ПЕРЕГОНИ НА КОПТЕРАХ У КАНЕВІ

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем masTAK, 15 мар 2016.

 1. masTAK

  masTAK

  Регистрация:
  30 окт 2009
  Публикации:
  214
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  РУСЬ
  «Я МРІЮ ВЛАШТУВАТИ У КАНЕВІ СПРАВЖНІ ПЕРЕГОНИ НА КОПТЕРАХ»
  ЗАСНОВНИК COPTERS.CLUB

  Він не є професійним пілотом, але йому не раз доводилось піднімати у небо власні літальні апарати. В його житті є такі ж знайомі, як і багатьом нам, буденні клопоти, робочі турботи, але поряд з цим, в його думках не згасає віра у здійснення власної мрії - проведення справжніх перегонів на коптерах у Каневі.

  І хоча за словами нашого сьогоднішнього героя, мова не йде про такий рівень змагань, як нещодавно відбулися в Дубаях, де лише один призовий фонд складав 1 мільйон доларів. Все ж, проведення подібного заходу в Каневі, за його словами, дозволить не просто популяризувати захоплення польотами на коптерах серед українців, але й продемонструє молоді наявність реальної альтернативи вулиці, сумнівним компаніям, палінню, алкоголю і тд.

  Але не будемо більше випробовувати Ваше терпіння. Сьогодні «Kanos» пропонує Вашій увазі інтерв'ю із засновником Copters.club - нашим земляком, Олександром.

  За його наполяганням, ми свідомо не вказуємо прізвище нашого співрозмовника, адже як зауважив він сам, «поки ще не на часі». Однак, маємо сподівання, що це не завадить Вам насолодитись інформацією та знімками з висоти пташиного польоту, якими залюбки поділився Олександр.

  Олександре, для початку розкажи про себе.

  Я народився у Каневі. Нині проживаю у Києві. До моменту переїзду в столицю, навчався у канівській школі №6, захоплювався різними комп'ютерними іграми, музикою і, звичайно ж, польотами.

  Пам'ятаю, що навіть у часи, коли про комерційну реалізацію коптерів, як і про них самих ще не чули, ми з друзями намагались запускати в небо повітряного змія, прикріплюючи до нього міні-камеру і таким чином роблячи наші перші спроби відео-зйомки з повітря.

  thP7OAVTadU[1].jpg K787EwJGwRA[1].jpg

  Як ти вперше взяв до рук професійний коптер?

  Це було напередодні мого дня народження рік тому. Довго думав, який подарунок собі зробити. І нарешті вирішив придбати собі коптер.

  Літаєш ним й досі?

  (усміхається) Свій перший власний коптер я втратив у Києві, поряд з монументом Батьківщини-Матері. Разом зі знайомими ми декілька разів його там запускали, однак постійно були проблеми з управлінням. Останнього ж разу, запустивши коптер, він здійнявся до певної висоти, після чого ми взагалі втратили над ним керування.

  За цим були чимало годин пошуку і сподівань, однак в кінцевому результаті ми його так і не знайшли. Не здивуюсь, якщо його банально хтось підібрав, спостерігаючи некероване приземлення.

  ICjS177pqUQ[1].jpg IHn4gn-Ijak[1].jpg

  Саме цей випадок став для мене багато в чому повчальним. Адже уже потім я зрозумів, що причиною втрати керованості стала саме масивна сталева фігура, біля якої ми намагались здійснювати польоти. Крім того, збагнув, що в даній справі немає дрібниць і кожна деталь та опція забезпечують не тільки зручність у керуванні, але й безпеку оточюючих та самого апарату.

  bl0lZBTnLLs[1].jpg O0tyKyeto8U[1].jpg

  Що ти маєш на увазі?

  Ну наприклад, є у Вашому коптері GPS-трекер чи немає, прямо впливатиме на швидкість його пошуку в тому випадку, коли Ви його загубите в процесі польоту.

  Його перевага в тому, що він універсальний. Пристрій взагалі не підключається до електроніки коптера, а це означає, що ви в будь-який момент можете прикріпити його до будь-якої моделі або взагалі використовувати без коптера.

  Більше того, знаю, що зараз навіть є такі GPS трекери, на які можна зателефонувати з будь-якого з пов'язаних номерів. Якщо на ньому увімкнений беззвучний режим, дзвінок автоматично буде прийнятий, увімкнеться мікрофон і абоненту будуть передаватися звуки всього, що відбувається поруч з трекером. Якщо беззвучний режим вимкнений, трекер почне грати мелодію, чекаючи натискання на велику кнопку для відповіді. Це може допомогти, наприклад, якщо трекер (і квадрокоптер) знаходяться десь неподалік у високій траві.

  Яка взагалі цінова політика на таке задоволення?

  Все залежить від моделі та кількості комплектуючих, які Ви замовляєте. Якщо розділяти, то я би виділив три умовних категорії цін. Перше - це коптери від 20 до 50$. Так би мовити для тих, хто просто має бажання зрозуміти, що це таке і чи варто цим займатись. 200-300$ - це базова ціна для коптерів, що призначені для перегонів. Але це далеко не межа. Далі ж іде категорія професійного рівня. Тут ціни можуть в середньому коливатися від 2500$ до 3500$ або навіть і більше.

  73EoHyq8_iA[1].jpg

  Де ти купуєш комплектуючі, власні апарати, якими знімаєш зараз?

  В першу чергу це Інтернет магазини: hobbyking.com, helipal.com/, ru.aliexpress.com/ru_home.htm можна продовжувати цей список, але основні саме ці.

  Для тих, хто тільки починає скажу, що вигідніше купувати в Китаї і потім уже поштою отримувати комплектуючі, адже у нас, по-перше, немає поки достатнього вибору комплектуючих, а по-друге, вони є на порядок дорожчими. Але у випадку замовлення в тому ж таки Китаї варто пам'ятати про норму безмитного ввозу до 150$. Тому взагалі ідеально просити друзів привезти чи з Китаю чи навіть Європи, де на замовленні теж можна зекономити.

  Ти уже не раз згадував про комплектуючі? Що саме до їх числа входить?

  Той же зарядний пристрій, акумулятор, дистанційний пульт, окуляри, екран, базова станція, система віддаленого управління, GPS трекер. До того ж є випадки, коли один пульт керує самим коптером, а камерою керує інший пульт. Це все теж додаткові комплектуючі.

  KdBoXs_l51g[1].jpg

  Але ж чим більше комплектуючих буде на коптері, тим важчим він буде, що може позначитись і на його швидкості, і на його динаміці чи ні?

  Середня вантажопідйомність коптера 200-300гр. За такої ваги він спокійно може літати порядка 20-25хв. А Ви вже рахуєте в залежності від решти комплектуючих. Якщо Вам треба досягти максимальної швидкості і динаміки, Ви мінімізуєте його вагу. Якщо ж це просто фото чи відео-зйомка на не дуже значній висоті, то можна орієнтуватись на ту вантажопідйомність, про яку я сказав вище.

  FZl7GDSm5C0[1].jpg

  А на яку висоту ти максимально піднімався?

  Десь порядка 500 метрів, хоча знаю, що зараз є уже й такі коптери, які можуть проводити польоти і зйомку на висоті 6500 метрів.

  Більше того, є моделі, які попереджають в процесі польоту, що наближається літак, або поряд безпілотна зона: ті ж аеропорти, військові частини і тд. Хоча у випадку останніх, наша країна теж по своєму особлива. Адже наприклад, аеропорт Бориспіль у нас значиться як безпілотна зона, а от уже аеропорт Київ - ні.

  Qmw5jBp7hoA[1].jpg

  Рівень температури напевно теж впливає і на швидкість і на тривалість польотів?

  В середньому коптери розвивають швидкість в районі 70-90км в годину. Що ж стосується температурних режимів, в які рекомендується літати, то це десь в межах від -10 до +40. Хоча цієї зими я запускав коптер навіть тоді, коли на вулиці було -20.

  Проте це взагалі окрема історія.

  yiR1YUJ1aUY[1].jpg

  Чому?

  Тому що цей запуск теж мав наслідки. Ми 2 тижня шукали коптер, в тому числі і плаваючи між криги на морозному Дніпрі поблизу Канева. Проте таки знайшли (усміхається).

  bVe_lgVy6b8[1].jpg

  А де ти в основному проводиш зйомку?

  Системно, наразі це поки лише два місця - Канів і Київ. У Києві проводив польоти у парку Слави, біля монументу Батьківщини-Матері. У Каневі поряд з Пекарями, на набережній Дніпра.

  Є пару знімків місцевості поряд з Ржищевом.

  Де краще, де цікавіше знімати?

  vfFYlrb77K8[1].jpg

  Кожне місце по своєму особливе. Це стосується і Канева в тому числі. У мене взагалі є мрія влаштувати в Каневі перегони на коптерах.

  В Каневі теж є місця, які для цього підійдуть?

  Звичайно і навіть не одне. Адже для організації подібних змагань потрібно не так багато. Якщо це змагання на відкритій місцевості, то потрібно лише окреслити трасу по якій будуть рухатися літальні апарати з допомогою наземних індикаторів. Якщо це змагання у приміщенні, то траса також окреслюється спеціальними індикаторами, але уже в середині об'єкту, де будуть змагатися учасники.

  Цього літа, для прикладу, у Києві уже заплановане проведення першого чемпіонату в Україні в класі F3U (гонки по камере (FPV) на коптерах). А в США такі змагання взагалі набувають популярності і створюються спеціальні ліги.

  До речі на змаганнях в Дубаях, що проходять саме зараз, перемогу в одному із раундів здобув 15-річний підліток. Якщо він зміг, то чому цього не можуть робити у Каневі чи Україні наші підлітки? Зважаючи на той стан дозвілля, що має сучасна молодь, як на мене, підтримка подібного роду ініціатив, має тільки вітатись, адже це робить нашу молодь сучасною, інтелектуально розвиненою, а головне, згуртованою.

  Дякуємо за розмову та сподіваємось, що усе із задуманого вдасться реалізувати!
  Всі фото: http://Copters.club
  Последнее редактирование: 15 мар 2016
 2. masTAK

  masTAK

  Регистрация:
  30 окт 2009
  Публикации:
  214
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  РУСЬ
  Десятки дронів злетіли в небо над Києвом
  Коптери зроблені власноруч і військові за НАТО-вськими стандартами. Їх запускали по черзі.
  Чи змогли українці встановити рекорд і чому коптери – це не лише розвага – у сюжеті.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. WildSally
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  23
 2. Fixa
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  72
 3. mirovayareklama
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  55
 4. Инна Евт
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  66
 5. Se_lena
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  78
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  123
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  114
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  105
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  88
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  82