Політична сатира та гумор

Тема в разделе "Вокруг смеха", создана пользователем OBOZREVATEL, 12 апр 2011.

 1. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Сенсаційні розшифровки записів нового «тейпгейту»

  Випадково чи ні, але саме зараз, коли Генпрокуратура чаклує над плівками Мельниченка, а точніше, сьогодні, 01.04, зранку, «Обком» виявив під дверима редакції дивний пакет. У ньому лежав звичайний цифровий диктофон і візитівка, на якій було нашкрябано всього три слова: «Нестор КОРОВІЦИН, майор». Прослухавши файли в диктофоні, ми були просто вражені й довго міркували, чи варто оприлюднювати ці безсумнівно сенсаційні записи. Та все ж вердикт обув однозначний: звісно ж, варто. Ба більше – це наш безпосередній журналістський обов'язок перед суспільством. Отже, ось наші розшифровки цих записів без зайвих цензурних купюр:

  ЕПІЗОД 1

  Голос, схожий на голос Президента Віктора ЯНУКОВИЧА (далі – ЯНУКОВИЧ): Здоров, кум!

  Голос, схожий на голос Генерального прокурора Віктора ПШОНКИ: Здоров, давно не бачились.

  ЯНУКОВИЧ: Ага, ти ж заходив ще аж як Онопенка, як то кажуть, (нерозбірливо)…

  ПШОНКА: Да, здоровий бичара.

  ЯНУКОВИЧ: Качок, мать його. Як сім’я, як син?

  ПШОНКА: Та там же, де і твій! (обидва регочуть)

  ЯНУКОВИЧ: Слухай, тут таке діло є. Ти Піню знаєш? Єсть тут один такий, меценат, *****. Представляєш, бере бичачу голову, таку вже (нерозбірливо), щоб засмерділася, і під скло її шурує. І показує всім: глядіть, тіпа, яка я утончьонна натура!

  ПШОНКА: Ізвращенєц.

  ЯНУКОВИЧ: Во-во! Я оце понімаю, якщо меценат, то як Люська. Пішла собі в Донецьку на балєт, сіла скромненько, сидить не пиздить. І всім харашо. А цей же ж, *****… Мільйони, представляєш, на оце тратить. За три такі голови пів-вертольота можна купити!

  ПШОНКА: Так може, це його, потрясти чуть-чуть?

  ЯНУКОВИЧ: Та такого хєр потрусиш. Не та, як то кажуть, нація. У нього телеканалів півпульта, почнеш трусити – то такий вой піднімуть, шо оно мнє на *** нє нада.

  ПШОНКА: Так а шо ж дєлать?

  ЯНУКОВИЧ: Тесть у нього нєнадьожний. За ним такий хвіст тягнеться… ще з тих врємьон, як я губернатором був. Ох попив з мене крові, паскуда. Дзвонить, каже: я оце, Вікторфедорович, зараз фільм такий дивився, там ще Стінг, тіки не співає, а тіпа директор бару. І такі там ружжа були, такі ружжа… І так ніби нічого й не каже, а сам панімаєш: як завтра йому ті ружжа не принесеш – то знову, *****, в завгари. Бєспрєдєл же був полнєйший, даже в Донбасє спокойно нє продохньош. Я халдєя в магазин, той каталог приносить, я глянув – йо-майо, *****! Я за ето ружжо трі завода в області Рінату отдал, шоб дєнєг собрать! Пріньос, а етот, *****, ламаєцца: «Да как можна, да я же нє імєл в віду…» А я токо кулакі в карманах сжимаю: я б тєбя, суку, щас… Подонок, бля, висшей мєри. Рижий, бля, рижий!

  ПШОНКА: Я тєбя понял. У мєня щас в прокуратурі – я з Донецька привіз – такі орли єсть, шо ні моралі, ні мазгов. Швєци такі, шо всьо шо хочеш кому хочеш сошьют і на закон їм по*****. І ще одного майора я сьогодні на роботу взяв внєштатно – він під дверима якраз жде, я позову. (чути скрип дверей) Миколо!

  (входить невідомий)

  ПШОНКА: Чуєш, Миколо, тут таке діло єсть.

  Голос, схожий на голос НЕВІДОМОГО: Та я в курсі, справу вам треба на Куч…

  ЯНУКОВИЧ: От же ж, *****! Вітя, під диваном провєрь!
 2. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Ответ: Політична сатира та гумор

  ЕПІЗОД 2

  ЯНУКОВИЧ (розмовляє по телефону): …І ще я хотів у Вас, Володимире Михайловичу, спитати: прізвище Гонгадзе Вам щось говорить? …Та нє-нє, я нічо, я так просто, як кажуть, поцікавився. (кладе слухавку) Ході тепер і бойся, осіна драная! (звук потирання долонь і задоволене хихотіння)

  (скрип дверей)

  Голос, схожий на голос заступниці голови Адміністрації Президента Ганни ГЕРМАН: Чи можу я зайти до місця несення своєї служби на благо невдячного народу вельмишановного богоподібного гонорового Його Високості пана Президента Лідера Віктора Федоровича Януковича?

  ЯНУКОВИЧ: (задоволено) Ти поки вимовила, могла й так уже зайти, принести стілець і сісти. Але я на тебе не ображаюся.

  ГЕРМАН: Ясновельможний пане, сьогодні у нас репетиція Вашого спілкування з народом.

  ЯНУКОВИЧ: От *****, я й забув. Ой, Ганя, вибач, шо я так прі тєбє.

  ГЕРМАН: Та нічого, пане Лідер, мені навіть навпаки приємно – адже з Ваших вуст навіть обсценна лексика ллється солодким лінгвістичним нектаром і ідіоматичною амброзією на килим опада…

  ЯНУКОВИЧ: Харош, у мєня аж жопа зачесалась.

  ГЕРМАН: Може, мені на неї подмухати?

  ЯНУКОВИЧ: Харош, я сказав.

  ГЕРМАН: Як скажете, пане. Отже, репетиція спілкування з народом…

  ЯНУКОВИЧ: Тю, я шось не зрозумів. Мнє шо, з тобою репетувать? А дє народ?

  ГЕРМАН: А народ уже своє відрепетирував. Читають так, що аж від зубів відскакує. Особливо оце у них вдається: «Здоров’я Вам, Вікторе Федоровичу! Ми Вас так любимо!..»

  ЯНУКОВИЧ: Шо, нєбось, ти научіла?

  ГЕРМАН: Це найменше, чим я могла Вам віддячити за ту ласку, якою Ви щомиті щедро обдаровуєте весь наш багатомільйонний народ…

  ЯНУКОВИЧ (тихо): Блядь, шоб у тєбя, как говорят, язик на морозє к автобусу пріліп…
 3. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Ответ: Політична сатира та гумор

  ЕПІЗОД 3

  Голос, схожий на голос колишнього Президента Віктора ЮЩЕНКА: Вітаю Вас, колего!

  ЯНУКОВИЧ: Подозрєваємий Кучма тєбє колєга! (регоче)

  ЮЩЕНКО: Я до Вас зі щирою душею, а Ви отак… (схлипує)

  ЯНУКОВИЧ: Та шучу я, Вітян, шучу! Здоров! (чути глухі удари від дружнього поляскування по спині та стишені зойки ЮЩЕНКА)

  ЮЩЕНКО: Ви ж знаєте, як мені болить, коли Ви таке кажете…

  ЯНУКОВИЧ: Та ладно, не обижайся! Шо ж я тєбя, кормільца, как говорят, да в прокуратуру? Там уже й так мєст нєт! (регоче)

  (ЮЩЕНКО ввічливо підхихикує)

  ЯНУКОВИЧ: День сьогодні – просто красота! Сонце світить, дуби ростуть. Так і хочеться жартувати й шутіть. О, придумав! Ща рушничка под’їбьом!

  (звук набирання номера на дисковому телефоні)

  ЯНУКОВИЧ: Добрий дєнь, Владімір Міхайловіч. Ви нє подскажетє, де я можу знайти майора Миколу Мельниченка? Мені Пшонка казав, що він по Вашій справі проходить, то може, ви з ним бачились? (пауза, кладе слухавку) Гагага, ти не повіриш, Вітьок, він як почув, захрипів весь так, що аж трубку вироніл!

  (дикий регіт ЯНУКОВИЧА, ввічливе підхихикування ЮЩЕНКА)

  ЮЩЕНКО: Колего, у мене до Вас є одне, можливо, дещо надто амбітне прохання…

  ЯНУКОВИЧ: Шо – дорожню карту тобі акцептіровать? Гагага! (регоче)

  ЮЩЕНКО (схлипує) Ви ж знаєте, як мені болить…

  ЯНУКОВИЧ: Та ладно, ладно, заспокойся! Кажу ж, день хороший, усі пошуткувати тягне. Шо там у тебе?

  ЮЩЕНКО: Мені б оце у Каневі, на стежках нашого Великого Кобзаря, 6 соток під пасіку… Отам на горі, щоб я міг цей дух нашого українства споконвічний відчути… 6 соток, більше не треба. Бо Ви ж знаєте, як мені…

  ЯНУКОВИЧ: 6 соток? Да говно вопрос! Тю ти, я уже думал, у тєбя чєрєпкі покралі, такой ти смурной. Шоб я для тебе 6 соток пожалів? Ти ж мені он яке Межигір’я, как говорят, забацал! Так шо буде тобі пасіка, якщо там іще не всю гору мені під віртальот заасфальтували, гагага.

  ЮЩЕНКО: Глибоко Вам вдячний, бо ви ж знаєте…

  ЯНУКОВИЧ: Ох і день хароший! Весна! Скоро жінки почнуть роздягатися! …Йо-майо, уже через 20 хвилин, треба ж бігти! Вітьок, у нас тут із корешами зайвий квиток на стриптиз лишився, катай з нами.

  ЮЩЕНКО: Та в мене ж дружина…

  ЯНУКОВИЧ: Та вона американка, вона паймьот!
 4. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Ответ: Політична сатира та гумор

  ЕПІЗОД 4

  ЯНУКОВИЧ: Ну що, всі реформатори зібралися, можна починати. У кого які ідеї щодо нових реформ?

  Голос, схожий на голос віце-прем’єра Сергія ТІГІПКА: Я би запропонував ввести новий податок на інвалідність. Урядові аналітики розрахували, що у зв’язку з підвищенням пенсійного віку багато жінок будуть симулювати, щоби отримати пенсію за інвалідністю і такий спосіб усе ж ухилитися від відпрацювання законної панщини на благо Батьківщини. Ввівши цей податок, ми одночасно отримуємо ресурс для виконання захищених соціальних статей бюджету і підвищуємо престижність роботи до старості.

  Голос, схожий на голос прем’єр-міністра Нікалая АЗАРОВА: Я подтрімую ету прапазіцию. Бюджету катастрофічєскі нє хватаєт коштов для провєдєнія зімовой Олімпіади 2022 рока, мєждународного фєстіваля дєльфінов-шпалоукладчіков і урочістава празднованія річніци третьєва прієзда в Украину патріарха Кірілла.

  Голос, схожий на голос уповноваженого Кабміну з питань дерегуляції Михайла БРОДСЬКОГО: Всєх расстрєлять, сукі, ногі отрєзать!

  ЯНУКОВИЧ: Моня, шо ж ти так к людям? Ми ж на них працюємо…

  БРОДСЬКИЙ: Зажралісь, *****аси! Всєм в борщ по каплє ціаніда!

  АЗАРОВ: Міхайло, ну щьо Ві в самом-то дєлє?

  БРОДСЬКИЙ: Уууу, гади!

  ТІГІПКО: Михайле Юрійовичу, Ваша пропозиція цілковито нераціональна. Поміркуйте самі: якщо всіх розстріляти, з кого ми збиратимемо податки на… на… ну ось хоча би Віктору Федоровичу на гелікоптери?

  ЯНУКОВИЧ: І правда, Міша, шо-то ти нє прав.

  БРОДСЬКИЙ: Ага, етіх пєрєстрєляєш! Всьо равно гдє-то кто-то да останєцца, заработаєт і закрисіт!

  АЗАРОВ: Міхайло, а за што Ві іх усє ж так нє любітє?

  БРОДСЬКИЙ: Зажралісь, ублюдкі! Пірожниє в «Каліну» уже жрать нє ходят – ім грєчку подавай! Матраси нє покупают – на полу спят, худєют, шоб ніхто в правітєльствє нє замєтіл, скоко оні, сукі, жрут по ночам!

  ЯНУКОВИЧ: Ублюдки.

  АЗАРОВ: Покідкі.

  ТІГІПКО: Підараси.
 5. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Ответ: Політична сатира та гумор

  ЕПІЗОД 5

  ЯНУКОВИЧ: Шо там у нас, как говорят, по фракциям?

  Голос, схожий на голос голови фракції ПР Олександра ЄФРЄМОВА: Пріростаєм, Віктор Фьодоровіч.

  ЯНУКОВИЧ (роздратовано): А що, точніше ніззя? А ну, вруби Чечетова.

  (лункий звук, наче лопатою вперіщили по дерев’яній шпаківні)

  Голос, схожий на голос заступника голови фракції ПР Михаила ЧЕЧЕТОВА: Сто восємьсят дєвять целих ноль-ноль десятих дєпутатов во фракции, дорогой лідєр Віктор Фоьодоровіч, готови служить Вам вєрой і правдой!

  ЯНУКОВИЧ (задоволено): Отак от, Саньок, учись, чьотко і понятно, як в армії!

  ЄФРЄМОВ: Так Ви ж вродє в армії нє тово (нерозбірливо)…

  ЯНУКОВИЧ: Нічо-нічо, там тоже всьо чьотко і понятно. А скіки там у повєрженного протівніка?

  ЧЕЧЕТОВ: Сто п’ять пріспєшніков расхітітєльніци государствєнного імущєства мєшают устанавлівать стабільность опитной командє профєсіоналов!

  ЯНУКОВИЧ: Шото до хєра. В одну камеру не влізуть. Ну Ви ж там работаєтє?

  ЄФРЄМОВ: Ну конєшно, встрєчаємся, разговори разговаріваєм.

  ЯНУКОВИЧ: Ех… Разговори! Я от по молодості робив так: брав судью, прив’язував за яйца...

  ЧЕЧЕТОВ: Вот ето да, Віктор Фьодоровіч!

  ЄФРЄМОВ: Так дєпутати ж еті самиє… нєдоторканиє!

  ЯНУКОВИЧ: Судді про себе теж так думали… Ти давай цей, щоб позафракційниє, как говорят, теж до нас вступали.

  ЄФРЄМОВ: Понімаєтє, Віктор Фьодоровіч, оні же там разниє. Етот там… Ляшко… Слухі пойдут всякіє… шо ми з Вамі тоже… вот прямо здєсь січас… вот на етом діванє…

  ЯНУКОВИЧ: А ну кончай! Фантазьор… Да, то западло. Шо ж ним робить? О! Ідєя заїбісь! Гагага!

  (звук набирання телефонного номера і регіт)

  ЯНУКОВИЧ: Володимире Михайловичу? Президент турбує. …да, да, спасібо. Тут є один такий депутат, Ляшко. Да-да, я знаю. Так він каже – ні в яку фракцію не хочу, а тіки до Литвина. Каже, нравишся ти йому. Так ти ж помогі чєловєку, пріюті, обогрєй… Да, да, я понімаю, а шо ж дєлать – коаліція крєпчать должна. Ну а тєм болєє тєбє-то всьо равно уже трєніровацца нада, жопу охранять. В зонє ж, как говорят, скоро прігодіцца… (кладе слухавку) Тю, от ето у старіка нєрвішки ні к хуям стали…
 6. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Ответ: Політична сатира та гумор

  ЕПІЗОД 6

  ЯНУКОВИЧ: Ну і на хуя ти мені всьо ето рассказал? Вот стоіш тут переді мною, от шо ти от мєня хочеш? Ти сам нє можеш разобрацца? Ну харашо, ну от я його сюди визвал. (говорить по селектору: «Давай, впускай його!») Заході, Володя, ось дивись – жалуються на тебе, кажуть, матюкався, бєсчінствовал прямо на дороге. (чути нерозбірливе мугикання) Ну от, Толя, от я тобі його привів. Давай. Давай уїби його. Шо не можеш? Шо ти не можеш? Я кажу, взяв і уїбав. Я бачу, що здоровий, так ти теж не мальчик – одна морда більше важить, ніж він увесь. Ну і шо, шо депутат? Ти міністр, тобі по ***! Блядь, ти мєнт чи не мєнт? Ну давай, я держу його – їбаш уже! Отак! А тепер у печінку. (звуки ударів) Ну от! Що, мир? Мир. А то тіки нити – ландики, хуяндики. Ні хуя в цій країні без Президента не робиться…
 7. OBOZREVATEL

  OBOZREVATEL

  Регистрация:
  24 янв 2008
  Публикации:
  154
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  kanev
  Ответ: Політична сатира та гумор

  ЕПІЗОД 7

  ЯНУКОВИЧ: Я оце вчора говорив із Поповим – про Київ там, про землю, про фірми комунальниє… От ти скажи мені, Льоня, от я уже сидів два раза, а ти – ні одного. Так, *****, кто із нас після цього дебіл і Космос?

  Голос, скожий на голос мера Києва Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО: В має в любімом городє Кієвє начінают цвєсти каштани. Ви любітє каштани?

  ЯНУКОВИЧ: От же ж паскуда. Такого в ГПУ спробуй допитай – вся слідча група повіситься…

  Голос, схожий на голос мера Харкова Геннадія КЕРНЕСА (миролюбно): А Ви єму уши і нос отрєжтє…

  ЯНУКОВИЧ: Ладно, ето потом. Уже після Євро. Треба ж буде якогось терпілу знайти, якщо криша «Олімпійського» вдруг Суркісу на голову йобнеться…

  ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ: Какіє же люді всьо-такі злиє. Любітє друг друга!

  Голос, схожий на голос харківського губернатора Михайла ДОБКІНА: Я тя щас возлюблю… Сідіт тут, как попугай, откуда-то вєщаєт…

  Голос, схожий на голос донецького губернатора Анатолія БЛИЗНЮКА: Хлопци, кончайтє ето дєло, ми ж для сєрьйозной бєсєди собралісь, футбол, нацпроект, так сказать, умикни країну і уйобуй, пока нє поймалі.

  ЯНУКОВИЧ: Вот-вот.

  БЛИЗНЮК: Значіт, таке прєдложеніє по Донєцкой області: смьоту подготовкі к Євро збільшуєм у три з половіной раза – тіпа бензин подорожав, гречка для строітєлєй і всьо такоє. 90% отката – лічно Вам, Віктор Фьодоровіч.

  Голос, схожий на голос віце-прем’єра Бориса КОЛЕСНИКОВА: Дєдушка, а ти нє охуєл с такімі откатамі? Мой «Альтком» за какіх-то 300% рентабельності ішачіть нє собіраєцца!

  КЕРНЕС: Да, 300% — ето маловато, давай по новой, Толя, всьо ***ня.

  ДОБКІН: Вот імєнно, ми от з Гєшей на лавочках і то больше заработаєм.

  ЯНУКОВИЧ: Ех, пацани, умєєтє Ви работать і нє краснєть! А я от свого часу два раза…

  БЛИЗНЮК: Та нє пєрєживайтє ви так. Он з Межигорьєм же навчилися? Тут главноє, когда пріпрьот, красіво так отморозіцца. Тіпа на дауна впасти. От Ви мої інтерв’ю чіталі? А Гепу з Допой на ютюбі відєлі? А етот, *****, коріфєй-отморозок…

  ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ: Рідна мати мояяяаааа…

  БЛИЗНЮК: Во-во, пєсню спєть можна!

  ЯНУКОВИЧ: А ето ідєя!

  БЛИЗНЮК: Ну я же нє в прямом смислє.

  ЯНУКОВИЧ: Нє-нє-нє, спою!

  КОЛЕСНИКОВ: Віктор Фьодоровіч, ну Ви же взрослий чєловєк, лідер партії, Президент…

  ЯНУКОВИЧ: Сказав – спою, значіть, спою. От на першому ж телеефірі, коли з народом общатись – візьму і спою!

  ДОБКІН: Віктор Фьодорич…

  ЯНУКОВИЧ: Бля буду!

  (звук набирання телефонного номера)

  ЯНУКОВИЧ: Володимир Михайлович, драстуй! Ми оце з хлопцями про футбол говорим, так хочемо тебе спитати: ти к якому «Євро» встигнеш із тюрми вийти?..

  (із слухавки чути гучний стук чогось важкого об підлогу)

  ЯНУКОВИЧ: Чуєш, Льоня, ти все одно без роботи сидиш, зганяй в Феофанію, відвези від мене цвєти і полотєнце – він їх любить.

  ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ: …і рушниик вишиваний на щастя, на долю далаааа…
 8. татарин

  татарин

  Регистрация:
  23 сен 2010
  Публикации:
  105
  Симпатии:
  10
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Мистецтво
  Мой город:
  Канів
  Ответ: Політична сатира та гумор

  Все-таки ми дуже відрізняємося від поляків.
  Коли загинув польський президент і з ним близько ста політиків, у Польщі був триденний траур - поляки щиро сумували ...
  Якщо б розбився наш президент із сотнею наближених, в України було б свято - гуляли б крутіше, ніж на карнавалі в Ріо-де-Жанейро.
  rout нравится это.
 9. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.343
  Симпатии:
  271
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------
  По статистике, 63% россиян поддерживают всё...
 10. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.343
  Симпатии:
  271
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Роль микронаушников в судьбе президента:
  vyachik нравится это.

Загрузка...