Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 2 мар 2011.

 1. alex_r68

  alex_r68

  Регистрация:
  24 фев 2011
  Публикации:
  9
  Симпатии:
  1
  Мой город:
  канев
  Ответ: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  я не понял, а почему в письме мэра дата, когда он еще не был мэром. это опечатка или как?
 2. Shelli

  Shelli

  Регистрация:
  5 янв 2010
  Публикации:
  328
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  Но для этого достаточно было лишь не разрешать «хамские» комментарии – с нецензурными выражениями, неприличными картинками, угрозами и т.п. (Я и сама такое не люблю и высказываюсь всегда корректно.) Зачем же было полностью «закрывать рот» сайту – убирать полностью рубрику «Блоги», убирать полностью все комментарии (а теперь нельзя размещать даже объявления)?

  И что это за требование такое – если критиковать власть, то только не под именем Канев? Ведь это именно жители Канева критикуют именно каневскую власть (и, честно говоря, за дело), обсуждают проблемы именно Канева, так почему они должны это делать на каких-то безымянных форумах? Ведь они болеют и переживают за свой город и высказывают недовольство действиями власти для того, чтобы жизнь каневчан улучшилась, а не просто так пишут что попало от нечего делать (есть, конечно, пользователи, оставляющие «мусорные» комментарии, но такие есть на любом форуме, их можно просто игнорировать или банить).

  Я захожу на форумы и сайты многих городов Украины, и на всех на них люди общаются и в т.ч. критикуют власть – это абсолютно нормальное, обычное явление. Народ всегда критикует власть. Если человек пришел работать во властные структуры, он должен быть к этому готов. Не понимаю, чем каневская власть такая особенная, что так болезненно воспринимает критику. Вон и Янукович спокойно относится к негативным высказываниям в свой адрес, острым шуткам - даже «Вечерний квартал» не закрыл (я так этого боялась, люблю «Квартал» :) ).
 3. kadett

  kadett

  Регистрация:
  23 окт 2010
  Публикации:
  17
  Симпатии:
  2
  Мой город:
  Канів
  Ответ: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  Shelli, згоден практично з усім. Проте хочу зауважити, що хамських коментарів було небагато. Якщо Ви дійсно по багатьох форумах спілкуєтесь, то погодитесь, що навіть менше, ніж де б то не було. Щодо образ на фотожаби, - то це геть вже дитячі образи. Якщо взяти останню, де два ковбої на харлеях, - то дружній шарж та й годі. Я б і собі такий замовив.
  Але сайт буде, спілкування буде. Буде звичайно команда модераторів, яка розділить з ВейБі шишки, кинуті з боку влади. Як на мене, то надто великого втручання модераторів і не потрібно було.
  Щодо "Вечірнього кварталу", - приклад невдалий. Поки їхнім власником є Хоршковський - буде янукович терпіти жарти на свою адресу. Або, поки Хорошковський є головою СБУ.
 4. turoc

  turoc

  Регистрация:
  29 июн 2010
  Публикации:
  47
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  Kadett : 03-03-2011, 14:07 « не потрібно розпорошуватись по багатьох сайтах»
  Абсолютно правильна думка. Більше того – не розпорошуватись навіть по темах. Або на виклик поставлений владою буде дана гідна відповідь об`єднаної громади, або громада поступово перетворюється, як це не прикро, на стадо баранів з «поводирем» на чолі.
  Хоч би яким любим для багатьох не був лозунг «Містом керувать – це тобі не сир тирить!», популярність якого легко пояснюється круговою безвихіддю , він негайно повинен бути знятий з вжитку, та замінений набагато більш ефективнішим лозунгом сильніших,мудріших, шануючих себе і інших навколо себе: «Містом керувати – це реалізовувати волю його жителів».
  Формальним приводом закриття доступу на kaniv.net послужила некоректність висловлювань деяких відвідувачів, що можна і треба було передбачити. Справді гидко читати брудну лайку на адресу будь-кого , і до честі форумчан такі випади засуджувались.
  Я не стану бараном, і мені не треба «поводиря». Я не кращий, і я не гірший. Мене дістали барани й козли яким цього не дано розуміти , але кожен з яких пнеться в поводирі. Я впевнений, що так скаже більшість.
  Отож надалі - абсолютна коректність і конструктив. І головне-абсолютна згуртованість. Разом треба підтримати адміна, йому теперички не переливки.
  Кадет: « В понеділок відбудеться зустріч зацікавлених сторін в присутності журналістів…» Зацікавленим має бути кожен, хто не бачить себе серед стада. Не допоможе понеділок, 9-го в середу- біля Тараса, той допоможе.
 5. Shelli

  Shelli

  Регистрация:
  5 янв 2010
  Публикации:
  328
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  kadett,
  Не спілкуюсь, іноді заходжу почитати :) . На багатьох форумах спілкуватись, на жаль, не маю часу. Але погоджуюсь з Вами – на kaniv.net, порівняно з багатьма форумами інших міст, спілкування дійсно було більш цивілізоване.
 6. Shelli

  Shelli

  Регистрация:
  5 янв 2010
  Публикации:
  328
  Симпатии:
  14
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  Ось таку новину зараз повідомив шановний пан Олександр Скорина на "безіменному форумі"!

  Шановні друзі!
  Я вже повідомляв, що шукаю зустрічі з В.Буренком та М.Кулішовим, щоб з"ясувати суть і глибину конфлікту та знайти шляхи його вирішення, навіть підключити при потребі світову громадськість.

  Сьогодні мені пощастило мати телефонні контакти і з Буренком, і з Кулішовим.

  В телефонній розмові з М.Кулішовим я пропонував йому зустрітись з питання закриття спілкування на сайті kaniv.net.

  Михайло Юрійович мені заявив, що ні він, ні В.Ніколенко не мають відношення до того, що сталося з сайтом. Він говорить, що розуміє, що робити заборони на свободу діяльності сайту не можна.

  Тоді я запитав Кулішова, чи можу я повідомити В.Буренка, що він може відновити роботу сайту до того виду, яким він був раніше, без загроз з боку влади. Кулішов сказав, що я не лише можу це зробити, а що він навіть буде вдячним за це.

  Після цього я цю позицію влади повідомив В.Буренку і привітав його з цією подією.

  Пропоную повірити, що відбулося непорозуміння.
  Тож, сподіваюся, що завдяки розголосу про спробу перевести наш сайт в положення німого, всі зроблять висновки з цього та зрозуміють, що зараз не ті часи, коли можна затиснути слово, принаймні в Інтернеті. А також я чекаю відновлення спілкування з Вами на сайті kaniv.net, до якого ми всі звикли. Ми ж цивілізована нація і вміємо бути в одночасі гострими на язик, але коректними, щоб не завалювати Адміна сайту непосильною чисткою нецензурщини, поряд з критикою не будемо розміщувати образ честі та гідності співрозмовників
 7. kadett

  kadett

  Регистрация:
  23 окт 2010
  Публикации:
  17
  Симпатии:
  2
  Мой город:
  Канів
  Відповідь: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  turoc, щиро дякую за підтримку та порозуміння. Бачу, Ви не лише на цьому сайті за моїми постами слідкуєте :). Багато з Вами сказаного є також й моїми думками та переконаннями. Дякую також за готовність підтримати Адміна. Особисто я буду. Хоча я один з небагатьох, хто даних свої не приховує. Всі ми дивились свого часу фільм "Приключєнія Єлєктроніка", і всі пам’ятаємо "Уррі, гдє же у нєго кнопка?". У всіх є кнопка, на те і влада розраховує. Але будь-який чиновник має дещо більше кнопок, ніж Електронік, бо він від ситеми, та від чиновника вище залежний.
 8. turoc

  turoc

  Регистрация:
  29 июн 2010
  Публикации:
  47
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  Після палкого спітчу пана голови на зустрічі з підприємцями та пріснопам`янного листа адміну повірити в прикру випадковість навряд чи можливо.
  Тож необхідне публічне порозуміння, надто вже по заяві Михайла Юрійовича, що ні він, ні Віктор Володимирович не мають відношення до того, що сталося з сайтом, бо така заява є ще більш образливою, ніж власне фактичне закриття сайту.
  Найкращим виходом з ситуації, що склалася для всіх сторін було б негайне проведення того ж таки найближчого понеділка зустрічі без офіціозу влади з якнайширшим колом громадян для обговорення як ситуації з сайтом, так і далеко не простої обстановки в місті в цілому. За день- два зорганізувати таку зустріч і провести її в справді конструктивному руслі - то є можливо останній шанс для влади мати якесь порозуміння з громадою і право представляти її інтереси.
 9. turoc

  turoc

  Регистрация:
  29 июн 2010
  Публикации:
  47
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
 10. turoc

  turoc

  Регистрация:
  29 июн 2010
  Публикации:
  47
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Обсуждение ситуации с сайтом kaniv.net.

  А ось з чого все почалось:
  На Черкащині буде створено нове управління – управління інформаційної політики. Про це на обласній партійній конференції Черкаської обласної організації Партії регіонів повідомив губернатор Сергій Тулуб.
  «Там буде впроваджуватися системна робота з усіма …журналістами.»

Загрузка...