Плохие новости.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 10 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Плохие новости.

  ***

  Возможно, совсем скоро, любого пользователя сайта http://kanev.info местные чиновники смогут посадить в тюрьму - обвинив в клевете.
  19.09.12.

  [​IMG]

  В ОБСЕ выступили против закона о клевете.

  Об этом заявила представитель ОБСЕ по свободе медиа Дуня Миятович в среду в Вене, сообщает пресс-служба организации.

  "Я призываю всех членов парламента отклонить предложенные изменения, которые будут представлять собой серьезное препятствие для свободы СМИ в стране. Криминализация высказывания в современной демократии означает подавление дискуссии и защиту государственных должностных лиц от критики, и может привести только к самоцензуре со стороны СМИ", - сказала Миятович.

  "Я искренне надеюсь, что эти изменения не будут приняты во втором чтении, так что СМИ в Украине смогут продолжать свою важную роль информирования общественности в вопросах, представляющих общественный интерес, не боясь предъявления уголовных обвинений",-сказала Миятович.

  http://podrobnosti.ua/power/2012/09/19/858982.html

  Покращення !?

  [​IMG]
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Плохие новости.

  Підкуп виборців і махінації з виборчими комісіями
  01.10.12.

  [​IMG]


  Депутат Черкаської обласної ради Наталя Старікова заявила, що в Черкаській області в усіх виборчих округах відбувається підкуп виборців. Крім того, тотально зірване перше засідання дільничних виборчих комісій, яке мало відбутися 29 вересня. Це відбулося як через постійні маніпуляції із членами виборчих комісій та їх керівництвом, зокрема й спробою витіснити представників опозиції, а також масовими фальшивими заявами на членство в комісіях від маловідомих партій. Натомість у підкупі, окрім традиційних "продуктових пайків" задіюється роздача готівки, а також безкоштовний проїзд у транспорті.

  Зокрема, Наталя Старікова заявила наступне:  - Хотілося б наголосити на непроведенні першого засідання членів ДВК та проведенні недемократичної, нечесної виборчої кампанії. Якщо ми минулого місяця говорили про підкуп виборців через пакунки з продуктами, про підкуп голів усіх рад, то сьогодні форми підкупу стають більш "ізощрьонними".

  Підкуп виборців зафіксований майже на всіх округах. Немає сьогодні такого округу, де б не зафіксований підкуп. Є відео, подані в правоохоронні органи матеріали у вигляді звернень від депутатів, від суб'єктів виборчого процесу.

  Це і Чорнобаївський округ, село Крутьки, де від кандидата в народні депутати приходили люди, давали по 150 гривень, брали копію паспорта і копію ідентифікаційного коду, обіцяли, що після виборів така ж сума буде виплачена.

  Така ж сама ситуація і в Уманському окрузі.Ще один метод - оплата проїзду в транспорті. Це зафіксовано і в Уманському окрузі. Ми подали звернення від кандидата в депутати... де він пише, що на території виборчого округу автобусами... з ініціативи та підтримки кандидата в одномандатному виборчому окрузі № 200 Яценка... відновлений щоденний рух автобусів на приміських маршрутах Уманського району... і запроваджений "безкоштовний день" для всіх маршрутів цього округу. Тобто це підкуп.

  Так само роздаються кошти на всі заяви, які вони отримують... кандидати мільйонери-мільярдери...


  Крім того, за словами депутатки, в Смілянському районі соцпрацівники-агітатори ходять по домівках і пропонують голосувати вдома, роздаючи медичні довідки.

  "Є і такі форми, як у Смілянському окрузі. Соцпрацівники ходять по домах, пропонують медичні довідки, які дають право не бути присутніми на виборчих дільницях. Потрібно тільки написати заяву на виборчу дільницю і буде скриньки принесена додому. Соцпрацівники є агітаторами, які скажуть, за кого потрібно проголосувати", повідомила пані Старікова.  Крім того, в Черкаській області зірване перше засідання ДВК.

  "Я можу сказати сьогодні впевнено, що є стовідсотковий зрив по Черкаській області в проведенні першого засідання дільничних виборчих комісій. Мали провести його 29 вересня, а сьогодні - вже перше жовтня... Були виявлені члени комісії, які взагалі не писали заяви... Така заява може бути написана не власноручно, а тільки підписана особою. Це привело до того, що були виявлені заяви, написані одним почерком, однотипно надруковані і так далі" - заявила Наталя Старікова.  На її думку, дуже багато фактів порушення виборчого законодавства, а також масові виборчі маніпуляції свідчать про те, що чесних виборів і виборчої кампанії немає...

  Джерело:
  http://narodua.com/harjachi-novyny-...v-i-machinatsiji-z-vyborchymy-komisijamy.html
 3. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Ответ: Плохие новости.

  Я не сторонник Януковича.А ведь можно сказать что и здесь его рука.:connie_jail:
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Плохие новости.

  Рыба тухнет с головы - народная мудрость.

  К примеру, Николенко свою родственницу - студентку отправил в Германию - по официальному приглашению бургомистром Фирзена - школьников города Канев.

  В июле 2011 года разразился скандал с поездкой детей в Германию - по приглашению немецкой стороны.
  Выяснилось, что немецкая сторона никого конкретно из каневских детей не приглашала.


  [​IMG]

  Депутаты города, смотрят, - раз такое дело, то можно проголосовать за выделение 6,5 гектаров земли - под приватизацию - садовым кооперативом, учредителей и членов которого не удалось узнать даже через официальный депутатский запрос.Как рассуждали некоторые депутаты - может и мне что перепадёт.

  Подробности этой истории :

  Карта земельных участков - ситуация с государственной, коммунальной собственностью.

  http://kanev.info/showpost.php?p=12436&postcount=9

  В девяностые года прошлого века, мером города был бывший директор завода "Магнит" - ныне покойный Фролов.

  При нём могло такое быть !?
  Ответ очевидный - нет.

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Плохие новости.

  В украинских СМИ усиливается самоцензура.
  03 октября 2012.

  [​IMG]

  В Украине наблюдаются все больше проплаченных материалов в СМИ, что свидетельствует об увеличении количества случаев подкупа редакторов и журналистов, а, следовательно, об усилении самоцензуры.

  http://podrobnosti.ua/opinion/2012/10/03/861681.html#comments
 6. Lexa

  Lexa Гость

  Ответ: Плохие новости.

  Парламентські вибори вже сфальсифіковані.
  04.10.12

  [​IMG]

  Парламентські вибори 2012 року, які відбудуться 28 жовтня, уже сьогодні сфальсифіковані. В цьому переконана депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода. Кандидат в народні депутати заявила НародUA, що коли у 2004 влада запустила фальсифікацію виборів через "зовнішній сервер", то сьогодні "комп'ютерна фальсифікація" спрацювала вже під час формування виборчих комісій. Тому політик звертається до посольств Західних країн, а також міжнародних організацій із закликом визнати вибори в Україні недійсними й недемократичними. Також Любов Майборода вважає, що потрібно українську владу зробити "невиїзною" і заблокувати її рахунки у західних банках.
  "Я вже 20 років беру участь в різних виборчих кампаніях, і ще не бачила таких брутальних махінацій. Той же заступник голови ЦВК Андрій Мегера також заявив, що ці вибори – найважчі", зазначила Любов Майборода.

  Подробиці. http://narodua.com/polityka/parlamentski-vybory-vzhe-sfalsyfikovani-majboroda.html


  ***
  Последнее редактирование модератором: 4 окт 2012
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Плохие новости.

  Юристи спростовують заяви черкаської прокуратури про законність вирубки сторічних дубів.

  17.10.12.

  [​IMG]

  Юристи стверджують, що прокуратура Черкаської області надала неправдиву інформацію про те, що вирубка 13 сторічних дубів у селищі Верхнячка Христинівського району відбулася без порушення законодавства. Зокрема, про це заявила адвокат і партнер юридичної компанії «D & S GROUP» Софія Погоріла. На її думку. сторічних дубів зрубали незаконно.

  Докладніше :
  http://narodua.com/harjachi-novyny-...-pro-zakonnist-vyrubky-storichnych-dubiv.html


  ***

  Про канівські, сторічні дуби - на Лисій горі.
  http://kanev.info/showpost.php?p=14804&postcount=71

  ***
 8. ozon

  ozon Модератор

  Регистрация:
  27 янв 2008
  Публикации:
  1.276
  Симпатии:
  96
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Полтава
  Ответ: Плохие новости.

  Из-за вертолета Януковича угробили канализацию в Каневе

  Авария на канализационном коллекторе вблизи Шевченковского Национального заповедника произошла из-за строительства дороги на вертодром президента Януковича в селе Пекари.

  "Во время строительства дороги работали мощные гидрокатки, которые толклись по коллектору и "помогли" его разрушению, - говорит начальник Управления водоканализационного хозяйства Канева Владимир Цюкало. - Канализация очень изношена. Ей 42 года".

  [​IMG]

  Чтобы починить канализацию нужно 10 миллионов гривен, говорят в городской власти.

  "Нужно немедленно заменить более километра канализации, - утверждает мэр Канева Виктор Николенко. - Два месяца назад здесь уже был порыв, а средства на ремонт не поступили до сих пор. Надо 10 миллионов гривен. Городские власти пишут письма во все инстанции с просьбой включить эти средства в бюджет на 2013 год".

  [​IMG]

  Напомним, что 8 ноября возле Шевченковского национального заповедника в Каневе произошла авария. Яма у дороги на Пекари начала расширяться и захватывать дорогу. Глубина достигает двух метров. Там проложена труба 800 мм. В верхней части разрушился асбест. Нечистоты постоянно откачивает машина ассенизаторов.

  Всего в 2012 году на канализационном коллекторе вблизи Тарасовой горы произошло уже три аварии.


  http://gazeta.ua/ru/articles/np/_iz-za-vertoleta-yanukovicha-ugrobili-kanalizaciyu-v-kaneve/466863
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Плохие новости.

  За словами чиновників, треба замінити понад кілометр труб. За попередніми підрахунками, це коштує більш як чотири мільйони гривень.

  13 ноября 2012 | 12:40

  <embed src="http://podrobnosti.ua/img/player.swf" height="288" width="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="controlbar=over&amp;image=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/11/13/870256_3.jpg&amp;file=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/11/13/870256_4.mp4&amp;logo=http://podrobnosti.ua/img/logo_video.png&amp;plugins=viral-1&viral.link=http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/11/13/870256.html"></embed>

  У минулому році, міська влада, витратила більш ніж 4 млн. грн.- на реконструкцію одного з центральних майданів. Через пів року , велика ділянка майдана, потребувала капітального ремонту - повної заміни покриття. Дайте цим чиновникам ще 4 млн. гр. - історія повториться ? Докладніше http://kanev.info/showpost.php?p=12139&postcount=34

  **
  Последнее редактирование: 13 ноя 2012
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Плохие новости.

  10.05.2013
  Черкаська область: у селі Грищенці Канівського району, на пожежі загинули 3 людей (відео)

  <iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/inrG5Qyx40Q" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  Загибеллю 3 людей закінчилося святкування Дня Перемоги у селі Грищенці Канівського району. Повідомлення про пожежу у житловому будинку по вулиці Леніна до канівських рятувальників надійшло 10 травня о 05:30. За попередньою інформацією в будинку окрім 56-річного господаря, знаходилося ще 2 його знайомих.

  Обстежуючи приміщення задимленого будинку, рятувальники у одній із кімнат поряд із тліючим диваном, знайшли тіла 3 людей. Пожежа була швидко ліквідована, проте, врятувати життя людей не вдалося.

  Як з’ясувалося, причиною пожежі стала необережність під час куріння одного із загиблих.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Виктор Орлов
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.578
 2. Виктор Орлов
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.307
 3. masTAK
  Ответов:
  11
  Просмотров:
  6.069
 4. vyachik
  Ответов:
  5
  Просмотров:
  4.192
 5. vyachik
  Ответов:
  106
  Просмотров:
  52.762
 6. P.S.
  Ответов:
  275
  Просмотров:
  151.115
 7. Shelli
  Ответов:
  8
  Просмотров:
  7.200
 8. OBOZREVATEL
  Ответов:
  7
  Просмотров:
  9.464
 9. Кальян
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  5.271
 10. Starpom
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  7.429