною щодо Моєї Особи і виявилася не в змозі оцінити всі Мої задуми та плани, а також враховуючи той факт, що на пенсії Мені, Моїй сімґї та Моєму оточенню за щось потрібно буде жити,

  наказую:

  1. Відібрати в Моєї Нації титул «Моя Нація»; з цього часу право іменуватися «Моєю нацією» матимуть представники родин Калнишевських, Ющенків, Чумаченків, Ульянченків, Карасьових, Тарасюків (окрім Бориса Івановича, якому оголошуємо нашу анафему за співпрацю з Тимошенко Ю.В.), Кириленків (окрім Івана Григоровича – анафема) та мешканців сіл Хоружівка і Безрадичі. Повний реєстр членів «Моєї Нації» додається на 325 сторінках. Цим пунктом скасовується попередній мій Указ «Про мою націю»
  2. Представники «Моєї Нації» проголошуються нащадками племені Укрів. Права і обовґязки Укрів регламентуються Салічною Правдою та Нантським едиктом у статтях, які не суперечать чинній Конституції України.


  3. Право іменуватися «маленькими українцями» віднині матимуть лише підлітки до 12 років, ліліпути та члени трупи стриптизу китайських карликів за умови набуття ними українського громадянства. Всі інші категорії українських громадян право гордо носити звання «маленьких українців» втрачають.
  4. 5% громадян України, які голосували за Мене на виборах, отримують пільги при проїзді у міському транспорті та при оплаті комунальних послуг – за умови надання довідки від територіальної виборчої комісії про те, що вони дійсно голосували за Мене. У інших випадках достатньо довідки від психіатра.

  5. Мешканці Донбасу та південного Сходу України урочисто проголошуються нащадками Скитів. Стосунки між Скитами та Украми регламентуються пунктами союзницької угоди царя Анахарсіса і князя праславґян Осеня від 1 липня 342 року до Різдва Христового, а також розмови по понятіям Януковича В.Ф. та Мене (Універсал Національної Згоди). Конституційному Суду в двотижневий термін дати тлумачення дії пунктів угоди, що стосуються майнових справ при функціонуванні гарему, та суперечок, які виникають при крадіжці Украми волів і ягнят, що належать Скитам.
  6. Надати позачергове військове звання старшого прапорщика Тарасюку Ігорю Григоровичу.

  7. Оголосити Нові Безрадичі Обухівського району Київської області вільною економічною зоною з особливим статусом і оффшором.


  8. Надати звання Герой України групі громадян України (посмертно). Списки представлених до нагороди опубліковано у «Енциклопедії Українознавства» за редакцією В.Кубійовича.
  9. Нагородити громадянина Київської Русі Мудрого Ярослава Володимировича орденом Ярослава Мудрого I ступеню.  10. Нагородити громадянку Київської Русі Княгиню Ольгу орденом Княгині Ольги I ступеню.

  11. Нагородити громадянина Речі Посполитої Хмельницького Богдана-Зиновія Михайловича орденом Богдана Хмельницького.


  12. Нагородити громадянина України Карасьова Вадима Юрійовича орденом Вадима Карасьова I ступеня (якщо такий є).
  13. Оголосити проведення аукціону по розпродажу національного майна, яке ще не розпродано і не розкрадено (відповідальний – ст. пр-к Тарасюк І.Г. він же і головний завгосп "Нашої Ряби")
  14. Створити робочу групу з підписання угоди про консорціум української газотранспортної системи. Визначити, що найкращий варіант консорціуму для управління ГТС – Ющенко П.А. та Фірташ Д.В. (з можливим наступним долученням у ранзі міноритарних членів консорціуму Медведєва Д.А. та Льовочкіна С.В.).  15. Оскільки Крим є чужим за духом всьому свідомому українству, а пляжі Майамі Мені подобаються більше, ніж пляжі Євпаторії, наказую денонсувати угоду від 1954 року про передачу Кримської області РРФСР Українській Радянській Соціалістичній Республіці. Хай забирають і подавляться!


  16. Створити під Моїм керівництвом Уряд України в Екзилі, а також Верховну Раду України в Екзилі, Державне управління справами в Екзилі та інші важливі державні структури в Екзилі. Місце розташування Екзилю буде надіслано курґєрською поштою всім, кому це потрібно знати.  17. Призначити Єханурова Ю.І. головою Уряду України в Екзилі (якщо він ще не прийняв аналогічну пропозицію від Уряду Бурятії в Екзилі).  18. Зберегти за Мною право вето (пожиттєво). У випадку Моєї смерті право вето переходить до мого старшого сина.
  19. Кримінальні справи про Моє отруєння у 2004 році передати до Бібліотеки імені Вернадського, а також видати їх тиражем 50 мільйонів примірників всіма мовами світу.


  20. Будинок на вулиці Банковій,11 перевести у житловий фонд і закріпити його за Моєю Сімґєю. У разі обрання президентом Януковича В.Ф. Секретаріат перенесуть в «Зоряний», у разі перемоги Тимошенко Ю.В. – на Турівську, 13. Навіщо їм ще один будинок?  21. Створити Державну комісію з увічнення Моєї памґяті (хочу побачити, як Мене увічнюватимуть за життя).
  22. Головою Комісії призначити Януковича Віктора Федоровича.  23. Назвати Моїм іменем вулиці, площі, державні установи, школи та ліцеї, атомний криголам (якщо в Україні є атомні криголами). Бо дійсно соромно – наразі іменем Ющенка названо лише Вінницьку обласну психіатричну лікарню. Несправедливо!

  24. Перейменувати місто Тернопіль в місто Ющенкопіль, місто Недригайлів Сумської області в місто Вікторград  25. Встановити Моє зображення на колоні на Майдані Незалежності – замість алегоричного зображення, в якому хтось бачить риси Тимошенко Ю.В.
  26. Встановити погруддя на батьківщині героя. Комісії з моралі і етики визначити у триденний термін, яка частина тіла – верхня чи нижня – виглядатиме більш естетично в якості погруддя.
  27. Провести демонтаж голови статуї Родіни-Матєрі на Дніпрових схилах. Приладнати до тіла Родіни-Матєрі голову Ульянченко В.І. (діаметр – 25 м.). Встановити на голові нової статуї оглядовий майданчик з доступом усіх бажаючих. У випадку Моєї смерті відкрити в голові Ульянченко В.І. мавзолей і усипальницю Мого імені – щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі, і Хоружівку, так би мовити…

  28. Вся сувенірна продукція, повґязана з Голодомором, переходить у володіння сімґї Чумаченко-Ющенко.  29. Надати першочергове право приватизації на пільгових умовах «Укртелекому» та Одеського припортового заводу громадянам, з якими Я домовлюся.  30. Заборонити вживання російської мови у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії.


  31. Заборонити вживання суахілі в школах та вищих учбових закладах України.  32. Визнати, що Мій особистий внесок у справу розбудови держави був високим і неоціненним.


  33. Користувачам сайту канів.інфо Fly-Fonariki, GUPY, Kurkul, urchello, Zen671, Андрон, Влад01, ЛЕШИК, Ксения, SEVER, P.S., Mihael, Romales та ін. (перераховуються лище основні та центрові - всіх все одно не перелічиш та й не Президентська це справа перераховувати простих смертних) заборонити вживати їдкі та образливі коментарі на мою адресу після читання цього Мого Наказу. Контроль за виконання цього пункту Указу покладається на Головного Прокурора України та Голову Державної Служби Безпеки.


  34. Доручити Генеральному Прокуророві України уважніше придивлятися до коментарів модератора сайту канів.інфо (навіть якщо він і в Екзилі).
  35 Подякувати Мені від Мого імені.


  Київ,

  Президент України Віктор Ющенко
 2. Андрон

  Андрон

  Регистрация:
  31 янв 2010
  Публикации:
  37
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  канев
  Відповідь: ПОСЛЕДНИЙ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА

  А зтот указ-твоя мысль?Пользователи не глупые-найдут это все на сайте Левого берега.
 3. Андрон

  Андрон

  Регистрация:
  31 янв 2010
  Публикации:
  37
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  канев
  Відповідь: ПОСЛЕДНИЙ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА

  И здесь невозможно переоценить вклад в успех «лидера» его тезки – несравненного Виктора Андреевича Ющенко, поведение которого как перед первым туром выборов, так и после него, несомненно, войдет во «всемирную историю бесчестья». Откровенное «подсуживание» (если вновь использовать футбольный жаргон) главного представителя власти главному оппозиционеру – это нечто невиданное доселе. И то, что даже при таком диком «раскладе» Янукович умудрился еле-еле победить, делает его победу еще менее впечатляющей.
 4. Leon

  Leon

  Регистрация:
  22 янв 2008
  Публикации:
  325
  Симпатии:
  8
  Мой город:
  канев
  Ответ: ПОСЛЕДНИЙ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА

  ЛЕШИК, классный прикол, сильно смахивает на правду :)
  поздравляю всех с новым вождём! :)
 5. Андрон

  Андрон

  Регистрация:
  31 янв 2010
  Публикации:
  37
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  канев
  Відповідь: ПОСЛЕДНИЙ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА

  Ющенко посприяв мобілізації виборців Януковича, холоднокровно використавши для цього образ Бандери та тему УПА. Янукович прийняв цей ідеологічний пас, і на Донбасі голосували не лише проти Тимошенко, а й проти Бандери.

  Політика – це світ хижаків, і Ющенко в ньому не був і не є травоїдним. Наївно було би розраховувати, щоб його в 2010 році охопило почуття вдячності до Тимошенко за те, що вона в 2004 році не завадила йому стати президентом. У відповідь Ющенко зробив все, аби передати булаву Януковичу.
 6. Андрон

  Андрон

  Регистрация:
  31 янв 2010
  Публикации:
  37
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  канев
  Відповідь: ПОСЛЕДНИЙ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА

  Ющенко – прекрасный министр культуры. У Януковича всегда будет право говорить, что я учел интересы западноукраинского избирателя.
  Издевательство над Ющенко начнется позже, когда Янукович предложит ему звание Героя Украины за взнос в победу нового Президента, а в то же время отменит звание Героя Украины Степану Бандере. Где-то ближе к маю мы увидим чисто донецкий юмор в отношении Украины...

Загрузка...