Питна вода "Канівська"

Тема в разделе "Здоровье, красота, кухня и кулинария", создана пользователем Максим Сергеевич, 9 июн 2017.

 1. Оголошення
  Пропонуємо вам питну воду високої якості ТМ «Канівська», яка виготовляється в нашому Пункті виробництва та розливу води за адресою: вул. 206-ї Дивізії, 1 (Авто-Ріка, всередині будівлі)
  У пункті ми продаємо очищену та кварцовану ультрафіолетом питну воду на розлив в тару споживача, або Ви можете придбати ємності на місці 1л, 5л, 18.9л. У продажу є супутні товари для води: помпи для зручного користування великими бутилями та раздатчики води кімнатної температури. Також ви маєте можливість скористатися функцією доставки води до дому, щоб Ви себе не обтяжували зайвою турботою, ми це зробимо за Вас - Доставимо воду в обмінній тарі 18,9 л на поріг
  Наша компанія ТМ «Канівська» пропонує Вам очищену воду від всіх органічних і хлоридних сполук з домішками хлору і надлишку заліза, піску, вапна, іржі, які потрапили у воду шляхом водогону, і можуть бути небезпечними для організму. Для виробництва води ми використовуємо сучасне обладнання марки Ecosoft, щоб зробити воду безпечною і смачною.
  Вода, яку ми пропонуємо, відрізняється своєю м'якістю і приємним смаком. Також рекомендується до щоденного застосування і приготування дитячого харчування. Не потребує кип'ятіння і не утворює накипу. Дуже часто її замовляють для використання в кулери, кавоварки та іншу техніку. За більш детальною інформацією звертайтеся за номерами:
  067 437 44 20, 050 767 89 89.
  Пенсіонерам надаємо знижки!
  Мінімальне замовлення 2 бутилі.
  Для нових клієнтів АКЦІЯ! ЗАМОВ 2 БУТИЛІ, ЗАПЛАТИ ЗА 1 !

Загрузка...